Arama sonuçlarınız

1. T

iPhone değiştirme

Arkadaşlar elimde pili deji 3500mah ile değiştirilmiş iPhone 11 var buna 12.000₺ için satıcı buldum sizce satıp bir android almalımıyım ?
  2. T

Soru Valorant Donma Sorunu

Valorant oynarken ilk 5 dakikadan sonra oyun donuyor -Sıcaklıkda sorun yok (hatta termal macun yeniledim düzelmedi) -Hdd de sorun yok (Ssd de de donuyor) -Windowsla alakalı da değil (Windows 10 da da denedim 11 de de ) İ5 2400cpu R7 200
  3. T

iPhone 11 batarya

Tamam ben alıyorum o zaman iyi danıyormu şarjı
  4. T

iPhone 11 batarya

iPhone 11 orjinal bataryam %78 e düştü Bu bataryayı alıp takmayı düşünüyorum “https://m.n11.com/urun/iphone-11-batarya-3510mah-woyax-premium-batarya-3527406?magaza=woyaxdeji#” sizce bu iyimi
  5. T

iPhone Değişme

Elimde bir iPhone 11 var eğer bunu kardeşime verirsem bana 7500-8500₺ bütçesinde bi telefon alabileceklerini söylediler sizce değişmelimiyim?
  6. T

Yardım Telefon şarjdayken oyun kasması ?

Oyun oynarken kılıfı çıkartın saatte bir 5 dk bekleyin telefon soğusun ya da 30₺ ye küçük bir fan alın oyun oynarken telefona doğru çalıştırın
  7. T

Soru iOS 15.3 Jailbreak

iOS 15 sonrasında Jailbreak yok
  8. T

Soru iphone 11 de hızlı şarj?

Hayır farklı bir simge çıkmıyor ama zaten 5w da 4 saat da tam dolarken 18w da 30dk da %50 oluyor farkedersin her türlü
  9. T

Iphone 11 kamera ayarlari

Çerçeve dışını görüntüle o sanırım
  10. T

Ekranın orjinal olduğunu nasıl anlarım

Eğer PC varsa 3uTools uygulamasından bakabilirsin
  11. T

iPhone 11 Pil Garantisi

iPhone 11 e sahibim ve pil sağlığı garanti bitmeden %78 e düştü . Garanti kapsamına girer mi ?
  12. T

Soru AirPods Garanti

Sahip olduğum airpods 2’nin sağ tarafından az ses geliyor bu garanti kapsamına girermi acaba? (temizledim,farklı kişilere denettim değişmedi)
  13. T

Soru Ücretsiz Kart

Arkadaşlar benim bir karta ihtiyacım var ŞOK A101 BİM marketlerinden para yatırabileceğim neler var ? (İninal Hariç)
  14. T

İphone Güncelleme Sorunu

Benim İphone 11 im var ve güncelleme yerine geldiğimde güncelleme denetlenemiyor hatası alıyorum bunun çözümü nedir ?
  15. T

Mail Bildirim

Arkadaşlar benim gmail uygulamamda benim mailime mailler gelmiyor ya da gözükmüyor ama başka maile girince mailler geliyor nasıl düzeltebilirim ?
  16. T

İos Tweak

Merhaba Benim Jailbreak Yüklü İos14.3 Cihazım Var Ekran İkiye Bölmek İçin Tweak Bilen Varmı ?
  17. T

Valorant destek

Ben riota bilet göndermiştim hesap kurtarma ile alakalı onlardan da mail gelmiş o maile cevap yazmam lazım mailden gönderdim bilet göndermede öyle bi seçenek bulamadım
  18. T

İphone 11 Jailbreak

Çünkü ekranı ikiye bölme ve birçok tweak özelliklerini kullanmak istiyorum
  19. T

İphone 11 Jailbreak

Neden önermiyorsunuz ?
  20. T

İphone 11 Jailbreak

Ben iphone 11 ime (İos 14.3) jailbreak yapmak istiyorum ne zaman çıkar ?
  21. T

İphone Ekranı 2 ye bölme

ben internette görmüştüm webtekno vs fln da paylaşmış ama anlamadım oradakileri
  22. T

İphone Ekranı 2 ye bölme

Merhaba ben iphone 11 ekran 2 ye bölmek istiyorum nasıl yapabilirim ? (jb siz )
  23. T

AirPods Garanti

çok teşekkür ederim hepinize
  24. T

AirPods Garanti

Ben Airpods garanti kağıdını kaybettim garantiye alırlarmı seri no dan fln
  25. T

Sertifika

Olmadı
  26. T

Sertifika

27. T

Sertifika

Bağlı zaten .
  28. T

Sertifika

Ben bu hatayı nasıl çözebilirim ?
  29. T

Jailbreak

Merhaba ben iOS 14.2 sürümü olan iPhone 11 i me jailbreak yüklemek istiyorum ( bilgidayarsız olursa daha iyi olur ama bilgisayarlıda yaparım ) bunu nasıl yapacağımı anlatan video varsa linkini atarmısınız ya da anlatırmısınız ?
  30. T

6s telefon

Bunun yazılımla alakası yok uzun süre yüksek parlaklık kullanınca orda iz alarak kalabilir ama eğer o iz değişiyorsa sıfırlayın düzelir
  31. T

İşlemci fanı aniden hızlanıyor yavaşlıyor

Ortalama %40 da çalışır termal macun sürmüşlerdir diye düşünüyorum acaba PC nin kaldıramadığı ayarlarda oyun mu oynuyorsun ?
  32. T

İninala 1 yıldır para yüklemiyorum yükleyince para keser mi?

Şuan yatırırsan 2₺ keser bende var biliyorum beni dinle
  33. T

Laptop ramimi yükseltmek istiyorum

Anakart destekliyorsa neden olmasın ama desteklemez diye düşünüyorum
  34. T

İPad 8. nesil mi Samsung Tab S6 Lite mı?

İpad çünkü diğerine göre kat kat hızlı ve stabil
  35. T

Pubg mobile 1.1 kasma

Ne alaka ne diyon kardeşim ?
  36. T

Pubg mobile 1.1 kasma

Kardeşim o güncelleme ile alakalı düzelir yeni güncellemede
  37. T

youtube kanalım başka kanallara abone oluyor

Erişim iznini kaldır
  38. T

Airpods pro şarj

Bir başka adaptörle dene eğer gene aynı olursa garantisi varsa garantiye göndermeni tavsiye ederim
  39. T

Samsung Note20 mi İphone 11 mi almalıyım?

Bu arada olmayabilir 120 hz ama olsa çok rahat 90 fps görecek bi cihaz antutu değerleri ortada zaten
  40. T

Huawei Matepad Pro vs iPad 8

Telefon olarak se daha iyi tablet olarak matepad pro daha iyi ama telefon olarak hız aşırı önemli değilse note 9 pro daha iyi ekranı büyük kamera olarak note 9 pro ultra geniş açılı fln var eğer tablette pubg oynayacaksan 90 fps matepad daha iyi
  41. T

6000 YTL Telefon Önerisi

Eğer yurt dışında bir tanıdığın fln varsa realme x2pro olabilir (Türkiye de satışı yok diye biliyorum ) s10+ da olabilir
  42. T

Samsung Note20 mi İphone 11 mi almalıyım?

Eğer pubg oynuyorsan note 20 120hz diye biliyorum 90fps alırsın ama iPhone 11 60 fps ama iPhone 11 de hiçbir kasma vs göremezsin istersen şarjda oyna karar senin
  43. T

Airpods Cızırtı Sorunu

Tamam teşekkür ederim garantisi var şöyle 3-4 aya göndereceğim
  44. T

Tel Önerisi İphone 11 değerinde

Eğer fotoğraf , video çekecek sosyal medyada paylaşacaksa iPhone dan şaşmamasını öneririm eğer oyun oynayacaksa Asus Rog Phone 3 öneririm çünkü ekran 144 hz ve oyun telefonu
  45. T

iPhone SE 2020 fiyat

Evet 2.nesil kasadan ve yazan özelliklerden belli oluyor
  46. T

İphone 11 fiyatı düşermi ?

Hayır düşmez çünkü Apple cihazlarda düşme çok az oluyor genelde zam geliyor
  47. T

Airpods Cızırtı Sorunu

Merhaba bende AirPods var ve AirPods um da sol kulaklıkda aramada iken bi cızırtı geliyor bunu nasıl düzeltebilirim ?
  48. T

iPhone pil

Okula gidecektim iyileştirilmiş pil şarjı açıktı sabah baktım erken kalktığım için 80 di şarj bende çıkardım taktım sonra şarj oldu 84-85 akşam eve geldiğimde böyle bi sorunla karşılaştım
  49. T

iPhone pil

1,2 gün önce 1604741518 Yazılım güncelleme yapmadan başladı sonra güncelleme ile düzelir diye düşündüm
  50. T

iPhone pil

Hayır herhangi bi sıvı ile teması olmadı ve toz fln da yok sokette
  51. T

iPhone pil

Denedim ama ne yazık ki şarj olmadı ve orijinal kablo ve şarj aleti kullanıyorum 1604741137 Malesef başka kabloyla da olmadı
  52. T

iPhone pil

Şimdi deniyeceğim
  53. T

iPhone pil

Arkadaşlar bu şekilde yazıyor pil sağlığı kısmında cihaz şarj olmuyor ya da çok geç oluyor sorunu nedir acaba ?