Arama sonuçlarınız

1. Uyumsuz-Sami

Mi 11 special edition Aldım 12/256

Arkadaşlar cihaz 2 gün evel teslim aldım çinli arkadaşım Yang buradan teşekkürlerimi bir borç bilirim. bu arada bu cihaz TeknoMehmet bile ulaşamadı ben ulaşdım :) @Hakkı Alkan bilgin olsun.
  2. Uyumsuz-Sami

Bir daha Sıvı Soğutmamı ASLA !!!!!!!!

Merhaba arkadaşlar geçen ay aldırım bilgisayar itopya öneri üzerine amd 3800xt COOLER MASTER MasterLiquid Lite 120 120mm İşlemci Sıvı Soğutucu aldım ne yazikki şuanda boşda ve maksumum ayarda 40 48 derece çok öyle böyle ses yok resmen traktör çalışıyor sanki sizlere önerim ne olursa olsun sıvı...
  3. Uyumsuz-Sami

Maus Klavye sorunu

merhaba masaüst bilgisayar aldım 3 tane 3 de farklı anakart ve klavye setine sahip ama nedense 3 de donma oluyor klavye ve maus arada bir donarak çalışışıyor neden bilen varmı sizde varmı ?
  4. Uyumsuz-Sami

15000TL Sistem Topladım

Merhaba Arkadaşlar 2 gün önce bir sistem topladım bunu paylaşmak isterim ve yorumlarınızı almak isterim ayrıca normalde kasa 4 fan var ama nedense bana 6 fanlı model geldi kaldiki 6 fanlı model vardır o 900 tl civarındaydı neden böyle oldu anlamadım Anakart: ASUS TUF B450-PRO GAMING...
  5. Uyumsuz-Sami

Rus klavreli leptop Aranıyor

Merhaba arkadaşlar, Eşim ukranalı olduğundan dolayı mevcut leptop ömrünü tamamladı ve eşime yeni bilgisayar gerekiyor ? açıksası bulamadım ya bilet alıp rusyaya gidip alıp gelecem yada türkiye bir şekilde bulacam etiket vb.. kesinlikle istemiyorum normal rus klavreli leptop gerekiyor bütçe...
  6. Uyumsuz-Sami

Poco F2 Pro Aldım Yorumlarınız Alayım

Merhaba Arkadaşlar Dün öglen gibi cihaz teslim aldım cihaz evet biraz büyük ve ağır 220 gram ama ilk bakışda o ekranı resmen aşık oldum Super AMOLED resmen hakkını veriyor İşlemci diyecek laf yok cihaz 6499 tl olarak aldım 128 gb olan model bence bu işlemci ile alınabilecek en uygun cihaz (...
  7. Uyumsuz-Sami

Amd Ryzen 4800h Tek Çekirdek ve çoklu çekirdek test sonuçları

Merhaba arkadaşlar yeni aldırım asus marka leptopla bazı testler yaptım bunu sizlere iletmek istedim malum son zamanlar herkes işlemci alma derdin belki bir ip ucu olur diye düşündüm tek çekirdek testdinde yani single core test yaklalık 15 dakika sürdü ve 4.00 ile 4.13 arası gitti geldi...
  8. Uyumsuz-Sami

Samsung Galaxy Note 9 ve Galaxy S9'a Kötü Haber

Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 için One UI 2.1 güncellemesinin yolda olduğu, haftalar süren dedikoduların ardından doğrulanmıştı. Güncellemenin gelmesinin birkaç hafta daha zaman alacağı anlaşılırken, kırpılacak bir işlev hakkında bilgiler ortaya çıktı. Sammobile'a göre Bixby Routines işlevi, bu...
  9. Uyumsuz-Sami

Amd Ryzen 4800h ? İntel i7 9750h ?sizce hangisi alalım ?

Merhaba arkadaşlar, sizce amd 4800h mi ? https://www.hepsiburada.com/asus-fa506iv-al064-amd-ryzen-7-4800h-8gb-512gb-ssd-rtx2060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000SIP90?magaza=Hepsiburada yada i7 9750h...
  10. Uyumsuz-Sami

3 nisan 2020 Superonline Çöktü

Türkcell/superonline kullanan ben dahil sorun yaşıyor shiftdelete bile zar zor açdı için garip vpn sorunsuz iken vpnsiz siteleri açmıyor facebook vb.. sizlerde durum nedir son 20 25 dakika bu durum var bende eksisozluk konu açılmış bunla alakalı...
  11. Uyumsuz-Sami

Xiaomi Eu 20.3.19 Güncelleme yayınlandı

Arkadaşlar malum Eu Sürümü kullanıyorum bugün bir update daha geldi. bazı hatalar ve bugları düzeltilmişler CHANGELOG 20.3.19 System Optimization - Updated Android Security Patch to March 2020. Improved system security. Optimization - Added Widevine L1 libs from Android 10 Global ROM for Mi 9...
  12. Uyumsuz-Sami

Xiaomi Telefonlar için YouTube premium ihtiyacı kalkacak

Şu an Eu beta rom son sürümündeyim resimdeki gibi video araç kutusu diye özellik geldi ne işe yarıyor derseniz, YouTube yine açtığınızda oyundaki turbo modu gibi kenarda çizgi çıkıyor bastığınız zaman aşağıda paylaşacağım gibi kulak işareti çıkıyor ona basınca ses çalmaya devam ediyor ekran...
  13. Uyumsuz-Sami

pinto pin

Hiç aranızda pinto pin yapanlar mevcutmu malum şuanda insanlar evlere kapandı pinto pin ile binlerce tl kazanlar mevcut. pinto pin ne derseniz Pinterest'te paylaşılan gönderinin yani resimleri olduğu gibi web sitemize çekiyoruz ve aynı şekilde direk ya da watermark tarzı ufak oynamalarla...