Arama sonuçlarınız

1. A

Soru En Iyi Ve Sevdiğiniz Hitman Oyunu Nedir?

2016 yapımı olan en iyisi bence, peki sizin en sevdiğiniz Hitman oyunu nedir?
  2. A

Öneri Max Payne Deli Yürek Modu!

https://archive.org/details/deliyurekmaxpayne Modu indirip oyunun içine atıp oynayabilirsiniz, ben kendim indirdim ve oynamaktayımdır. İsterseniz videosunu paylaşabilirim.
  3. A

Öneri Youtube Kanalım

https://www.youtube.com/channel/UCgF7rWtgm9fI2GBs9htPiBg Artık kanalı tamamen size tanıtma vakti geldi, kanalım budur, abone olunuz. Oyun videoları çekmekteyimdir, her gün yeni oyun videosu sizlerle birlikte.
  4. A

Soru Half-Life 2 Korkunç Bir Oyun Mu?

Bu videoyu buldum, sesleri dinlerken ben de biraz ürperdim, sizce de korkunç bir oyun mu Half-Life 2?
  5. A

Öneri Kendi Yamaladığım Özel Half-Life Oyunlarım(Tüm Li̇nkler)

İlk oyun:İndir Half Life Extreme rar İkinci oyun:İndir Half Life Modern War rar Üçüncü oyun:İndir Half Life Classic rar Dördüncü oyun:İndir Half Life 2025 rar Burdan tüm oyunları deneyip tüm düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
  6. A

Soru Neden Gece 2'Ye Kadar Forumdasınız?

Gece 2'ye kadar forum da ne işiniz var?, hiç uykunuz gelmiyor mu?, uyku sağlığına zarar veriyorsunuz, ve ayrıca forum da ne işiniz var gecenin 2'sinde? Not: Lütfen kızmayın, sadece soru sordum.
  7. A

Anket Nvidia Mı Yoksa Amd Mi? (Ekran Kartı Olarak)

NVIDIA ekran kartı mı, AMD ekran kartı mı? Hangisi daha iyi?
  8. A

Windows 10 Gittikçe Kötüleşiyor Mu?

Bence kötüleşiyor, ilk çıktığında çok güzel di, şimdi ki gibi boş güncellemeler gelmiyordu, o sıralar da çok iyiydi, ama şimdi baya bozdular, peki sizce de Windows 10 kötüleşti mi ve bozdu mu?
  9. A

Soru Denetim Masası'nın Kaldırılacak Olmasından Memnun Musunuz Değil Misiniz?

Ben hiç memnun kalmadım bu durumdan, gitgide kötüleştiriyorlar Windows'u, peki sizin düşünceleriniz veya cevaplarınız nedir? Denetim Masası Windows'un en önemli parçasıdır.
  10. A

Gta Eflc Sizce Nasıl Bir Oyundu?

Ben oyunu her bir oyunun türünde oynayabiliyorum, mesela örneğin: Hitman, PUBG, NFS veya ASPHALT, ve Outlast, bana göre zevkli bir oyun, peki size göre nasıl bir oyundu? Not: Hala oynuyorum.:) 1621358306 Hay aksi ya, konu yanlış yere açılmış!, moderatör düzeltebilir mi acaba?
  11. A

Casper Excalibur G770 Oyun Için En Iyisi Mi?

Casper Excalibur G770 oyun için en iyisi mi?
  12. A

Paint The Town Red Oynadınız Mı Ve Neler Yapıyorsunuz?

Sandbox modunda uzun döner bıçağıyla adamların bacaklarını kesiyorum ?, peki siz bu oyunu oynadınız mı, nasıl ve neler yapıyorsunuz?
  13. A

Hiç Dayak Yediniz Mi?

Henüz ben şimdiye kadar dayak yemedim, ama dayak atacak olanı da duvara yapıştırırım zaten bilginiz olsun. Cevaplarınızı bekliyorum.
  14. A

Pubg Mobile 90 Fps Sizce Önemli Mi?

Sizce 90 FPS önemli mi? Not: Düşüncenize göre, çözüm değil.
  15. A

En Sevdiğiniz Windows Sürümü Nedir?

En sevdiğim Windows 7'diydi, ama sonrasında bozdular işi, peki sizin en sevdiğiniz Windows sürümü nedir?
  16. A

Sinir Krizi Geçirdiniz Mi?

Henüz ben herhangi bir sinir krizi geçirmedim, peki sizin geçirdiğiniz bir sinir krizi anı oldu mu?
  17. A

Pubg Lıte Neden Kapanıyor?

Neden kapanıyor ?, en sevdiğim oyundu, şimdi oynamayı düşünüyordum fakat kapanıyormuş, sizce neden?
  18. A

Melemen Mi Menemen Mi?

Melemen mi Menemen mi?
  19. A

Kara Şimşek Devresi Arduino Yapımı

Çok iyi bir şey bu, bir ara denerim.
  20. A

En Iyi Oyun Performansını Hangi Windows Sürümü Veriyor?

Biliyorum, çok tartışıldı, özellikle tabi bu Windows konusundaki oyun muhabeti, fakat ben yine de böyle bir konu açayım dedim, sebep budur yani. Konuya dönelim, hangisi daha iyi oyun verimi veriyor?
  21. A

Black Mesa Oynadınız Mı?

Bildiğiniz Half-Life'ın remake hali, fazla bişey yok, fakat gerçekçilik, grafik ve oynanış olarak süper, peki siz oynadınız mı ve nasıl?
  22. A

Akagi'ye Noldu?

Hesabı devre dışı edilmiş, noldu bu Akagi'ye?
  23. A

Windows 8.1 Neden Tutmadı?

Zaten şöyle bir sorun yaşamıştım ve bu sorunun 8.1 ile alakalı olduğunu buldum ve sonra sövdüm 8.1'e 10'a geçtim sonra. GTA San Andreas oyununda parlaklık sorunu ve Half-Life 1.5 gibi eski oyunlara optimize edilmeme sorunu yaşatıyor, ve arayüz olarak gerçekten berbattı. Not: Babam bile 8.1'in...
  24. A

Modladığım Özel Half-Life Oyununu Facebook'a Paylaştım

Sizce oyuna herkes bakar mı ve yorum yapar mı? (İyi yaptım mı?)
  25. A

Yıl 2013 Gibi (Oyun Hakkında) Konuşuyoruz

Outlast ve GTA 5 çıkmış, hangisini indirsem?
  26. A

Kendi Modladığım Özel Half-Life Oyunum!

https://dosya.co/p90m8roganvf/Half-Life_Extreme.rar.html Burdan oyunu indirip keyifle oynayabilirsiniz. Not: Multiplayer oynayacaksanız sadece LAN olarak oynanabilmektedir maalesef İnternet desteklenmemekte bu sürümde.
  27. A

Sandisk 240 Gb Ssd Sipariş Ettim Sizce Iyi Mi Yaptım?

İyi yapmış mıyım SSD alarak sizce? Not: SSD modeli: https://www.hepsiburada.com/sandisk-ssd-plus-240gb-530mb-440mb-s-sata-3-2-5-ssd-sdssda-240g-g26-p-BD805682
  28. A

Behzat Ç Dizisinde En Komik Sahne Sizce Nedir?

En güldüğüm sahne bu, Behzat amirimin o tekmesi...:D
  29. A

Köme Tatlısı Yediniz Mi Ve Nasıl?

Hayatımda gördüğüm en iyi tatlı valla, geçen yemiştim, çok güzel bir tadı var, peki siz yediniz mi ve nasıl?
  30. A

Pubg Mobile Takımlı Ölüm Maçı Oynarken Hiç Sinirlendiniz Mi Ve Hiç Klavyeye Vurdunuz Mu?

Abim arena maçı oynarken çok öldüğünde çok sinirleniyor ve klavyeyi resmen meymeletsiz hale getiriyor, peki siz hiç sinirlendiniz mi ve klavyeye hasar verdiniz mi?
  31. A

Nox Player Emülatör Kullandınız Mı Ve Sizce Nasıldır?

Kendim kullanıyorum, Outlast tarzı oyunlar oynuyorum, emülatörden ise gayet memnunum, peki siz kullandınız mı ve nasıl? Not: Outlast tarzında olan oyunu merak ettiyseniz burdan bakabilirsiniz:Outlast 2 Çakması Olan Oyun Mental Hospital V
  32. A

Windows 10 21H2'De Kalınmalı Mı Yoksa 21H1'E Mi Geçmeliyim?

21H2'nin tabi sorunları var, ama hem performanslı hem de sorunlu, performans iyi fakat klasik uygulamaları UWP yapmışlar onu hiç beğenmedim ama sizce kalmalı mıyım yoksa 21H1'mi geçmeliyim? 1620385073 Eee ? madem bakıyorsunuz konuya bir mesaj atsanıza.
  33. A

Bejeweled 2 Deluxe Sizce Nasıl Bir Oyundu?

Küçükken oynuyordum, güzeldi sadece Puzzle'ını oynardım başka oynamazdım, Puzzle'ın son bölümünde bitişinde bir tane kristal adam var küçükken oynadığımda korkmuştum o adamdan.
  34. A

Hp 15-Ac-108Nt Sürücü Windows Update Sorunu

Sizce neden böyle yapıyor bu Windows Update ? İntel HD Graphics son sürücü sürüm numarası 5171 fakat Update 5063 sürümünü yüklüyor, AMD Catalyst kullanıyorken kendi kendine Radeon yüklüyor. Durum böyle ve düşüncelerinizi hemen alalım.
  35. A

Abimin Sistemi Sizce Nasıl?

Başlıkta olduğu gibi. Sistem -AMD Ryzen 5 1600 işlemci -16 GB RAM -480 GB SSD + 1 TB HDD Disk -NVIDIA(GALAX) GeForce GTX 1650 SUPER 4 GB Ekran Kartı -AsRock B450M-HDV R4.0 Anakart -OS: Tabi ki Windows 10 başka hangi OS kullanacak? :D
  36. A

Windows 10 21H2 Sizce Kötü Bir Sürüm Mü Olacak ?

Başlıktaki gibi, yani bu klasik uygulamalardaki UWP olayı, yeni simgeler, arayüz ve kullanım iyice bozdu diyebilirim, gitgide battı Windows 10. Sizin düşünceleriniz nedir ?
  37. A

Outlast Oynuyor Musunuz?

En sevdiğim oyun, speedrunlarını yapıyorum, hatta ben de oyunu 8 dakikada speedrun olarak bitirdim, peki siz oynuyor musunuz?
  38. A

Outlast 2 Çakması Olan Oyun Mental Hospital V

Oyun gerçekten Outlast 2'ye benziyor, peki sizin buna karşı düşünceniz nedir? Not: Oyun Play Store'da ücretlidir, tarayıcıdan APK olarak indirip oynayabilirsiniz, ben ise emülatör de oynuyorum. :D Ek not: Oyun Outlast'dan korkunç ve hem açık hem kapalı alanlar da geçmektedir.
  39. A

Casper Vıa G4 Telefonum Sizce Nasıl ?

Casper VIA G4 telefona sahibim, ben memnunum, peki sizce nasıl ve kullandınız mı?
  40. A

Hp Optical Uae-96 Fare Hiç Kullandınız Mı Ve Sizce Nasıl?

Ben de var ve kullanmaktayım, gayet memnunum, peki siz kullandınız mı ve nasıl ?
  41. A

Windows 10 21H2 Klasörler Neden Birbirine Uzak Ve Beğendiniz Mi?

Bu ne şimdi ?, iyi bakın bi, aralarındaki uzaklığı anlayın. Not: Hiç beğenmedim.
  42. A

Outlast Trials Hakkında Düşünceleriniz

Çok korkunç olacağını düşünüyorum, güzel bir oyun olacak. Oyunda muhtemelen şöyle şeyler olacak. -Coop ve tekli oynanış -Soğuk savaş dönemi -Asylum akıl hastanesinde yeniden bir macera -Artık kamera yerine gece görüş gözlüğü olacak -Oyunu galiba coop olarak oynarsak hikayenin gidişatı...
  43. A

Cs 1.5 Oynadınız Mı?

Bu oyunu bilmeyen yoktur bence, eskiden ne oynardık be. Not: Hala oynuyorum ve hala oyun çok güzel.
  44. A

Hangi Kola Daha Iyi?

Le'cola ve Cola Turka tek geçerim, ikisinin de tadı baya iyi. Siz hangisini daha iyi buluyorsunuz?
  45. A

Outlast 2'Deki Outlast 1 Referansları

Outlast 2, yani serinin 2.oyununda 1.oyuna gönderme ve referanslar yapılmış ve bu yapılan gönderme ve referanslar tamamen dediğim gibi 1.oyundan alıntı yapılmış. 0:27 : 1.oyunda hastaneye ilk geldiğimizde sonradan üzerimize atlayan adamın söylediği şeyler. 1:34 : 1.oyundaki Miles'ın kusma...
  46. A

Eğlenceli Ve Komik Videolar

Gulugulu ??
  47. A

Luis Lopez Ve Miles Upshur Benzerliği

Sizce benziyorlar mı benzemiyorlar mı?
  48. A

Dedem Öldü

Dedem öldü?
  49. A

She's All That Zil Sesi Güzel Değil Mi?

Biraz kısa ama ben beğendim. :)
  50. A

En Sevdiğiniz Call Of Duty Oyunu Nedir?

Bana göre Modern Warfare 3 ve Black Ops 1 efsaneydi. Sizin en sevdiğiniz hangisi?
  51. A

Aranızda Outlast Speedrun Yapan Var Mı?

Outlast speedrun yaptınız mı hiç?
  52. A

Hangi Gta Oyunu Sizce Daha Iyi?

GTA 4 diyorum, tamamen gerçek hayattan referanslanmış bir oyun.
  53. A

Outlast Karakterlerinin Yüzleri

Bu videodaki karakterlerin yüzleri aslen modelidir.
  54. A

Windows 10 21H2 Simgelerini Beğendiniz Mi?

Ben pek beğenmedim☹️ , bazıları Android gibi olmuş.
  55. A

Canınız Ne Çekti ?

Lahmacun ve ayran offfffffffff. Not: Şuan yiyorum :D
  56. A

Tiktok Komik ''Bu Bir Savaş Ilanıdır'' Akımı

İçerik yönetici tarafından düzenlenmiştir. Aşırı derece de komik? 0:34 'de koptum?
  57. A

Komik Tf2 Uçak Animasyonu

Bazı sahnelerin de güle güle öldüm valla ya. ? Sonuna kadar keyif ve kahkahalarla izleyiniz, İyi seyirler.
  58. A

Oynadığınız Oyunları Hangi Oyunlara Benzetiyorsunuz?

GTA 4 oynarken bir an PUBG' e bağlıyorum.:D Sizin düşünceleriniz?
  59. A

Soru Pubg Gta 4'E Benziyor Mu?

Ben PUBG oynarken animasyonların sanki GTA 4'den alıntı gibi olduğunu düşündüm. Sizce öyle değil mi?
  60. A

Windows 7 Mi Windows 10 Mu

Windows 8.1'i saymayın bile, iğrenç bir işletim sistemi. Sizce hangisi daha iyi?
  61. A

Yaşadığınız Zor Anlar

Henüz benim yaşadığım kötü bir an olmadı. Sizin düşüncelerinizi bekliyorum.
  62. A

Gördüğünüz En Korkunç Rüyalar

Evimdeydim, kapı çalmıştı ve gittim, kapıyı açtım ve kapının önünde bir kesilmiş kafa vardı ondan sonra da, hemen karşıma birisi jumpscare atarmış gibi çıkıp korktum ve bayılıp yere düştüm o sırada uyandım. Benim gördüğüm en korkunç rüya bu :)
  63. A

Outstand, Gta Eflc, Outlast Ve Asphalt 9:Legends Sizce Nasıldır?

Bu oyunlar sizce nasıl?
  64. A

Merhabalar

Merhabalar ben Arda, öncelikle buraya gelmemin sebebi önceden Technopat Sosyal'e üyeydim ama şu moderasyon ekibi denen saçma ekip nedeniyle haksız yere cezalar alıyodum, bende sıkılmaya başladım, Technopat Sosyal'den ayrıldım ve buraya geldim, umarım rahat bir foruma gelmişimdir. Neyse şimdi...