Arama sonuçlarınız

1. C

MacBook’ta Raft oynanır mı

Selam bende mac Air 2020 var , raft oynarken sıkıntı yaratır mı sizce düşükte de olsa
  2. C

Netflixte ekran bi anlık siyah olup geri düzeliyor

mac air 2020 kullanıyorum , netflixte tam ekran dizi izlerken ekran bi anlık tamamen siyah oluyor sonra düzeliyor , saniye bile sürmüyor ama rahatsız ediyor , neden kaynaklı olabilir nasıl çözebilirim
  3. C

MacBook Air akıcı şekilde csgo kaldırır mı

Selamlar cihazım MacBook Air 2020 i5 sizce cs go kaldırır mı kaç fps alır akıcı oynatır mı
  4. C

macbook küçük resim yüklenmiyor kutu içinde soru işareti çıkıyor

Henüz değil öyle yapacağım yarın
  5. C

Hiçbir şey yok arkada çalışan yeni aldım zaten bir şey kurmadım
  6. C

Çerezleri sildim ancak yine olmadı
  7. C

MacBook için mouse

Tüm Bluetooth mouselar uyumlu mu bu mac lere yoksa burda da var mı bi istisnası her şeyde olduğu gibi, herhangi bir mouse alsam kullanabilir miyim ?
  8. C

chrome kurdum sonuç değişmedi sanırım macbookta bir sıkıntı var veya herhangi bir şey mi kurmam gerekiyor adobe flash player eklentisi falan
  9. C

fotoğraflar neden yüklenmiyor , bazen de kutu içinde soru işareti çıkıyor sebebi ne olabilir, youtube da da yaşıyorum aynı sorunu
  10. C

Type C kablomu 3,5 mm jack e çevirecek ara kablo yok mu

En iyisi 3,5mm jack girişli bir kulaklık almak gibi duruyor
  11. C

bu ürünün mp3 e giriş için 3,5mm çıkışı yok ki
  12. C

Arkadaşlar selam , sürekli 3,5 mm yi type C ye çeviren kablo çeviricileri var ama benim isteğim başka . Eski bir MP3 çalarım var , tahmin ettiğiniz üzere 3,5mm jack girişli . Kendi type C kablomu 3,5 mm jack girişli bu MP3 te kullanacağım bir ara kablo var mı
  13. C

Kablosuz Mouse un alıcısı kaybolmuş kullanma şansım var mı

Evde 3 tane kablosuz Mouse var 2si Microsoft 1 i Trust bunların alıcısını bulamıyorum , evde bu kadar Mouse varken de yeni Mouse almak insanın zoruna gidiyor . Var mı yapabileceğim bir alternatif , bir çare evdekileri kullanmak için
  14. C

Apple air Mouse önerisi

ben de hem fiyatı yüksek olduğundan hem de rahat olmadığından alternatif bakmaya karar verdim
  15. C

Apple air Mouse önerisi

Magic Mouse çok pahalı onu bu kadar pahalı yapan özellik nedir anlamadım henüz , mouse önerisi yapabilir misiniz Apple için veya Magic Mouse al diyorsanız sebeplerini yazarsanız sevinirim
  16. C

Kulaküstü kulaklıkla canlı yayında konuşurken karşıdaki kişi sesini duyuyor

Sony whch510 Bluetooth kulaküstü kulaklıkla bilgisayarda konuşurken karşı taraftaki kişi kendi sesini duyduğunu söylüyor , var mıdır çözümü
  17. C

MacBook Air i5 2020 canlı yayında aşırı ısınma ve fan normal mi??

Accountsd normalde 0,1 civarlarında oluyor ama bazen %400 lere kadar çıkıyor hiçbir program kullanmasam bile bu da sorunlarımdan bir tanesi bunu nasıl çözeceğimi de bilmiyorum açıkçası . Bir dahaki kullandığımda bakarım ona da
  18. C

Etrafında herhangi bir şey yok masada duruyor tek başına.Bu kadar yüklü ücret verdiğimiz bilgisayarın bir canlı yayında bile sıkıntı yaratması benim canımı sıkan şey .Daha 10 günlük cihaz. Mac istediğim için satarsam alacağım mac ile arasındaki makas biraz fazla açık ve dediğim gibi 10 günlük...
  19. C

MacBook Air i5 2020 bilgisayarımda safari üzerinden girdiğim bir canlı derste aşırı ısınma ve fan açma ile karşılaştım .CPU kullanımı en fazla %80-%100 aradıydı 35 dk lık süre içinde yaklaşık %20 şarj harcadı . Kardeşimde çeyreği bütçede bile olmayan Windows bilgisayar var o sürekli izliyor...