Arama sonuçlarınız

1. R

Maksimum 500-550Tl Civarı Depolama Önerisi.

Merhaba dostlar, şuan da sistemimde 480Gb Gx1 marka SSD kullanıyorum fakat oyunlar için yetmiyor artık fazladan 500GB SSD veya 1TB HDD almak istiyorum sadece oyun için kullanacağım SSD veya HDD önerilerinizi bekliyorum belirttiğim üzere bütçe MAX. 500 civarı bundan dolayı SSD'de 500gb yi...
  2. R

Tuşlu Telefon da yanlışlıkla oyun satın aldım

Çekebileceği bir şey yok ortada sanmıyorum bir yerden ücret kesileceğini.
  3. R

Söyle Rahatla

Bilgisayarıma yardım ediyordum fandan içeri girecekti yoksa. Kıyma olmasından iyidir :P 1609406972 Hocam önce ben yazmayı planlıyordum.
  4. R

Söyle Rahatla

Bugün kelebek öldürdüm.
  5. R

Davetlisiniz Gelirmisiniz

misinizi ayrı yazarsan geliriz.
  6. R

Dicorda DM attığım kişi dava açacağım diyor

"Aynen kanka haklısın" yazsana adama. Bir şey yapamaz.
  7. R

Kur’ân’da geçen cehenneme girecek 25 kişi

Camii de olduğumun farkında değildim.
  8. R

Korsan Oyun Oynamak

Sanki konuya asma kilit vuracaklar gibi.
  9. R

Hikaye devam ettirmece

Dünya'ya göktaşı düşer.
  10. R

Korsan Oyun Oynamak

BTC fiyatı arttı indirin isterseniz para kazandırırsınız site sahibine :P
  11. R

en muhteşem ikili

r9 5900x Rtx 3070
  12. R

Norveç'te yaşam, eğitim, iş hayatı, vs hakkında Youtube Kanalı Norveçteyiz :-)

İyi işte 1 hafta Norveç tatili aldı ks o zaman.
  13. R

SDN deki Gıcık Konular

103. Bizden medyum olmamızı isteyen arkadaşların PC'sini belirtmeden oyunları kaldırıp kaldırmayacağını sormaları.
  14. R

İade ettiğim ürün geldi

Faturadaki ücretin parasını gönderirsin zaten fiyatı arttı diye fazlalık göndermek saçmalık olur
  15. R

İade ettiğim ürün geldi

Katılıyorum.
  16. R

Kendinden 4 Yaş Büyük Birisiyle

Ah ah benim de.
  17. R

Aşağıdaki üyenin en sevdiği oyunu tahmin et!

Tutmadı :D Aşağıda ki Rdr2 istiyor ama alamıyor
  18. R

Kendinden 4 Yaş Büyük Birisiyle

Hocam Passat'ın var halledersin sen.
  19. R

Sabah Kahvaltıda ne yiyorsunuz ?

Para, para, para
  20. R

Sabah Kahvaltıda ne yiyorsunuz ?

Simit :(
  21. R

Aklına gelen ilk şeyi söyle Forum Oyunu

turşu
  22. R

Uzatılan Okullar ve Sınavlar

Katılıyorum arkadaşımıza 2. dönemin yapılması da mümkün değil zannımca.
  23. R

Uzatılan Okullar ve Sınavlar

Gençler okullar da çok kurallara uymuyorlar, bunun sebebiyle vakalar da fırladı yüksek ihtimalle geçen yılki gibi herkesi geçirecekler. Sınava son 1 hafta kala iptal ettiler ne olacağı hiçbir şekilde kesin olmuyor yaşanana kadar.
  24. R

Zenginler evleniyor, fakirler oruç tutuyor, peki ama neden?

Neyse param yok diye şükür edeyim ben. Çalışmama gerek yok şükür, şükür, şükür.
  25. R

Herkese İyi Geceler

Günaydın diyeyim ben :)
  26. R

900 derece direksiyon seti önerisi

G29 altı ürün alacaksanız hiç almayınız direksiyonun 900 derece olması iyi olduğu anlamına gelmiyor.
  27. R

Eğlenmek icin ne yapıyorsun?

motora atlayıp gezeyim diyorum, bakıyorum da yakıt alamıyoruz..
  28. R

5600 xt VS 2060super

Parayı kenara bırakıyorsan Nvidia'yı al tabii ki
  29. R

Kız bana ilgi mi duyuyor?

Boş ver bence hoşlanmışsa da dalga geçiyorsa da iki yıl sonra "ulan neden böyle davrandım :flushed: " deme. hoşlandıysa gelir zaten*
  30. R

Kız bana ilgi mi duyuyor?

Liselilerin kendine manit yapma çalışması bu hocam :) . vardır senle bir ilgisi.
  31. R

Dolara karşı! 2. el 2200 TL canavar sistem toplama!

Mangal yapar işte hocam yanınca.
  32. R

Forum Üyelerine Whatsapp'tan Gelen Son Mesaj

3 aydır konuşmadığım adam aynı şu şekilde "can kanka ödevi atar mısın sjsjqwe" yazdı..
  33. R

Monitör yerine TV satın almak akıl karı mı?

Amacım TV programları izlemek değil aslında ücreti aşşağı indirmek idi. Fakat teşekkür ederim yorumunuz için dediğiniz mantıklı geldi yerini tutmama konusunda.
  34. R

Monitör yerine TV satın almak akıl karı mı?

Merhabalar şuan da iki adet monitör kullanıyorum ilki 60hz 1920x1080 monitör, diğeri ise 60hz 1600x900 monitör. Her ikisini satıp Yeni bir monitör almayı planlıyordum fakat şuan da 144hz güzel bir monitör daha demin incelememe bağlı olarak söylüyorum 1500-2000 arası alabileceğim düzey olarak...
  35. R

Berat Albayrak'ın istifasının ardından dolar kurunda düşüş

Doların düşmesini hemen bu olaya bağlamak ne kadar doğru olur ki. Yine de Damat olmaz ise ileriki dönemler de düşeceğini düşünüyorum.
  36. R

Üvey evlat muamelesi gören cihazlar

PolyPad
  37. R

R5 3600 belli bütçe içerisinde soğutucu.

Bugün 530 oldu günde 30Tl fiyat artıyor dediğiniz ürünü de alabilirim.
  38. R

Gibisin

burger çalışanı dilci gibisin..
  39. R

Kalitesiz diyorlar malzeme için ve fanlar için.
  40. R

Efendim Arctic Freezer 34 Esports DUO Intel AMD Çift Fanlı İşlemci Soğutucu Kırmızı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor şu ürün alsam hiç kafam ağrımasa :D 3 günde 50tl fiyatı yükseldi hemen alayım diyorum artık.
  41. R

Hdd önerisi.

Teşekkür ediyorum. Konuyla alakası yok fakat konu açmıştım cevap alamadım yeterince. Corsair spec delta kasam var Xpg 2 adet 8gb ramlerim var anakartım ise Asus Tuf b450 plus gaming. Arctic Liquid Freezer II - 240 Intel / AMD Uyumlu, 240mm Radyatörlü, 2x12cm P12 Fanlı, Sıvı İşlemci Soğutucu...
  42. R

Hdd önerisi.

Black için ses sorunu çok demişler. Acaba hiç mi hdd almasam en az 500lük ssd mi alsam efendim?
  43. R

Hdd önerisi.

Toshiba P300 1TB High-Performance Hard Disk (HDWD110UZSVA) | Trendyol şu ürünü alsam sıkıntı yaratır mı? bütçem çok yok soğutucu alacağım.
  44. R

Hdd önerisi.

Merhaba, Gx1 480gb ssd kullanmaktayım. Pc'me oyunları kurmak için en az 1tb hdd almak istiyorum. https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/western-digital-wd10ezex-1tb-blue-7200rpm-sata-6-0gb-s-3-5inch-hard-disk_pdp_567884278 acaba bu ürün yeterli olur mu? Bütçe 300-350 Civarı değecek ürün...
  45. R

Cooler Master ML240L V2 Sıvı Soğutma İncelemesi

yararlı
  46. R

Yaprak olayı artic te daya iyi değil mi bunu yaprakları çok içimi açmadı. 1603788707 Artic akranlarına göre daha performanslı siz ram'lere çarpacağından mı bu ürünü önerdiniz çok araştırdım bu ürünü fakat sonunda Artic 240 a denk gelmiştim kararım bu yüzden Artic tarafında
  47. R

Teşekkür ederim.
  48. R

Merhaba, arkadaşlar bütçem 900TL ve işlemcim R5 3600. kararsızlığım şu yönde PC'me 1TB HDD alacağım fiyatı 400-450TL civarı bunu almak eğer sıvı soğutucu alacaksam bütçem HDD'ye yetmeyecek belki birkaç ay sonra alabilirim. Fakat Artics 34E-sports Duo alırsam 500-550 TL civarına HDD için de...
  49. R

İşte Ülkemizin gelecekteki doktor ve mühendisleri!!

Bir an patlayacak sanıp cover alacaktım.
  50. R

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

Tuttu aşağıdaki tutmadı diyecek
  51. R

Nihat Hatipoğlu: Sokaktan hayretler içinde geçtim. Dört genç kızımız bira içiyorlardı

Din tüccarlığı asla bitmez. iyi meslek ne deyim......
  52. R

Sıvı soğutma mı hava soğutma mı?

en az 3-4 yıl aynı ilk günkü performansta olacaksa alacağım sıvı soğutma onu alırım tabii ki bir bozulma vs. yaratma ihtimali yok ise.
  53. R

Artic 34 esport duo nasıldır sizce?
  54. R

Öneri ürününüz var mıdır? 1603696862 Aynı şekilde. O kadar sel basacak şekilde değil de pompa arızası veya yosun kaplama vs. gördüüğüm sorunlar çevrem de :D
  55. R

Arctic Freezer 34 Esports DUO Intel AMD Çift Fanlı İşlemci Soğutucu Kırmızı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor veyahut Aerocool Cylon 4F 12cm Şeffaf Fan İşlemci Soğutucu Fiyatı ne diyorsunuz hangisi iyidir?
  56. R

Şuanlık oyun sadece. Fakat ileri süre içerisinde atılmak istiyorum render vs. veyahut bu tür girişimler için kurs alıp öğrenmeyi yapmayı.
  57. R

Belirttiğim ürünler arasından hangisini önerirsiniz acaba? 1603694173 OC düşünmüyorum default haliylede güçlü bir işlemci OC'lik bir işim yok zaten. 1603694257 Tam anlamıyla performans için düşünüyordum sonuçta en iyi şekilde soğutuyorlar sıvı soğutmalar öyle değil mi? Boşa para masrafı...
  58. R

Merhaba, ana sorum şu 850-900TL'ye kadar bütçem var ve bu bütçeye sıvı soğutma almak istiyorum acaba bu bütçeye sıvı soğutma almaktansa 400-450TL'ye kule tipi hava soğutma mı tercih etmeliyim? Bu soruyu sorma amacım en ucuz 850-900TL'ye alacağım sıvı soğutmalar kaliteli olmayacaklar mı vs. çünkü...