Arama sonuçlarınız

1. D

Soru Lobimi Nasıl Değiştirebilirim

Merhabalar ben minecarft sunucum için yeni bir lobi tasarladım ancak oyuncular eski lobide doğuyorlar nasıl değiştirebilirim.
  2. D

Soru Lobimi Nasıl Değiştirebilirim

Merhabalar ben lobi ayarlamıştım kendi minecraft sunucumda fakat authme ile giriş yapanlar eski lobide doğuyorlar bunu nasıl değiştirebilirim. (/setspawn'ı denedim)
  3. D

Yardım Region Ile Bir Alana Girmeyi Engelleme

Merhaba ben kendi sunucumda rütbe hammadde yapmak istiyorum herşey tamam ama tek sorun herkes o hammaddeye girebiliyor bunu nasıl engelleyebilirim.
  4. D

Ekranım Bozuluyor ?

Selam, benim laptop'umun ekranı herzaman gidiyor (bozuluyor) ama bilgisayarı kapatınca düzeliyor bilgisayarın ekranını hareket ettirince bozuluyor fotoğrafını ek olarak aşağıdadır lütfen yardım edin :(
  5. D

Telefonum Rastgele Kapanıyor Şarjı Bitiyor

Selam benim telefonum Samsung J2 (SM-J200H Model) sürekli şarjı olduğu halde kapanıyor kasıyor ama kasmasından pek şikayetçi değilim bi alo desem bana yeter öncelikle tamirciye götürmüştüm batarya değiştim 2 kere, şarj soketi değiştirdim yine aynı garantisi geçtiği için rom atmıştım ve kapanma...
  6. D

Geforce NOW Minecraft yok

Yaklaşık 2 gün önce Geforce NOW indirdim cs vb oynadım ama minecraft bulmaya çalıştığımda göstermedi internetten araştırdığımda olması gerekiyor. Ektede ss var.
  7. D

Laptop donanımsal fps (frame per seconds) arttırma

Acer Aspire ES-1-571-P6NH bu laptopta minecraft 60 fps alıyorum lol 35 civarı donanımsal olarak neler yapabilirim (ram, sdd vb.) önerilerinizi bekliyorum. NOT: Yazılımsal olarak tüm ayarları yaptım zaten.
  8. D

Laptopumda ram yok galiba ?

Laptopuma ram alcaktım içini açtım ve ram göremedim anakarta gömülü olabilirmi ?
  9. D

İ12 Bluetooth kulaklığımı laptopum görmüyor

İ12 Bluetooth kulaklığımı ne yaptıysam bağlayamadım driverlar güncel kulaklığı telefon görüyor ama laptop görmüyor yardım lütfen.
  10. D

5000 TL Laptop

Arkadaşlar oyun için 5000 TL'ye laptop almak istiyorum ama ekran kartı paylaşımsız ve 8gb ram olsun bir kaç site vardı fakat işlemcileri çöptü. Önerilerinizi bekliyorum.
  11. D

En Uygun Bilgisayar

Ben bir bilgisayar almak istiyorum fakat laptop daha iyi olur ancak masaüstüde olur çok kötü olmasın çok iyi de LoL Minecraft vb. oyunlarda 125 150 gibi bi fps istiyorum bütçem 2700-2900.