Arama sonuçlarınız

1. Lrkende

Yardım Bilgisayarımda bir sorun var ama ne bilmiyorum

Malesef alakası yok :(
  2. Lrkende

MSI Afterburner görselimde oyundayken böyle.
  3. Lrkende

Oyunda her yerde savaş dönen zamanlarda değerlerim bu şekilde. Bu arada fan hızını kendim ayarladığımda 39 C bile gördüm ekran kartını. Sıcaklıkla alakalı olduğunu sanmıyorum.
  4. Lrkende

İlk önce ısı değerlerini mi kontrol etmeliyim? Ne kullanmalıyım?
  5. Lrkende

Sistemim: Ekran kartı: GTX 1650 Super 4 GB (sürücü güncel.) İşlemci: Ryzen 5 1600 AF. RAM: 8 GB (Crucial Ballistix BL8G32C16U4r) (x2) SSD: CT240BX500SSD1 240 GB. Anakart: ASUS Prime A320M-R
  6. Lrkende

Garip FPS sıkıntıları, FPS düşüşleri ve droplar yaşıyorum. Bunların yanı sıra az önce bilgisayarın bir anda kapanması son noktayı koydu. Tekrar açtım ve sıkıntı yok ama besbelli bir bileşende sıkıntı var. Hangisinin sorunlu olduğunu nasıl anlayabilirim?
  7. Lrkende

Yardım Rust oynarken ekran kartı kullanımı sürekli yükselip düşüyor, FPS'e drop giriyor

Bir süredir bu sorunla karşı karşıyayım. RAM'lerdeki XMP'yi kapattım sorun çözülmedi. Sanki 8 GB RAM ile oynuyormuşum gibi sürekli ekran kartı kullanımı düşüyor ve oyuna droplar giriyor. Oyun oynanamayacak kadar kötü. Sistemim: Ekran kartı: GTX 1650 Super 4 GB (sürücü güncel.) İşlemci: Ryzen 5...
  8. Lrkende

Yardım GTX 1650 Super sistemde Rust düşük FPS

30 40 FPS ile oynamaktan sıkıldım. Sistemim: Ekran kartı: GTX 1650 Super 4 GB (sürücü güncel.) İşlemci: Ryzen 5 1600 AF. RAM: 8 GB (Crucial Ballistix BL8G32C16U4r) (x2) SSD: CT240BX500SSD1 240 GB. Anakart: ASUS Prime A320M-R
  9. Lrkende

Yardım HG630a paremeter settings are invalid hatasi

DSL ışığı kesilip duruyordu. Ayrıca sanırım kronik bir sorun vardı kendi kendine kullanıcı adı ve şifreyi sifirliyordu. İnternet her gittiğinde yeniden değiştirmek zorunda kalıyordum. Güncelleme yapmaya karar verdim. Güncelleme ortasında DSL gitti tabi siteden de attı. Sanırsam güncelleme yarıda...
  10. Lrkende

Yardım Monitör sınır dışı hatası

Monitör VGA ve ekran kartı HDMI girişli olduğu için bilgisayarı satın aldığımdan beri dönüştürücü ile kullanıyordum. Ara sıra ekrana sınır dışı hatası geliyordu monitörün hatası. Kabloyu oynatınca düzeliyordu. Bir keresinde kabloyu çok fazla kez oynatmama rağmen bu durum düzelmemişti ben de...
  11. Lrkende

Nasıl DSR açabilirim?

Hala güncel.
  12. Lrkende

Yardım Discord Türkiye Için Yerel Fiyatlandırmaya Destek

Twitch yaptı. Umarım oylarımızla böyle bir şey yapmayı denerler. Biz yine de karşılarına çıkarmaya çalışalım olabildiğince.
  13. Lrkende

Ben 2 yıl önce falan yine bir süreliğine kullandım. TS3 çok eskidi be.
  14. Lrkende

Öyle olursa tam bir fiyatlandırma olmaz. Onlar her zaman doların yükselişine göre aynı fiyatı alır. Ancak TL üzerinden sabit bir fiyat yapılırsa pek mantıklı olmaz.
  15. Lrkende

Evet, tüm olabilecek kötü şeyleri düzeltmek de bu noktada Discord'a kalıyor. Biz oyumuzu verelim de belki biraz da olsa ucuzlatırlar. Cidden 80 TL nedir sadece bir ay için :(. Yabancılara göre gayet ucuz bir fiyat onlar istediği gibi basıyor her yere biz de basalım eminim fazla trol olmaz.
  16. Lrkende

Link burada: https://support.discord.com/hc/en-us/community/posts/1500001170441-Local-Pricing Destek olabilmek için işaretlediğim yere basmanız yeterli. Ek olarak Follow'a da basabilirsiniz.
  17. Lrkende

Forum Sitemi Inceleyip Yorumlarmısınız ?

Tasarım çok kötü. Onun dışında normal bir forum.
  18. Lrkende

Agalarla Oynanacak Online Oyun

Party Panic.
  19. Lrkende

Dosyaya Sağ Tıklayınca Windows Gezgini Donuyor Ve Yeniden Başlıyor

Bende SSD var HD Tune işe yarar mı ki? GTX 1650 Super Ryzen 5 1600 AF 8 GB RAM Asus Prime A320M-R 240 GB SSD
  20. Lrkende

Mesela klasörü açtığımda sadece hızlı erişimde kalıyor yüklenmiyor. Masaüstüne yeni klasör oluşturamıyorum. Klasöre sağ tıkladığımda donuyor. Gibi gibi şeyler.
  21. Lrkende

Otomatik birleştirme hayatımı bitirdi.
  22. Lrkende

Discord Çöktüren Gif

Tahminimce meta datalar değiştirilerek yapılıyor. Ancak hangi etken bilmiyorum. Bu gibi çökerten GIF'lerden korunmak zor. Ancak yapabileceğiniz bir şey var. Discord'dan ayarlar sekmesine girin. Daha sonra erişilebilirliğe tıklayın. Oradan da "Discord'a odaklanıldığında GIF'ler otomatik...
  23. Lrkende

Herhangi bir dosyaya sağ tıklayamıyorum. Tıkladığım zaman Windows Gezgini donuyor ve kendini yeniden başlatmadıkça tekrar gelmiyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Kaspersky ile tarama yaptım. Virüs yok. Malwarebytes ile tarama yaptım. Virüs yok. 1620117056 Yardım lazım. 1620128692 Yardım Gerek.
  24. Lrkende

Npm Install Discord.js Hata Veriyor

Bu sefer de bunu demeye başladı: npm ERR! Cannot read property 'children' of null - Node.js kullanıyorum. - Discord botu yapacağım. Arkadaşlar şuan çıldırmak üzereyim en azından bilen arkadaş varsa etiketleyebilir misiniz?
  25. Lrkende

Discord.js Error Cb() Never Called! Hatası Nasıl Çözülür?

Discord için bot yapacağım ancak npm install discord.js yazdıktan biraz sonra şu hatayı alıyorum: Yardımcı olursanız sevinirim. Node.js de yüklü bu arada.
  26. Lrkende

2 tane ekran kartı buldum hangisi ??

DÜZENLEME: RX550 daha iyiymiş.
  27. Lrkende

Shiftdelte net çekiliş

Shiftdelte ShiftDeleNetten bağımsız bir yer mi? (Dostum konu çok özensiz olmuş.)
  28. Lrkende

Masaüstüm kayboldu!

Performans arttırma diye saçma sapan şeyler yaptırıyorlar benim de bilgisayarım bozuldu çoğu kez. Format atmanız gerek dedikleri gibi en kesin çözüm öyle olur.
  29. Lrkende

Kulaklık Tavsiyesi

Eski kullandığım kulaklıktı sanırım pek emin olamadım. Netpa Aux Kulaklık Np-547 Fiyatı, Yorumları - Trendyol Ancak 20 TL değil 20 TL'ye aldığın ürün illa ki kalitesiz olur.
  30. Lrkende

Monitorum hz farkli oluyor

60,015'den sorun olacağını sanmıyorum. Zaten 60 Hz anlamına geliyor o benim bildiğim. Masaüstüne sağ tıklayıp görüntü ayarlarına girip gelişmiş görüntü ayarlarından kaç Hz olduğuna baktın değil mi? Ayrıca çözünürlüğün ne?
  31. Lrkende

Spotify Çalma Listeleriniz

https://open.spotify.com/playlist/4ovPjU4z5z5jI6kMAxqnZF?si=7ch7m-BcR_KzLp02Uh-ZVA&nd=1 Umarım beğenirsiniz ben hazırladım.
  32. Lrkende

Müzelik anakartlar.

Eski anakartım böyle bir şeydi, bence müzelik sayılabilir :D
  33. Lrkende

İkinci Dönem Okullar 15 Şubat'ta açılacak mı? Ziya Selçuk'tan son dakika açıklama!

İkinci kez korona olmaktan korkuyorum :/. Yani ben atlatırım ama ailemde ağır geçmesinden korkuyorum.
  34. Lrkende

Türk Anarşi Sunucusu Var Mı?

Türk anarşi soruyorsan Ruby Anarchy, Mozaik Hub, Yapsavun, Sti Anarchy, Cobblestone veya Aviana Network var bildiğim kadarıyla. 0b0t de var ama orası da türk dolu. Discord verir misin? Ordan konuşabiliriz.
  35. Lrkende

Lol Yeni Başlayanlar İçin Rehber

Daha çıkalı 1 saat olmuş şampiyonları direk alıp, hiç özelliklerine ve püf noktalarına bakmadan dereceli maç girin.
  36. Lrkende

Türk Gambiti'ne siz de destek olun!

Satranç oynayanlar anlamıştır :D.
  37. Lrkende

(Ücretsiz) İlk yazan 3 kişiye logo yapacağım (Amatör)

Güzel olmuş, teşekkürler. İsteyen var mı? Bir tane yapacağım bende.
  38. Lrkende

Benim isteğimi de deneyebilir misiniz? Merak ediyorum.
  39. Lrkende

Benim için kış temalı kediyle de alakalı bir wallpaper yani masaüstü arka planı yapmanızı isteyebilir miyim?
  40. Lrkende

Bilgisayarımda yakın zamanda başlayan anlamsız kasmalar

Kaspersky ile tarıyorum şuanda. 1610712095 Virüs buldu galiba karantinaya aldı. Ne yapmalıyım sizce?
  41. Lrkende

Masaüstü, format atmak istemiyorum hiç :/.
  42. Lrkende

Bilgisayarımı şuan yeniden başlattım ancak ilk dakikalardan sadece Valorant Launcheri olmasına rağmen Discord dondu. Google Chrome da dondu. Minecraftta anlamsız garip şeyler de oldu. Geçenlerde crack bir şey indirmiştim. Onla mı alakalı bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
  43. Lrkende

Havalı masaüstü fotoğrafı lazım

Hayırlı olsun. (fotoğraf yüklenmiyor ve yüklenmedi)
  44. Lrkende

GT-S5830İ için en iyi 5.0 sürümlü rom nedir?

Ne yapsam bilemedim ki. Neden riskli tam olarak?
  45. Lrkende

Hocam önereceğiniz ROM var mı?
  46. Lrkende

ROM kurmayı bilmiyor sayılırım :). Video olsa yada anlatsanız iyi olur. Şuanki sistemi nasıl yedekleyebilirim?
  47. Lrkende

5.0.0'ın üstünde olan bir sürüm olmasını istiyorum. Çünkü hiç uygulama inmiyor telefonun ömrü bitmiş yani. Bende artık karar verdim. ROM atmanın son damlasına kadar değeceğini düşünüyorum. Bana İMEİ kaybı olmayan WİFİ'ye düzgün bağlanan ve telefon aramalarında sorun çıkarmayan bir ROM lazım...
  48. Lrkende

Bluetooth dosya gönderimi yapamıyorum

Dip dibeler. Eşleştirmiştim sanırım daha önce. Şimdi silip yine eşleştirdim olmuyor. Kabul etmedi yazıyor başarısız diyip.
  49. Lrkende

GT S5830İ den GM 8 e.
  50. Lrkende

Bir telefondan öbür telefona dosya göndermeye çalışıyorum başarısız oluyor. Alıcı telefon kabul etmedi yazıyor ama kabul etme seçeneği bile çıkmıyor. Nasıl çözebilirim?
  51. Lrkende

Whatsapp geri adımmı attı ?

Beyler nasıl iptal ediyoruz yardım edin!
  52. Lrkende

Valorant 65 ping ama zıplayamıyorum

Zıpladığımda aşağı doğru çekiliyormuş gibi oluyor. Ping yüzünden oluyordu sanki bu ama 65 pingim var fazla değil. Neden böyle çıldırıcam. Sunucu İstanbul.
  53. Lrkende

OBS takipçi animasyonunu nasıl düzeltebilirim?

Mesela takipçi geldiğinda ekrana görünecek bir animasyon ayarladım. Ama animasyonun üstünde gelen takipçinin adını nasıl yazdıracağım? Animasyonun altında yazıyor ad böyle olunca kötü görünüyor.
  54. Lrkende

Çözünürlükten kaynaklanan dropu nasıl engelleyebilirim?

Artık kaçıncı konum oldu biliyorsunuzdur :D. Lütfen ya bir çözümü olmalı illaki monitör almak dışında. 4:3 oynamaktan bıktım.
  55. Lrkende

Çözünürlükten kaynaklanan dropu nasıl engelleyebilirim?

Çok eminim artık çözünürlük dropu yiyorum GTX 1650 Super ile 720p oynuyorum. Monitörüm max 1360 x 768 en aza nasıl indirebilirim? Oyunu ultraya aldım. Takılıyor sürekli. Ekran kartı kullanımı %60 %50 lerdeyken bir anda %10 düşüyor ve drop giriyor kendim gözledim. Yardımlarınızı bekliyorum. DSR...
  56. Lrkende

Fortnite GTX 1650 Super performansı normal mi?

Sıcaklık değerlerinde sorun yok aslında. Kullanım değerinde sorun var ekran kartının. Çözünürlük darboğazı mı? Çözünürlük darboğazında düşük çözünürlükte daha akıcı oyun deneyimi gibi bir sorun var mı? Düşük çözünürlükte takılmıyor oyun akıcı oluyor. Bu arada şuan ultrada daha iyi gibi.
  57. Lrkende

Hepsi düşük ultradada aynı zaten.
  58. Lrkende

Ryzen 5 1600 AF GTX 1650 Super 4 GB 8 GB RAM SSD 240 GB 1360x768 çözünürlükte oyunun sürekli 60 FPS altına düşmesi normal bir durum mudur? (monitör max 1360x768). Yapı yaparken bile takılıyor oyun.
  59. Lrkende

Fortnite anlamsız ping ve packet loss

1.5 aydır var ve yeni sezon gelmesine rağmen düzelmedi sanmıyorum.
  60. Lrkende

Gözüm kaşınıyor

Kötü bir şey yaptın da öyle olmadı ki. Gözüne bir şey kaçmış ailen kızmaz sonuçta anlat.
  61. Lrkende

Fortnite anlamsız ping ve packet loss

Hız testi yaptırdım 18 ping, 34 Mbps download ve 8.24 Mbps yükleme hızı çıktı. Tabi oyundayken farklı serverlardayız ama yinede packet loss olması mantıksız geliyor bana. Oyunu oynarken az önce oyun tamamen durdu 5 6 saniye sonra tekrar oynamaya devam ettim. Sürekli paket kaybı ve pingden...
  62. Lrkende

Shokugeki no Souma gou no Sara (Food Wars) Sonu Nasıldı?

Neden böyle bitirdiler onca sezon bekledik Erina ile Soma arasında güzel şeyler olmasını ama sadece kalbimi kazandın gibi bir şey dedi ve bitti. Bu ne yahu çok sinir oldum. Bence de final vasat kaldı. 6.sezon çıksın :D. Sıkmadı hala nedense. SAO sıkmıştı daha 2.sezondan.
  63. Lrkende

Dizi Adventure Time Türkçe Dublaj

Netflixte olabilirdi çünkü Drama adasıydı sanırım o bile var Netflixte zamanında Cartoon Network' dede yayınlanmıştı
  64. Lrkende

Oyunları nasıl ultra low ayarlarda açabilirim ?

AMD bu konularda çok sıkıntılı benimde AMD di zamanında hiç yapamadım ultra low. FORTNITE - SUPER LOW GRAPHICS ON AMD RUN FORTNITE ON LOW END PC LAPTOP INCREASE FPS GUIDE 2018 - YouTube bide şunu deneseniz.
  65. Lrkende

Oyunları nasıl ultra low ayarlarda açabilirim ?

FORTNITE - SUPER LOW GRAPHICS MOD RUN FORTNITE ON LOW END PC INCREASE FPS PC AND LAPTOP GUIDE 2018 - YouTube Bu videodan esinlenebilirsiniz büyük ihtimalle işe yarar.
  66. Lrkende

Sistem geri yükleme noktasına CMD veya çalıştır ile nasıl girebilirim?

Arkadaşlar bilgisayarda yanlış ayarlar yaptım pin isteme yerinde PC ye giriş sağlayamıyorum. Neyseki geri yükleme noktası oluşturmuştum ayarları geri almak için güvenli moda girdim nasıl girebilirim cmd veya çalıştır yoluyla?
  67. Lrkende

3150 saatlik fortnite deneyimi

Devlet sırrı sanki veremezmiş taktik :D.
  68. Lrkende

2000 tl ye sistem

Ben yarım saattir bakıyorum hep vardı. Kör diye yargılamıyorum kimseyi.
  69. Lrkende

2000 tl ye sistem

Neyi anlamıyonuz monitör dahil istiyor.
  70. Lrkende

Fortnite için ping düşürücü program önerisi

Exitlag kullandım çok işe yarıyordu ama free trial bitti. WTFast free trialını başlatamadım. Program öneriniz var mıdır? Çok lazım ping baya fazla oluyor.
  71. Lrkende

Deli gibi UPP!
  72. Lrkende

Düşük çözünürlük neden daha akıcı bir görüntü hissettirir?

Hocam bir şey soracağım bir arkadaş bugün Fortnite'ın işlemciye bağlı bir oyun olduğunu ve 6000 TL lik bir PC nin Fortnite için yetmeyeceğini en az RTX 2060 lı bir PC olması gerektiğini söyledi. Sizce haklı mı ben haklı bulmuyorum.
  73. Lrkende

FPS normaldede 60'ın üzerinde 4:3 iken de 60 FPS in üzerinde zaten.
  74. Lrkende

Sebebi nedir? Yüksek çözünürlükte zevk alamıyorum artık. Düşük çözünürlük oynuyorum. PC: GTX 1650 Super Ryzen 5 1600 AF 8 GB RAM Oyun: Fortnite Akıcı olmayan çözünürlük: 1360x768 (Oyun içinde pencereli tam ekran modunda iken). Max çözünürlüğüm de bu. Akıcı gelen çözünürlük: 1280x960 (Oyun içi...
  75. Lrkende

Up.
  76. Lrkende

En Sevdiğiniz Telefon Markası Nedir ?

Kamerası ile de en iyisi olduğu için Apple. Kullanmıyorum ama alsaydım İphone alırdım.
  77. Lrkende

Yani başladıktan sonra anlayınca oyunu öğrenmek anlamında.
  78. Lrkende

Satranca başlamayı düşünüyorum bunu öğrenebilirim.
  79. Lrkende

Boya By-M1 mi? yada BM 800 mü? yoksa BM 700 mü?

https://www.hepsiburada.com/boya-profesyonel-youtuber-yaka-mikrofonu-by-m1-mikrofon-p-HBV00000EDMPB?wt_gl=cpc.6805.dsa.nelk.music-hero&gclid=EAIaIQobChMInvuT3eKR7QIVWeN3Ch36LQRyEAAYAyAAEgIylfD_BwE...
  80. Lrkende

Sesi cızırtısız verebilen 200 TL mikrofon tavsiyesi

Boya önerenler var. Daha iyi midir?
  81. Lrkende

Masaüstü kullanıyorum.
  82. Lrkende

Youtube'da düzgün bir ses testi var mı? Biraz inceledim çok karışıktı videolar.
  83. Lrkende

Arkadaşlar 45 TL'ye bir mikrofon aldım. Doğal olarak ses kalitesi ortalamanın altında ve sesi boğuk iletmekte. Beni maddi olarak çok da zorlamayacak ama sesi de iyi iletebilecek 200 TL bandında fiyat performans bir mikrofon tavsiyesi istiyorum. Twitch yayınlarında, oyun içi sesli sohbette ve...
  84. Lrkende

Oyun Yapımınma Yeniden Başlıyorum

7 yaşındasın etraf karanlık gece evde teksin tuvalete giderken ki maceraların :D. Bence güzel konu.
  85. Lrkende

Sevdiğim Bey Galiba Öldü

Aga konuyu sohbet olarak kullanmışsınız :D.
  86. Lrkende

Sevdiğim Bey Galiba Öldü

Sen erkek olabilir misin? Bu arada cat vibing gifli bir arkadaş vardı kimdi o? (hatırlayamadım pp sini alcaktım.)
  87. Lrkende

Kuaföre Gidiyor musunuz? Saçınızı Nasıl Kesiyorsunuz?

Ben gittim iğrenç kesti aynaya baktıkça miğdem bulanıyo.
  88. Lrkende

Fortnite destansı ayarlarda düşük GPU kullanımı

Evet hocam Güç ve uykuyu biliyorum da masaüstü olduğu için neden bahsettiğinizi anlamadım :D. O güç tasarrufu modunda değil yüksek performansta.
  89. Lrkende

SS atabilirmisiniz?
  90. Lrkende

Ram Önerisi

Tam marka vermen lazım.
  91. Lrkende

Hangi pil simgesi?
  92. Lrkende

Nereden? 58.7 W yazıyor bir yerde o mu power limit?
  93. Lrkende

Darboğaz olmayacağı çok belli. Ryzen 5 1600 AF gayet yeterli sistem için. PSU dada sorun yok. Power Limit bakarım.
  94. Lrkende

Discord sunucu patlatmadan dava edilir miyim?

Olabilir ama boşuna uğraştırmaz. Elinde en azından yine de bir kanıt bulunur. Gerçi her şekilde dava söz konusu olursa SS e bakılmaz bence gidip asıl yerden bulurlar. SS Photoshop olabilir sonuçta.
  95. Lrkende

Discord sunucu patlatmadan dava edilir miyim?

Küfürlerini silmeden SS al. Gerisi artık nolursa olur.
  96. Lrkende

Düşük GPU kullanımı yüzünden tahminimce oyun da kasıyor. Çünkü destansıda oynayamıyorum, kasıyor sürekli. Sistemim: Ekran kartı: INNO 3D GTX 1650 Super TWIN 4 GB OC GDDR6 128 BIT İşlemci: Ryzen 5 1600AF Six-Core Processor 12 CPUs 3.2 GHz - 6 Çekirdek 12 Mantıksal İşlemci Anakart: Asus Prime...
  97. Lrkende

Berat Albayrak'ın istifasının ardından dolar kurunda düşüş

Berat Albayrağın istifasına bağlamayın. Kur bu yükselir de düşer de.
  98. Lrkende

Sizce almalı mıyım

İphone 8 'in varsa cidden yanlış yapıyorsun. Katılıyorum ders çalışman lazım.
  99. Lrkende

Sizce almalı mıyım

1.el sıfır demek istemiştim.
  100. Lrkende

Dünya'da homoseksüellik Neden Artıyor.

Homoseksüel ne demek? İnternette aratabilirim ama buradan öğrenmek istiyorum :D.
  101. Lrkende

Sizce almalı mıyım

Tamam tartışmak istemiyorum. Apple / iPhone 5S / iPHONE 5S 16 GB sahibinden.comda - 874015020 da bu nasıl 200 TL :D. Aslında 1.el konuşuyorsunuz sanırım bu 2.el olduğu içindir belki.
  102. Lrkende

Sizce almalı mıyım

Arkadaşımız 2 cevap istemiş biri alması yada almaması diğeri de ailesinden gizli alıp almaması.
  103. Lrkende

Sizce almalı mıyım

Ailenden habersiz alma diye spama tutmak yerine lütfen telefon konusundada biraz daha yardımcı olalım arkadaşlar.
  104. Lrkende

ABD'nin yeni başkanı belli oldu!

Hayırlı Olsun ne olursa olsun yapıcak bir şey hayırlı olsun diyeyim dedim.
  105. Lrkende

ABD'nin yeni başkanı belli oldu!

H.O bidon.
  106. Lrkende

Windows 10 önerilen çözünürlüğü değiştirme

Hocam boşuna uğraştırmıyım şimdi kısaca söyleyin ben gerisini bulmaya çalışırım teşekkürler :D.
  107. Lrkende

Oyunlarda tam ekranı bile ayarlayamıyorum.
  108. Lrkende

Hocam böyle olması farklı sorunlara sebep açıyor.
  109. Lrkende

Hayır yanlış işaretlenmiş 1360 768 de kullanıyorum şuan.
  110. Lrkende

Hocam sorunum bu değil ki 1024x768 çözünürlüğünde önerilen yazısı var onu 1360 768 e taşımak istiyorum.
  111. Lrkende

Yapabildiğim çözünürlük 1360x768 e kadar çıkıyor ama windows 1024 768 i önerilen yapmış nasıl değiştirilebilir bu?
  112. Lrkende

Fortnite 1360x768 tam ekran yapamıyorum

Ya hocam gittim siteden kurdum daha dün en yeni sürümünü -_-. Sistemim: Ekran kartı: INNO 3D GTX 1650 Super TWIN 4 GB OC GDDR6 128 BIT İşlemci: Ryzen 5 1600AF Six-Core Processor 12 CPUs 3.2 GHz - 6 Çekirdek 12 Mantıksal İşlemci Anakart: Asus Prime A320M-R Ram: Crucial Ballistix BL8G32C16U4R...
  113. Lrkende

Chipseti kurdum işlemcinin bir de Ekran kartınınkini GTX 1650 Super. Monitörün driveri yok zaten değil mi?
  114. Lrkende

Güncel monitör https://www.letgo.com/tr-tr/i/vestel-xs1-185-inc-lcd-wide-monitoer_4765ad7a-e080-43ef-b66b-12cdbe91b163 bunun aynısı. Yardım edin lütfen ya konu unutulup gidiyor kimse çözüm bulamadı başka yerlerdede.
  115. Lrkende

Ya hocam Sorun bu masaüstü pc.
  116. Lrkende

1280x960 oluyor max tam ekran seçtiğimde pencereli tam ekranken 1360 768 yapabiliyorum ama ben tam ekranda istiyorum nasıl çözücem sadece 1280x960 var.
  117. Lrkende

Herkes alttakinin SEVDİĞİ şeyi tahmin etsin

Evet ama gezemiyor. Alttaki Fortnite oynuyor.
  118. Lrkende

Bilgisayarımda sorun var

Ya kesin bir şey yok gidip SSD alıp içine oyun kurup yine de FPS düşüşü yeme ihtimalim var. Lütfen biraz daha kesinleştirelim sorunu.
  119. Lrkende

Bilgisayarımda sorun var

Öncelikle bu konu hakkında bilgisi olan herkesin yardım etmesini isterim. Sistemim: Ekran kartı: INNO 3D GTX 1650 Super TWIN 4 GB OC GDDR6 128 BIT İşlemci: Ryzen 5 1600AF Six-Core Processor 12 CPUs 3.2 GHz - 6 Çekirdek 12 Mantıksal İşlemci Anakart: Asus Prime A320M-R Ram: Crucial Ballistix...
  120. Lrkende

Ekran Kartı seçimi

Yardımcı olalım benim işlemciyle alakalı bilgim yok malesef.
  121. Lrkende

Söyle Rahatla

Bu konunun açılma tarihi.
  122. Lrkende

Söyle Rahatla

13 yıl geçmiş içim tuhaf oldu.
  123. Lrkende

Görüntü yayında kasıyor bende akıcı

Mesela yayın açmıyorum şuan 4K verdim küçük ekranda oyun kasıyor.
  124. Lrkende

Hani streamlabs OBS de bir ekran var ya gösteriyor yayın yapacağın ekranı o ekranda yürüsem bile gözükürken FPS düşükmüş gibi kasıyomuş gibi oluyor aynısı fortnite da akıcı. Sebebi nedir?
  125. Lrkende

OBS de 6000 bitrate veriyorum şuan. 720p 60 FPS yayın için.
  126. Lrkende

Başlıkta belirttiğim gibi yayın açıyorum yayında kasmalı gözüküyor obs dede kasmalı gözüküyor nasıl düzeltebilirim? Oyun benim ekranımda akıcı. 7.5 uplaod 45 download var GTX 1650 Super Ryzen 5 1600AF. Sadece Apex Legendsde oluyor sanırım.
  127. Lrkende

Ekran Kartı seçimi

İşlemciyi bilmedikçe uygun ekran kartı sunmamız zor.
  128. Lrkende

Ne Oynuyorsunuz ?

Apex Legends, Fortnite.
  129. Lrkende

GTX 1650 Super ve Ryzen 5 1600AF Fortnite drop sorunu

Bios güncellemesi yapmaktan korkuyorum biraz :(.
  130. Lrkende

UEFI kullanıyorum Windowsu. RAM 2795 MHZ ve 8 GB VBIOS güncellemesi veya BIOS güncellemesi nasıl yapılıyor veya var mı nerden bakıyorum bilmiyorum. Sürücüler sanırım A320M-R chipset yüklü değil.
  131. Lrkende

Şuan bilgisayarda 8 GB RAM var. Oyun sürekli takılıyor RAM kullanımı 7400 falan. Ekran kartı sıcaklığı 50 lerde işlemci de 50 lerde neden sürekli drop giriyor yardım edin 100 FPS den 1 2 ye düşüyor.
  132. Lrkende

Nasıl DSR açabilirim?

Güncel.
  133. Lrkende

Geceye Bir Şarkı Bırak

134. Lrkende

Ne dinliyorsunuz?

135. Lrkende

Nasıl DSR açabilirim?

Öğhm.
  136. Lrkende

Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Teşekkürler.
  137. Lrkende

Anlıyorum da konu unutulursa ne yapmamı önerirsiniz? Bir sorunum var çözemiyorum.
  138. Lrkende

Yükselt butonu neden yok :(. Konu unutuluyor.
  139. Lrkende

Nasıl DSR açabilirim?

Yardımcı olabilcek var mı? 1604141047 Yardım! 1604143202 Güncel 1604158143 Hala çözemedim malesef bilen varsa yardımcı olabilirmisiniz?
  140. Lrkende

Bu internet hızı yeterli mi ?

161 yazan yeri ping sandım.
  141. Lrkende

Biliyorum yine de merak ediyorum. Yani sonuçta o da internet sağlıyor.
  142. Lrkende

ISS nedir sizin?
  143. Lrkende

Nasıl DSR açabilirim?

2x de olmuyor sınır dışı diyor değiştirdiğim gibi.
  144. Lrkende

Nasıl DSR açabilirim?

Dönüştürücü de kullanıyorum ekran kartından monitöre ancak onunla bir alakası yokmuş diye gördüm. Normal oranlardaki nasıl deniycem? 1920x1080 denemek istiyorum. 1604138842
  145. Lrkende

Nasıl DSR açabilirim?

1x yaptım seçtiğimde sınır dışı hatası geliyor monitör ekranına. 1604138048 Arkadaşlar yardım edin her yerde soruyorum bir süre sonra cevap yok lütfen.
  146. Lrkende

Nasıl DSR açabilirim?

Ekran kartım GTX 1650 Super nasıl DSR açabilirim? Çözünürlüğüm 1360x768. Açmayı denedim 1 2 3 4 hepsini tikledim ama çözünürlük değişmedi oyun içinde hala max 1360x768.