Arama sonuçlarınız

1. strafetrick

Soru Csgo Kendi Serverımda Hile Açabilir Miyim?

tamam son olarak arkadaşlarımla lobi kurup bir workshop mapi açtığım zaman o sunucuda vac koruması oluyor mu?
  2. strafetrick

evet fakat komutlarla yaptığımı arkadaşlarım anlayabilir o kadar bilgi sahibiler. bu yüzden oyuna inject edilen maçlarda insanların kullandığı hileleri kullanmak istiyorum 1622099976 şu lobi kurup workshop açtığımızda sunucuda vac koruması oluyor mu?
  3. strafetrick

sileceğim daha sonra zaten sıkıntı olur mu şu vac çok korktuğum bir olay
  4. strafetrick

Arkadaşlar merhaba. Hızlıca soruma geçiyorum öncelikle ben arkadaşlarıma hile ile troll yapacağım. Fakat arkadaşlarım csden anlayan tipler. sv_cheats 1 yaparsam hemen anlayacaklardır hile yaptığımı. Bu yüzden bende oyuna inject edilen şu maçlarda açılan hilelerden açmak istiyorum. Fakat ban yeme...
  5. strafetrick

Acil Yardım Edin Cmd'ye Yazılan Kodu Nasıl Geri Alırım?

anladım arkadaşlar konuyu görüp düşüncesi olan yazsın lütfen herkese teşekkürler
  6. strafetrick

peki bu kod ne işe yarıyor? 1618668613 ne emri vermişim yani bilgisayara?
  7. strafetrick

Nasıl yani hiçbir yolu yok mu format çok sıkıntı
  8. strafetrick

Merhaba ben bir forumda şöyle bir mesaj gördüm; Kodlar: powercfg -attributes SUB_PROCESSOR 0cc5b647-c1df-4637-891a-dec35c318583 -ATTRIB_HIDE 2. kod powercfg -attributes SUB_PROCESSOR ea062031-0e34-4ff1-9b6d-eb1059334028 -ATTRIB_HIDE bu kodları cmd ye yazıyoruz ilk kodu yazıp enter 2 kodu...
  9. strafetrick

HDD'den SSD'ye Veri Kaybı Olmadan Geçiş?

Çok teşekkürler konu kapanabilir.
  10. strafetrick

Hepinize teşekkürler cevaplarınız için. Anakartımda M2 SSD yeri bulunmuyor. Sata alacağım mecbur çok farkı var mı M2 ile Satanın
  11. strafetrick

Merhaba, yeni topladığım bir bilgisayar var elimde. Ona eski bilgisayarımdaki 500gb'lık HDD'yi taktım ve onun içindeki windows ile çalışıyor şu anda. Daha bu hafta da ona orijinal windows aldım. Fakat internette araştırdığım üzere bu devirde windowsu HDD'de kullanmak kötüymüş. Bende SSD almaya...
  12. strafetrick

Dragos Power Supply Alınır Mı?

Corsair SV650 aldım ustam iyi midir? Sistemim 650'ye %60 bir yüklenme yapıyor. Corsair gerçek 650w mi? Kaliteli bir marka mı elimde patlamasın. 1613575224 pardon sv demişim Corsair VS650
  13. strafetrick

anladım teşekkürler
  14. strafetrick

Bunların (dragos dahil) 24 ay garantisi yok mu neden hepsi güvensiz? Bir şey olursa geri verebilirim sonuçta
  15. strafetrick

teşekkürler aklımda olsun güzel psu. arkadaşlar şimdi 3 seçeneğim oldu hangisini önerirsiniz? 1- Arkadaşın attığı zalman psu 2- Benim attığım dragos psu 3- Bulduğum 2. el thermaltake psu Hepsi 500w hepsi +80
  16. strafetrick

ilk başta platoon almayı düşündüm internette kötü dediler. dedim haklısınız ucuz marka kötüdür ve vazgeçtim. 2. el frisby almayı düşündüm 600w +80 fakat forumlara baktım herkes o kadar ön yargılı ki halbuki içlerinden birisi de kullandım kötü demiyor herkes C4 diyor başka bir şey demiyor...
  17. strafetrick

Merhaba arkadaşlar sistemimi internetteki bir psu calculator ile hesaplattım. 500w bir psu'ya %68 yükleniyor. Ama hangi psu olduğu önemli tabii. Sizce aşağıya linkini bıraktığım Dragos 500w 80+ Bir psu alınır mı...
  18. strafetrick

Clrtc boş port

anladım teşekkürler
  19. strafetrick

Clrtc boş port

https://hizliresim.com/w0aFKC 1613403269 ben bulamadım
  20. strafetrick

Clrtc boş port

yok sanırım göremedim
  21. strafetrick

Clrtc boş port

22. strafetrick

Clrtc boş port

23. strafetrick

Clrtc boş port

Arkadaşlar bugün yeni anakart aldım Asus H110M-K Aanakartda CLRTC adında bir port var eke koydum fotoğrafını. Eski sistemde o portda soket gibi bişey vardı bunda yok sorun olur mu? Eski sistemdekini buna takayım mı olur mu?
  24. strafetrick

Anakart'ımı İşlemcisiz Bios Update Edebilir Miyim?

çok teşekkürler cevaplarınız için aydınlattınız resmen içimdeki şüphe kalktı. konu kapanabilir
  25. strafetrick

evet bence de sorun çıkarmaması gerek. zaten sorun çıkarıyor diyeni de görmedim ama intelin kendi sitesinde 6. nesile kadar dediği için içime bir şüphe düştü getirir takarım çalışmaz diye. madem destekliyor bu intel neden illa kendi sitesinde 6. nesil diyor 7. nesil yazsın destekliyorsa kendi...
  26. strafetrick

bilgisayarcı nasıl yapıcaksa bende yapabilirim diye düşünüyorum eğer başka 1151 pin bi işlemci takmayacaksa. bir de başka forumlarda görmüştüm asusun böyle bi teknolojisi var deniyordu ama bu anakartda var mı bilemiyorum yardım almak istedim
  27. strafetrick

Merhaba arkadaşlar. Ben çok param olmaması üzerine letgodan temiz 2. el anakart ve işlemci buldum. Almayi düşünüyorum. Anakart: Asus H110M-K İşlemci: Intel G4560 7. Nesil Sorun şu bu anakartın biosu büyük ihtimalle güncel değil ve bu anakart eski biosta 6. nesil işlemcilere kadar destek...
  28. strafetrick

İşlemci Karşılaştırması

Teşekkürler
  29. strafetrick

İşlemci Karşılaştırması

hocam şimdi şöyle internette baya bir araştırdım 2 çekirdek olması pek bir şey ifade etmiyor çünkü g4560 3.5ghz takacağım anakart sayesinde de oc ile 4.0ghz olabilecek. ayrıca internetten testlerini izledim g4560'ın gta 5 gibi oyunları 50 fpsde rahat oynatabiliyor 4gb ram ortalama bir anakart...
  30. strafetrick

İşlemci Karşılaştırması

peki intel pentium g4560 alsam q8400 mı daha iyi g4560 mı
  31. strafetrick

İşlemci Karşılaştırması

Arkadaşlar elimde intel q8400 core 2 quad bir işlemci var. Fakat yeni anakart alınca bu ona uymayacak. Bende Intel g3930 almayı düşünüyorum. Hangisi daha iyi eğer bendeki daha iyi ise anakart almayı boşverebilirim de.
  32. strafetrick

pcı e x16 portuna pcı 2.0 gddr5 ekran kartı takılırmı

Takarsın fakat performans düşük olur.
  33. strafetrick

Anakartımda JUSB3 veya USB3_12 portu yok

Merhaba arkadaşlar elimde USB3.0 portları olan bir kasa var. Fakat anakartımda JUSB3 veya USB3_12 portu yok. Bir dönüştürücü vs. var mıdır? Yok ise bu portlara sahip en ucuz anakart hangisidir? Cevaplar için teşekkürler. Kablo ektedir.
  34. strafetrick

JUSB3 veya USB3_12 DESTEKLEYEN ANAKARTLAR

Merhaba arkadaşlar elimde USB3.0 portları olan bir kasa var. Fakat anakartımda JUSB3 veya USB3_12 portu yok. Bir dönüştürücü vs. var mıdır? Yok ise bu portlara sahip en ucuz anakart hangisidir? Cevaplar için teşekkürler. Kablo ektedir.
  35. strafetrick

Garrys Mod Ara Sıra Bir anda Donuyor?

Bu videoları izleyerek tam olarak sorunu anlayabilirsiniz. Bir bilgisi olan var mı çok sıkıntılı bir durum...
  36. strafetrick

İşlemcime Overclock olur mu ?

yaptım sistemi başlatayım mı? 1608828147 intel speedstepi bulamadim disabled olacak demissiniz ama? 1608828825 dediklerinizi doğru yaptığıma inanıyorum sistem önceki gibi oldu fanlar açıldı ekran ve klavye mouse yok 1608828839 olmadi yani
  37. strafetrick

1608827634 napicagim burada
  38. strafetrick

o nerede
  39. strafetrick

evet hepsini kontrol ettim auto 1184 1:1.50 =1112 1:2.00 =1482 1:1.20 =888 1:1.60 =1184 deniyorum o zaman ben böyle
  40. strafetrick

yok ne yazik ki yapilacak baska birsey varmi dediginiz hersey tamam
  41. strafetrick

888 var en yakin fsb dramde onu yaptim
  42. strafetrick

1608826495 yerini biliyorum küçük baya küçük birsey onun yerini değiştiriyoruz
  43. strafetrick

denemek lazım da herhangi bir zarar olur mu?
  44. strafetrick

böyle ayarlarsam açılır mı diyorsunuz pc? 1608822463 o 1866 değil 1066 sanırım 1608822892 usta 430w olmasa psu hemen yaparım ama yetmemesi veyahut yanmasından korktuğum için yardım almak istedim 1608823110 usta bu videodaki bios benimki ile aynı değil. benimkinde bunların hiçbirisi yok ondan...
  45. strafetrick

attığım fotograflara bakarak nasıl yapılır anlatabilir misiniz? 1608820518 430w yetmiyorsa oc yapmayacağım çokta gerekli değil oc yapmadan nasıl işlemcimden daha iyi performans alirim?
  46. strafetrick

bilgisayar açilmayinca (ekrani gelmeyince) bios pili ile biosa reset atmam gerekti
  47. strafetrick

340 yapınca ghz çok değişmedi sanki powerim VALIX marka 430w bir psu
  48. strafetrick

evet bu 1608819962 cell menudeki 333u 340 yaptım açtım sıkıntı olmadi 360 yaptığımda ise fanlar çalıştı ama 2 usb portuna elektrik gelmedi ve ekran kartı çalışmadı ama ekran karti fani çalıştı
  49. strafetrick

usta pcyi kapatmam lazim onun için de önemli bir işim var ama kalınlığı 0.2-0.4 cm arası yani iyi baya kalınlığı pcnin arka fanindan çok daha kalın 1608804815 ne kadar ve nasıl yapılır bilgi verebilir misiniz fazla bilgi iyidir
  50. strafetrick

kalın baya 1608804142 kalın
  51. strafetrick

fotografda belli olmadi yazilar yazayim hemen; Intel D75716-002 DP751C20 DTC-AAM12 12VDC 0.60A DELTA yazıları mevcut üstünde
  52. strafetrick

1608803358 hemen
  53. strafetrick

bilgim yok efendim normal bir intel işlemci fanı sanırım kasayi açıp bakmama gerek var mı?
  54. strafetrick

55. strafetrick

başka birşeyin artmasina gerek var mi?
  56. strafetrick

1608802778 buyrun efendim ben burada takılıyorum işte neyi ne yapmam gerek oc için bilmiyorum
  57. strafetrick

1608802445 CPU FSB Frequency falan cell menude hocam
  58. strafetrick

59. strafetrick

1608799787 Bu sistemimde işlemcime nasıl overclock yaparım?
  60. strafetrick

anladım teşekkürler peki bu chipsetle en üst overclock nasıl yapabilirim? 1608793338 aynı zamanda bu psu ile
  61. strafetrick

g41 chipset neye sebep oluyor efendim lütfen biraz daha açar mısınız tam anlayamadım.
  62. strafetrick

Arkadaşlar merhaba; Benim yeni ekran kartı aldığım bir sistemim mevcut sistemim şu şekilde; Anakart: MSI MS-7592 İşlemci: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8400 @ 2.66GHz, 2670 Mhz, 4 Çekirdek, 4 Mantıksal İşlemci Ekran kartı: AMD Radeon HD6850 PSU: 460w +80 sertifikası falan var mı bilmiyorum...
  63. strafetrick

Trendyol'u Nereye Şikayet Edeyim?

mahkeme avukat yol parası vs derken zaten tencereden daha fazla para ödersin bence hiç gerek yok iadeni ver paranı geri yatırsınlar cebinde kalır ve uğraşmamış olursun
  64. strafetrick

Warning the previous overclocking had failed?

anladım sağolun şimdilik pc açıldı yeniden başlattığımda aynı hatayı alırsam dediğiniz yönetmi uygular biosu sıfırlarım konu kapanabilir
  65. strafetrick

ben attım :D ama o zamanlar onboard ekran kartım vardı yeni ekran kartı taktım şimdi onboard ekran kartına atmıştım overclock
  66. strafetrick

teşekkürler peki bu hata neden var ve neye etki eder ?
  67. strafetrick

Arkadaşlar dün saat 22.30 sıralarında tam kasama yeni taktığım ekran kartını deniyordum ve elektrikler gitti ben de yattım. Sabah pcyi tekrar çalıştırdım ve böyle iki hata denk geldi ne yapmam gerekir korkulacak bir şey mi? 1607765060
  68. strafetrick

CS:GO Açılmama sorunu

neden olmasin steamım "strafetrick" sadece ben çıkıyorum zaten ekleyebilirsiniz :) 1607716655 konu kapanabilir
  69. strafetrick

sağolun bu arada bu ekran kartı ne böyle ya overclocksuz canavar gibi yaptı pcyi csde 150 fps falan alıyorum çok sevindim cidden bilseydim daha önce alırdım bide işlemci kötü olmasına rağmen
  70. strafetrick

430w psu aldım elektronikçiden 100 tlye VALX marka internetten araştırdım biraz kullananlar şey yazmış bu psu MAX 430w yani normalde 400w falan yazmışlar yeterli değil mi sistemim için yanmasından korkmalı mıyım?
  71. strafetrick

430w psu aldım ilerde yükseltmem gerekir mi monitör ve işlemci yükseltmeyi düşünüyordum
  72. strafetrick

merhabalar aldım taktım kullanıyorum şu anda bir sıkıntısı yok ekranda sanki böyle az birşey karıncalanma var gibi çok göze batmıyor ve idare eder benim vga monitörden kaynaklı. Fps konusuna gelirsek cs:go mapten mapa değişiyor ama ortalama 90-200 beklemediğim bir sonuçtu çok sevindim. belki...
  73. strafetrick

evet inşallah zahmetime elden çıkardıklarıma değer sağolun buraya yazarım tekrar 1607670414 alacağım ekran kartının max 172w çektiğini işlemcimin de max 95w çektiğini öğrendim başka hangi parça böyle yüksek güç çeker?
  74. strafetrick

evet ekran kartını alırım eğer olmazsa yeni ekran kartı yerine yeni psu alırım
  75. strafetrick

almadım ama bugün alıcam saat 1 gibi
  76. strafetrick

anladım hocam b anladım hocam o zaman ben alıp ekran kartını bi deniyorum hiç açılmazsa zorunlu psu alıcam eğer açılırsa ve sıkıntı olmazsa ilerde alıcam psu eğer açıp yakarsa bütün pc'yi çöpe veya letgoya atıyorum
  77. strafetrick

usta para olsa hemen alırım de işte günümüz herşey pahalı o dediğim 360w Bien marka 1607667791 şimdi internette bir site bulup sistemimi girdim bana 300w %93 load dedi yani 300w bir psu ya yüzde 93 yüklenme yapıyormuş sistemim
  78. strafetrick

usta bir baktım power supply fiyatlarına temiz 2. el bi psu buldum 360w alıyım mı yeterli olur mu aklımda kalmasını istemiyorum
  79. strafetrick

ekran kartından yana sıkıntım yok işlemcimle harika olucaklar da yani şey olur mu diyelim ki bi ihtimal çok yetersiz geldi psu ekran kartı veyahut anakart yanabilir mi kendi şartelini atıp kendini durdurur mu yoksa zarar verir mi psu yansın sıkıntı olmaz madem yanıyor yenisini alıcağız ama...
  80. strafetrick

anladım yani sıkıntı çıkarmaz değil mi o kadar şey yanmaz değil mi 1607666163 yani ben burdan en kötü senaryoyla nasıl çıkarım
  81. strafetrick

vay oyle bi onboard ekran kartı var mıymış demek ki anakartınız çok iyi 1607664443 eyvah benim psu 230w 1607664611 max 270w yazıyor
  82. strafetrick

anladım ama onboard cs falan açmiyordur herhalde bir şeyler daha sorayım sizi kaçırmadan :) benim monitör vga hdmi to vga dönüştürücü fps kaybı yaşatır mı veya 60hz ye düşer mi benim anakartım gddr5 ekrankartı destekliyor değil mi?
  83. strafetrick

anladım hocam çok sağolun onboard ekran kartı cidden pişmanlik minecraftda bile 30 fps aliyordum
  84. strafetrick

anladım hocam o zaman ekran kartını yarın alıp takıyorum sonuçları yazarım ve bu arada birsey daha danışayım ben bu onboard ekran kartına pcnin raminden ram vermiştim performansi artsın diye youtubeden bakip şimdi harici ekran kartı aldım yaptığım bu işlemden dolayi ram boş yere harcanır mı
  85. strafetrick

anladim sağolun ama hani cfg overclock vs. falan fazla alamaz miyim 75 hz monitörüm var
  86. strafetrick

anladim Teşekkürler ama iyi bir kartsa neden 80i zorluyor benim islemci falan mi kötü
  87. strafetrick

nasıl yani 500 tlye de alsam 10 tlye de alsam aynı fpsi vermez mi bu kart anlamadım ama söyliyim yine de 300 tlye alıcam
  88. strafetrick

usta tekrardan merhaba XFX AMD RADEON HD6850 256bit GDDR5 1GB tek fanlı bir oyuncu ekran kartı almayı düşünüyorum sizce o nasıl bir performans verir ilk yazdığım sistemde
  89. strafetrick

:D
  90. strafetrick

:D birde dikey eşitlemeyi devre dışı yap o özellik senin fps ini 60a sabitlemeye çalışır. Böylece 150 fps alan makina bile 60 fpsde oynatır lanet bir şeydir.
  91. strafetrick

bunu kullanıyorum bunu kur bide bütün ayarları ortaya çekip uber shadersları kapat 100 üstü alır 1607184850 niyeyse dosya ekliyemiyorum link atıyım https://www.dosya.tc/server24/2n3sl9/hellianfps.cfg.html
  92. strafetrick

bilmiyorum o zaman arkada açık programların vs. vardır performansı etkileyen cfg falan kurdun mu
  93. strafetrick

o zaman benim ilk attığım cs açmayan ortanın çok altında bir pc 1607184341 csgo işlemci bazlı bir oyun
  94. strafetrick

Operating System: Windows 7 Professional 64-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 Language: Turkish (Regional Setting: Turkish) System Manufacturer: Sony Corporation Processor: Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz (4 CPUs), ~2.6GHz Memory: 6144MB RAM Available OS Memory: 6094MB RAM Page...
  95. strafetrick

anladım çok sağolun 1k elden çıkıcak gibi bu arada şeyi de sorayım bende bir de sony vaio laptop var o cs'yi orta ayarlarda 100 fpsde falan oynatıyor çok iyi bir laptopda değil nasıl olabiliyor bu lazım olursa onunda sistemini atarım
  96. strafetrick

hmmm bakıyım
  97. strafetrick

Arkadaşlar bilgisayarımda cs:go oynamaya çalışıyorum lobide sıkıntı yok fakat maça girince karşıma oyunun çözünürlüğünde masaüstü geliyor ve oyunun sesleri geliyor. Sol tık yapınca falan silah ateş sesini duyabiliyorum. Windows tuşuna basınca da oyunu normal alta almışım gibi kendi...