Arama sonuçlarınız

1. Kırrık67

#FurkishYalancıdır Tagını gündeme oturtalım!

virüs oluşturup nE yazanlar pcleri delirtmeye çalışıyor.
  2. Kırrık67

PC İçin Rubik Küp Uygulaması Arıyorum.

satın aldığım rubik küplerin gelmesine 4 hafta flan var bu sürede pc den çözmek için program arıyorum. çözüm bulucu değil kendim çözmek için. anlamışsınızdır herhalde :D internete yazınca hep çözüm bulucu gösteriyor da ondan yazıyım dedim aman ya boş yapıp duruyom bekliyorum cevaplarınızı :D
  3. Kırrık67

Bazen Uygulamalar Simge Durumuna Küçülüyor

Evet yine saçma bir hata daha. Win 8.1 kullanıyorum. Mesela oyundayım "tak!" hemen simge durumuna geçiyor. Google da doğrulama yapıyorum 3 sn kalıyor "tak!" Nasıl düzelecek bu? Yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla KırrıkV2
  4. Kırrık67

Gamepad devre kabloları çıktı

İçini açmam gerekti kablolara zarar vermemem gerektiğini biliyordum uyurken yatağımın yanındaki sandığın üstüne koydum kolum çarptı ve düştü kablolar çıktı yerlerini bulmam gerekiyor @ömerim55 beyaz geniş kablonun sağdan 4. bağlantısı Eksi GND yine sağdan 5. ise artı VDD ama yazan yerlere...
  5. Kırrık67

Eski laptopa thunderbolt ile ekran kartı bağlama.

İ7 3630qm işlemci ile 4k orta ayar veya 2k max ayarda televizyona bağlayarak oynamak istiyorum.bu işlemci ile darboğaz yapmayacak bir ekran kartı gerekiyor. Bence olabilir bu. Bildiğim kadarıyla çözünürlük arttıkça işlemciye binen yük azalıyordu. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  6. Kırrık67

[REHBER] Need For Speed Most Wanted PEPEGA MOD!

merhaba bu ilk incelemem bu yüzden birkaç eksik olabilir :) Artı yönleri: *Mod aşırı komik :D *Ara sahneler özenle yapılmış ve efsane eğlenceli. *BMW M3 Gtr yerine sürpriz bir araba var. *Blacklist Rival #1 modu yapan Kuru HS var arabası Çok güzel :d *Kurması kolay. *Sevmezseniz uninstaller...
  7. Kırrık67

Most wanted 2005 0xc000007b sorunu

bildiğiniz gibi orijinali nerdeyse yok. microsoft office indirirken pepega modu gördüm :D indiresim geldi indirdim kurdum defenderi devre dışı bıraktım, güvenlik duvarını kapattım, bişey vardı deb mi veri engelleme bişeysi galiba onu kapatıcağım ama, nere olduğunu bulamadım ismini tam...
  8. Kırrık67

Nedir bu GOOGLE dan çektiğim?

indirme hızım 0b olup duruyor kaç saattir aynı dosyayı bin kez iptal edip yeniden denedim nasıl düzelecek?
  9. Kırrık67

Blender 3D açılmıyor

Arkadaşlar 1 hafta kadar zamanım var. Önce cmd açılıyor sonra blender sayfası geliyor ama anında kapanıyor. Windows 10 kullanırken disk kullanımının yüksek olmasından diye düşünmüştüm Windows 8.1 e geçtim fakat aynı. ram kullanımım 1 gb bile değil. 4 gb ram var hdd var ama kullanım stabil ve...
  10. Kırrık67

Win 8.1 Hizmet ana bilgisayarı seçeneklerinde gereksiz olanları kapatmak istiyorum

gereksiz olanları söyleyebilir misiniz diskten yiyor. *Windows Update *Windows Yönetim yardımcıları *Temalar *Kabuk donanım algılaması *Sistem olay bildirim hizmeti *Görev zamanlayıcı *Kullanıcı profili hizmeti *Sunucu *IP yardımcısı *Arka Plan akıllı aktarım hizmeti *Uygulama Bilgileri...
  11. Kırrık67

google chrome crash yiyip duruyor.

3-4 gündür google açınca nedense bir süre sonra donuyor. sonra yanıt vermiyor diyor, kapatınca yine açmak için görev yöneticisini açıp oradan kapatmak zorunda kalıyorum. bu pcden bıktım artık yardım eder misiniz? düzeltmek istiyorum. diğer tarayıcılarda da aynı durum. sildim yeniden kurdum, hdd...
  12. Kırrık67

Rocket League DLC arabaları nerede? PC(Epic)

Rocket league oynuyorum. Hızlı ve öfkeli dlcsini almak istiyorum. Ama hiçbir yerde bulamadım videolar, kendi sitesi, wiki siteleri, reddit. her yere baktım ama birşey bulamadım. skyline'ı çok istiyorum. bilen varsa yardım edebilir mi? Ya da böyle birşey var mı? 1611577638 up 1611584163 up!
  13. Kırrık67

radeon 7500m/7600m sürücü güncelleme sorunu

radeon adrenalin daha yeni driver olduğunu söylüyor indirince hata verip duruyor. ddu mu kullanayım? 1609938840 up
  14. Kırrık67

Niki lauda

Niki laudayı gören var mı? Merak ettim Edit: gerçekte değil, filmde veya fotolarda.
  15. Kırrık67

ryzen 3 3300x bulabilir misiniz?

arkadaşlar yeni bilgisayar alacağım testlerde r3 3300x ile r5 3600 kafa kafaya gidiyor. ama r3 daha ucuz. ikinci el de olsa fansız da olsa olur. bulamadım hiçbir yerde...
  16. Kırrık67

Pygame nasıl kurulur?

İnternette yine çok karmaşık şekilde anlatılan bir konu daha, nasıl yaptığımı hemen açıklıyorum.öncelikle python ı kurarken add to path seçeneğini işaretlemeliyiz. eğer işaretlemediyseniz veya hatırlamıyorsanız baştan kurabilirsiniz. 1- pygame.com a girin 2- pygame 2 çıktı yazısına...
  17. Kırrık67

Yeni alacağım pc için tavsiye

Merhaba. En sonunda babamı ikinci kez ikna edebildim gibi.render ile özellikle uğraşacağım için r5 5600x olması şart benim için. Stok soğutucu yeter bana oc yapmayacağım. 8gb ram yetiyor. Sonra ekleme yaparım.ekran kartı çok önemli değil benim için sonra yükseltirim. Rx550 düşünüyorum. Biliyorum...
  18. Kırrık67

İnstagramda birinin paylaştığı gönderiyi sayfada paylaşma

İnstagramda birinin paylaştığı gönderiyi kendi sayfamda nasıl paylaşırım önceden yapmıştım ama güncellendikten sonra yapamadım
  19. Kırrık67

neden kimse ile iyi geçinemiyorum?

merhaba. insanları her zaman güldürmek onları neşelendirmek isterim. insanların kötülüğü için bişey yapmamaya çok dikkat ederim. onları incitmemek isterim. ama nedense herkes benden bir süre sonra soğuyor. hiç kimse beni yanında istemiyor. çok konuşmam normalde. boş da konuşmamaya dikkat...
  20. Kırrık67

python ile 3d oyun yapılabilecek oyun motoru tavsiyesi

uzun süredir konu açmamıştım. bunu uzun zamandır merak ediyorum unity veya unreal engine de python desteği var mı yoksa başka program önerirseniz sevinirim. pygame nin arayüzü çok hoşuma gitmedi.
  21. Kırrık67

Rocket league türkçe yapma

Arkadaşlar merhaba rocket league nasıl türkçe yapılır onu göstereceğim birçok forumda bu konu var ama sdn de bulamadım evet çok fazla konuşmadan hemen geçeyim. :) 1.Öncelikle oyunu indiriyoruz. 2.Oyun indi ve kurulduysa, epic games launcheri açıyoruz. 3.Epic games açılınca sol tarafta...
  22. Kırrık67

ekran kartımı tamir ettirdim fakat çok performans düşüşü var.

başlık belli rocket league oynuyorum. her ayar en düşükte 1280x720p de 60 fps alıyorum fakat önceden 1366x768p ve orta ayarda 60 fps idi nasıl telafi edebilirim? ekran kartımın devre yollarından birkaçını tornavida ile yarmıştım. robotik kodlama atölyesi var da orada bilgisayar tamiri yapılır...
  23. Kırrık67

anakart ve ekran kartı tavsiyeleri istiyorum

arkadaşlar merhaba uzun bir süre sonra geri döndüm. konuya direkt gireyim. r5 5600x işlemcisini kaldıracak ve sorun çıkarmayacak b550m serisi bir anakart alacağım ben bu modeli buldum sorun çıkar mı? Asus Prime B550M-A (WI-FI) AMD B550 4600 MHz DDR4 Soket AM4 Fiyatı (hepsiburada.com) ve...
  24. Kırrık67

Biostaki gizli ayarlar nasıl açılır?

Arkadaşlar biostaki gizli ayarlar nasıl açılır eğer biostan biosa fark ediyorsa bios sürümümü yazarım acil lazım.
  25. Kırrık67

canı sıkılan gelsin bakalım

arkadaşlar oyun şöyle bir kişi kelime yazıyor,alttaki kişi de o kelimenin son iki harfi ile başka bir kelime yazıyor.Eğer tıkanırsa örneğin renk k harfi ile bulun İlk Kelime ; Ayna
  26. Kırrık67

bios sürümümü nereden öğrenirim ve yenisini nasıl kurarım?

@EFI Shell abi sen bulursun böyle şeyleri nasıl yapıcaz?
  27. Kırrık67

STREET FİGHTER V kasma sorunu

başlıkta dediğim gibi ,15 fps ile oynuyorum oyunu. sistemim i3 3120m 4gb 1600mhz ram amd radeon 500 mhz gpu 900 mhz memory 1gb ekran kartı (msı afterburner ile oc yyaptım 700 / 1100 olacak şekilde gayet sorunsuz çalışıyor testleri yapıldı oyunu steamden aldım max ayar da olsa low ayar da olsa...
  28. Kırrık67

termal macun yenilemeden sonra fan çıldırdı!

arkadaşlar termal macun yeniledim occt den bakıyorum işlemci hafif test sırasında 60 dereceye çıkınca fan hışımla bir anda çalışmaya başlıyor ve hemen duruyor neden olmuş olabilir?
  29. Kırrık67

AMD seneye am5 soketine geçer mi?

başlık belli sizce seneye am5 ve ddr5 gelir mi?
  30. Kırrık67

rtx 3070 almak mantıklı mı?

arkadaşlar yeni bir sistem daha toplayacağım amcam almanyada yaşıyor ondan rtx 3070 3 fanlı olanından istesem mi rtx 3070 sizce iyi olur mu?
  31. Kırrık67

Yeni aldığım masaüstünü sattım

Başlıkta gördüğünüz gibi arkadaşlar yeni aldığım masaüstünü sattım performası düşüktü nedense para mevzusu beni çok baymadı alan abi sağolsun çok indirim istemedi 9100 tl civarına almışken 8900 tl gibi bir paraya sattım işin kötü yanı BABAM... Ben sana demiştim diyip duruyodu satıldı mı diye...
  32. Kırrık67

Babam bana pc almak istiyor ama..

Pc alacağım. Babam da almamı istiyor fakat sürekli hazır sistemlere bakıyor. Ben toplama yapalım diyorum ama hala hazır sistemlere bakıyor. Bana geçen gün ya parçalar birbirine uymazsa dedi. Ben de SDN Forum da kim var kim yok ayağa kaldırdım dedim herkese sordum onlarca konu açtım . O parça...
  33. Kırrık67

Laptopumu nasıl çökertebilirim

arkadaşlar başlıkta göründüğü gibi (Şekil 1.0) laptopu çökertmek istiyorum(peynir olan çökertme değil) Çünkü eğer Laptopumu bozmayı başarırsam pc alıcağım. bilen var mı bu saçma isteğimin çaresini ? dışarıdan değil yazılımsal bi problem olması gerekiyor. Lütfen Yardım Edin.
  34. Kırrık67

bu anakart için hangi boyutta kasa almalıyım

https://www.n11.com/urun/msi-b460m-a-pro-intel-b460-2933-mhz-ddr4-soket-1200-matx-anakart-1481508?magaza=qp#unf-info bu anakartı alıcağım ve diğer bileşenleri fakat ATX boyutları beynimi yaktı hangi boyuttaki kasalara bakmalıyım?
  35. Kırrık67

Bu sisteme bir psu önerir misiniz lütfen ?

intel core i5 10400f gigabyte geforce gtx 1660s g skill ripjaws 16gb ddr4 3600mhz ram msi b460m wd m.2 120gb ssd wd 1tb 7200rpm sata 3.0 hdd 1601129171 @EFI Shell 1601129389 @Captain Price 141
  36. Kırrık67

bu ısı normal mi?

cpu 65 70 C de çalışıyor bu normal mi fan çalışıyor?
  37. Kırrık67

yonga seti b460 mı h410m mi olmalı

intel core i3 10100 veya i5 10400f için hangi yonga setli anakart daha iyi? kuzenim için soruyorum yardım ederseniz sevinirim.
  38. Kırrık67

İstediğim oyunları kaldırır mı?

5UDC6P8M kodlu Özel Toplama Bilgisayar bu bilgisayar; nfs heat nfs payback street fighter V wrc8-9 marvel vs capcom infinite kaldırır mı ? ve darboğaz olur mu?