Arama sonuçlarınız

1. R

Acer Aspire 5742G Ekran Kartı Çipi Değişimi

oyun ile ilgili sıkıntı yaşamam ama çip konusunda zarar verir mi
  2. R

Laptop klavyesine çay döküldü

Ücret isteyebilir kullanıcı hatası diye.
  3. R

Nvidia Geforce 420M ekran kartı var. Intel core i5 460M işlemci. Benim endişem çipi değişti oyun oynayınca sıkıntı tekrar edermi diye.
  4. R

Laptop klavyesine çay döküldü

Yapabilirim dersen klavyeyi söküp kurutmaya çalış yapamam dersen hiçbir şekilde açmadan teknik servise başvur.
  5. R

Öncelikle hepinize iyi akşamlar. Birkaç gün önce laptop ihtiyacımdan dolayı elimdeki laptopu tamire verdim. Tamirci güvendiğim biri olup ekran kartı çipini değiştirdiğini söyledi. Bu laptop ile ETS 2 GTA IV benzeri oyun oynayabilir miyim veya oyun oynanır mı? Laptop Acer Aspire 5742G.
  6. R

Bilgisayarımda mavi ekran hatası

Nereden bulabilirim? 1606040662 Elimdeki bütün isoları denedim.Kullandığım isolar kurduğum diğer bilgisayarlarda stabil çalışıyor hiçbir sıkıntı çıkarmıyor.
  7. R

Kusuruma bakmayın bu işlerden pek anladığım söylenemez.Ama laptop windows 7 ile çıkmış bir sistem bu hatayı vermesi niye pek anlayamadım.Acaba sonradan donanım olarak wifi kartı değişmiş olabilir mi?
  8. R

Sürücüyü kaldırıp kendi wifi driver dosyasını kursam olur mu? 1606039187 Denedim sistemim eski olduğu için sistem stabil çalışmıyor? 1606039327 Tam anlayamadım kusuruma bakmayın?
  9. R

Sistemi yeni kurdum kurduktan 10 dakika sonra bu hatayı aldım virüslü olması imkansız.
  10. R

Ne yapmam gerekiyor.
  11. R

Teşekkür Ederim
  12. R

Bilgisayarım Windows 10 da yavaş çalıştığı için Windows 7 kurdum ama mavi ekran hatası alıyorum.Windows 10 da bu hatayı hiç almadım.Bu konuda yardım ederseniz sevinirim. Minidump dosyası : 112120-7675-01.dmp