Donanım psu almam gerekm aklıma takılan bir şey var

oktslmn

Öğrenci
merhaba arkadaşlar psu almam gerek gtx 770 ekran kartı i5 3350 işlemci 8gb ddr3 1333 mhz ram h61h2-mv anakartım var aklıma takılan şey daha önce cooler master thunder 600w bir psu aldım fakat bu sistemi çalıştırmadı ama başka sistemi çalıştırdı haliyle psu iade ettim şimdi yeni bir psu almam gerek aklıma takılan bu sistemi hangi psu çalıştırır diğer psu neden bu sistemi çalıştırmadı anlayamadım sistemde bir sıkıntı yok bu arada bütün her şey çalışıyor ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

oktslmn

Öğrenci
bilemiyorum fakat başka psu takınca sisteme çalışıyor ama sadece cooler master thunder da çalışmadı

oktslmn

Öğrenci
600 w garanti olsun diye bakıyorum güzel bi kaç tane psu önerseniz fena olmaz bütçe sıkıntısı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir arkadaşım sistemim eski olduğu için yeni model psu taktığımdan dolayı çalışmadığını söyledi peki psu yeni ama insanlar eskiden de 600 w psu kullanıyordu herhalde yani çalışması lazım sonuçta

600W CM çalışmalıydı. Ya PSU'da bir sorun var ya da anakartta veya bir parçada kısa devre var. PSU'yu başka kasada deneme şansın var mı?

Bende 500-Le 2 var sorunu yok daha. ondan öncede 500- Le kullandım. Tıkırında çalışıyordu.

Sistemin ne ki?
Le 2 zaten sorunsuz seri. Çoğu satıcı LE satıyor ellerinde kalanları çıkartmak için ve LE'ler sorunlu seri. 100 üretimde 1 2 falandır sorunsuz. Çok karşılaştım face gruplarında falan ZM-500 600-LE kullanıp aynı sorunu yaşayan. CW kaçınılmaz o kronik sorun , fan da üstüne eklenince mis....

Alparslan57

Profesör
1603573322533.png

Benim kullandığım buydu galiba. 10 yıldır PC'de takılı. Kendi yaptıkları ışIKlı MıŞıQLı bir fanı var. Galiba bu değil ama Xigmatek PSU öberim.