Arama sonuçlarınız

1. Adem Ali

Soru Steam cüzdanımdaki parayı nasıl nakit paraya çevirebilirim

evet elime para geçsin istioyrum site falan anlamıyorum kolay bi şekilde paraya çevirmek istiyorum
  2. Adem Ali

Soru Steam cüzdanımdaki parayı nasıl nakit paraya çevirebilirim

1000 tl var CS GO kasa satarak elde ettim nasıl kolay şekilde gerçek paraya çevirebilirim
  3. Adem Ali

Soru Eski laptopu kaça satabilirim?

1659515180 Cidden bu kadar ederse iyi olur lazim olucak para bu kadar zaten.Tesekkur ederim
  4. Adem Ali

Bu üründe İntel Celeron Duo işlemci vardır. 4 GB RAM bulunur. 64 GB sabit harddiske sahip olan Vestel V note 1341’in ekran kartı 512 MB’dir. Ekran boyutu ise 13.3 inç’tir. Ürünün ekran çözünürlüğü 1920 x 1080’dir. Ekran özellikleri arasında full HD ve IPS ekran özellikleri bulunur
  5. Adem Ali

Selamlar,5 yillik leptopum var bazi tuşlari calismasada diger herseyi sağlam.Windows 10 pro 4gb ram 64bit pürüzsüz bi yüzeye sahip.Markasi vestel sizce kaça satabilirim?
  6. Adem Ali

Xiaomi redmi note 9 satip iphone 8 almam icin ne kadar koymam lazim?

Xiaomi redmi note 9 kaça satabilirim?Satsam iphone 8 2.el için üstüne ortalama ne kadar koymam gerekir?
  7. Adem Ali

Soru Bu Leptopu kaça satabilirim?Vestel Note 1341

Merhabalar elimde olan ve çok az kullandiğim bi leptopum var ama sorun şu ki 4 yillik ve ihtiyaçlarimi karşilamiyor acaba kaça satabilirim.Özellikleri aşşağida. Bu üründe İntel Celeron Duo işlemci vardır. 4 GB RAM bulunur. 64 GB sabit harddiske sahip olan Vestel V note 1341’in ekran kartı...
  8. Adem Ali

Laptop'um Wifi Simgesi Yok

Reis onlar yok iste hani wifi aygitlari yok internettede cozumu yok
  9. Adem Ali

Nasil yüklerim peki?
  10. Adem Ali

Arkadaşlar Laptop'um Wifi Simgesi Yok Internetten'de Arattim Ağ Bağdaştiricilari Diye Bi Yer Var Ama Orada Da Wifi Yok Yani Wifi Bağdaştirici Yok Acil
  11. Adem Ali

HİKİNG A19 Telefon

12. Adem Ali

HİKİNG A19 Telefon

aynen onuda almayı istiyorm tafsiye edermisin?
  13. Adem Ali

HİKİNG A19 Telefon

selamlar arkadaşlar başıkta yazdığım gibi bu telefonu almak istiyorm acaba tavsiyeniz nedir.Liseye gidiyorm ve lazım olmaya başladı. özellikler: Ekran Boyutu: 6.21 İnç Dahili Depolama: 64 GB Bellek (RAM): 4 GB Batarya Kapasitesi: 3200 mAh Hat Sayısı: Çift Hat Hızlı Şarj: Yok 4.5G Desteği...
  14. Adem Ali

Bluetooth hoparlörü tv ye bağlama

yapman gereken sadece tozunu temizle olmasza bilemiyorm
  15. Adem Ali

arkadaşlar bir bilgisayar alacağım mağaza windowsu kurup gönderiyorlar.

nasıl yapacağım ve nereden alabilirim
  16. Adem Ali

Tavsiyeniz varmı 2. el olarak nereden alabilirim
  17. Adem Ali

3.000 TL Samsung tavsiyesi.

S10 A30S
  18. Adem Ali

valla fazla yok sadece oyun ve dersler için
  19. Adem Ali

Oyun oynamak telefona herhangi bir zarar verir mi?

olmaz kardeşim indir oyna şarjda oynama ama
  20. Adem Ali

INTEL I5 8GB 500GB Masaüstü Bilgisayar Ürün Özellikleri MarkaTurbox İşlemci ModeliIntel i5 650 Ürün TipiMasaüstü Bilgisayar Ekran Kartı BelleğiPaylaşımlı Platform TipiDesktop TurboBoost3,20 GHz/3,46 GHz İşletim SistemiFree Dos Sistem Belleği (Gb)8 Gb ve üzeri İşlemci TipiIntel Core İ5 sizce...