Arama sonuçlarınız

1. O

Sistemime PSU tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba i5 3550 gtx 770 sisteme psu almam gerek 2.el veya sıfır fark etmez 400 tl geçmeyecek bi psu önerir misiniz bu gün almaya gideceğim
  2. O

psu almam gerekm aklıma takılan bir şey var

merhaba arkadaşlar psu almam gerek gtx 770 ekran kartı i5 3350 işlemci 8gb ddr3 1333 mhz ram h61h2-mv anakartım var aklıma takılan şey daha önce cooler master thunder 600w bir psu aldım fakat bu sistemi çalıştırmadı ama başka sistemi çalıştırdı haliyle psu iade ettim şimdi yeni bir psu almam...
  3. O

psu tavsiyesine ihtiyacım var

öncelikle selamlar psu tavsiyesine ihtiyacım var arkadaşlar i5 3550 gtx 770 8 gb ram 7200 rpm hdd var bu sisteme psu tavsiye eder misiniz anakart modeli ecs h61h2-mv geçen hafta cooler master bir psu aldım benim sistemimde çalışmadı fakat başka sistemde çalıştı bunuda belirtmek istedim cooler...
  4. O

yeni psu aldım ve pc açılmıyor

selamlar arkadaşlar yeni bir psu aldım ve pc hiç bir şekilde açılmıyor aldığım psu test edip aldım çalışıyor durumda fakat pc ye takınca güç düğmesine bastığımda hiç bir şekilde çalışmıyor ama eski psu takınca pc çalışıyor şu an o şekilde kullanıyorum hatta ama aldığım psu sağlam ve çalışır...