Arama sonuçlarınız

1. E

Türkiye'de kişisel bilgi vermeden telefon numarası almak mümküm müdür?

Kaçmıyorum, kendimi bir tane şeye bağımlı tutmuyorum. Bana temiz ve net cevap verenlere teşekkür ediyorum, ben kaçar. İyi geceler.
  2. E

You have achieved comedy :D Bunu demek yerine neden bana anlamlı bir cevap vermedin? 2013 öncesinde de böyleydim, şimdi de böyleyim. Yargılayacak mısın?
  3. E

Anladım, ben şuanki işimde pek memnunum zaten ve işveren benim bu tarzımı mantıklı buluyor hatta ve o sağolsun istediğim şekilde maaş durumu vs oluyor. Pek emin olma ve bu tarz sorun olsun istemiyorum ki eskiden başıma gelenden bir örnek. Burda bi folyo şapkalı insan gibi gözükeceğim de...
  4. E

Hay yaşa :D Devletten saklayacak bir şeyim yok, sadece şirketlere karşı bu şey. Anladım. Pek bir Voip fanı da değilim açıkçası. [matrix] protokolüyle kendi chat uygulamamı ve kendime ait mail serveri açtım da benim yaptığım chat clienti başka servislerde köprü etmek biraz zaman alıyor ve...
  5. E

Yok, işte çalışıyorum ve işverenim de anlayışı, nakitle alıyorum maaşımı. Devletten saklamıyorum, o suç olur. Sadece şirketlerden saklıyorum. 1606508442 Yok mu cevap benim soruma?
  6. E

Pek dikkate alırım bu konuyu :D Dediğim gibi, kötü niyetim veya geçmişim yok. Sadece böyle rahatım. 1606507676 Hapisten firar etsem shiftdelete neden kullanayım :D
  7. E

İstanbulda prepaid tak bitince at sim kart satış yerleri var mıdır? Kişisel bilgilerin sorulmadığı ve nakitle alınan bir yer.
  8. E

Merhabalar, Öncelikle, benim hiç kötü ve yasaklı bir şey yapma amacım yoktur. Sadece benim anlayışıma göre sim kartlar "privacy codex"ime aykırıdır ve o yüzden telefon numarası kullanmıyorum, fakat bazenleri 10 dakikalık telefon görüşmesi yapmam gerekebiliyor. Bunun için prepaid ve İstanbul'da...