İşte Samsung Galaxy S3 (Bitmiş Hali)

MuStAfAA

Doçent
Onursal Üye
Samsung'un 3 Mayıs'ta açıklayacağı yeni telefonunun son hali de kameralara yakalandı. İşte uzun süredir beklenen Samsung Galaxy S III.

Samsung Galaxy S III'ü özellikle basına lansman davetiyelerigönderildikten sonra daha bir merak eder olduk. 3 Mayıs'ta dünyaya duyurulacak olan Galaxy serisinin son üyesi özellikle görsel olarak tıpkı bir Apple cihazı gibi basından gizlenmeyi başardı. Fakat açıklanmasına bir kaç gün kala, yeni Galaxy de ortaya çıkmış gibi gözüküyor.
Google'ın tekrar anlaşıp, dördüncü nesil Nexus telefonu ürettireceği Samsung, Galaxy S III'te görünüş olarak Samsung Galaxy Nexus ve Galaxy S II arasında bir noktada gözüküyor. Cihazda hem fiziksel hem de dokunmatik tuşlar bulunuyor ön tarafta. Fotoğraf, PhoneArena'ya güvenilir bir kaynaktan 'anonim' olarak gönderilmiş.
Fakat görünüşü pek etkileyici olmasa da Samsung Galaxy S III'ün performans olarak piyasadaki tüm akıllı telefonları süpüreceği düşünülüyor. Geçtiğimiz günlerde resmi olarak açıklanan yeni dört çekirdekli Exynos 4412 (Exynos 4 Quad) işlemcisini kullanacak olan cihaz, ortaya çıkan test sonuçlarında hem Tegra 3, hem A5X hem de Snapdragon S4'e toz yutturmuştu.Benim kendi yorumum : Tasarımı açıkçası beğenmedim. Bence diğer modellerden farkı olmalıydı, ancak özellik bakımında iPhone 4S gibi modellerle yarışacak gibi görünüyor :)

Kaynak

 

i.am.kira

Asistan
eğer dizayn buysa çok kötü. böyle çıkmasın piyasaya samsung ama internette bir başka dizayn var o da şu


ince ve şık. bu dizayn çıkarsa piyasayı baya sallar samsung.
 

|BeyabaN|

Profesör
eğer gerçekten tasarımı buysa, samsung çok yanlış yapar.
Tasarıma bak, ekran büyüküğünü ortadan kaldırsak, 600-700 tl lik telefonların tasarımına benzemiş.
 

MuStAfAA

Doçent
Onursal Üye
Samsung'un her zamanki hali, donanımı doldurur tam alıcam dersin tasarımda gider. Wave II'de tasarımda iyi donanımda ama işletim sistemi ''bada'' daha duymayanlar bile var.. :)
 

Webkurum

Profesör
Kasa berbat eger tasarım buysa. Emınım bızlerı sasırtır cok satılır s2 fıyatı duser bızde s2 alırız :D
 

isocity

SDN Okuru
eğer çıkacak olan buysa, çok üst düzey donanım vaat etmediği sürece s2 almak daha mantıklı gibi görünüyor. oysa nette dolaşan o beyaz tasarım gerçekten çok çekiciydi.
 
Üst