Babam bana pc almak istiyor ama..

Kırrık67

Asistan
Pc alacağım. Babam da almamı istiyor fakat sürekli hazır sistemlere bakıyor. Ben toplama yapalım diyorum ama hala hazır sistemlere bakıyor. Bana geçen gün ya parçalar birbirine uymazsa dedi. Ben de SDN Forum da kim var kim yok ayağa kaldırdım dedim herkese sordum onlarca konu açtım . O parça olmaz buna bak dediler dedim. Hatta kendileri de daha önce yapmış dedim ama ikna olmuyor yardım edin! İkna olması lazım yoksa gidecek (daha bir tane pc markası bilmiyor) Çöp bilgisayar alacak. Büütçem az dı arrtırdım. Parçaların uyumluluk sorunlarını tamamladım. Tek engel BABAM.😣

Bunu izletebilirsiniz.

Ya da hazır sistemlerde ki parçaları internetten bulup, fiyatlarını toplayıp daha ucuza aynı şeyleri alabildiğiniz gösterebilirsiniz.

enis1628

Asistan
neden marka istiyor
toplamada her parçnın en az 2yıl garantisi var
Mesaj otomatik birleştirildi:

garanti nedeniyleyse göster

Kırrık67

Asistan
.

pardon foto yanlış oldu:D:D

aynı sistemi daha ucuza getiriyorum ama istemiyor.

hatta ondan daha iyi

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (65).png
    Ekran Görüntüsü (65).png
    138.2 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

enis1628

Asistan
o değil o kasada i5 10400 buhar atar artı 1660 s var üstünde kokoreç pişer

babana bu forumıu göster baştan aşağı okut

Kırrık67

Asistan
o değil o kasada i5 10400 buhar atar artı 1660 s var üstünde kokoreç pişer

babana bu forumıu göster baştan aşağı okut
beğil mi yani şunu dedin ya bin yaşa bunu anlamak için einstein olmaya gerek yok ama öyle diyo işte bu akşam yine konuşucam ve bu forumu göstericem yazanlara çok teşekkür ederim.

Büçe ne kadar bi söylermisiniz
8000-8500 gibi

o pc nin anakartının,psu sunun,cpu coolerının markas,ı kalitesi belli değil

_MusTy_

Profesör
Pc alacağım. Babam da almamı istiyor fakat sürekli hazır sistemlere bakıyor. Ben toplama yapalım diyorum ama hala hazır sistemlere bakıyor. Bana geçen gün ya parçalar birbirine uymazsa dedi. Ben de SDN Forum da kim var kim yok ayağa kaldırdım dedim herkese sordum onlarca konu açtım . O parça olmaz buna bak dediler dedim. Hatta kendileri de daha önce yapmış dedim ama ikna olmuyor yardım edin! İkna olması lazım yoksa gidecek (daha bir tane pc markası bilmiyor) Çöp bilgisayar alacak. Büütçem az dı arrtırdım. Parçaların uyumluluk sorunlarını tamamladım. Tek engel BABAM.😣
hazır sistem dediğiniz marka pc mi yoksa incehesapta falan yayıncılara özel yapılmış sistemlermi son dediğim ise normalden daha ucuza geliyor bazen sıkıntı olmaz ama marka pc ise sıkıntı

Kırrık67

Asistan
.

pardon foto yanlış oldu:D:D

aynı sistemi daha ucuza getiriyorum ama istemiyor.

hatta ondan daha iyi
.