Arama sonuçlarınız

1. W

Yardım Klavyem çalışmıyor

Arkadaşlar ps 3 kolumu pc ye bağlamak için aşağıdaki programı kullanıyordum.Fakat aygıt seçme kısmında ps3 kolunu seçmem gerekirken ben yanlışlıkla g213 klavyemi seçtim yükledim ve artık çalışmıyor klavyem.Usb yi takınca sadece numlock ısığı yanıyor,onun dışında kendi programı vs görmüyor.Nasıl...
  2. W

Fotoğraf ve Video Depolamak İçin Bulut Programı Gerek.

Arkadaşlar aile fotoğraflarımızı bir harddisk de saklıyoruz fakat bozulabilir bir sorun olabilir o yüzden bana tavsiye edebileceğiniz güvenilir bir bulut depolama yazılımı lazım tavsiyelerinizi bekliyorum.Ücretli,ücretsiz olabilir.
  3. W

Aracıma Geri Görüş Kamera Önerisi

Arkadaşlar Astra J aracıma gerçekten kaliteli bir geri görüş kamerası almak istiyorum. 200tl bütçem var. Markalı bir şey olursa daha iyi olur.
  4. W

Hangi Şarjlı Diş Fırçasını Almalıyım?

Arkadaşlar selam. Bugünlerde şarjlı diş fırçasına heveslendim de. -Şarjlı diş fırçaları gerekli mi?İyi ve kötü yanları neler? -200 liralık bir bütçem var ne önerirsiniz? Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim :) 1627298986 rez 1627299744 yardımke.
  5. W

Soru Vantilatör Önerisi Lazım.

Arkadaşlar malum havalar sıcak, vantilatör almak istiyoruz.Ankara'da yaşıyoruz.En fazla 1000TL bütçemiz var tavsiyeleriniz neler olur?
  6. W

İzmir'de Ki En Iyi Oto Ekspertiz?

Arkadaşlar araba almak için İzmir'e gideceğiz.İlk defa İzmir'e gideceğiz ve tanıdığımız hiç yok.Orda güvenebileceğimiz işini iyi yapan ekspertiz firmaları hangisi?Tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acil?
  7. W

Oyuncu, Çalışma Sandalyesi Önerisi?

Arkadaşlar Selam, Ailem doğum günüm için sandalye alıcak.En fazla 600 lira bir bütçe var. Oyuncu veya çalışma sandalyesi,koltuğu olur.Hemen yırtılmayacak rahat olan onerilerinizi bekliyorum.Tesekkurler. 1617453347 Rez 1617468990 ....
  8. W

Kendimi Nasıl Geliştirebilirim?

Selamlar abilerim kardeşlerim.10.sınıfa gidiyorum ve Üniversitede bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum.Kendimi geliştirmek istiyorum boş zamanlarımda,ileride işime yarayacak şeyleri kodlama veya programlar vs.Sizce nerden başlamalıyım ne öğrenmeliyim.Bana yardımcı olur musunuz bir kardeşiniz...
  9. W

Ekran Kartı %100'de kullanmıyor.

Arkadaşlar GTA5 de ve ETS 2 de ekran kartım görseldeki gibi kullanıyor.Ets'de kalabalık yerlere girince az boş yerlere gidince çok kullanıyor.Mesela duisburg da yüzde 30 kullanırken otoban da 90 kullanıyor.Emülatör de başka oyunları oynarken kasıyordu Sanallaştırmayı aç diye bir şey yaptım bios...
  10. W

4K ya sistem tavsiyesi

Arkadaşlar 4 4.5k ya klavye mouse kulaklık içeren bir sistem lazım.Oyun oynamak için arkadaşıma alacağız.1050ti lı bir sistem buldum 1 tb harddisk ekledim. Pollux 3TN-B | Game Garaj buna 1 tb ekledik sizce nasıl bu sistem. 4 k oluyor böylece
  11. W

Bir Şarkıyı İngilizce Tanıt (Ödev)

Arkadaşlar İngilizce proje ödevi için yardım gerek ödevimiz şu: En sevdiğiniz iki şarkıyı seçin ve şarkıların sözlerini, şarkıcı hakkında bazı ek bilgileri, şarkıların yayınlandığı yılı vb. İçeren bir poster hazırlayın. Bu şarkıları neden seçtiğinizi ve beğendiğinizi açıklayın. Şarkıların ana...
  12. W

Hangi Monitör?

Arkadaşlar fotoğraftaki monitörlerden hangisi sizce?Msi seçecekseniz 2. Bir şey soylerseniz iyi olur alamayabilirim belki msi'ı.
  13. W

1000Tl Altı Monitör Önerisi

Arkadaşlar 12 yıllık monitörümün ömrü bitti 1k bütçem var çok geçemem ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olur.Oyun için istiyorum.Şimdiden teşekkürler.Tavsiyelerinizi bekliyorum.Boyut farketmez. Bir de Amd freesync özelliği Nvidia ekran kartına faydası var mı yoksa g-sync mi olması lazım?
  14. W

Klavye Almam Gerek

Arkadaşlar önceden de sormuştum fakat bulamıyorum ya neden adam akıllı bir klavye yok.Tek ışıklandırmalımı üretiliyor bune yav. Araştırıyorum fakat istediğim gibi bulamadım bana yardımcı olun lütfen. Normal klasik bir klavye istiyorum ışıklandırma vs istemiyorum. Multimedya tuşları kesinlikle...
  15. W

Kulaklığım Hoparlör Olarak Gözüküyor

Arkadaşlar kulaklığımı takıyorum çalışıyor ama hoparlör olarak gözüküyor.Fakat ben kulaklık olarak gözükmesini istiyorum hoparlörüm de var çünkü.İkisini nasıl ayırım? Geçiş yapmak istiyorum aralarında.
  16. W

Bilgisayarım Kulaklığımı Görmüyor.

Arkadaşlar Asus H3 kulaklığım geldi ve bilgisayara taktım Okudu aslında Asus Realtek HD Audio Yöneticisi diye bir şey çıkıyor.Sonra bir jak takıldı felan diyor.Neyse video açıyorum ses de geliyor mikrofonda çalışıyor.Ama hoparlör olarak görüyor kulaklık değil.İsmi felan da yazmıyor bana yardımcı...
  17. W

Logitech G332 vs Asus Tuf Gaming H3

Arkadaşlar kulaklık alacağım. Logitech G332 mi Asus Tuf Gaming H3 mü aynı fiyat olduğunu varsayın lütfen.Oyun için alıyorum. 1610307457 ?
  18. W

Ses Kartı Ne İşe Yarar?Ses Kartları Hakkında bilgi almak istiyorum.

Arkadaşlar oyun için bir kulaklık alacağım ve ses kartı yok.Ses kartı ne işe yarıyor oyun için almam gerekli mi?Bu harici usb olarak satılanlar var ucuz onlar işe yarar mı?Bana anlatırsanız yardımcı olursanız çok sevinirim. ANAKART:ASUS PRIME B450M-K 1610187256 Bana yardım edecek yok mu? :/ :D
  19. W

Klavye Önerisi?

Arkadaşlar normalde rgb ve aydınlatmaya sahip bir klavye istiyordum fakat fiyatları çok pahalı yani 300 tl istediklerim.100tl ye de dandik klavye almak istemedim sadece 1 çeşit rainbow aydınlatmaya sahip oluyor.Onun için normal bir klavye istiyorum ayriyeten multimedya tuşları olması gerek...
  20. W

KLAVYE ALACAĞIM YARDIM.

Arkadaşlar normalde rgb ve aydınlatmaya sahip bir klavye istiyordum fakat fiyatları çok pahalı yani 300 tl istediklerim.100tl ye de dandik klavye almak istemedim sadece 1 çeşit rainbow aydınlatmaya sahip oluyor.Onun için normal bir klavye istiyorum ayriyeten multimedya tuşları olması gerek...
  21. W

Arkadaşlarla Oynarken Gereken Kodlar.

Arkadaşlar Merhaba.Sınıf arkadaşlarımızla Cs:Go oynayacağız çok sevdiğimiz bir oyun değil fakat zaman geçirmek için iyi oluyor.Neyse 2v2 atacağız oynarken işimizi kolaylaştıracak kodları soylermisiniz?
  22. W

Monitör Alacağım

Arkadaşlar önceden de sormuştum fakat şimdi yeni sorularım var. Oyun için monitör alacağım 1000-1600Tl arası. Fakat yanında alacağım sistem en fazla 1650Superli bir sistem olabilir.Almaya değer mi?Çünkü yeni oyunlarda 144 fps alamayacağım 144hz i 80 90 fps aldığım zaman bir anlamı kaliyor mu...
  23. W

1000-1500 Arası monitör önerisi?

Arkadaşlar 1000 ile 1500 tl arası monitör önerir misiniz? oyun için kullanacağım.
  24. W

Masaüstü Simgelerin Arası UZAK

Arkadaşlar bilgisayarı kapattım dün bugün açtığımda masaüstü gözüme bir değişik geldi farkettim ki simgeler arası uzak büyütsem de küçültsem de simgeleri uzak bunu nasıl düzelteceğim?
  25. W

PowerBoost 550W Fury 80+ vs Sharkoon 650W hangisi?

PowerBoost 550W Fury 80+ vs Sharkoon 650W SHP650 V2 80+ hangisi PSU'i almalıyım? 1608984712 Sisteme 550 yetiyor fakat hangisi daha kaliteli daha güvenilir onu soruyorum?
  26. W

4000Tl 'ye Kasa Alacağım Tavsiye?

Arkadaşlar 3000-4000tl arası bütçem var 4000i çok geçemem.Oyun için istiyorum ne önerirsinis?
  27. W

Arkadaşlar klavyemde alfabenin son harfi çalışmıyor

Çok ilginç ilk defa karşılaşıyorum.Alfabenin son harfi klavyemde çalışmıyor.Klavye test sayfasında çalışıyor.Ama ekran klavyelerinde çalışmıyor.Windows 10 kullanıyorum.
  28. W

ETS 2 Eski sürüme getirme

Arkadaşlar bu sevdiğimin ETS si kendiliğinden güncellenmiş.Ets2 Mp ye girerken de aşağıdaki sorunu veriyor.Betalardan değiştiriyorum da hangisini seçmem gerek hiç biri olmuyor ya da o sürüme nasıl getireceğim?
  29. W

İşlemcim Yanlış mı?

Arkadaşlar Realme 6 telefonum var.İşlemcisi MediaTek Helio G90T olması gerek fakat CPU-Z uygulamasından baktığımda fotoğraftaki gibi gözüküyor doğrumu çok bilgim yok?
  30. W

PS3 Kolu Pc'ye bağlanmama sorunu

Arkadaşlar ps3 kolu aldım ve bluetoohtla pc ye bir kaç programla bağladım ilk bağladığım zaman olmuştu pc yi yeniden başlatınca olmadı.Kabloyu takınca algılıyor oynayabiliyorum fakat bluetoohtla bağlayamıyorum.Işıkları sürekli yanıp sönüyor ve bir süre sonra kapanıyor.Çözümünü bilen var mı acaba?
  31. W

Ps3 Kolum Orijinal mi? Yardım Lütfen.

IMG20201201124800 - Hızlı Resim IMG20201201124843 - Hızlı Resim IMG20201201124856 - Hızlı Resim resimlerin linkleri .Orijinal mi değil mi bilmiyorum ona göre iade edeceğim acil bakarsanız çok iyi olur.Orijinal diye aldım.
  32. W

greenmangaming Güvenilir mi?

Arkadaşlar abim Empires Earth 2 oyununu çok seviyor ama Türkiye'de alabilecek bir yer bulamadık. greenmangaming.com da bulduk güvenilir mi bu site ve satın aldıktan sonra nasıl oynayacağız yardım ederseniz çok seviniriz. Link:Empire Earth 2: Gold Edition | PC - Steam | Game Keys
  33. W

Gamepad Tavsiyesi Lazım.

Arkadaşlar bilgisayarda oynamak için bir gamepad arıyorum çok bütçem yok 150 tl bütçem var.Tavsiyeleriniz bekliyorum.
  34. W

Forza Horizon 4 'ü klavyede mi oynamalıyım yoksa kolla mı?

Arkadaşlar Forza Horizon 4'ü klavyede mi oynamalıyım yoksa kolla mı? Birde bana gamepad önerir misiniz pc de oynayacağım 120 lira bütçem var duruma göre artabilir.
  35. W

Kasa Ön Panel Nasıl Sökülüyor?

Arkadaşlar Vento Vg07F kasasının ön mesh paneli nasıl sökülüyor acil bakar mısınız?
  36. W

MSI Afterburner CS:GO'da çalışmıyor yardım.

Arkadaşlar fps değerini gpu cpu sıcaklığını vs görmek için msı afterburner kullanıyordum.Ama Cs Go da çalışmıyor çözümünü bilen var mı acaba?
  37. W

HDD alacağım

Arkadaşlar bu sorudan yüzlerce gelmiş olabilir kusura bakmayın.1TB lık bir HDD almak istiyorum oyun depolayacağım m2ssd var windows kurulu onda.Sessiz çalışan sorun çıkarmayacak bir şey arıyorum.Teşekkürler.
  38. W

Kasama RGB Fan Takılacak yönetimi

Arkadaşlar merhaba.Benim Vento VG07F kasam ve önde 3 tane RGB fan var ben egzoz fanını da RGB ye çevireceğim. Dark Twister 12cm Adreslenebilir ARGB LED'li Kasa Fanını uygun düşündüm.Fakat sorum şu benim kasama olur mu kontrolcüm var kumandam var ben o kumandadan yönetebilir miyim hepsini?
  39. W

Gaming Kulaklık

Arkadaşlar öncelikle merhaba.Gaming kulaklık almak istiyorum 300tl bütçem var fakat ne alacağımı bilmiyorum lütfen yardımcı olun çıldırmama ramak kaldı.Kullandığınız gerçekten memnun olduğunuz bir kulaklık önerin.Allah rızası için yanlış yönlendirme yapmayın.Teşekkürler.
  40. W

ARGB fan Anakarta Nasıl Takılır?

Arkadaşlar bilgisayar kasamda 3 tane adreslenebilir rgb fan var.Ben bu fanları anakarttan asusun uygulamasıyla kişiselleştirmek fln istiyorum.Teknik bilgim yok nasıl yapıldığını anlatır mısınız basitçe?
  41. W

Oyuncu Kulaklığı Öneri Lazım.

Arkadaşlar en fazla 200-250Tl bütçem var.Bana uzun ömürlü bir şey lazım.Çok şey istemiyorum.Normal ses seviyesi ve kalitesi,normal mikrofon(mikrofonsuzda olur)sorun çıkarmayacak bir kulaklık lazım.
  42. W

Oyuncu Kulaklığı Tavsiye Lazım.

Arkadaşlar en fazla 200-250Tl bütçem var.Bana uzun ömürlü bir şey lazım.Çok şey istemiyorum.Normal ses seviyesi ve kalitesi,normal mikrofon(mikrofonsuzda olur)sorun çıkarmayacak bir kulaklık lazım.
  43. W

Hard Disk veya SSD Önerisi Lazım.

Arkadaşlar yeni bir bilgisayar aldım ve depolama olarak 240 gb bu da tabi ki yetmeyecek. SSD'lerde pahalı bana en az 300-400gb depolaması olan Hard Disk önerir misiniz?Ama SSD'nin hızına en yakın olanı.Benim için depolamadan çok o önemli.SDD yi aratmayacak çok pahalı olmayan HD.Teşekkürler...
  44. W

FSP HV PRO 550W FSP550-51AAC 550W 80+ EU Güç kaynağı

Merhaba dostlar yakın zamanda bir bilgisayar alacağım ve kararda verdim aslında TheLastWarrior ve met 35 dostlarımın yardımıyla fakat sistemde FSP HV PRO 550W FSP550-51AAC 550W 80+ EU Güç kaynağı kullanılıyor insanda araştırmadan edemiyor tabi sizce nasıl bir PSU?Sorun çıkarır mı sistemime yeter...
  45. W

Yeni Sistem

Abilerim selamlar yakında bir pc almayı düşünüyoruz.5000tl altı veya 5000 civarı.Bana yardımcı olur musunuz yaşım küçük çok bir bilgim yok sadece yüzeysel.Hazır sistem önerebilirsiniz toplama sistem yapabilirsiniz.Oyun oynuyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. RiP 1658X [MEZARCI] | R3 3100 RX...
  46. W

Realme 6 Hangi Renk?

Arkadaşlar önceden sormuştum hangi telefonu alayım diye genel olarak realme 6 demiştiniz bende onu alacağım bu seferde hangi rengini alayım sizce?Mavi mi beyaz mı?
  47. W

Realme 6 , Xiaomi Redmi Note 9S , Redmi Note 9 Pro Hangisi?

Öncelikle selamlar abilerim.Buralarda yeniyim daha önceden sorulmuş olabilir sabırla cevaplarsanız mutlu olurum. Hemen telefon almam gerekiyor. Realme 6 (8gbram), Xiaomi Redmi Note 9S , Redmi Note 9 Pro bu üç telefon arasında kaldım.Acaba bana yardımcı olur musunuz?Şuan biraz param eksik param...