Arama sonuçlarınız

1. A

Hangi mouse daha iyi?

hocam benim bilgisayarda omen :) hem zaten kullanıcı yorumlarında bir uyumluluk sorunu yaşayanı görmedim
  2. A

Hangi mouse daha iyi?

https://www.omen.com/us/en/accessories/mice/omen-reactor-mouse.html
  3. A

Hangi mouse daha iyi?

yok e sporcu değilim ama uzun süre oyun oynuyorum ve bilgisayarda adobe uygulamalarında uzun süreler geçince hem ergonomi hem hassasiyet lazım oluyor
  4. A

Hangi mouse daha iyi?

özelliklerine bakıp karşılaştırabilin diye kendi sitesinin linkini attım yoksa hepsinin fiyatı aynı 350 -400 arasında değişiyor
  5. A

Hangi mouse daha iyi?

Yeni bir mouse alacağım (şu anda msı clutch gm 11 kullanıyorum çok şikayetçi değilim ama daha büyük bir mouse istiyorum) Seçenekleri 3'e indirdim Corsair İronclaw RGB wireless mouse...
  6. A

Kulaklık Önerisi

Bende aynı bütçeyle kulaklık bakıyorum bu fiyata Corsair hs35 , hyperx cloud Stinger core ve JBL quantum 100 iyi tercihler ben dışarıda da kullanmak istediğim için JBL quantum 100 sipariş vericem . tavsiye varsa ben de değiştirebilirim fikrimi
  7. A

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? ANKET

Omen 17 kullanıyorum herşeyi iyi ama bang & olufsen hoparlörlerden beklentim daha yüksekti. Sesi biraz az çıkıyor.
  8. A

Yanlış çıkma ihtimali varmı güvenilirmi ?

Larabay adlı satıcıdan ben daha önce çok alışveriş yaptım hiçbir sorun olmadı en fazla 5 dk içinde kodu yollarlar
  9. A

Türkiye'nin 3. Çeyrek Akıllı Telefon Pazar Payları Açıklandı!

2 senedir Xiaomi redmi note 5 kullanıyorum gayet memnunum ne kasma donması var ne de batarya ömründe gözle görülür bir kayıp var.Xiaomi f/p oranıyla daha da tercih edilmeye devam edecektir.
  10. A

HP omen 17

HPSA dan da indirmeyi denedim fakat profil açmadan denedim yine olmadı. birde o uygulama da sistem analiz ediliyor derken sistem analiz etmiyor bunlar hep giriş yapmadım diye mi oluyor.
  11. A

HP omen 17

Hayır kendi sitesinden indirip yapıyorum tek tek ama 15 driverdan 12sinde bu hata
  12. A

HP omen 17

HP omen 17 bilgisayara driverları kurmak istiyorum fakat "the driver is not supported on this os version" diye hata veriyor çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi?veya driverları başka nasıl kurabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
  13. A

Xiaomi Mi Note 10 Lite vs. Oppo Reno 2z?

Abime mi note 10 lite aldırdım şarjı aşırı yoğun kullanım ile 1.5 gün gidiyor parlaklık orta seviyede curved ekran zevk meselesi seven var sevmeyen var ama elit ve sonsuz bir görünüm katıyor memnun ayrıca amoled ekran görüntüler canlı işlemcisi de iyi ve az ısınıyor kamera gayet başarılı
  14. A

82 kiloyum 1 ayda nasıl 10-15 kilo verebilirim

Benim boy kilo da seninki ile aynı ama bende sadece göbek var ve o da fazla fark edilmiyor amelelik yaptığım için herhalde vücut gelişiyor
  15. A

Herkes kullandığı kulaklığın; marka modelini atsın

Kız s1d Bluetooth Kz zsn Hendest sublime
  16. A

Notebook Soğutucu

17.3 inç bilgisayar için bende soğutucu bakıyorum memnun olduğunuz bi soğutucu modeli varsa yazarmısınız bir de küçük yeni nesil fan girişine takılan notebook soğutucular hakkında bilgisi olan varmı?
  17. A

HP omen 17

Teşekkürler hocam 1600594736 Teşekkürler hocam bugün veya yarın siparişi veririm büyük ihtimalle bakalım nasıl olacak
  18. A

HP omen 17

Pil önemli değil mecburen laptop alıyorum zaten yoksa sistem dizerdim
  19. A

HP omen 17

Birebir bu model hakkında inceleme yok başka omen 17ler hakkında bilgiler var yakın özellikler de ama yine de tatmin edici bilgi yok
  20. A

HP omen 17

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-omen-17-cb1008nt-133b0ea-i7-10750h-16gb-ram-1tb-hdd-256gb-ssd-8gb-rtx2070-17-3-fhd-144hz_pdp_598638595 Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum özellikleri fiyatına göre çok iyi fakat herhangi bir inceleme videosu vs bulamadım bu bilgisayar hakkında...
  21. A

Bilgisayar alıcam çok kararsızım

O zaman öneriniz ve tecrübeniz doğrultusunda hp omen ilk tercihim olacak fakat benim linkini bıraktığım bilgisayar rtx2070 maxq ekran kartına sahip maxqlar performans olarak biraz zayıf fakat rtx 2060a yakın bir performans sunar mı? @Görkem Say
  22. A

Bende öyle duydum fakat excalibur serisinde düzelttiler diyen de çok var gerçi şans işi bu elektronik olayları
  23. A

gittigidiyorda havuz sistemi var ve 7 seneden beri sıkıntı yaşamadım tabi hb de iyi onuda çok kullandım 1599217447 Daha önce casper kullandınız mı yada çevrenizde kullanan varmı ?12k para az değil param heba olsun istemiyorum . 1599217512 Hp laptoplarda da menteşe sorunu var diyorlar acaba bu...
  24. A

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-omen-15-ek0002nt-3a694ea-i7-10750h-16gb-ddr4-1tb-ssd-rtx-2070-8gb-gddr6-15-6-dos_pdp_588860069 https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/excalibur-g900-1075-df60a-i7-10750h-32gb-1tb-ssd-6gb-rtx2060-15-6-inc-windows-10_pdp_558083168 Bu iki...