Arama sonuçlarınız

1. MyNameİsJOHNNY

Tekrardan merhabalar

En son LGS döneminde girdiğim bu foruma girince duygularıma hakim olamadım ve gerçekten çok güzel hala buralar diğer toxic forumlar gibi en son sorduğum sorular ve konulara baktığımda ise o zamana göre çok yol katettiğimi fark ettim Linux ve yazılıma olan aşkımın kaynağı zaten bu forum. 8'de...
  2. MyNameİsJOHNNY

Yardım Windows 11 Aşırı Ram Kullanımı

Elimde HP Pavilion 16-A0029NT oyuncu laptopu var ama nedense boşta iken fazla RAM yiyor.
  3. MyNameİsJOHNNY

Yardım Python ile istediğim listbox'ı nasıl açarım ?

Bir listbox açacağım tkinter kullanarak fakat listenecek şeyler önceden tanımlı olmayacak yapacağım programın yapacağı şey terminale "fastboot devices" komutunu vermek ardından çıktıyı listbox'a eklemek bunu nasıl yaparım ?
  4. MyNameİsJOHNNY

Yardım Pubg Mobile Bluetooth'lu Kulaklık Ses Geçikmesi

Daha bugün aldığım GoSmart GS-TWS-10 Kulaklığını Pubg'de Kullanırken Ses Geç Geliyor Ama Normal Şarkı Dinlerken Veya Birisiyle Görüşürken Ses Gecikmiyor Tüm Kulaklıklarımda Oluyor Bu Nasıl Düzelicek ? Cihaz = Redmi Note 8 Pro Bluetooth = 5.0 (Kulaklıkta 5.0)
  5. MyNameİsJOHNNY

Yardım Mi 9T Klavyede Boşluk

Merhabalar mi 9T telefonumda klavye altı boşluk nasıl düzelir (Evolotion X Romu Kurulu)
  6. MyNameİsJOHNNY

Yardım Windows 8.1 Pro Bilgisayar Kapanırken Mavi Ekran Veriyor

Bilgisayarı kapatırken mavi ekran alıyorum onun dışında uygulamalar durduk yere çöküyor sizce bunun sorunu nedir dump dosyaları aşağıda : https://www.dosya.tc/server34/5kgi7i/MyNameIsJohhny_Dump_files.rar.html
  7. MyNameİsJOHNNY

Soru Kuşumdaki Gariplik

Benim eski kuşum bizden kaçıp uçarken yeni kuşum yanımdan ayrılmıyor kendini sevdiriyor ellememize bile izin veriyor acaba bunu korkutuğu için mi yapıyor bazen çok hızlı nefes alıp veriyor ama kendisi geliyor yanımıza bizde ne diyeceğimizi şaşırdık
  8. MyNameİsJOHNNY

Yardım Yeni Modemi Eskisine Aktarma

Arkadaşlar yeni modemim elektrik kesintisi nedeni ile bozuldu ve garantisi bitikti evde bulduğum eski modemi kullanmak istiyorum ama dsl ışığı yanıp sönüyor ethernet ile bağlandım. Ve bu hatayı aldım arayüzede girmiyor nasıl çözeceğim (Not: Türk Net almıştım yani arayüze girip kullanıcı adı fln...
  9. MyNameİsJOHNNY

Yardım Windows 10 ekran kartı sürücüsü çöktü !

Arkadaşlar iyi günler 3 gündür başıma gelen "Ekran kartı sürücüsü çöktü" hatası ile ne yapsam başa çıkamıyorum Valorant oynarken aniden atıyor ve bu hatayı veriyor.
  10. MyNameİsJOHNNY

Soru Windows 11 Ne Kadar Performans Alırım ?

Şuan sistemi kurdum 1.nesil i5'e ama oyunlarda kasarmı sizce ? =====Sistemim===== i5 520M 8 Gb Ram Amd Mobility Radeon HD 5000 Series 128 Gb SSD ================
  11. MyNameİsJOHNNY

Öneri Linuxda Hangi Uygulamaları Kullanıyorsunuz ?

Fedora için bir program yazıyorum ve bu program bazı programlarıda kurabiliyor siz en çok hangi programları kullanıyorsunuz linuxda ona göre eklemeler olucak
  12. MyNameİsJOHNNY

Soru Csgo Kaç Fps Alırım ?

Sistemim Burda Yazıyor Sizce Kaç FPS Alırım ?
  13. MyNameİsJOHNNY

Yardım Python Pip Çalışmıyor

Python kurdum bilgisayara ama pip çalışmıyor sürekli şu hatayı alıyorum. C:\Users\Uzumaki İlker>pip Fatal error in launcher: Unable to create process using '"c:\users\uzumaki...
  14. MyNameİsJOHNNY

Öneri Dağıtım Lazım Agalar

Bana sağlam bi dağıtım yazarmısınız ? --------------------------------------------------| i5 520M Atı radon hd 5000 8 gb ram
  15. MyNameİsJOHNNY

Python Ile Tarayıcı Yaptım Fakat Gizli Sekme Vs. Yok

Python ile Tarayıcı yaptım fakat gizli sekme vs. yok nasıl yaparım ? Pyqt5 ile yazıyorum tarayıcımı yardımlarınızı bekliyorum
  16. MyNameİsJOHNNY

Valorant Kasıyor

i5 520M ATI RADEON HD 5000 8 GB RAM 128 GB SSD ----------------------------------- Bu sorunu nasıl çözerim ?
  17. MyNameİsJOHNNY

ChromeOS yakışmış mı?

Nedersiniz arkadaşlar yakışmı mı?
  18. MyNameİsJOHNNY

Hackintosh Ethernet Kext

Merhabalar hackintosh kurudum ve bootloader fln ayarladım hepsi oldu sadece internet ve ses yok nasıl düzelir kext atsanız birde nasıl kurulur yazsanız Ethernet:Broadcom NetLink (TM) Gigabit Ethernet KOD : CI\VEN_14E4&DEV_1692&SUBSYS_036D1025 Wifi:Qualcomm Atheros AR9285 KOD ...
  19. MyNameİsJOHNNY

Hackintosh mount EFI hatası

Hackintosh kurdum el captian fakat mount EFI yok nasıl düzelir
  20. MyNameİsJOHNNY

Hackintosh Boot Olmuyor

Hackintosh kuracağım ama usb boot olmuyor biosdan seçince direk windows'u açıyor nasıl düzelir ? sistem:MBR
  21. MyNameİsJOHNNY

Wine internete bağlanmıyor

Arch linuxdayım ve League Of Legends kuruyom ama tek sorun internet yok hiçbir wine ile açılan uygulamada internet yok malesef nasıl düzelir ?
  22. MyNameİsJOHNNY

Arch Linux'a LoL Nasıl kurulur?

Arch linux'a lol nasıl kurulur bilen varmı aranızda ?
  23. MyNameİsJOHNNY

Arch Linux Kullanlar İçin Topluluk Sunucumuza Tüm Arch Kullananlar Davetli

Hey Sen,Evet Sen Hala Arch Linux Kullanır Veya Daha Önceden Kullanıp Deneyimliysen Sende Sunucumuza Katılıp Başka İnsanlara Yardım Edebilirsin. Peki Nasıl mı Çok Kolay Sadece Sunucumuza Gelmen Yeterli. Eee Hadi Ne Bekliyorsun Buyur Gel. İşte Sunucumuz...
  24. MyNameİsJOHNNY

Csgo kaç fps alırım?

8 gb ram i5 520m 1.nesil 512mb vram ile csgo kaç fps alır? İşletim Sistemi.Sparky Linux
  25. MyNameİsJOHNNY

Arch Linux Klavye Sorunu

Nedense arch kurduktan sonra her rebootda(yeniden başlatmada)klavyem değişiyor xdg klasörüne ayarda yaptım nasıl hallederim bu sorunu ?
  26. MyNameİsJOHNNY

Arch kurarken aldığım hata

Arkadaşlar çekirdeği kurdum şifremi girdim ama pacman -Syu yazdım ama internet yok nasıl bağlarım ?
  27. MyNameİsJOHNNY

Python Nasıl Öğrenirim ?

14 Yaşında bir LGS Öğrencisiyim ve python öğrenmek istiyorum nasıl öğrenirim ?(Kitap bile aldım)
  28. MyNameİsJOHNNY

Mi Note 10 Lite rom atılmıyor

arkadaşlar başlıktaki gibi rom atılmıyor telefonda açılmıyor kapatıyorum fastboot modunda açılıyor tekrar twrp ile zip de kuramıyorum herşeyi yaptım ama olmadı nedense sizce nasıl çözerim bunu ?
  29. MyNameİsJOHNNY

İsim nasıl değişiyor ?

İsim nasıl değişir bulamadım ayrıca bazı kişilerde özel rol var nasıl alınıyor ?
  30. MyNameİsJOHNNY

Plank Ekranda İz Çıkarıyor

Burda görüldüğü gibi ekranın alt kısımlarında bir siyah gölge var.Bu nasıl geçer ?
  31. MyNameİsJOHNNY

Arch linux kurarken aldığım hata

Failed to install packages to new root hatası alıyorum nasıl çözerim
  32. MyNameİsJOHNNY

Linux Mint Docky Nasıl Kurulur?

Bu Dosyayı Nasıl Kurarım ? (Program: Docky)
  33. MyNameİsJOHNNY

Arch Linux Kullanmak Zor Mu ?

Arch Linux Kullanmak Zor Mu ?
  34. MyNameİsJOHNNY

Vestel Tablete Root Atilirmi ?

Elimde Vestel v tab Z1 var buna Root Atilirmi ?
  35. MyNameİsJOHNNY

Wine Kurulmuyor

Arkadaşlar Wine kuramıyorum Depoları ekledim ama olmuyor evet mi hayırmı sorusuna e yazıyorum Vazgeç yazıyor
  36. MyNameİsJOHNNY

Ders Çalışırken Sıkılıyorum

Ders Çalışırken Sıkılıyorum Ve Evdeki Herkesin Sinirleri Bozuldu Hepsi LGS Yüzünden 100 Sorudan Fazla Yapamıyorum Hemen Sıkılıyorum Ve Denemelerden Nefret Ediyorum Annem 6.Sınıftan Beri Özel Derse Yolluyor Haklı Olarak O da Emeğinin Karşılığını Görmek İstiyor Ama Ben Çok Sıkılıyorum Hayat Bana...
  37. MyNameİsJOHNNY

Wine Oyunlarda Drop Sorunu

Wine ile oyunlara girmeyi başardım(Minecraft,Mafia 2) ama çok drop var sürücülerimde var ama nedense drop çok fazla bu sorunun bir çözümü yokmudur ?
  38. MyNameİsJOHNNY

Linux Mint Nasıl Driver Kurarım

Linux Mint Nasıl Driver Kurarım Yardım Edecek Varmı
  39. MyNameİsJOHNNY

Ubuntu Mağazasından Uygulama Kuramıyorum

Bu hatayı alıyorum.(Amacım Driver Kurmak)
  40. MyNameİsJOHNNY

Bu sisteme hangi linux ?

Bende bi PC var özellikleri: 4GB ram,AMD Radeon HD 5000 Series,128GB SSD,Intel i5 520M (Ben Ubuntu Düşünüyorum) Sizce Hangi Sürüm Uygun ?
  41. MyNameİsJOHNNY

Vestel Tablet Sürekli Çöküyor

Bende Vestel Tab Z1 tablet var ama oyuna girince 1-2 dk sonra Çöküyor nedir bunu çözümü 1611782425 @wpa_supplicant
  42. MyNameİsJOHNNY

Laptop Boşta İken Fan Çok Hızlı Çalışıyor

Laptop Boşta İken Fan Çok Hızlı Çalışıyor Bu Sizce Normalmi ?
  43. MyNameİsJOHNNY

Mikrafon Çalışmıyor

Harici Mikrafon ve Dahili mikrafon çalışmıyor nasıl çözebilirim ? Windows 10 1809
  44. MyNameİsJOHNNY

Lubuntu İndirme Konusunda Yardım Edermisiniz ?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Hangi Seçeneği Seçmeliyim ?
  45. MyNameİsJOHNNY

Bu sistemde overclok yapılırmı ?

Daha Önce Hiç Yapmadım Overclok
  46. MyNameİsJOHNNY

Bu linux sürücüsü nasıl kurulur.

xorg / driver / xf86-video-ati bu nasıl kurulur sabahtam beri yazdım cevap veren yok ? @Ram_kafasi
  47. MyNameİsJOHNNY

Bu Dosyayı Nasıl Kurabilirim ?

48. MyNameİsJOHNNY

Linuxda Aldığım Hata

Merhabalar Öncelikle Herkese Günaydın Bu Hata Nedir Arkadaşlar ?
  49. MyNameİsJOHNNY

Linuxa ekran kartı nasıl kurarım ?

Ekran kartı nasıl kurabilirim ?
  50. MyNameİsJOHNNY

Hangi Linuxu Tercih Etmeliyim ?

Bunlardan Hangisi Olabilir ? intel i5 520M 4 gb ram ddr3 Atı radeon hd 5000 series
  51. MyNameİsJOHNNY

Kulaklık Almak İstiyorum Yardım Edermisiniz ?

100-150 TL Arası Sağlam Kulaklık Varmıdır 100 Tl Altıda Olur Mikrafonu Olmalı EBA İçin
  52. MyNameİsJOHNNY

GTA V Online Girmiyor

Arkadaşlar GTA V Online Girmiyor 1.5 Saat Loading Online Diyor Ama Girmiyor
  53. MyNameİsJOHNNY

Hangi İşletim Sistemini Kullanıyorsunuz ?

Hangi İşletim Sistemini Kullanıyorsunuz ? Kullandığınız Sistemi Ve Nedenlerini Yazınız. (Edit:Windows 10)
  54. MyNameİsJOHNNY

Bilgisayar Hızlandırma[REHBER]

1.Görünümden Kısarak Performansa Önem Vermek Bu Adımda Görünümü Kısıp Performansa Önem Vereceğiz.Bu Adımlar Sırasıyla Aşağıda Verilmiştir. 1) 2) 3) 4) 2)Sürekli Güncellemeleri Yapın Güncelemeleri Aşağıdaki Adımları Takip Ederek Uygulayabilirsiniz. 1) 2) 3)Güç Planı Seçmek Bu Adımda...
  55. MyNameİsJOHNNY

Gamepad İle Oynayabileceğim Oyun Önerirmisiniz ?

4 Gb DDR3 Ram Amd Mobility Radeon HD 5000 Series 128 GB SSD İntel i5 520 M Her Oyun Olur (Futbol Dışındaki)
  56. MyNameİsJOHNNY

İnternet Nasıl Hızlandırılır ?

Arkadaşlar İnternetimi Nasıl Daha Hızlı Hale Getiririm ?
  57. MyNameİsJOHNNY

Hangi Temizlik Programını Kullanmalıyım

Hangi Programı Önerirsiniz ? (CCLeaner Gibi)
  58. MyNameİsJOHNNY

Arkadaşlar Kanalıma Abone Olabilirmisiniz ?

Kanalıma Abone Olabilirmisiniz Lütfen Şimdiden Teşekkür Ederim :) https://www.youtube.com/channel/UC3VxHo94P3BFjAm4NpqTwiQ/
  59. MyNameİsJOHNNY

Güzel Ve Tutacak Bir Video Fikri Önerirmisiniz ?

Trend Bir Fikir Önerirmisiniz
  60. MyNameİsJOHNNY

Windows 10 Lite Kasarmı

4 GB DDR3 RAM İNTEL İ5 520 M AMD MOBİLİTY RADEON HD 5000 SERİES (216 MB) 128 GB SSD |-----------------------------------------------------------------| 1)Kasarmı Windows 10 Lite Bu Sistemde ? |----------------------------------------------------------------| 2)Veya Başka Sürüm Önerirmisiniz ...
  61. MyNameİsJOHNNY

Ağ Seviyesi Yükseltici Hatası

arkadaşlar bugun yükseltici aldım her şey gzel fakat bu sefer televizyon bağlanmıyor nasıl hallederim
  62. MyNameİsJOHNNY

Son Tarayıcı Savaşlarına Sizde Bir An Önce Katılın

Eksik Varsa Söyleyin Ekleyeyim Ve İyi Oyunlar İyi Olan Taraf Kazansın
  63. MyNameİsJOHNNY

Canınız Sıkılınca Ne Yaparsınız ?

Canınız Sıkılınca Ne Yaparsınız ?
  64. MyNameİsJOHNNY

Naruto Seven Varmı ?

Naruto İzleyen Varmı ?
  65. MyNameİsJOHNNY

Bu Nedir Lo ?

1609244288
  66. MyNameİsJOHNNY

İnternet Çok Yavaş

Arkadaşlar Paket 30 mbps fakat 456 kb fln indirme hızı var
  67. MyNameİsJOHNNY

Windows 7 Performans Nasıl Arttırabilirim

Oyunlarda Yüksek FPS İstiyorum nasıl performans arttırırım ? 4 GB Ram DDR3 İntel i5 520 M AMD Mobility Radeon HD 5000 Series
  68. MyNameİsJOHNNY

Linuxdan Kurtulamıyorum

Linux Yükledim Ve Sevmedim Dual Boot Kurmadım Fakat şimdi windows geçemiyorum biçimlendirme yapamıyorum ssd ye hdd ye de kurulmuyor yardım edin lütfenn 1609114072 @mychar276 yardım et lütfen
  69. MyNameİsJOHNNY

SonOyuncu Launcher Donuyor

Başlıkta yazdığım gibi oyun açılmıyor donuyor buyrun ss
  70. MyNameİsJOHNNY

Pardus iyimi ?

Pardus iyimi ? Arkadaşlar
  71. MyNameİsJOHNNY

[ÇÖZÜLDÜ]Linux Mint Mikrafon Çalışmıyor

Arkadaşlar mikrafon çalışmıyor linux mintte
  72. MyNameİsJOHNNY

[ÇÖZÜLDÜ]Bu Dosyayı Nasıl Kuracağım ?

Bu Dosyayı Nasıl Kuracağım ?
  73. MyNameİsJOHNNY

[ÇÖZÜLDÜ] D Ve E Diski Oluşturma

Arkadaşlar Linux Mint Kurdum Fakat Ailem Kızınca Windows Geçtim(Zaten Dual Bootdu) Fakat Bu Seferde D ve E diskim yok Nasıl Getiririm Geri
  74. MyNameİsJOHNNY

Linux İle İlgili Sorularım Var

Başlıkda Yazdığım Gibi Bir Kaç Sorum Var 1.Linux Mint Düşük Sistemde Kullanılırmı ? 2.Zoom İnermi ? 3.Chrome İnermi ? 4.Ve En Önemli Soru Linux Kullanımı Zormudur ?
  75. MyNameİsJOHNNY

İnternet Her Zamankinden Yavaş

Arkadaşlar internetim çok yavaşladı ne yapabilirim Örnek:Kablosuzda İndirme Hızım 4 MB/Sn(Eskiden) | İndirme Hızım 400 KB/Sn (Şimdi)
  76. MyNameİsJOHNNY

Oyun Önerirmisiniz ?

Arkadaşlar Oyun Önerirmisiniz ?
  77. MyNameİsJOHNNY

Laptop Performans Sorunu

Arkadaşlar Nedense Bu Aralar Pc Yavaş Açılıyor Ve Oyunlarda FPS Yerlerde Örnek: Eskiden Minecraft ==>227 FPS Şimdi Minecraft ==>15 FPS :(
  78. MyNameİsJOHNNY

Sizce Türkiyedeki Uzaktan Eğitim Sistemi İyimi ?

Mesela Matematik Dersinde Soruyu Çözme Stilimiz=Matematik Oldu Arapça
  79. MyNameİsJOHNNY

Nasıl Yazılımcılığa Girişirim

Arkadaşlar Yazılımcılığa Adım Atmak İstiyorum Nasıl Yapabilirim ? Yaş:14 @EFI Shell
  80. MyNameİsJOHNNY

Biosumda Bazı Ayarlar Eksik

Başlıktada Belirttiğim Üzere Biosumda Bazı Ayarlar Eksik Nasıl Getirebilirim ?
  81. MyNameİsJOHNNY

Bluestacks Oyundan Atıyor

Arkadaşlar Bluestacks Ve Diğer Emülatorler Oyundan Atıyor İlk Araştırmalarımda İşlemci Desteği İle İlgili Şeyler Duydum Fakat İşlemci Destekliyor Ama Bios Ayarlarında Yok Sanallaştırma Nasıl Yapabilirim ?
  82. MyNameİsJOHNNY

Arkadaşlar Bu Değerler Normalmi ?

Adsız - Hızlı Resim Arkadaşlar Linkte İşlemci kullanım Değerleri Yazıyor Ve Pek Anlamadım Bu Normal mi ? i5 M 520 4 Gb Ram DDR3 ATI RADEON HD 5000 SERİES 128 Gb SSD Windows SSD ye Kurulu
  83. MyNameİsJOHNNY

Linux Mint Kuramıyorum

Bu Hatayı Alıyorum Ne Yapmalıyım ?
  84. MyNameİsJOHNNY

Kimler Hala Uyanık ?

Kimler Hala Uyanık ?
  85. MyNameİsJOHNNY

BİOS Edit Yazılımı Lazım

Arkadaşlar Biosumu Editlemek İstiyorum Hangi Program Lazım @EFI Shell
  86. MyNameİsJOHNNY

Oyun Önerirmisiniz ?

Bana Uygun Oyun Önerirmisiniz ?
  87. MyNameİsJOHNNY

Kablolu İnternet Kablosuzdan Yavaş

Arkadaşlar Kablolu İnternet Kablosuzdan Yavaş Gri Kablo Kullanınca Oldu Bunlar Yardım Edermisiniz ?
  88. MyNameİsJOHNNY

Visual Studio İle Discord Botu

Arkdaşlar Visual Studio İle Discord Botu Yapmak İstiyorum Yardım Edermisiniz ?
  89. MyNameİsJOHNNY

Craftrise Sunucuya Giremiyorum

Craftrise Bu Ekranda Kalıyor Ve Girmiyor
  90. MyNameİsJOHNNY

En Hızlı Tarayıcı Hangisi ?

Arkadaşlar Sizce En Hızlı Tarayıcı Ne ? i5 520M 4 GB DDR3 Ram AMD Mobility Radeon HD 5000 Series
  91. MyNameİsJOHNNY

Windows 7 yavaşmıdır

Arkadaşlar Pcye format atacağım win7 yavaşmıdır sizce ve driver sorunu olurmu ?
  92. MyNameİsJOHNNY

Geforce Now

Arkadaşlar Geforce Now İle Sınırsız Oynama İmkanı Varmı Satın Almadan ?
  93. MyNameİsJOHNNY

FN tuşu çalışmıyor

Arkdaşlar FN Tuşu Çalışmıyor Yardım Edermisiniz
  94. MyNameİsJOHNNY

Monster notebook bios romunu acer pcye kursam sorun olurmu

Kendi Acer Bilgisayarıma Monster Notebook Rom Kursam Olurmu ? i5 520M Amd Mobility Radeon HD 5000 4 Gb DDR3 ram @EFI Shell
  95. MyNameİsJOHNNY

Geçmişten güzel anılarınızı anlatın

Eskiden Daha O Zamanlar Köyde Herkesin Elinde General Mobile Discovery Ve Köyde Tek İnterneti(8 mpbs ) bizim evdi 5 Yaşımdaki Agalarımla Toplanıp Duvar Dibinde Multi MCPE Oynuyorduk Bazen Hala Toplanıp Geçmişe Döneriz ??
  96. MyNameİsJOHNNY

Dokunmatik Panel Ve Ekran Olmayan Tablet

Elimde Dokunmatik Panel Ve Ekran Olmayan Tabletim Var Bununla Alternatif Pcye Bağlayarak Fln Ne Yapabilirim ? (LENOVO TAB4 10 )
  97. MyNameİsJOHNNY

Etrafim Koronali Dolu

Arkadaşlar Sizce Ne Yapmalıyım Ya Çok Kararsiz Kaldım Yan Apartmanda Bizim Daireyle Bitişik Dairede Arkadaş Koronali Aynı Şekilde Bizim Apartmandaki bizim dışında herkese bulaştırdi Korkuyorum sizce ne yapmalıyım acaba ?
  98. MyNameİsJOHNNY

Sizce Hangi Sistemi Tercih Etmeliyim ?

Arkadaşlar Sizce Hangi Sistemi Kullanmalıyım ? i5 520M AMD Mobility HD 5000 4 Gb Ram 124 Gb SSD
  99. MyNameİsJOHNNY

Nasıl Hareketli Profil Fotoğrafı Yapabilirim ?

SDN Forum Yani Bu Forumda Nasıl Hareketli Profil Fotoğrafı Yapabilirim ?
  100. MyNameİsJOHNNY

Sistemimi Yormayacak Oyun Önerisi

Merhabalar Sistem Özelliklerimi Yormayacak Oyun Önerirmisiniz ?