Arama sonuçlarınız

1. Bartu_24

Yardım Realme 7 pro ayarlar sorunu

Realme 7 pro cihazı aldım. Halen 11 ay garanti devam etmekte. Telefın çok güzel ancak çözemediğim 2 adet sorun var. 1- ayarlarda kişiselleştirme>duvar kağıtları>statik duvar kağıtları kısmına geldiğimde statik seçeneğine tıklayınca geri atıyor. Kilit ekranı duvar kağıdını değiştiremiyorum...
  2. Bartu_24

Bu videoyu 10 üzerinden puanlar mısınız

Soru başlıkta lütfen adil oylayın sonuçta profesynel bir iş değil video:
  3. Bartu_24

Redmi note 10s hakkında ve türkiye fiyatı

Selamlar. Dün redmi note 10 serisi tanıtıldı. Ama şöyleki note 10 da ki işlemci çok güçsüz olduğundan performansı orta segmentteki rakiplere göre baya düşük. ve note 10 pro da amoled+120hz+732g+108mp olduğundan aşırı pahalı olacaktır. Bu sebeple realme 7 poco x3 note 9 pro gibi orta segmentin...
  4. Bartu_24

Damla çentikli (Water Drop Notch) telefonlar

Selam. Geçenlerde babamın telefonuna format attım ve kurulumu yaptım Ve babamın telefonu damla çentikli bir telefon ilk kez damla çentikli bir telefon kullandım. Yahu okadar hoşuma gitti ki anlatamam hakikaten bayıldım. Hani bazıları küçük telefon sever, bazıları iphone takıntılıdır ya, benimki...
  5. Bartu_24

Realme 7 pro vs Realme 6 pro vs Mi note 10 lite

Önceki forumda telefon önerisi istemiştim. Bu telefonlar önerildi ve tartışıldı oyüzden bende hangisi iyi karar vermek için bu anketi oluşturdum. Hadi bakalim. 1608022877 Seçiminizin Sebebini de yazarsaniz memnun olurum
  6. Bartu_24

3500 TL altı Telefon önerisi

Merhaba. 3500 tl altı telefon önerirmisiniz? Bunlardan hangisi en iyisi? (Not: bütce max 3600) • Realme 7 pro (720g) • Realme 6 Pro (720g) • Realme 7 (g95) • xiaomi redmi note 9 pro (720g) • xiaomi redmi note 9s (720g) • realme 6 (g90t)
  7. Bartu_24

Realme 6 pro / 7 pro hakkında soru

Selamlar be realme 7 pro yada 6 pro alacağım. Size birkaç sorum var yardimcibolursaniz sevinirim. • Realme telefonlarda ana ekranda arama çubugu sabit mi kaldırılamıyor mu? • Realme telefonlarda iç ses kaydı yapilabiliyor mu programsiz. Kendi uygulamasiyla ? • 7 pro daki ekrana gömülü...
  8. Bartu_24

Realme 6 pro alınırmı ?

Selam dostlar. Bu aralar telefon alacagim da. Butcemi 3500 tl ye çıkarabildim. Realme 6 pro da karar kıldim bu telefon alinirmi yada sorunlari varmi ? Benim icin ekran önemli ve pubg oynadigim için işlemci de. 3500 tl ye 6 pro alinirmi yada baska oneriniz varsa soylermisiniz? Teşekkürler.
  9. Bartu_24

3000 tl Cihaz önerisi

Herkese merhaba. Baslikta sa gordugunuz gibi 3000 tl butcem var. Cihaz onerisi istiyorum. Sadece ama sadece oyun oynayacagim. Performansı yüksek olmalı. Telefon tablet farketmez. 3000 tl sadece oyun icin yüksek performansli mobil cihaz önerirseniz sevinirim. Tesekkurler.
  10. Bartu_24

Xiaomi redmi note 9 serisi kullanıci deneyimi

Selamlar. Arkadaşlar redmi note 9 serisinin kronik sorunlari olduğu söyleniyor. Eğer içinizde kullanan varsa bana özetle telefonun sorunlarini ve deneyimini anlatabilirmi teşekkürler.
  11. Bartu_24

IOS vs Android

Selamlar. Siz IOS u mu Android i mi tercih edersiniz nedenleri ile belirtirmisiniz? (Edit: ben androidi seçiyorum)
  12. Bartu_24

MIUI vs Realme UI

Actığım başka bir forumda çok tartışılmıştı. Bende sorayım dedim. Alacağım telefon için önemli bir soru. Miui arayüzü mü realme arayüzü mü genel anlamda daha başarılı? Miui arayüzü sorunlu mu? Sorunları neler? Cevaplarsanız sevinirim
  13. Bartu_24

Xiaomi redmi note 9s 6/128 alınır mı

Beyler 3000 tl bütcem var maks. Telefon alacagim. Note 9s 6gb 128gb olanı almalımıyım? Note 8 pro ile arasinda kaldim ama mediatek oldugu icin vazgeçmiştim. 9s almalımıyım? Veya öneriniz varsa soylermisiniz ? (Oppo hariç)
  14. Bartu_24

Note 8 pro alınır mı?

Arkadaslar birkac soru soracagim note 8 pro alinirmi ? Mtk islemci ısınır diyolar doğrumu ? 8 pro kısa ömürlü mü ? Nekadar dayanır? Bu 4 soruyu cevaplarsaniz sevinirim yakinda telefon alacağım da.
  15. Bartu_24

Poco X3 (6/128) vs Redmi Note 9s(6/128)

Selamlar. bu ay telefon almak istiyorum bütcem 3250 tl kendim biriktirdim. Note 9s ve Poco X3 arasinda kaldim başka öneriniz varmı yada hangisini almalımıyım? 3 4 saat pubg oynuyorum günde. (Realme 6 - 7 önermeyin lütfen)
  16. Bartu_24

3.000 tl civarı telefon önerisi lazım

Selamlar araliğin sonuna doğru telefon alacağim 3000 tl civarı telefon önerebilirmisiniz (realme 7 hariç)
  17. Bartu_24

Relme 6 (8/128) vs xiaomi redmi note 9s (6/128)

Bu iki telefondan hangisini alayim butce arttırma şansım yok. Genelde youtube ve pubg de takiliyorum. Ve uzun ömurlü olmalı en az 4 sene gitmesi lazım. Bu ikisinden hangisini alayim ? Yada bu fiyata başka önerileriniz varsa sebebiyle birlikte yazarmisiniz?
  18. Bartu_24

Redmi note 9s vs Realme 6

Arkadaşlar redmi note 9s mi alayim realme 6 mı bütcem aşşağı yukarı 3300 tl ne önerirsiniz hangisi daha iyi? Pubg oynuyorum baya youtube, dizi, film flan da izlerim hangisini önerirsiniz 9s mi realme 6 mı?
  19. Bartu_24

Mediatek helio G90t vs Snapdragon 720g

Selamlar size bir sorum olacak mediatek helio g90 t nin 1-2 sene sonra çöp olurmu? Birde bi sorum daha var snapdragon 720g uzun ömürlü mü?
  20. Bartu_24

Xiaomi redmi note 8 pro mu, redmi note 9s mi alayım ?

Merhaba. Benim kullandığım telefon j7 prime. artik yeni telefon almaya karar verdim butcem 3300 maks. Onceden karar vermiştim note 8 pro almaya. Ama bu note 9s aklimi cok karistirdi genellikle 3 4 saat pubg oynuyorum ve youtube izliyorum. Film falan da izlediğimden ekranı guzel olmalı ve en az 3...