Arama sonuçlarınız

1. L

Yardım Bilgisayar otomatik saat sorunu

Merhaba. Az önce bilgisayara Windows 11 kurdum ve temel kurulumları (Driver v.b) yaptım. Ama bir sorun var, bilgisayar saati yanlış ve Windows saati otomatik ayarlayamıyor. CMOS pilinde sorun olduğunu sanmıyorum, çünki bilgisayar yeni ve Windows 10'da sorunsuz çalışıyordu. Sorun ne sebep...
  2. L

Yardım Bilgisayar ekran kartını görmüyor

İlgilendiğiniz için teşekkürler ! Şimdi tamiri için illa bilgisayarcıyamı götürmem gerek ?
  3. L

Neden ? Anakart değişiminin ne zararı var ki ? https://tr.aliexpress.com/item/32986599221.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.218150abbasJdm&algo_pvid=5bf9436c-fa04-4432-bab7-46cdf8ca9ff7&algo_exp_id=5bf9436c-fa04-4432-bab7-46cdf8ca9ff7-24 Şunu alıp takamazmıyım ?
  4. L

Şöyle gözüküyor.
  5. L

PCI express nereden devre dışı bırakıyoruz ? Aygıt yöneticisinde öyle bir şey göremedim. 1629123357 Kendim baka bilirmiyim ?
  6. L

Hocam su döküldüğünde,PCI express kısa devre yapmış ola bilirmi ? 1629122974 Tıpkı dediğiniz gibi Kod 45 sorunu vardı bulanık aygıtta.
  7. L

Merhabalar, Dell Inspiron 3521 laptopum var. Yaklaşık 6 yıldır kullanıyorum ve 3-4 ay önce AMD 7670M ekran kartım aygıt yöneticisinden kayboldu. Tekrar bilgisayarı açdığım zaman gizli aygıtları göster dediğimde soluk bir şekilde gözüktü, sonradan sildim. O günden beri hiç gözükmüyor. Bir çok...
  8. L

Görev yöneticisinde birden fazla aynı uygulama çalışması.

Merhaba 2 gün önce bilgisayara format attım ve bazı programlar indirdim ama indirdiğim programların çok yavaş çalıştığını fark ettim ve hemen görev yöneticisini açtım bu sorunla karşılaştım bir uygulamayı birden fazla açmış ve haliyle bu da rami zorluyor ve bilgisayar yavaş çalışıyor tüm Windows...
  9. L

Sizce bu pc alınırmı?

1650 alacaksan super al
  10. L

Ssd taksam nasıl sonuç alırım ?

Windows 10 kur Ama HDD ile windows 10 kullanmak ölüm gibi bir şey
  11. L

Windows 8.1 Sağdan Çıkan Panelin adı ne?

Azerbaycanlı o
  12. L

Babam bana telefon aldı :( :(

Bence telefonu sat Bu arada bence PC ye o kadar para vermek istemiyor fiyatlar aniden düşer diye korkuyor ben olsaydım bende beklerdim
  13. L

Sizce bu pc alınırmı?

Bence alına bilir amd ağırlıklı bir sistem
  14. L

hearts of iron 4

Merhaba,İşlemci toplamda kaç çekirdek ?
  15. L

HDD Sağlık Durumu

Bendede aynı sorunlar var Ve mavi ekran veriyor error scan yaparsanız ve ekran görüntüsünü atarsanız daha iyi olur bence.Çok zararlı bir sorun olmadığını duydum
  16. L

HDD tune kırmızı sectorlar

Merhaba Yakın zamanda bilgisayarımı temiz kurulum yaparak windows 8.1 e yükselttim ama yakın zamanda "Kernel_inpage_data_error" hatası veriyor(Mavi ekran hatası bu arada).Ve araştırma yaptığımda bu sorunun HDD ile alakadar olacağını öğrendim Hdd tune ile 2-3 saat tarama yaptım çıkan sonuç şu ...