Arama sonuçlarınız

1. B

Philips Hr3705-10 Daily Collection 300 W 5 Kademeli El Mikseri

Arkadaşlar merhaba eşime Anneler Günü Hediyesi olarak aldığımız mikserden bahsetmek istedim. *300 Watt gücünde *5 kademe hızında ve ilaveten turbosu var. Turbo 5. kademeden de güçlü çalışıyor. *Kolay aparat çıkartma düğmesi ile bas çıkar yapabiliyorsunuz. *Çok hafif 848 gr ve eli yormuyor...
  2. B

Robot Süpürge Alırken Nelere Di̇kkat Etmeli̇ İlle De Paspas Mı? No Mop Zone Paspas Spot Cleaning Uçurum Sensörleri Nasıl?

No mop zone ne kadar kullanışlı? Paspas yapan robot süpürge'de paspas gerekli mi? Spot cleaning işlemi nasıl yapılır? Robot süpürge koyu renkli halılarda çalışır mı? Robot süpürgede sensörler ne işe yarar?
  3. B

Robot Süpürgeyi Amacı Dışında Kullanmak

Çok merak ettim ne geldiğini doğrusu. Özelden yazabilirsin ? 1610969964 Biz o aşamayı geçtik çıtayı yükselttik. ?
  4. B

Robot Süpürgeyi Amacı Dışında Kullanmak

Arkadaşlar merhaba, Xioami Roborock S6 sahibiyim. Robot süpürge ile mini kamerayı bir araya getirerek ve roborock uygulamasının pin n go ve remote control özelliklerini kullanarak evcil hayvan izleme sistemi yaptım. Evden uzak bir yere gidildiğinde çok işe yarayacağını düşünüyorum. Video çekip...
  5. B

Robot Süpürgeyi Ev İnterneti Wifi Olmadan Çalıştırmak

Bu bilgi özellikle yaşı ilerlemiş büyüklerine robot süpürge almak isteyenlere çok yarayacak. Çünkü robot süpürgeyi uygulama ve internet kullanmadan da çalıştırabildim. Evinde hatta cebinde bile interneti olmayan, belki de hiç cep telefonu bile olmayan ancak evin süpürülmesi konusunda bu...
  6. B

Robot Süpürgeyi Ev İnterneti Wifi Olmadan Çalıştırmak

Herkese selamlar, Forumlarda birkaç soruda dikkatimi çeken wifisiz robot süpürge kullanılabilir mi sorusunun kastının ev interneti olduğunu düşünerek bu konuyu açtım. Ben roborock S6 süpürgemi hotspot ile mobil telefon üzerinden çalıştırmayı başardım. Bunun için bir de video yaptım. Faydalı...
  7. B

Roborock S6 Robot Süpürge İle İlgili Deneyimlerim

Merhabalar yaptığım araştırmalar neticesinde benim de bir ROBOTUM oldu. Çevremdeki 1-2 arkadaşımın da alması üzerine roborock markasında karar kıldım. Bunun üzerine araştırmalara başladım ve sonuçta Türkiyeden almak bütçe açısından da çok mantıklı gelmedi. Konuyu yurt dışında yaşayan abime...