Arama sonuçlarınız

1. PİXEL BEY

Öneri Xbox ve Laptop ile aynı anda kullanmak için monitör önerisi

Merhaba arkadaşlar İlk önce bende Xbox Öne X ve Monster bir laptop var Bütçe 3.5k en fazla 2 Hdmı portu 75hz ve üzeri 1ms Aklımda şuan bu var ;
  2. PİXEL BEY

Yardım Hoi4 tank üretemiyorum

Aslında her ülkede oluyor ve bu 1.11 updatesi ve bu sovyet dlcsini aldıktan sonra oldu bütün tank teknolojilerini araştırmama rağmen olmuyor Herşey var fabrika hiç bir açık yok sadece tank üretemiyorum ve birde gemidede aynı sorun var ama tüm gemiler için değil
  3. PİXEL BEY

Yardım Microsoft Store yok

Bilgisayarda microsoft store gözükmüyordu çözümlere baktım olmadı format attım ama genede gözükmüyor Monster Abra a5 v15.6 Driverler güncel
  4. PİXEL BEY

Haber Forza Hori̇zon 5

Merhaba arkadaşlar xbox bir kaç saat önce canlı yayınında yeni oyunlarını tanıttı ve bunların arasında FORZA HORİZON 5 ' ide vardı sevdiğim bir seriydi ve 5.ci oyunun gelişine sevindim fragmandan çıkarttığım sonuçlar aşşağıda 1. Gelmiş geçmiş en büyük FORZA HORİZON haritası bu oyunda olacak...
  5. PİXEL BEY

Öneri Fivem Rp Sunucusu Öneri

Arkadaşlarla oynamak için rp serverı arıyorum +90 saatim var 18 yaş altı olursa güzel olur çok hard rp olmasın
  6. PİXEL BEY

Telefon Önerisi

Merhaba arkadaşlar en fazla 3500tl civarlarında 32gb ve ya daha fazla telefon önerisi lazım oyun için değil babam için alacağım araba taamiricisi ve çok fazla resimlerini çekmekte telefon kasmaması ve hızlı olması gerek marka xiaomi ve samsung dışına çıkılmazsa sevinirim teşekkürler
  7. PİXEL BEY

FPS Drop

Uzatmayıyorum FPS DROP 16gb ram i7 10750h gtx 1650 500gb ssd Sistem bu fps drop grafikleride kıssamda soğutucu da alsamda aynı termal macun yenilemeye zamanım yok garantiye yollamadan ne yapabilirim underwolt programı önerirseniz sevinirim.
  8. PİXEL BEY

Tırnak işareti çalışmıyor

Arkadaşlar half life oynamaya girdim baktım konsol açılmıyor çözümlerine filan baktım olmadı sonra tuşta bir sorunmu var dedim varmış ekran klavyesindede pc tırnak işaretini okumuyor klavye diline baktım ilk olarak oda türkçeydi ne yapmam gerek?
  9. PİXEL BEY

Fps Drop

Laptop kullanıyorum fanlar fullde dahili fanda aldım ama gene ısınıyor fps drop oluyor ne yapabilirim. 2gün önce siyah ekran hatası nedeniyle format attım o zamanda fps drop yiyordum ama hala yiyorum Sistem Monster abra a5 v15.6 16gb ram i7 10750h gtx 1650 500gb ssd Grafikleri kısıyorum hala...
  10. PİXEL BEY

Evdeki hiç bir cihaz Discorda girmiyor.

Arkadaşlar selam evde discorda bağlanamıyorum neredeyse bütün cihazlarda denedim ama hep bağlanılıyorda kalmakta arkadaşlarla seslideyken mikrofonum kapalıydı söyleyeceğim şeyi mesaj olarak yazdım ama mesaj gitmedi direk ctrl+r yaptım ama bu sefer dcye bağlanmadı telefondan bakayım dedim yok...
  11. PİXEL BEY

Evdeki̇ hi̇ç bi̇r ci̇haz di̇scord'a bağlanmiyor

Arkadaşlar selam evde discorda bağlanamıyorum neredeyse bütün cihazlarda denedim ama hep bağlanılıyorda kalmakta arkadaşlarla seslideyken mikrofonum kapalıydı söyleyeceğim şeyi mesaj olarak yazdım ama mesaj gitmedi direk ctrl+r yaptım ama bu sefer dcye bağlanmadı telefondan bakayım dedim yok...
  12. PİXEL BEY

Taşınabilir HDD'ye oyun kurulurmu

Arkadaşlar selam taşınabilir HDD'ye oyun kurulurmu alacağım ürün bu 1tb olmasını istiyorm bu iyimi yada daha iylieri varmı? https://www.hepsiburada.com/toshiba-canvio-basic-1tb-2-5-siyah-tasinabilir-disk-hdtb410ek3aa-p-BD801879
  13. PİXEL BEY

Taşınabilir hdd ile normal hdd arasında fark varmı

Arkadaşlar selam laptobuma 1tb veya 500gb hdd taktıracağım içinde hdd yeri varmı yokmu bilmiyorum yoksada taşınabilir alacağım aralarında fark varmı veya performans kaybı yaşarmıyım laptobumda bu:Monster Abra a5 v.15.6
  14. PİXEL BEY

RTX 3060lı sistem toplama

Arkadaşlar selam eski laptobumu satıp şöyle bi sistem toplayacağım 9k bütcem var sizce iyimi ramini daha sonradan 24e çıkarıcam Ekran...
  15. PİXEL BEY

Laptobumu ne kadara satarım ?

Selam arkadaşlar yaklaşık 5 ay önce bir adet monster abra a5 v15.6 satın aldım bunu satmak istiyorum onun yerinede Deluxe 5A-RTX3060 | Game Garaj almak istiyorum laptobumun özellikleri şunlar Ekran kartı:gtx 1650 4gb Ram:16gb SSD:512gb samsung evo İşlemci: İ7 10750h Sizce bu bilgisayarı ne...
  16. PİXEL BEY

Steam hesabını Ubisoft Connecte bağlama ve The Crew 2 açılmıyor

Arkadaşlar selam bugün bir kaç saat önce playstore'dan 9.23 TL'ye THE CREW 2 satın aldım.Oyunu yükleyeceğim beni Steam'a atıyor Steamda'da mağaza sayfasındaki The Crew 2'yi gösteriyor.Ama daha önceden steam hesabımı ubisoft connect'e bağlamamıştım.Daha önceden demoyu yüklemiştim 4saat oynamıştım...
  17. PİXEL BEY

The Crew 2 alınır mı?

Merhaba arkadaşlar The Crew 2 alınırmı indirimleri bekliyeceğim tabikide forza horizon 4 al diyenler için forza horizon 4'ü oynadım baya sonra açılmamaya başladı hem harita olarak çok sarmamıştı The Crew 2 nin haritası daha büyük olduğunu duydum bu yüzden de ilgimi çekti sizce alınrımı oyunayan...
  18. PİXEL BEY

forza horizon 4 açılmıyor

Haziran ayından beri forza oynuyordum game pass ile almıştım ardından 1 aydır oynamıyordum yeniden game pass aldım yeniden yükledim sonra oyunu açmaya çalıştım açıldı devam etmek için entera basın dedi bastım ardından 30dk boyunca döndü döndü döndü gene açılmadı önce internetten farklı...
  19. PİXEL BEY

Forza Horizon 4 yükleme ekranında kalıyor.

Haziran ayından beri forza oynuyordum game pass ile almıştım ardından 1 aydır oynamıyordum yeniden game pass aldım yeniden yükledim sonra oyunu açmaya çalıştım açıldı devam etmek için entera basın dedi bastım ardından 30dk boyunca döndü döndü döndü gene açılmadı önce internetten farklı...
  20. PİXEL BEY

Forza Horizon 4 yükleme ekranında kalıyor

Haziran ayından beri forza horizno 4 oynuyorum game pass ile almıştım 1 aydır oynamıyorum silmiştim şimdi oyunu yeniden yükledim sorun şu oyuna girdikten sonra devam etmek için entera basın diyor basıyourum sonra dön Allahım dön 30dk döndü gene açılmadı oyunu sildim yeniden yükledim gene olmadı...
  21. PİXEL BEY

Eski laptobumlar şimdiki laptobumu çift ekran yapmak istiyorum

Eski laptobumlar şimdiki laptobumu çift ekran yapmak istiyorum biri monster(win 10) diğeri lenovo (win 7) googleda ücretsiz programarlar buldum windows sürümleri konusunda sıkıntı yaşarmıyım? 1601715857 yardım edermisiniz lütfen?
  22. PİXEL BEY

Eski bilgiyasayarımdaki ekran kartı driverı bulmuyor

Selam arkadaşlar yaklaşık 8 yıldır kullandığım lenovo g500 20236 var bende yeni bilgisiyar aldım bunuda kardeşimin online dersleri olduğu için ona verdim.Ekranında bazı sıkıntılar vardı ve kamera göstermiyordu bilgisiyarcıya yolladık ekranı yaptı pcnin driverida yükledim dedi ama driver...
  23. PİXEL BEY

DC'den az önce birden banlandım.

Discordda arkadaşlarmla konuşurken birden hata aldım hesabınızda olağan dışı bir şekilde şeyler oldğunu tespit ettik dedi yaklaşık 1 yıl öncede discorddan sebepsiz ban yemiştim onada bakmamışlardı ardından yeni mail açtım her şeyimi oraya geçirdim discordda çok aktif olarak kullandığım bir...
  24. PİXEL BEY

Laptop soğtucusu arıyorum

Laptopbum yaz günleri çok ısınıyor 95C geçincede işlemci otomatik oyunu kapıyor (işlemci i7 10750) bunun için fan alacağım 200tl üstünde olmaması ve hepsi burada üzerinden olursa benim için daha iyi olur...
  25. PİXEL BEY

Laptopvumda ekran kartını devre dışı bırakamıyorum

Elimde Monster marka bir notbook var içinde 2 tane ekran kartı var 1650 ve intel hd graphics bunlardan intel hd graphics i devre dışı bırakırsam nvidia 1650yi görmüyor ve 1650 olmasına rağmen oyunlarda kasıyor forza 4 de çok fps drop yiyorum
  26. PİXEL BEY

Oyuncular GTA 5'i bırakıyor

İnternet platformlarımda duyduğuma göre ve tiktok insta vb. yerlerde oyuncular GTA 5'i oynamayı bırakmış oyunda hack hile vb. şeyler çok arttığı için ve online görev çeşitliliği az olduğunu söylüyorlar sadece düşüncelerinizi almak için böyle bir başlık açtım.
  27. PİXEL BEY

Bilgisayarım iyi ama çok kasıyor

Elimde bir adet monster abra a5 var bilgisayarı alalı 4 ay oldu fakat oyunlarda çok fazla kasıyor forzada birden çöküyor fiveM(gta 5) içinde aynı şey yaşıyorum çoğu oyunda sebepsiz kasması ve bilgisayarı da yeni almış olmam bu durumda beni cidden üzüyor.(GARANTİYE YOLLAMAMA AİLEM İZİN VERMİYOR)...