Arama sonuçlarınız

1. U

Ne Yapacağım Bilmiyorum

İlgili arkadaşlara selamlar öncelikle, size küçük bir sorunumu dile getirmek istiyorum. Sorunum çok uzun olduğu için kısa bir özet geçmenin anlamanız için yeterli olacağını düşünüyorum, kendimden bahsedip konuya giriş yapacağım: Ben 2. sınıftan beri bilgisayar bağımlısı hayatta hiç bir vasfı...
  2. U

PC Tırt Olmuş Durumda

İlgili arkadaşlara merhaba, (WindowsWi-Fi bağlantı sorunlarını düzeltme) bu link çalışmıyor ve olay yöneticisi de çalışmıyor (bedava antivirüs programı lazım) TEŞEKKÜRLER
  3. U

Oyun Hileleri Neden Virüs Olarak Gözüküyor

-virüs içeren dosya' yı yükledim bilgisayarıma bulaştı diyelim 1- oyun hileleri genellikle virüs olarak gözükür, windows virüs olarak gördüğü dosyaları otomatikman siler fakat bazı oyun hileleri virüs olarak gözükmez, bunun sebebi nedir sizce 2- virüs içeren (hile diye indirdiğimiz dosya)...
  4. U

Oyun Oynarken Kasma

afedersin orijinal "Windows 10 Home Single Language" kullandığımı söylemeyi unutmuşum
  5. U

Oyun Oynarken Kasma

İLGİLİLERE SELAMLAR Benim sorunum şu şekildedir: Oyun oynarken arka planda ses çıkaran herhangi bir uygulama açınca oyunda fps düşüşü ve ekran kırılmaları artıyor (chrome, winamp, EBA canlı ders uygulaması vb bütün uygulamalarda aynı problemi yaşıyorum ) WİNDOWS İLE İLGİSİ: Windowsa reset...
  6. U

Arduino ile RGB Led Kodlama

arduino uno kitine sahibim ve rgb led alıp renk geçişlerini kendim kodlamayı düşünüyorum fakat hangi ledi alacağımı bilmiyorum. baktıklarımdan IR(uzaktan kumandalı),WİFİ bağlantılı, bluetooth bağlantılı olarak 3 çeşit satılıyordu. bir arkadaşımdan duyduğuma göre hepsini arduino ya takıp...
  7. U

Ekran Kartımı Güncelledim ve FPS Düşüşü Yaşadım

başlıkta da gördüğünüz gibi ekran kartımın driverını (gt 740m) güncelledim ve oyunlarda çok büyük fps kaybı ve ekran kırılması gördüm. Aslında buraya bu metni yazmıcaktım ama araştırdığım bir çok sayfada farklı farklı şeyler gördüm ve hiç biri bir diğerini desteklemediği için buraya danışmak...
  8. U

Minecraft'da texturepack yapma uygulaması

aga başka biliyorsan önersene tek tek bakıyorumda
  9. U

Minecraft'da texturepack yapma uygulaması

başlıktanda duyduğunuz gibi kolay arayüzlü bir tane texturepack yapma uygulaması önerirmisiniz teşekkürler
  10. U

Aile Tartışması

İlk olarak herkese merhaba, ailem (annem ve babam) bilgisayar oynamamdan şikayetçiler ve bunu haftada en az 2-3 kez tartışma ile dile getiriyorlar. Aslında haklılarda ama zamanında yaptıkları bazı yanlışlar yüzünden bu konuda herhangi bir şey yapamıyorlar(korona yüzünden canlı dersler var ve...
  11. U

Nerelisiniz ?

okadar uğraştınız sizden nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum çok sağ olun cidden böyle sayfaların sizin gibi mod lara ihtiyacı var bide siz kendi yorumunuzu yaparsanız çok minnet duycam sizden bu son mesajım olcak yeteri kadar rahatsız ettiğim içinde kusura bakmayın iyi akşamlar
  12. U

Nerelisiniz ?

teşekkür ederim fotoğrafı yazıya çeviren uygulama ismi söyleseniz bide tadından yenmez (jpeg to pdf)
  13. U

Nerelisiniz ?

niye silinmiş onu açıklarmısınız lütfen
  14. U

Nerelisiniz ?

buyrun silinmiş ne yazıkki
  15. U

Nerelisiniz ?

başlattığım bir konu silindi özelden ss atsam olurmu yada ulaşırsanız bana çok mutlu olurum nedenini öğrenmek istiyorum
  16. U

Nerelisiniz ?

10 kişi sormuş modum salsanıza adamı
  17. U

LGS yi başaramam diye korkuyorum

kardeşim sana diğeceğim tek şey okuduğunu anlayabiliyormusun? eğer anlayamıyorsan (kitap okumayı sevmiyorsan)unut bu işi fakat ben kitap okumayı seviyorum boş zamanlarımdada kitap okurum diyorsan eğer sınav sana basit olcak, şöyle anlatayım soruların %95 okuduğunu anlama sen eğer bilgi...