Arama sonuçlarınız

1. Nhympx

Ücretsiz Pil Değişimi

Merhabalar Iphone11 kullanıyorum garantisi 2022 kasımda bitiyor garanti kapsamında %90 altına düştüğünde değiştirmeyi planlıyorum fakat önceden Iphone7 ninkini değiştirmeye gittiğimde pil sağlığınız 80 altına düşerse değiştirebiliriz denmişti ve 2-3 gün sonrada garanti bittiği için o konuyu rafa...
  2. Nhympx

Sıkışmış Piksel Hatası

Merhabalar çok sık kullanmadığım Iphone7 cihazımda 3-4 gündür farkettiğim bişey bu.Arka tema rengi siyah olunca ekranın sağ üstünde tam köşede değil .net yazan yerin milim sağında biraz altında telefon kapalı olunca yada arka plan siyah olunca kir gibi bişey gözüküyor silince geçmiyor arka plan...
  3. Nhympx

Dolandırıcımı

Arkadaşlar 1 saat önce 0 850 360 3 222 numarasını aradım superonline başvuru için başvuru yaptım sonra superonline nın numarası aklıma geldi bunlar dolandırıcımı ne yapmalıyım
  4. Nhympx

Telefon düştü

Arkadaşlar merhabalar az önce telefonu düşürdüm koltuktaydım kulaklık takılıydı göbeğime takıldı kulaklık telefonda yere düştü 10 cm lik yükseklikten düştü laminata sadece ekran filmi vardı kılıf takılı değildi dik olarak düştü bişey olmuşmudur
  5. Nhympx

Türk Telekom

Arkadaşlar Türk telekomun 110 tl ye 50 mbps verdiği interneti almayı düşünüyorum 20 dakka önce başvurdum yarın ararlar görüşme için herhalde sizce internet ne zaman bağlanır
  6. Nhympx

Hangisi daha iyi

Merhabalar Dijital Operatör uygulamasında fiber neredeye tıkladığımda olduğum yerde superonline adsl hizmeti verileceği yazıyor superonline vdsl yada kablo hizmeti alamazmıyım ayrıca bulunduğum yerine vodafonedan altyapı sorgılaması yaptım 50 mbps lik pakette çıktı vodafone alırsam kaç günde...
  7. Nhympx

Superonline

Merhabalar Dijital Operatör uygulamasında fiber neredeye tıkladığımda olduğum yerde superonline adsl hizmeti verileceği yazıyor superonline vdsl yada kablo hizmeti alamazmıyım ayrıca bulunduğum yerine vodafonedan altyapı sorgılaması yaptım 50 mbps lik pakette çıktı vodafone alırsam kaç günde...
  8. Nhympx

Superonline

Merhabalar bizim mahallede fiber yok.Üst katım türknet kullanıyor 10 tl fazla verip 75 download alıyorlar.Ben türknet almak istemiyorum superonline alıcam fakat 99 tl ye 25 mbps de kötü.Turkcel fiber alsam ben kaç mbps alırım
  9. Nhympx

Hangi İnternet

Merhaba arkadaşlar eve internet bağlamayı düşünüyorum ilk defa,3 telefon bağlanacak sadece.Ben pubgm oynayan online ders izleyen instagrama sıklıkla video atan youtubeda video izleyen birisiyim hangi firmayı tavsiye edersiniz ve modem verirmi
  10. Nhympx

Kitabın anlamı

Paulo Coelhonun Simyacı kitabında farklı sayfalardan verilen ortak mesajları farklı sayfalarda farklı olaylar üzerinden verilen mesajları yorumlayıp bundan nasıl bir tavsiye aldığınızı ve hayatınızda ne gibi faydalar yaratabiliceğini yazarmısınız
  11. Nhympx

Paulo CoelhoSimyacı

Simyacı kitabını ekteki 2. kısıma uyarlayabilirmisiniz.Kitabı okuyanlar 2. kısmı yapabilirmi 2-3 pdf dosyası kadar yazmak lazım acil yardım internetten bakma olmasın 2. kısımı dikkatle inceleyin
  12. Nhympx

turknet internet

Merhabalar eve ilk defa wifi bağlatmayı düşünüyorum türknet bağlatıcam bedava modem veriyorlarmı ve işe yararmı o modem ayrıca yarın internet başvurusu yapsam ne zaman erişimim olur