Arama sonuçlarınız

1. Alioth

Soru 2.el 4-5 bin liraya telefon önerisi verebilirmisiniz?

Benim için en önemli şey telefonun görünüşü sanırsam,oyun oynarım ama öyle bilmem ne oyununda şu kadar fps alsın diye bir kriterim yok,oyunlarda üzmesin yeter.Kamerayı pek önemsemiyorum sadece özel bir an olduğunda kullanıyorum gibi birşey,he birde telefondan film falan izlerim eğer bir etkisi...
  2. Alioth

Haber Mardin'de İmam Ve Klise Görevlisi Masa Tenisi Oynadı!

Klise görevlisi teknik durmuş kesin iyi oynuyor :D
  3. Alioth

PSG'de Lionel Messi Dönemi Sona Erdi!

Sonunda,ama umarım deve ligine Ronaldo kankisinin yanına falan gitmez,malum kimseye güven olmuyor :D
  4. Alioth

Soru Bir oyun arıyorum bilen çıkar mı?

Biraz daha tarif edersen belki yardımcı olabiliriz (aklına gelen herşeyi söyle,örnek:grafikler ne kadar eski,oyunun atmosferi nasıl?)
  5. Alioth

Soru Websitem sizce nasıl olmuş?

Ooo bu olmuş..(kaliteli hissettiriyor) sıradan bir kullanıcı olarak eksi fark edemedim ben hocam tebrikler
  6. Alioth

Taraftar Anketi

Şehrinin takımı süperlig'de değil ise tutmamak normal bence,ben Sakaryalıyım ama sadece finale kalırsa izliyorum
  7. Alioth

Haber Harry Potter Dizi Oluyor!

Ya siyaset yaptığım yeri kaçırdım,ya da sizin yazdığınız cümleyi anlamadım :)
  8. Alioth

Haber Harry Potter Dizi Oluyor!

Saçmalık resmen anlatacak onca konu varken niye kitapları dizi yapıyorlar ki? hem ellerinde Çapulcular gibi muhteşem ilgi çekici bir konu varken bunu harcamaları çok saçma geliyor bana
  9. Alioth

tuttu tutmadı

Tutmadı(arabadan anlamam pek) Alttaki Messici??
  10. Alioth

Soru Küçük ve internetsiz oyun önerisi

New Star Soccer (tam anlamıyla hayat gömersin bayramda 8 sezon oynamıştım :D)
  11. Alioth

Yardım Sistemim oyunları karşılasa bile çok kasıyor

Witcher 2 zaten optimizasyon özürlüsü bir oyun,iyi bilgisayarlarda bile kasabiliyor(ve forest 4gb ram istiyor bildiğim kadarıyla)
  12. Alioth

Forum'un Ana Sayfasında Yer Alan Video Hakkında

Ben orda bir video olduğunu bile şimdi öğrendim :D
  13. Alioth

Soru Sistemim İçin Oyun Önerisi

Mmo bilgim pek olmasada bi aralar Drakensang Online oynamıştım sarıyodu oyun :),birde mmo olmasada Left 4 Dead 2 oynayabilirsin birde yanına arkadaş bulursan tadından yenmez hele ramazanda akar... ama sıkılıyorsan bence online'dan biraz uzaklaşıp single oynamalısın,mesela Max Payne,Fallout New...
  14. Alioth

Soru TikTok'u mu tercih edersiniz yoksa YouTube mi?

Bu izlediğiniz kanallara ve bakış açınıza bağlı belki shorts'da ki videolar tiktokta :D
  15. Alioth

Soru TikTok'u mu tercih edersiniz yoksa YouTube mi?

Bence istediğin içeriği aratarak detaylı bir şekilde izleme şansımız olduğu için youtube,hem içinde artık shorts mevzusu da olduğu için yüzüne bile bakmıyorum ben tiktok'un
  16. Alioth

Haber 2023 Oscar Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Normalde bende izlerdim ama Şahmaran'ı es geçtim bir şekilde halbuki Hakan Muhafız ile Atiye'yi çıktığı saniye izlemiştim :D
  17. Alioth

Haber 2023 Oscar Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Brendan Fraser her ne kadar muhteşem oynasada nedense hayatında yaşadığı şeyler sonrası geri dönüşünden dolayı bir tık torpil geçildi gibime geliyor bence Austin Butler almalıydı herif tam anlamıyla Elvis olmuş
  18. Alioth

Haber Ekşi Sözlük Açıldı Ve Sözlüğe Yeni Kurallar Getirildi.

Bence mantıklı değişiklikler,her ne kadar fikir belirtmenin özgürlüğüne katılsamda öyle şeyler yazılıyor ki bazen gerçekten bazı insanların başlık açmaması gerekiyor... 1678725530 Bendede girmiyor,belki herkes akın ettiğinden yoğunluk olmuş olabilir
  19. Alioth

Soru Türkiye Dışında Yaşamak İstediğiniz Bir Ülke Var Mıdır, Varsa Nedeni Nedir?

Türkiye dışında yaşamak istemediğiniz bir ülke varmı? daha doğru oldu sanki :)
  20. Alioth

SDN En iyi olduğunuz ve en sevdiğiniz ders nedir?

İngilizce-Din-Felsefe-Tarih-ve en önemlisi BEDEN
  21. Alioth

Öneri Detroid gibi benzer oyun var mı?

QUANTİC DREAM'ın tüm oyunları,Wolf among us,çok eski olsada Fahrenheit,Until Dawn,Dark Pictures
  22. Alioth

Soru Düşük sistem gereksinimli oyun

Keşke tür de yazsaydınız yinede birkaç tane önereyim Stardew valley Need For Speed Most Wanted Call Of Duty 1-2 Celeste Shovel Knight Super meat boy Binding OF İSAAC Hotline Miami özellikle daha fazla indie oyun yazdım,büyük oyunları zaten biliyorsunuzdur
  23. Alioth

Beni Nasıl Bilirdiniz ? (OYUN)

Küme düşecek takımın taraftarı...
  24. Alioth

Yardım Düşük Sistem Gereksinimli Online Oyunlar

Brawlhalla,Stick Fight The Game,Speedrunners
  25. Alioth

Ne Oynuyorsunuz ?

birde half life 3'ü beklemeyi dene...
  26. Alioth

Ne Oynuyorsunuz ?

Yeni bir oyun çıkmış "Need For Speed Most Wanted" diye bu aralar onu oynuyorum acayip güzel oyun,kesin tutar bu...
  27. Alioth

Soru mutluluğun tanımı size göre nedir?

ee bu biraz depresyonun tanımı olmuş sanki :D
  28. Alioth

Haber Jenna Ortega Adidas'ın Yeni Yüzü Oldu!

kızın bi proje olduğu aslında belliydi,wednesday'de oynamadan önce bile instada 10 milyona yakın bir takipçisi vardı
  29. Alioth

Soru 15 Günden Fazla Depresif Hal Klinik Yardım Gerektiriyormuş?? Ne Diyosunuz??

15 gün cidden az,İzlandalılar bile o kadar depresif olur
  30. Alioth

Öneri Oyun Önerisi Lazım

Dishonered,Days Gone,Marvels Spider-man,Detroit Become Human,Borderlands 1-2, Dmc5
  31. Alioth

Soru En sevdiğiniz film karakteri nedir??

Çok iyi bir oyuncudur kendisi,bir sürü farklı rolü çok güzel canlandırıyor.Önü baya açık bu aktörün...
  32. Alioth

Soru En sevdiğiniz film karakteri nedir??

Nightcrawler-Lou Bloom , Fi*ht Cl*b-Anlatıcı , Taxi Driver-Travis Bickle , Darth Vader,Captain Jack Sparrow
  33. Alioth

Soru en sevdiğiniz oyun karakteri hangisi

Sam Fisher,Joel Miller,Solid Snake,Dante,Vergil,Sephirot,Nathan Drake ve daha onlarcası...
  34. Alioth

tuttu tutmadı

Tutmadı Alttaki "Kirby" nedir duymamış bile
  35. Alioth

14 Mayıs'ta erken seçim ihtimali!

EYT hype'ı kaçmasın diye uğraşıyor,sonuçta bir kaç ay önce malum şahıs erken seçim olmayacak diyordu
  36. Alioth

Savaş Olsa Ne Yaparsınız?

Savaşacağımı pek sanmıyorum ama kaçmazdım yinede,zaten kendimi asker olarak bile hayal edemiyorum,elimde silahla ölüme gidemem gibime geliyor.Büyük ihtimalle mecbur kalana kadar savaşmayıp saklanırdım.Ama aklıma başka bir fikir geldi,savaşamıyacağımı bildiğim için mahallemde ki mültecileri...
  37. Alioth

Duyuru Yalnız Kedi hk.

Ekrana aşağıdan bakarsan koyu mor, yukardan bakarsan çingene pembesi :D
  38. Alioth

Soru Bedava 100TL ödül aldım

tebrik ederim hocam keşke bizdede böyle şans olsa (neyse ben bi gusül alıp geleyim bişey denicem :D)
  39. Alioth

Soru Allah hakkında

Kutsal kitaplarda malesef bir sürü cevapsız soru var, o cevapsız sorulara sadece mantık yürüterek cevap bulabilirsin ve buda kişiden kişiye değişir haliyle,zaten bu olayın adı bu yüzden inanç,inançlar asla kesin değillerdir...
  40. Alioth

Soru Yaptığım phonk nasıl

Phonk'dan hiç anlamam ama sardı beni (bir de şey....kafamı sallamayı nasıl durdurucam???)
  41. Alioth

Soru Yama yaparak ingilizce ogrenilirmi??

İngilizce pek bilmiyorsanız bence hiç bulaşmayın yama işine çünkü gerçekten basit birşey değil bence pek bir faydası dokunmaz size,ama çok istiyorsanız belki ingilizce,resimli çocuk kitaplarını falan çevirmeyi deneyebilirsin sonuçta basit ve kısa cümlelerden oluşuyorlar
  42. Alioth

Taktikler

Biri sana sürekli bakıyorsa ve hiçbirşey söylemiyorsa,ya seni dövmek istiyodur... ya da senle konuşmak istiyordur fakat buna cesaret edemediğinden senin dikkatini çekerek senin onla konuşmanı sağlamaya çalışıyordur..yani kısaca biri size bakıyorsa gidin konuşun merak etmeyin ısırmazlar(nasıl...
  43. Alioth

Soru Crack oyunların kul hakkı olduğunu öğrenince silmek zorunda mıyız?

eğer orjinal alırsan oyunu,önceki oyundan kalan save dosyanı aktarabilirsin(tabi hangi oyun olduğunada bağlı biraz)
  44. Alioth

Soru Crack oyunların kul hakkı olduğunu öğrenince silmek zorunda mıyız?

Kul hakkı elbette,yaşınız küçükse silmemenizde bir sorun olmaz bence,fakat küçüğüm diye kul hakkına girmeye devam etmek te yanlış olur dolayısıyla bence silmelisin ama karar senin tabi ki
  45. Alioth

16 yaşındayım boy 1.72?

annene mi çektin? yoksa babana mı? eğer annene çektiysen bilemem,ama babana çektiysen en az 1.85 olursun sporla daha da artar istersen ama bence 1.85 den sonrası kötü birşey
  46. Alioth

Soru Arkadaşım Sizce Atatürk Düşmanı mıdır?

Yeni Zelanda nın başkentini niye bilsin olum? :D hem bu ççocuk otizmli değilmiydi ya? otizim li bir insan seninle mantıklı konuşuyorsa bile bu başarıdır,işine gelen şeyleri biliyorsa bu da başarıdır bence sen otizm i biraz küçümsüyorsun
  47. Alioth

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth hayatını kaybetti !

Ailesi çok üzgündür kesin çocuklar yetim kaldı çok kötü bir hayat onları bekliyor
  48. Alioth

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth hayatını kaybetti !

Gencecik'ken gitti rahmetli :(
  49. Alioth

Yerde bulunan parayı almak suç mudur?

Okul dışında yerdeki parayı alman suç teşkil etmez,ama para benim diyip alıp harcarsan bunun yasal olduğundan emin değilim ve Ayrıca okulda bulduğun parayı idareye vermen gerekir eğer senin aldığın belirlenirse uzaklaştırma kınama falan alabilirsin
  50. Alioth

Geceye Bir Şarkı Bırak

51. Alioth

Soru Gonca Vuslateri Hollywood'ta vampir filmlerinde oynaması gerekliliği

Hafif bi Helena Bonham havası sezdim :D
  52. Alioth

Haber KPSS İptal Edildi!

benimde abim girdi,o da türkçe baya kazıktı diyordu türkçeye vakit ayırmaktan matematiği yetiştirememiş halbuki baya kolaydı diyordu matematik için,tekrar girdiğinde kesin daha iyi alır ama bu sınav sistemine asla güvenilmez sonuçta her ne kadar bu sene bu olay ortaya çıkmış olsada kim bilir kaç...
  53. Alioth

Haber KPSS İptal Edildi!

Bir kez daha hak gg
  54. Alioth

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

Tutmadı Alttaki tatilde köye gider?
  55. Alioth

Soru Su gibi akıp giden bir şey söyleyin, ben başlıyorum;

Tatil günleri
  56. Alioth

Sınıfta kalır mıyım?

İki notun ortalamasına bakıyorlar için rahat olsun (tabi edebiyattan falan kalma varsa o durumları bilmiyorum)
  57. Alioth

Spider-Man severlere müjde: beyaz perdeye geri geliyor!

Sony gerçekten rezil bir şirket,ilk önce film yayınlandıktan sonra filmin blu ray ları çıkarken ekstra 15 dakikalık sahne olucak falan diye reklam yapmıştılar fakat o sahnelerin hiç biri yoktu şimdide utanmıyor gibi filmi sinemaya zaten en başta olması gereken sahneler ile beraber tekrar...
  58. Alioth

Öneri Akıcı Kitap Önerileri ?

"Otostopçunun Galaksi Rehberi" hem akıcı,hem komik,hem de yer yer düşündürücü
  59. Alioth

Soru Neden bana herkes bu aralar mesaj atmıyor shiftdelete'den acaba?

olum bu başlık ne kafam yandı lan!
  60. Alioth

Soru Prince of Persia üçlemesi bu dönemde oynanır mı?

Eğer eski oyunları oynamaya alışık isen sorun olmaz,teknik anlamda tabiki eski ama ben 2 sene önce falan oynadım hala oynaması zevkli ama tabiki mekanikleri eski zamanında o duvara tırmanırken ki zevki şimdi hissedemezsin fiyatları ne durumda bilmiyorum ama eğer ucuz ise bir dene sarmaz ise iade...
  61. Alioth

Soru WandaVision ı kısaca anlatabilirmisiniz?

Dr.Strange 2 izleyeceğim yakında, fakat Wandanın dizisini izlemedim filmde çok önemli olduğunu biliyorum fakat Wanda ya olan önyargımdan dolayı izlemiyorum ve pek de zamanım yok zaten,Wanda hakkında tek bildiğim vision a aşık,çocukları var ve elinden kırmızı lazerler atıyor :D,tüm diziyi...
  62. Alioth

Rehber Rastgele Film Önerileri Dev Liste

Ben teşekkür ederim yorumunuz için bir gün boş zamanımda yenisini yapmayı planlıyorum,Rio yu henüz izlemedim ama yakında izlemeyi planlıyorum,Cars serisi efsanedir zaten (tabi cars 3 ün son kısmını efsane olarak saymıyorum)
  63. Alioth

Soru Arkadaşım Sizce Atatürk Düşmanı mıdır?

Düşman olduğunu sanmam,otizmli bir şahısdan mantıklı bir yorum beklemek hata olur zaten,görüldü falan atmasının sebebi durduk yere atatürk konusu açman olabilir,herkes hayran değil atatürk e bunu bilmelisin.Şahsen ben de atatürk konusu açılsa fikrimi söyler fakat muhabbeti devam ettirmeye falan...
  64. Alioth

Soru 20 seneden sonra oyun dünyasında en sevindiğim haber Max Payne remastered

tabiki sadık kalınmalı ama bazı şeyleri nasıl yapıcaklar hiç emin değilim sonuçta oyun eğer tamamen aynı oynanışta olursa günümüzde yeni oyuncular sıkılır,kesinlikle daha fazla silah ve combo benzeri bişeyler eklenmeli sonuçta max payne skill ağacı falan koyamazlar :D bir de şeyi çok merak...
  65. Alioth

Soru 20 seneden sonra oyun dünyasında en sevindiğim haber Max Payne remastered

Abi remake yapılıyor remastered değil
  66. Alioth

Yardım Proje için Matematik ile ilgili film tavsiyesi lazım!

çok teşekkür ederim öneri için
  67. Alioth

Yardım Proje için Matematik ile ilgili film tavsiyesi lazım!

Matematik projesi için matematik ile ilgili filmler hakkında bir sunum yapacağım fakat pek fazla matematik filmi yok araştırıyorum bulduklarımın çoğu tamamen matematik filmi değil malesef, yardımınız lazım acil! bana matematik ile ilgili film önerebilirseniz çok iyi olur
  68. Alioth

Will Smith’in Oscar tokadının cezası belli oldu!

10 yıl boyunca katılmaması demek 63 yaşına kadar demek yani kısaca bir daha herhangi bir oscarı alamıyacak ne diyelim hak ettiğini bulmuş
  69. Alioth

E3 2022 için şok eden iptal kararı!

Halbuki çıkacağını bildiğimiz bir sürü oyun var neden böyle oldu acaba (sanki önceki seneler çok iyi oyunlar gösterildi :D)
  70. Alioth

Soru orta okula geçerken sınav benzeri bişey varmı ?

adres yakınlığına bağlı olarak gidersin gitmek istediğin okulun kontenjanı doldu ise başka yakın olan bir okula kayıt olursunuz
  71. Alioth

Soru Okul İtirafları

İtiraf değil gibi ama kötü bir anı anlatayım.Lise 1 de oldu olay,edebiyat dersinde okulun son zamanlarına doğru normalde kitap okumamız gereken saatte hoca serbestsiniz demişti.Ben en ön sırada oturuyorum nasıl olsa serbestiz dedim aldım elime telefonu oynuyorum millet de hocaya yaranmak için...
  72. Alioth

Anket Oruç tutacak mısınız ?

Ramazanın en sevdiğim yanı sahura kadar pc de oyun oynamak dünyanın en zevkli hobisi olabilir :D
  73. Alioth

Bencede kitabı daha iyi, geçen sene okumuştum muazzamdı 1647957804 Teşekkürler ben kendi beğendiğim filmleri yazdım bu arada hangilerine çöp dediniz onu yazarsanız sevinirim arada çerezlik film olarak eklediğim filmler var fakat bence çöp değiller
  74. Alioth

35 Filmlik dev listeye hoşgeldiniz.Bu benim forumdaki 1.yıl dönümüm ve yakışır birşey olsun istedim umarım beğenirsiniz.Listede her telden film var bilinen filmlerde var bilinmeyen fimlerde,kendinize göre filmler bulucağınızdan eminim. 1.Sing Street:Sing Street 2016 yapımı müzikal bir...
  75. Alioth

Soru 15 yaşındayım sesim çok mu kötü

Sesden falan anlamam ama rahatsız edici bir sesin yok ama öyle mükemmel bir ses falan da değil.bazı şarkılara çalışırsan falan kulağa hoş gelebilir sanırım
  76. Alioth

Öneri Sistemim Bu Oyunları Oynatırmı

Can I Run It sitelerinden ister sistem özelliklerini yazarak ister sitenin istediği uygulamayı indirerek otomatik olarak sisteminin kaldırıp kaldıramayıcağını öğrenebilirsin.Ben hep öyle yaparım
  77. Alioth

Soru eski bilgisayarımda olan rami yeni bilgisayarıma takarsam ne olur?

yeterince bilgim yok ama bu ramlerin birbiri ile uyuşma olayı vardı yanlış hatırlamıyorsam,eğer uyumlular ise herhangi bir sorun çıkmaz daha önceden ben de yaptım
  78. Alioth

Arabalar filminin sevilen karakteri gerçeğe dönüşüyor!

ben o arabayı gerçek sanıyordum zaten :D
  79. Alioth

Ateist olmak istemek

Kendi düşüncelerinin arkasında dur ama eğer ailen sana saygı göstermiyeceğini düşünüyorsan bence söylemene gerek yok ne de olsa herkesin dini kendine,profilde yaşın 14 yazıyor büyük ihtimalle sağlıklı bir yorum yapmazlar sana.Kendi içinde yaşamalısın bence şuan belki bir gün fikrin değişir.(tabi...
  80. Alioth

Tom Holland’lı Uncharted filmi bugün vizyona girdi!

Çok bekliyordum ama iyi bir film değildi bence.Eğer Peter Parker ı süper güçsüz korsancılık oynarken izlemekten keyif alırsanız izleyin :D (ben izlerken eğlendim ama iyi diyemem)
  81. Alioth

Öneri Düşük sistemli pcler için oyun önerisi

celeste binding of isaac mafia 2 to the moon papers please beholder stardew valley dead cells hollow knight hotline miami limbo cuphead half life 2 broforce forager cod 2 ilk hitman ler katana zero
  82. Alioth

Tuttu Alttaki buzdolabının kapağını açıp,dolabın derinliklerine bakarken derin düşüncelere dalıyor ve kapağı geri kapatıyor
  83. Alioth

Öneri PES 13

ben bunlardan daha kötü sistemde düşük ayarlarda hiç kasmadan oynuyordum,sanırım bunlarda normalde oynatır
  84. Alioth

Öneri PES 13

cevabım hala ucuz olanı alman yönünde :D
  85. Alioth

Öneri PES 13

Ucuz olanı,ikiside pes 13 ü sorunsuz açar
  86. Alioth

Öneri 6000-7000 TL Monitör + SSD + Oyun önerisi

cod tabiki fiyatına değmez,ratchet ssd şovu yapıyor ama ilk oyun kadar sağlam değildi ama kötü oyun değildir,uzun saatler dediğine göre ghost of thusima,ac valhalla ve fifa arasında seçim yapman gerek.Tabi süre olarak değerlendirmeyip aralarından bir oyun önericek olsam gow,tlou ve uncharted...
  87. Alioth

Öneri 6000-7000 TL Monitör + SSD + Oyun önerisi

Ac valhalla tavsiye etmem,ratchet ilk oyunu sağlamdır rift apart olan için aynısını söyleyemem diğerleri iyidir (cod ise cod işte :D) fiyat hesaplaması yapmadım ama ben ps5 oyunu öneriyim demons souls,control,it takes two,kena,deathloop,hades 1641834364 star wars ları izlediysen jedi fallen...
  88. Alioth

Haber Vampire: The Masquerade Bloodlines %100 TÜRKÇE YAMA - Animus Projesi

Yama sizin mi? (animus projesinin ne olduğunu bilmiyorum)
  89. Alioth

Soru Sistemim iyi, oyunlar kasıyor.

bu arada açtığınız her hangi bir oyunda eğer kasıyor ise görev yöneticisini açıp(shift+ctrl+esc)açılan pencerede oyuna sağ tıklayıp ayrıntılara git e tıklayın ardından size oyun ile alakalı bir şey gösterecek ona sağ tıklayın işlem öncelliğini yükseğe ayarlayın.Bu işlem az da olsa kasmayı...
  90. Alioth

Öneri Oyun tavsiyesi - ekran kartı kötü

Cod 4 Modern Warfare 1 ile başla üçlemeyi oyna sarar :D
  91. Alioth

Öneri Oyun tavsiyesi - ekran kartı kötü

Dishonered,Tomb Raider serisi
  92. Alioth

The Boys’un 3. sezon yayın tarihi belli oldu

Sonunda ya diziyi unuttum olum resmen :D
  93. Alioth

En Kötü Bilgisayar Kimin?

8GB Ram/Amd A10-5745M/Amd Radeon 8610G (biliyorum o kadar da iyi bir sistem değil ama hayal edebileceğinizden çok daha düşük bir fiyata aldım)
  94. Alioth

windows 8 o sisteme fazla değil mi?
  95. Alioth

Ve müjdeli haber artık yeni bir bilgisayarım var (ZAFER BENİMDİR darısı sizin başınıza)
  96. Alioth

Soru Mars Suyuyla Abdest Alınır Mı?

Marsta nereyi kıble belirlemeliyiz?
  97. Alioth

Alan Wake yapımcısından oynaması ücretsiz oyun geliyor!

Remedy i de kaybettik geçmiş olsun :(
  98. Alioth

Soru Oyun önerisi

Pillars Of Eternity 1-2 / Divinity Original Sin 1640881037 Mad Games Tycoon 2 güzel acayip saran bir simülasyon oyunu benim 100 lerce saatim var oyunda,amaç kendi oyun şirketini kurup istediğin türde oyunu yapmak ve ofisi büyütmek tabi oyunda bir sürü detay var (lisanslı...
  99. Alioth

Yardım Valorant yükleme ekranında kalıyor

sistemim bence yeterli
  100. Alioth

Yardım Valorant yükleme ekranında kalıyor

Oyuna girmeye çalışıyorum karşılaşma bulunuyor fakat karakter seçme ekranından önceki haritayı gösteren ekranda kalıyor sol altta logo haraket ediyor ama öyle duruyor bazen insanların sesi de geliyor ama asla oyuna girmiyor bide ekstra olarak ceza veriyor çözümü nedir?
  101. Alioth

Soru E Football 2022 indirmeye değer mi

HAYIR... bence yeterince açıklayıcı oldu :D
  102. Alioth

Öneri Venom 2

biraz geç olmadı mı? ki zaten bu sahne film çıkmadan önce bile sızmıştı
  103. Alioth

Soru Kas güç verir mi

zorlanırsın ama sen yenersin o zaman
  104. Alioth

Soru Ben bu sistemle art arda en fazla kaç oyun oynayabilirm

yayın platformlarındaki büyük yayıncalara bak hiç biri 8k yayın vermez hepsi max 1080 veriyor çünkü daha fazlasına henüz gerek yok,ki 8k izleyebilsen bile 8k yayın yapabilecek internet çok az insanda var
  105. Alioth

Soru Kas güç verir mi

kilo çok önemli eğer karşıdaki yağlı birisiyse yenersin büyük ihtimalle ama 85 kilo olduğu halde şişman gözükmüyorsa kasın önemi kalmaz
  106. Alioth

monitöre bakmadım destekliyorsa yayınlarsın (ama türkiyedeki insanlarda o görüntüyü açabilecek internet yok)
  107. Alioth

Arkada yayın açıkken dünya üzerindeki tüm oyunları art arda açıp nasa ile beraber cs atabilirsin
  108. Alioth

Soru Kas güç verir mi

güreşte yenmen zor ama bilek güreşinde yenebilirsin
  109. Alioth

Duyuru Hediyeli Twitch canlı yayınımıza bekleriz!

ödül mü? tamam ben varım :)
  110. Alioth

Cyberpunk 2077 yapımcısı, yaptığı açıklamayla hayranları çıldırttı!

Gülünç durumdalar malesef :(
  111. Alioth

The Matrix Resurrections, IMDb puanıyla korkuttu!

Rotten Tomatoes puanı da pek iç açıcı değil :( The Matrix Resurrections
  112. Alioth

Öneri Oyun önerisi

Çok hakim değilim yıllar önce oynayıp beğenmiştim istersen bi gameplay videolarına bak cevap bulabilirsin
  113. Alioth

Öneri Oyun önerisi

Strateji olmasada sana portal öneririm düşük sistem kafayı acayip yoran ama çok keyifli bir puzzle oyunudur kendisi 1638565374 Eski age of empireslar,Banished benim sevdiğim bir oyundur kendisi biraz kısadır ama hoştur
  114. Alioth

Yardım Öykü konusu fikiri verebilirmisiniz?

yaratıcı :D
  115. Alioth

Yardım Öykü konusu fikiri verebilirmisiniz?

Bizim edebiyatçı durum öyküsü yazmamızı istedi aslında aklımda bir kaç tane fikir var ama bilirsiniz okul için pek uygun değil :) bana böyle öykü bittiğinde güzel bir mesaj çıkartılabilecek bir konu önerirseniz çok iyi olur (esinlenme yapabilirsiniz ama lütfen hali hazırda olan bir konuyu...
  116. Alioth

Soru Ghostbusters: Afterlife izlemek için önceki filmleri izlemek gerekiyormu?

Başlıkta yazdığım gibi daha önce hiç ghostbusters filmi izlemedim filmler hakkında hiç bir şey bilmiyorum Bunu izlemek için eski filmleri izlememe gerek var mı?
  117. Alioth

Soru oyun tavsiyesi

Crossout
  118. Alioth

Yardım Aradığınız kişi görüşme kabul etmiyor

teşekkürler,başka bir şekilde çözdüm (nasıl olmadığını bilmediğim bir şekilde hat gelen tüm aramaları kapamış *0035# gibi bir numarayı (salladım şuan) arayınca oldu )
  119. Alioth

Yardım Aradığınız kişi görüşme kabul etmiyor

Annemin telefonunda oluyor kim ararsa arasın başlıkta yazan şey çıkıyor (vadofone) lütfen yardım edin 1634489278 Not:Arama yapılabiliyor fakat arama alınmıyor
  120. Alioth

Ekran kartım yandı ve artık o da yok :D Elveda 10 küsür yıllık canım kartım...
  121. Alioth

Yardım Eba Canlı Ders Hata Veriyor!

Sınıfım karantinaya alındığından dolayı canlı ders yapıyoruz,eba uygulamasını yükledim canlı derse bağlan dediğimde ortaya bir eba logosu geliyor ve uygulama saniyesinde kasıyor hani mouse u üzerine getirdiğimde yuvarlak mavi imlece bürünüyor ne kadar beklersem bekleyeyim açılmıyor Acil...
  122. Alioth

Haber League Of Legends Dizisi Arcane'den Yeni Fragman

Netflixin oldukça büyük bir kitle tarafından beklenen dizisi Arcane den yeni fragman geldi,Dizi League Of Legends evreninde önemli olan bir kardeş ilişkisine odaklanıcak dizi,iki kız kardeşin geçmişlerini bizlere gösterirken; geçirdikleri zorlu çocukluğu ve yollarının nasıl ayrılmış olduğunu...
  123. Alioth

Soru Genel Oyun Kültürü Testi #2

helal olsun iyi puan yapmışsın abi :D
  124. Alioth

üzülmeyin sayın imparator,bir dahakine daha yüsek alırsınız
  125. Alioth

İlk testin üzerinden 1 aydan fazla zaman geçmiş,bende artık 2.sini yapmanın vakti geldi dedim :) konsepti bilmeyenler için söyleyecek olursam,bu test herkese göre değildir eğer oyun dünyasıyla ilgilenmiyorsanız büyük ihtimalle oldukça düşük bir puan alırsınız.Şıklar 4 seçenekten oluşur,her soru...
  126. Alioth

Anket hangi takimlisiz

Feneri tutuyorum ama cehenneme kadar yolu var ne bok yerse yesin!
  127. Alioth

Comment by 'Alioth' in media '-Yardım Edin'

-Bendede aynı sorun var :D
  128. -Yardım Edin

-Yardım Edin

129. Alioth

Soru Forumdan neden herkes ayrılıyor?

Başlığı açıp hiç bakmamıştım,tutucağını bekliyordum ama bu kadarı da fazla yani alışkın değiliz böyle şeylere :D (bu arada konu çok değişik yerlere gitmiş:))
  130. Alioth

'Hastalanmam' diyerek aşı olmayan Marcus Birks koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

Baktım dediklerin doğru,fakat şuanda dünyadaki aşılama oranı %27 hani rakam neden bu kadar düşük tamam ulaşamayanlar var tamam da amerika gibi bir ülkede bile oran acayip düşük,ben covid geçirdim ve aşı olmak gibi bi niyetim yok ne zaman test aşamasından kalkar o zaman olurum sonuçta bana bi...
  131. Alioth

'Hastalanmam' diyerek aşı olmayan Marcus Birks koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

Peki ya istatistikler insanları aşı vurdurmak için gösterilen yalan sayılardan ibaretse (biraz fazla komple teorisi oldu ama vaka sayıları bile doğru söylenmezken bu istatistiklere %100 inanamayız)
  132. Alioth

Bir aşının işe yaramadığını gördüysem neden olayım?
  133. Alioth

Bilmiyorum olabilir,ben aşısızım korana geçirdim ve beni sarsamadı bile aşı olmam için bir sebep görmüyorum(hala koranayım büyük ihtimalle)
  134. Alioth

Kola'nın 10 TL Olması

aynen bende baktım az önce fiyatlar hep 8.45 civarında,tamam fiyat çok yüksekde, ne bileyim kola 10 tl olmaz böyle şey erken seçim yapalım demek biraz saçma :D ben bu akşam markete gidip aldım bizde hala 8.45 (bence bakkal olduğu için kazık satıyordur)
  135. Alioth

Kola'nın 10 TL Olması

Ben en son ne zaman kola içtim lan! ben en son 4 liraya almıştım :Dbu arada ceptesok yazıp baktım 8.45 fiyatı 1630494238 10 lira cidden abartmak için yazılmış bir fiyat öyle bir şey yok nereye bakarsam bakayım 8.45 tabi buda çok yüksek :D
  136. Alioth

Soru Forumdan neden herkes ayrılıyor?

Sanırım forumdan ayrılmak moda oldu,hani ayrılıklar olur bu normaldir fakat neden herkes aynı anda ayrılıyorum yazdı benim fark etmediğim bi olay mı yaşandı? (son 1 haftada olan ayrılık sayısı dehşet verici) forumdan sıkılmış olabilirler normaldir de, ama sanırım biri ayrılınca diğerleride ondan...
  137. Alioth

Kalp krizi falan geçirmesede benim dayım aşı olduktan 1 gün sonra fenalaşıp hastaneye kaldırılmıştı kendisi aşıyı kötülüyor ve gayet haklıda,benim aşı olmak için gerçekten hiç bir sebebim yok şu anda koranayım ve aşı olmadığım halde turp gibiyim abim,annem,babam aşı oldukları halde durumları...
  138. Alioth

Ben şuanda koranayım bazı insanlara hiç etki etmiyor bazılarını baya etkiliyor,ben aşı falan olmadım fakat turp gibiyim,annem ile babam 2.dozu da aldıkları halde benden çok daha kötü durumları ya aşı hiç bir şeye yaramıyor yada yaş ile alakalı emin değilim (Su vuruyolar su :D)
  139. Alioth

Öneri Orta seviye bir pc için en fazla ne kadar gerekir?

1.el 7-8k falan tutar,2.el olarak 3-4 e falan bulursun (dediklerim düşük ayarlar için geçerli,bu arada 2el yaşadığın şehre göre değişir istanbuldaki fiyatlar hep kazık) adobe programlarını bundan daha ucuzuda kaldırır
  140. Alioth

Haber PUBG: Battlegrounds bir hafta boyunca bedava oldu

Tencent oyunun yayıncılarından en fazla hakka sahip olanı diye biliyorum(belkide yanlıştır)çünkü oyunun bir sürü yayıncısı var
  141. Alioth

Bence steamin cimriliği değildir bence Tencent pubg oynayanların sayısının günden güne düştüğünü fark edince trafiği yükseltmek için 1 haftalık da olsa böyle bir şey yaptı
  142. Alioth

Birde yükleyecek sistem olsa :(
  143. Alioth

Yardım Çocuk Gibi Davranıyorum?

Normal gençlerin yaptıklarını yaparsan normal olursun buna denicek hiç bir şey yok 16 yaşındasın bazı şeyleri kendin çözebilirsin.
  144. Alioth

Krafton yaptığı açıklama ile PUBG: Battlegrounds Steam sürümünün bir hafta boyunca ücretsiz olarak oynanabileceğini duyurdu. 16 Ağustos'a kadar oyuna sahip olmayan fakat denemek isteyen oyuncular Steam üzerinden ücretsiz olarak test edebilecekler. Linke gidip görebilirsiniz.
  145. Alioth

Rehber Kendi mobile oyunumu yaptım (Soru sorabilirsiniz)

Map dizaynı çok boş olmuş onun dışında seslendirme,spritelar falan güzel olmuş fragmandan gözüktüğü kadarıyla araba sürüş ve zombilerin yapay zekası pek hoş gözükmedi bana,öncelikle oyunun türünü bilmiyorum amaç gidip zombi öldürmek ise oynanabilir ama hikayeli ve ciddi bir oyun ise bu map...
  146. Alioth

Yardım Gta 5 açınca monitör no signal diyor

Crackli mi?
  147. Alioth

Soru Genel Oyun Kültürü Testi

Sonuçlara bakıp gülmek favori aktivitem oldu :D
  148. Alioth

Olum hazırlayan benim bende 100 aldım o zaman :D 1628455101 benziyor zaten benzediği için aldım,kamera türüde benziyor kesin re derler diye şıklara onu da ekledim
  149. Alioth

yine o kadar kötü değil :D çok daha beterleri var 1628447705 bunu başarabilmek büyük bir başarı bence hocam :D 1628447734 hll olsun rekor sizde :D
  150. Alioth

işte sen gerçek bir oyuncusun! :D 1628445472 helal olsun başkaları başarabilecek mi acaba? arada bir kaç tane puan kazandırmak için yazdığım soru var herkes onları biliyor :D
  151. Alioth

Bu testte eski yeni fark etmeden sorular sorulacaktır,bu liste herkese göre olmayabilir,anlıyacağınız biraz zor (her soru 10 puan) 1-Kolaydan başlayalım bu oyunun adı nedir? A)Deus Ex B)Titanfall...
  152. Alioth

Rehber Vakit Geçirten Ve İşe Yarayan Web Siteleri

Bu fikri yeşilli sözlükten görmüştüm,foruma bakınca böyle bir konunun olmadığını görünce şaşırdım ve hemen açmaya karar verdim ben kendi bildiklerimi aşağıya yazıcağım sizde aynısnı yaparsanız seviniriz :) 1- İngilizce metin yazarken hatalarınızı görmenizi sağlayacak ve akademik...
  153. Alioth

Haber A Plague Tale:Innocence Epic Games de Ücretsiz Oldu

Toplam 268 TL değerindeki iki oyunu Epic Games ücretsiz dağıtıyor Bugünden (5 Ağustos 2021) itibaren A Plague Tale: Innocence (12 Ağustos'a kadar) ve Minit'i (12 Ağustos'a kadar) ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca Epic Games'in haftaya ücretsiz bir şekilde vereceği...
  154. Alioth

SDN emektarı Berkin Bozdoğan vefat etti

Allah Rahmet Eylesin,gittiği yerde umarım bizden daha mutludur
  155. Alioth

Haber Yeni Bir South Park Oyunu Geliyor!

Aynen bende çok seviyorum,ilk oyunun sonuda çok güzeldi hala hatırlayınca gülüyorum :D kesinlikle oynamalısın
  156. Alioth

Fractured oyunun oynanışı daha iyi ama bence şaka olarak stick of truth daha iyiydi,bu arada fractured but whole stick of truth un devam oyunuydu,ilkini oynamasan çok şey kaçırmazsın ama bazı şakalar kaçar yine :D
  157. Alioth

Bencede,son çıkan 2 oyunu (stick of truth,fractured but whole) aşırı beğenmiştim,dizi kendini tekrarlamaya başladı bence
  158. Alioth

South Park’ın ilk oyunu 1998 yılında Nintendo 64 konsolu için çıkmıştı.Bugüne kadar 9 oyunu yapılan serinin en akılda kalan oyunu South Park: Stick Of Truth olmuştu.En son 2017 de çıkan oyundan beri hayranlar yeni oyunu bekliyordu,en azından oyun ile ilgili bir haber bekliyorlardı ve o haber...
  159. Alioth

Öneri 2021 Yılında Çıkmış Keyifli Zaman Geçirten Filmler

2.liste olarak küçük bir konu daha açtım buradan bakabilirsiniz Öneri - 2021 Yılında Çıkmış Keyifli Zaman Geçirten Filmler #2
  160. Alioth

Öneri 2021 Yılında Çıkmış Keyifli Zaman Geçirten Filmler #2

Öncelikle bu listede başyapıt falan görmeyi beklemeyin,bu liste son zamanlarda çıkmış izleyip vakit geçirebileceğiniz filmler vardır(son zamanlarda baş yapıt çıkarsa onlarıda eklerim tabi :D)Bu 2.konudur bu linkten ilkine bakabilirsiniz=Öneri - 2021 Yılında Çıkmış Keyifli Zaman Geçirten Filmler...
  161. Alioth

Teşekkürler öneri için,çıkmadan önce fragmanı izlemiştim,çıkınca izlerim diye düşünmüştüm ama unutmuşum :) saoulun hatırlattığınız için 1628152596 Bende beğendim,her zaman bilim kurgu aksiyonları severim :D (tomorrow war ı beğendiysen,eğer izlemediysen Edge Of Thomorrow filmini öneriim)
  162. Alioth

Öncelikle bu listede başyapıt falan görmeyi beklemeyin,bu liste son zamanlarda çıkmış izleyip vakit geçirebileceğiniz filmler vardır(son zamanlarda baş yapıt çıkarsa onlarıda eklerim tabi :D)Neyse listeye bakınız, 1.The Tomorrow War Konu:İşgal altında bulunan insanlar, uzaylılara karşı...
  163. Alioth

Öneri Düşük Sistemli Hikayeli Oyun Önerisi

Alan Wake,Metro 2033,Red Dead Redemption,(Max Payne serisi(baya eskidiler oynarım dersen bak),mafia,mafia2 bunlarıda öneriyim dedim.
  164. Alioth

Öneri Düşük Sistemli Hikayeli Oyun Önerisi

Teltale Games oyunlarının neredeyse hepsi,Wolf among us a bakmanı tavsiye ederim 1628097253 To The Moon,Heavy Rain (özellikle heavy rain e bak çoğu pc kaldırır taş gibi oyundur)
  165. Alioth

Dizi The Walking Dead, The 100 Gibi Dizi Önerileriniz Var Mı?

Lost,Snowpiercer(bence film olan daha iyi),the rain,Falling Skies,Revolution
  166. Alioth

Duyuru Sdn Forum Bayram Hediyesi Geliyor!

Katılıyorum Hades almayı planlıyorum
  167. Alioth

Rehber Devasa Liste Pc Oyun-Film Duvar Kağıtları 1920X1080

1626637147 1626641214 Daha fazla kişiye ulaşması için canlandırma gereği duydum
  168. Alioth

Rehber Devasa Liste Pc Oyun-Film Duvar Kağıtları 1920X1080

Daha önceden benzer başlıklar açmıştım ama bu sefer son kez bayram hediyesi olarak :) devasa bir liste yapıp noktayı koyuyorum,hayrını görün 1626635418
  169. Alioth

Soru Lise Tercihleri İl Dışına Yapılır Mı?

Kardeşimle tercih yaparken ben il dışı seçeneğini görmedim,ama zaten tercih ekranını istediğin gibi açıp kapatabiliyorsun,tercihleri kaydet butonu var istediğin zaman girip tercihini değiştirebiliyorsun.
  170. Alioth

Öneri Herkes Bir Replik Yazsın

This is the way 1626024984 paris'te sıradan bir gece ve bir taksinin içinde: taksi şoförü: -körler genelde siyah gözlük takmaz mı? kör müşteri: -öyle mi? bilmem, ben hiç kör görmedim ki! Night On Earth
  171. Alioth

Öneri Herkes Bir Replik Yazsın

Oyunu ben başlatıyorum o zaman 1626010151 Ben sana gülüm demem gülün ömrü az olur. -Memati baş
  172. Alioth

Tuttu Alttakinin Kız Arkadaşı Yok
  173. Alioth

Haber Marvel Dizisi "What If...?"In Yayın Tarihi Belli Oldu!

What if çizgi romanlarını seviyordum bakalım bu nasıl olucak.
  174. Alioth

Haber Windows 11 "Yenile" Tuşu Geri Geldi!

bilgisayar kötü olunca sürekli kullanmak gerekiyor :D
  175. Alioth

Anket Sizin Televizyon Izleme Sıklığınız Ne?

Arada bir ntv açıp haberlere bakarım,birde mutfakta yemek yaparken tv den nr1 açarım :D o kadar
  176. Alioth

Öneri En Sevdiğiniz Film?

ben kaç kere izlediğimi hatırlamıyorum bile :D
  177. Alioth

Öneri En Sevdiğiniz Film?

Im Legend-Leon The Frofessional
  178. Alioth

Öneri Pc Wallpaper Önerisi

https://forum.shiftdelete.net/konular/pc-oyun-duvar-kagitlari-1920x1080-hd-2.752943/
  179. Alioth

Öneri Oyun Önerisi

Mad games tycoon 2 kendi oyun geliştirme firmanı kuruyorsun rahat rahat oynarsın güzel oyundur
  180. Alioth

Eskiden Oynadığınız Ama Şimdi Adını Hatılamadığınız Oyunları Tarif Edin

istediğiniz versiyonmu bilmiyorum ama şöyle bir tane var çalışıyor Çaktırmadan Bak Oyunu Oyna
  181. Alioth

Eskiden Oynadığınız Ama Şimdi Adını Hatılamadığınız Oyunları Tarif Edin

bu konuyu hortlatmak bazılarının işine yarayabilir diye düşündüm :D
  182. Alioth

Uğur Dündar Beni Neden Dövdü?

İkinizde haksızsınız
  183. Alioth

Soru 15 Yaşındayım Boyum 1.65 Daha Uzar Mıyım

ben 1.74 üm ve gayet memnunum,ben hiç sorun çekmedim 42 giyiyorum beğendiğim ayakkabılar 41-42 oluyor hep (doğuştan zayıfım :D)
  184. Alioth

1.80 neden istediğin anlamıyorum inan bana uzun boy iyi birşey değil 1.75 olmak en iyisidir
  185. Alioth

Büyük ihtimalle annene çekmişsin daha uzarsın ama 1.73 falan olursun gibime geliyor
  186. Alioth

Soru Crysi̇s 1 Bi̇lgi̇seyarımın Gücü Yetti̇ği̇ Halde Donuyor

büyük ihtimalle
  187. Alioth

Haber Pes 2022 Ücretsiz Olabilir!

15 tlye bilgisayar? yıl 2013? 1.500 mü demek istediniz
  188. Alioth

Korsan olduğu için kasmıştır,ya başka bir yerden yükleyin yada tavsiyem orjinal alın bildiğim kadarıyla o kadar pahalı bir oyun değil
  189. Alioth

Dizi Aşk 101 | 2. Sezon Tarih Duyurusu

bencede gereksiz ama ben izlerken eğlenmiştim
  190. Alioth

Korsan mı? Orjinal mi?
  191. Alioth

Dizi Aşk 101 | 2. Sezon Tarih Duyurusu

Çok kısa bir zamanda çektiler keşke az daha uzun bekleselermiş :D
  192. Alioth

Haber Pes 2022 Ücretsiz Olabilir!

Fener ile oynayıp pişman olurdum her seferinde (bu arada bir oyunda kafa golü atmak bu kadar mı zor olur ya :D)
  193. Alioth

bende herşey kasıyor :D tabi 1-2 saat pc açık durduğunda biraz daha hızlanıyor :D
  194. Alioth

Soru Resim Sınırı Artmayacak Mı?

bende şikayetçiyim bu konudan,sırf bu kural yüzünden resime dayalı olan listeler 10 resimle sınırlı kalıyor
  195. Alioth

Kalbimi Hissediyorum

Bu banada olmuştu hastaneye gidip sorduğumuzda sağlıklısın, büyük ihtimalle piskolojik dediler,ama sen yinede kesinlikle hastanye git
  196. Alioth

benim 64 bit desteklemiyor,windows 10 yüklemeye çalıştığımda işlemcin desteklenmiyor yazmıştı
  197. Alioth

Öneri Online Oyun Önerisi

oyunda doğru düzgün konuşmak olmadığı için sorun olmaz (oyunda 1 yıl boyunca kimse laf atmadı,maç esnasında konuşmak yok çünkü :D toxiclik karşısında çok büyük bir önlem bu)
  198. Alioth

Öneri İnternet Gereksinimi Olmayan Oyun Tavsiyesi

Haberin olsun bu sadece bu oyunu özel bir olay değil bu bir oyun türü adı da roguelike en büyük örneği büyük ihtimalle duymuşsundur Dark Souls
  199. Alioth

Öneri Online Oyun Önerisi

Belki biliyorsundur ama ücretsiz oyun "Brawlhalla" var
  200. Alioth

Seninkinden iyi olması,benimkinin çok iyi olduğu anlamına gelmiyor :D (ben erkan kartımdan şikayetci değilim zaten)
  201. :(

:(

açıklamaya gerek yok resim anlatıyor
  202. Alioth

benimki i2 şükret :D
  203. Alioth

benimki 32 bit olduğu için bilemiyorum :D gta5 desteklemiyor bile benimkini
  204. Alioth

benim amd hd radeon 6570 11 yıllık pc :D
  205. Alioth

o yüzden en sona gülücük koydum :D
  206. Alioth

Soru City Car Driving Oynayan Varmı

hat E tuşuna basılı tutarak arabayı çalıştırıyoruz. B tuşuyla emniyet kemerini takıyorsunuz. T tuşuyla debriyaja basılı tutup W tuşu ile vites arttırıyorsun,el frenini de çekmeyi unutma :D
  207. Alioth

Yardım Half Life 2

7-8 yıl önce bende aynı yerde takılmışıtım :D (bu oyunun bulmaca gibi olan ama aslında bulmaca olmayan şeylerini hiç sevmiyorum :()
  208. Alioth

Soru City Car Driving Oynayan Varmı

oynarsın ben oynuyordum,mod yükleyince daha zevkli oluyor.(arabalara pek ilgin yoksa sarmaz ama meraklıysan oynamalısın)
  209. Alioth

Yardım Kör Mü Oluyorum?

Forumda göz uzmanı falan olduğunu düşünmüyorum,gözlük takan biri olarak iyileşme belirtisi gibime gelmedi,sen kesinlikle bi doktara git,şansa bırakma belki yapılabilecek birşey vardır.
  210. Alioth

ekran kartı ile işlemci dışında fena sayılmaz aslında :D
  211. Alioth

Rehber Pc Film Duvar Kağıtları 1920X1080

Daha fazla kişi faydalansın diye yazdım bilginize.
  212. Alioth

Film tavsiyesi

"Im Legend" yeni izleme fırsatım oldu mükemmeldi?
  213. Alioth

Soru Valorant Fps Arttırma

Bende aksine, baya yardımcı olmuştu csgo da 50 fps den 60 a falan çıkmıştı
  214. Alioth

sinire ne gerek vardı hocam :D ben sadece ekstra harcama yapmadan az da olsa fps arttırmanın yolunu söylemiştim (arkadaş bunu istemedi ama yazmaktan zarar gelmezdi)
  215. Alioth

İstediğin şey olmayabilir ama,Driver Booster 7 diye bir program var bende acayip işe yarıyordu baya fps arttırmıştı
  216. Alioth

Haber Star Wars'un Yeni Anime Antolojisi Star Wars: Visions'ın İlk Tanıtım Filmi Yayınlandı

En önemlisi o :D (anime kızı yoksa ben yokum)
  217. Alioth

Bu Reklamları Nasıl Kapatıyorsunuz? - Vignette

Bende bilmiyorum ama yukardan adrese tıklayıp enter yaptığımda gidiyor :D
  218. Alioth

Yardım Hatay Daki̇ En İyi̇ Li̇seler

taban puanlarını internete yazarak bulabilirsin,ben geçen sene 8 deydim sınava hiç çalışmadım 303 aldım,ama okul puanım yüksek olduğu için okul puanı ile anadoluya gittim,hedefin fen lisesi ise,nasıl çalışmalıyım diye bir şey yok dersleri takip et,eve gel 1-2 test çöz sayıyı gittikçe arttırırsın...
  219. Alioth

Öneri Half Life 2 Den Sadece 1 Tanemi Alıyım Yoksa 1. Ve 2. Bölümüdemi Alıyım?

daha kötüsüyle kasmadan oynadım
  220. Alioth

Öneri Oynamaya Değer Mobil Oyun Arıyorum

Brawlhalla 1625389571 Oddmar
  221. Alioth

evet öyle zaten,Şimdi sana canavar kestikçe parşömen tipi kağıtlar düşmüş olması lazım onları bölüm bitimindeki odada olan sırtında mavi kapsül olan dayıya veriyorsun onları açtıktan sonra ölü hücreleri ile sonraki oyunlarında onları kullanma şansın oluyor karşına çıkma olasılığı ya da daha...
  222. Alioth

Öneri Bilgisayarım Hangi Oyunları Kaldırır

çok orantısız bir pc :D "fear" a bakabilirsin
  223. Alioth

Oddmar diye bir platform oyunu var bir bak istersen internetsiz oynanıyor (türk yapımı olmasına rağmen şahane bir oyun)
  224. Alioth

kaldığı yerden devam etmemesinin sebebi oyunun tarzı o, oyunda güçlenmek için ölmen gerekiyor her öldüğünde öncekinden daha güçlü oluyorsun,tavsiye olarak "brawlhalla" yı öneririm (oh pardon çevrimdışıyı görmemişim)
  225. Alioth

Rehber Pc Film Duvar Kağıtları 1920X1080

Bunun oyun versiyonunu yaptığımda çok tutmuşdu,birde film versiyonunu yapayım dedim.Beğenilirse part 2 yaparım
  226. Alioth

Yardım Bu Sistem Half Life 2 Ve Half Life Episode One/Two Kaldırır Mı?

düşük ayarlarda açar gibime geliyor
  227. Alioth

Soru Benden Hoşlanıyor Mu?

boşver yaşıtını bulursun elbet (anlık bi hoşlanma falan olmuş olsa bile büyük ihtimalle 1 hafta takılırsınız sonra herkes kendi yoluna gider)
  228. Alioth

Yardım Pcye Görüntü Gelmiyor

alakasız gelebilir ama bana zamanında olmuştu bende amd radeon kullanıyordum kasa açılıyordu ama hiç bir şekilde görüntü gelmiyordu,kasayı kurcalarken yanlışıkla keşfettim diyebilirim,ram leri çıkartıp taktığımda çalışmıştı bu en başta şans gibime gelsede bu olay tekrar yaşandığında denedim ve...
  229. Alioth

Yardım Lego Oyunları Klavye İle Oynanır Mı?

marvel super heroes,ve eskiden bir tane star wars oyunu oynamıştım bu akşam karayip korsanları oynayacağım
  230. Alioth

Öneri Steam Oyun Önerisi

dead cells 1625323899 katana zero,celeste,hades,ori
  231. Alioth

lotr ile geç tanıştım daha geçen gün ilk filmi izledim seriyi bitirdiğim anda başlayacağım,hp ezbere bildiğim için ilk lego hp oyununa bakmıştım çok fazla bulmaca var gibi gözüktü hiç girişesim gelmedi bir bilgin varmı bana biraz sıkıcı gözüktü,indina jones oyununu görmemiştim onuda satın alırım...
  232. Alioth

teşekkür ederim,satın aldım indireceğim şimdi, yarın akşam oynamak güzel olur :D
  233. Alioth

Geçenlerde fifa oynarken gamepad im bozuldu,şuan lego pirates of carabbien oynamak istiyorum sizce klavye ile oynanır mı?
  234. Alioth

Rehber Pc Oyunları Duvar Kağıtları 1920X1080 Hd #3

Hayrını Görün :D (bu 3.başlıktır diğer ikisinin linki 2. Rehber - Pc Oyun Duvar Kağıtları 1920X1080 Hd # 3. Rehber - Pc Oyunu Arka Plan Resimleri Hd (1920X1080) 1622492633 normalde resimleri tek tek yükledim ama...
  235. Alioth

Rehber Pc Oyun Duvar Kağıtları 1920X1080 Hd #2

Part:2 Update (yarın dlc atarım :D sonra konuyu bitiririm aradan biraz zaman geçince yenisini açarım )
  236. Alioth

şöyle şeyler buldum nerede kullanırsınız bilmiyorum ama atayım dedim
  237. Alioth

şöyle bir tane daha var :D (animeyi merak ettim başlarım yarın :D)
  238. Alioth

şöyle bir wallpaper var bide
  239. Alioth

profil fotoğrafı olabilirlermi bilmiyorum ama bunları buldum
  240. Alioth

Bazılarını kırparsan belki güzel bir şeyler çıkar (anime ile çok ilgilenmediğim için arşivim yok google dan buldum :D)
  241. Alioth

wallpaper engine im olmadığı için öneremem anca gif olarak falan söyleyebilirim tabi gif i arka plan resmi yapmak varmı bilmiyorum
  242. Alioth

hareketli mi hareketsiz mi? (hem bende wallpaper engine yok :D)
  243. Alioth

tam aynısı olmasada böyle bir tane var https://leadergamer.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/Star-Wars-Jedi-Fallen-Order.png Google'da Ara 1622487068 Hd değil malesef
  244. Alioth

Öneri Twitch Yayıncıları Önerirmisiniz?

uzun zamandır takip ediyorum (arada bir twitch i bırakıp geri dönüyor :D kafasına göre takılıyor)
  245. Alioth

https://forum.shiftdelete.net/konular/pc-oyunu-arka-plan-resimleri-hd-1920x1080.752732/
  246. Alioth

bir diğer konum daha var onada bakabilirsin istersen
  247. Alioth

çoğunluğu 1080P hatta bazıları daha yüksek bir tane daha konu var ona da bak istersen
  248. Alioth

ben hangi tarz yayıncı arıyorsunuz demek istemiştim oyun için AngrielTr yi önerebilirim
  249. Alioth

Elraen den kastınız Rp mi?-Oyun mu?yoksa ırl falan mı
  250. Alioth

bunun ilk başlığıda var orayada bak istersen
  251. Alioth

Hayrını Görün :D 1622485340 Part:1 Part 2 yarın atarım diye düşünüyorum
  252. Alioth

Soru Link Kısaltarak Para Almak ?

Paylaşıcaksın Demedim :D
  253. Alioth

linki burda paylaşmak yasak ama tabiki sorabilirsiniz :D
  254. Alioth

linki nerelerde paylaşıyordunuz taktik verebilirmisiniz? :D
  255. Alioth

Doğru sen linki kısaltırsın başkaları o linle tıklar ise para alırsın
  256. Alioth

Öneri Bu Oyunları Oynamayanlar Çok Şey Kaybediyor ! Dediğiniz Oyunlar

ben şuanda oynuyorum (remake değil orjinali oynuyorum) en başta sıkıcıymış gibime geldi ama şuan acayip sardı orjinal oyun o kadar dolu ki remakte orjinal oyunun %15 inden oyun yapmışlar :D kesinlikle tavsiye ederim
  257. Alioth

Bence bir eğlenceden mağrum kalmak kaybetmektir
  258. Alioth

Soru İçinde Tutan Film Önerisi?

Real Steel
  259. Alioth

Final Fantasy VII-Follout New Vegas 1622407251 Mass Effect-Binding Of İsaac-Hades-Dead Cells- DEVİL MAY CRY 5 (EVET AŞIĞIM BU OYUNA)
  260. Alioth

Soru Rockerdem Far Cry 5 Türkçe Yama Güvenilir Mi?

türkçe yamaları bir sürü farklı site kendi yamasıymış gibi yayınlayabilir o yüzden orjinal siteyi bulmalısın orjinalden indirirsen büyük ihtimalle sorun çıkmaz ama yinede virus programın hazır olsun :D
  261. Alioth

Unlost'un Kurucusu Olduğu Fire Flux Esports, Valorant Kadrosunu Duyurdu

Röportaj adam ile olan videoda ufak sinyaller vermişti demek haber buymuş ne diyelim yolları açık olsun
  262. Alioth

Soru S.t.a.l.k.e.r Shadow Of Chernobly Alınırmı?

metro serisini oynadım evet,atmosferi kuvvetli olsunda tempo düşüklüğünden zarar gelmez bence
  263. Alioth

Soru S.t.a.l.k.e.r Shadow Of Chernobly Alınırmı?

Stalker Shadow Of Chernobly 1622396913 Küçükken oyunu bir cd dükkanında görmüştüm ama o gün başka bir oyun alıcağım için alamamıştım bir daha da ne zaman baksam o oyunu görememiştim şimdi stalker 2 fragmanını görünce aklıma geldi,oyun şuan %70 indirimde 10 TL öğrenci olduğum için ininaldaki son...
  264. Alioth

Rehber Pc Oyunu Arka Plan Resimleri Hd (1920X1080)

Kendi bilgisayarımda döngüde olan oyun resimlerini koydum,hayrını görün :D (10 taneden fazla dosya eklemeyi bilmiyorum o yüzden bu başlığın 2.sini falan açacağım) 1622392965 1622393243 2.yi açmaktan vazgeçtim devamını bu başlığa atıyorum 1622393351 3.Part 1622393445 Benden bu kadar umarım...
  265. Alioth

Dizi Mucize Doktor Bir Sezon Daha Oynayacak Deniliyorsa Niye Final Yapıyor Olabilir?

niye tadında bıraktıklarını anlamış değilim siz Türk televizyon kanalısınız kendinize gelin :D dizi reyting alıyordu sömürseydiniz ya az daha :D
  266. Alioth

Dizi Prison Break Mı The Walking Dead Mı

walking dead 6 sezon gayet iyi gider izlersin,prison break kesinlikle daha kaliteli ama bence 3.sezondan itibaren kalite düşüyor ve bu acayip sinir bozucu ben twd derdim
  267. Alioth

Bisiklet hevesim tavan yaptı.

bisiklet lastikleri o kadar kolay delinmiyor ya,ben 2.el kalitesiz dandik bir bisiklet almıştım 2 yıldır sapasağlam hala
  268. Alioth

Metrobüste Adamın Kadın Karşısında Bacak Bacak Üstüne Atma Kavgası

birde haklıymış gibi bağırıp üste çıkmaya çalışıyor :D (kayıt bir yerde kapanıyor umarım aklımdan geçenler gerçekleşmiştir)
  269. Alioth

Soru En son hangi filmi izlediniz?

mortal kombat filmini acayip beğendim ama bana göre işte,bunu gerçek bir film olarak değerlendirirsem,sinematografi vs 5 üzerinden 1 falan alır ama ben acayip eğlendim o yüzden ortalama dedim
  270. Alioth

Oyun Oynayamıyorum

chati kapat kesin çözüm
  271. Alioth

Dizi Çocukken Izlediğim Bir Diziyi Arıyorum

yıl kaç gibi? ona göre düşünelim
  272. Alioth

Bu Pc Sizce Nasıl?

ekran kartını bilmiyorum ama csgo oynarsın ben daha kötüsüyle oynadım
  273. Alioth

Forza Horizon 4 Kaldırır Mı

Düşük ayarda akarsın
  274. Alioth

Gelişme Aşamasındaki Oyunumuzun Yeni Videosu

gelişir daha, oyunun tutma ihtimali var güzel gözüküyor siz yapın biz destekleriz :D
  275. Alioth

Bu Pc Valorant Kaldırırmı?

Ekran kartın yoksa cs 1.6 bile kasar
  276. Alioth

Steam Ücretsiz Savaş Oyunu Önerisi

brain out baya geliştirildi ve o oyun level atladıkça sarıyor haberin olsun
  277. Alioth

Steam Ücretsiz Savaş Oyunu Önerisi

Soldat a bakmanı öneririm 1620578576 Brain out da güzel oyundur
  278. Alioth

Steam Kısayolu Oluşturamıyorum?

dosyada iken steam.exe ye sağ tıkla kısayol oluştur de kısayolu masaüstüne at
  279. Alioth

Tycoon Oyun Listesi

roblox biraz değişik sonuçta içinde bir sürü oyun var ama kabul edilebilir 1620237214 mad games tycoon 2 ye bakabilirsiniz game dev tycoon ın yenisi gibi düşünebilirsin
  280. Alioth

Tycoon Oyun Listesi

Bu listede eski yeni fark etmeden kendi oynadığım oyunları yazdım 1620236660 Mad Games Tycoon 2 RollerCoaster Serisi Game Dev Tycoon Lemonade Tycoon Computer Tycoon Zoo Tycoon Planet Tycoon OpenTTD Transport Tycoon Theme Hospital Cartel Tycoon Rise Of Industry Factario Software Inc. Airline...
  281. Alioth

Twitch Abone Methodu Buldum

hiç bir şey anlamadım biraz daha açarmısın?
  282. Alioth

Fişekbilgisayar Adlı Youtube Kanalını Izlemelisiniz

Güzele benziyor sarabilir neyse ben şimdi kanalda kaybolucam öneri için tşk
  283. Alioth

Film tavsiyesi

En son Source Code izledim acayip sardı kesinlikle tavsiye ederim
  284. Alioth

En Sevdiğiniz Oyun Serileri ?

yazdıklarının arasından cod mw ama benim favorim DMC
  285. Alioth

Tam Kapanma Dönemini Nasıl Geçiriyorsunuz?

uyanıyorum,youtubeda takılıyorum,forum açıyorum,haberlere bakıyorum,oyun oynuyorum,film izliyorum,iftar yapıyorum,sonra tekrar forum,sonra tekrar oyun,sonra yt,sonra sahur yapıyorum,sonra uyuyorum Ve her gün tekrarlanıyor
  286. Alioth

Utangaçlığımı Nasıl Yenebilirim?

yenebileceğini sanmıyorum bende hep utangıçımdır böyle devam ediyor 1620134095 sen yine iyisin 2-3 tane arkadaşın olmuş benim 1 kere oldu o kadar :D Bazı şeyleri boşvermek lazım
  287. Alioth

Film tavsiyesi

Soruce Code (2011) Konusu:Colter Stevens (Jake Gyllenhaal) uyandığında kendini bir banliyö treninde, başkasının bedeninde bulur ve 8 dakika sonra tren infilak eder. Gözlerini açtığında yeniden kendi bedenindedir. Bunu sağlayan, hükümetin geliştirdiği 'yaşam şifresi' isimli bir programdır. Bu...
  288. Alioth

Bu Siteden Oyun İndirmek Güvenli Midir?

fullprogramlarindir çok güzel sitedir 7-8 yıldır kullanıyorum hiç sorun çıkartmadı
  289. Alioth

Fantastik Kitap Önerebilirmisiniz

bi bakarım teşekkürler 1620118893 monta kristo kontu ilgimi çekti ilk onu okuyacağım
  290. Alioth

Teşekkürler
  291. Alioth

En İyi Bilgisayar Kimin?

ikisinide ben açtım baktım ilki tuttu hemen bunu yapıştırdım :D
  292. Alioth

Bu aralar fantastik kitaplara sardım,şu an bitirdiğim 2 tane seri var harry potter,witcer (lotr okuyorum bitmesine az kaldı) bana bi fantastik kitap önerirseniz çok güzel olur lotr bitince boşlukta kalmak istemiyorum hazır kitap okuma alışkanlığı edindim heves gitmeden okuyabildiğim kadar okumak...
  293. Alioth

SDN forumu nerden nasıl tanıdınız?

tec**** taki ne yazarsan yaz "o öyle değil sen ne biliyonda gonuşuyon, sen yorum yapma *****" diyenlerden kaçıp geldim
  294. Alioth

Undertale Hangi Yazılım Dili Ile Yazıldı ?

Undertale game maker studio ile yapılan bir oyun ve game maker Delphi yazılım dilini kullanıyor 1620117066 öğrenmek istiyorsan çok zor bir dil değil temel mantık if komutu ile çalışır 10 yaşında abime bakara temel düzeyde öğrenmiştim :D
  295. Alioth

Hangi Youtube Kanalını Takip Ediyorsunuz?

ol olum aşağıya inene kadar yoruldum lan :D
  296. Alioth

Metro 2035 Okudunuz Mu Güzel Mi ?

oyunları oynamadıysan oku güzel kitaplar 1620116610 metro 33-34-35 kronolojik olarak çıktı zaten 1620116667 2033 den başla,metro 2033 oyunun kitabı gibi düşün işte, haliyle daha detaylı :D 1620116734 fantastik seviyorsunuz sanırım, okumadıysanız yada izlemediyseniz yada oynamadıysanız :D witcher...
  297. Alioth

En İyi Bilgisayar Kimin?

ayn orta, ideal pc böyle olmalı
  298. Alioth

Twitch Mi Nonolive Mı Dlive Mı?

yayınlara başlayınca twitch adınızı yazarsanız destek oluruz hocam :D
  299. Alioth

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Boss Level:Hiç bitmeyen bir zaman döngüsüne hapsolan emekli özel kuvvetler subayının hikayesini konu ediyor. Roy Pulver, ülkesine uzun süre hizmet eden ve bir süre önce emekli olan özel kuvvetler subayıdır. Cinayete kurban giden Roy, öldüğü günün sürekli tekrarlandığı bir zaman döngüsüne...
  300. Alioth

Twitch Mi Nonolive Mı Dlive Mı?

nasıl oluyor o iş anlatırmısın