Arama sonuçlarınız

1. muharrem4201

Hangi oyuncu kulaklığı?

Concord C-942 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı https://www.hepsiburada.com/polosmart-pgm10-armor-gaming-kablolu-kulakustu-kulaklik-siyah-p-HBV000013BGAN?magaza=ELİT%20TİCARETT arkadaşlar bunlardan hangisini almalıyım yani hangisi daha iyi diğrerine göre
  2. muharrem4201

Sizce kulaklıkmı game pat mı

Arkadaşalar merhaba beim 100 tl ile çocuğuma birşey almak istiyorum ama 2 şey arasında kaldım kulaklıkmı game patmı karar veremedim sizce
  3. muharrem4201

Sizce hangi kulaklığı almalıyım

Merhaba arkadaşlar ben kulaklık alacam bütçem 100 tl şimdi size 2 kulaklık sunacam sizce hangisini almalıyım oyunlarda ses kasmak basslı müzik dinlemek ve rahat olan bi kulaklı alacam biliyorum bu bütçede zor ama bu bütçede hangisini almalıyım? Bime bu hafta gelecek olan kulaklık...
  4. muharrem4201

Huawei tablete google servisleri kurma

Arkadaşlar merhaba benim huawei t8 adlı bi tabletim var ben bu tablete google servisleri yüklemek istiyorum youtube deki videolar işime yaramadı bi yerde sorun çıktı ondan yapamadım
  5. muharrem4201

masaüstünde bir uygulamayı başka bir yere sürükleyemiyorum

(Konuyu yanlış yeremi açtım bilemedim eğer yanlış yere açsıydam modarötörlerden ricam doğru yere taşırmısınız.) Merhaba arkadaşlar size bi sorum olacak. Masaüstünde bir uygulamayı başka bir yere götüremiyorum hemen eski yerine geliyor ne yapmam lazım.
  6. muharrem4201

Karneler

Arkadaşlar en küçük kardeşim 7.sınıfa gidiyor sizce karneyi ne yapsın biliyorsunuz meb açıklandı sınav olanların sınavları iptal bu durumda derse katılımdan verilecek ama isteyen veliler çocuğun yazılı olduysa olduğu yazılanların da katılmasını istiyor yani ya karneyi seçecek ya da ders içi...
  7. muharrem4201

Hangi kulaklık?

Merhaba arkadaşlar ben kulaklık alacam fps oyunlarında ses kasacam son ses bass lı müzik dinleyecem sizce hangisi? Ghost Led Işıklı Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı T4-9009 Polosmart Pgm05 Phoenix 7.1 Gaming Kablolu Kulaküstü Kulaklık Siyah Polosmart Pgm10 Armor Gaming Kablolu Kulaküstü...
  8. muharrem4201

70 tl bandında oyuncu mausesi

Merhaba bana 70 tl yi GEÇMİYECEK bir şekilde mause önerisi yaparmısınız 70 tl bandına en iyi olan mause?
  9. muharrem4201

Ekran kartı takılırmı

Merhaba arkadaşlar benim leptobumun ekran kartı değişirmi Özellikler: İ5 işlemci 8gb ram 6300u Graphics 520 ekran kartı
  10. muharrem4201

İçimizde öyle birisi varki

Arkadaşlar bügün bir konu açılmıştı payaday 2 hediye ediyorum diye bende istedim verdi adam bana instegram dan annen güzelmi yazdı annenin bacaklarını atsana sana gta 5 verecem dedi Tabi benim öğretmen olduğumu bilmiyor hemen instagramdan takibi bıraktım ve buraya döndüm arkadaşlar içimizde...
  11. muharrem4201

moryo oyununu nereden bulurum

selam maryo oyununu nerede bulurum güvenli bir şekilde indirmek istiyorum biraz oynamak istiyorumda ?
  12. muharrem4201

Tabletin ekranının hemen kapanması

Arkadaşlar merhaba bizim ailede kullanılmayan bir tablet var kullanmak için her eksiğini gidersim ama ekran hemen kararaıyor huawei tablet ayarlarda bulamadım ekrana dokunmazsam 10 sanşye yakın sürede kapanıyor ne yapmam lazım Tablet model:huawei madepat t8
  13. muharrem4201

pc de oynan akıl ve eğlence oyunu

merhaba ben zeka oyunları oynamayı severim ve bana bi zeka oyunu önerirmisiniz pc de oynan hem zeka hemde eğlenceli bir oyun ücretsiz olsun lütfen
  14. muharrem4201

Kütüphanemden oyun gitti

Merhaba bügün aile paylaşımı ile bi arkadaşdan oyun indirdim ilk başta kütüphanemde 3 oyın vardı 1 tana oyunu indirdim ardından oyunu biraz oynadım sonra kütüphanemden oyun gitti sizce ne oldu
  15. muharrem4201

Makine lere komut vermek için hangi dli öğrenmeliyim

ben makina kodlamak istiyorum şeker fabrikasında makinaları kodlıyacam hangi yazılım dilini öğrenmeleyim.
  16. muharrem4201

Steam 25 kuruşluk oyun

Selam evet başlık garip gelebilir ben 10 tl ye ets2 aldım ve hesapta 25 kuruş kaldı sizce stemda 25kuruşluk oyun varmı yada ets 2 dlc si
  17. muharrem4201

Sizce hangisini almalıyım

Merhaba Max 120 tl bütçe ile kulaklık alacam sizc hangisi ve yatta önerileriniz varmı Rampage Eaglend Q3 Işıklı Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı A101 e gelen kulak içi t1c buleetoot lu kulaklıkmı
  18. muharrem4201

Hangi kulaklık

Merhaba Max 120 tl bütçe ile kulaklık alacam sizc hangisi ve yatta önerileriniz varmı Rampage Eaglend Q3 Işıklı Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı A101 e gelen kulak içi t1c buleetoot lu kulaklıkmı
  19. muharrem4201

dur geceye şarkı bırakmadan gitme

evet baylar bayanlar şu an hangi müzikleri dinliyorsunuz
  20. muharrem4201

Pc harici kulavyemi okumuyor

Merhaba pc me evde duran bi harici kılavye taknak istrdim ışığı yanıyor ama çalışmıyor aygıt yöneticise gidiyorum zaten en son drevirler var diyor yardım edermisiniz 1608556297 1608557613 bi hayır sever bakmayacakmı???????
  21. muharrem4201

Herkes kendi atasözünü oluşturuyor

Merhaba konu açık ve net ben başlıyorum Saçmalama açıktır Ne kadar dönersen dön popon yine arkandadır
  22. muharrem4201

1milyondan C# öğrenme

merhaba ben 1 milyondan C# öğrenmek istiyorum bulamadın link atarmısınız ya da youtubeden bu C# dilini öğreten bir kanal önerirmisiniz
  23. muharrem4201

yazılım için ingilizce gereklimi

merhaba ben 1 milyon istihtam kullanıyorum ve burada ingilizcenizin iyi olması lazım ben oyun geliştirmek istiyorum ama basit olacak öyle detaylı olmayacak ileride yazılılım okuluna gittiğimde ingilizce öğretirler diye tahmin ediyorum neyse sizce ingilizcemin iyi olması mı lazım
  24. muharrem4201

1 milyon istihdam hata

merhaba ben bir milyon istihdam kullanıyorum çok sevdim kardeşimede hesap açmak istiyorum ama 18 yaş altı sürekli hata veriyor ne yapacam aslında hesabı kurdum siteye girince sen 18 yaş altısın ebeyn onayı lazım diyor giriyorum ve hata veriyor ne yapacam arkadaşlar @Umut Çelik
  25. muharrem4201

Yazılım öğrenmek istiyorum

Merhaba ben web sitesi tasarlıyarak para kazanmakn istiyorum (bu arada sizce ne kadar kazanırım yazın bakalım) ama tek web tasarımı değil oyun vb. Şeyler tasatlama istiyorum oyunda olabilir hatta belki oyın tasarlamak istiyor olabilir hatta aynen oyun tasarlamak istiyorum sizce hangi youtuber u...
  26. muharrem4201

ets 2 online oynayalımmı

selam ets 2 oynayacak varmı online
  27. muharrem4201

7.sınıf matematik denklemler öantık kuramıyorum

Merhaba 7.sınıf matematik denklemler de mantık kuramıyorum ve denklemi çözemiyorum yardım edermisiniz
  28. muharrem4201

sizce napmalıyım (yazılım hakkında)

merhaba ben şunu öğrendim bizim burada ismini unuttuğum birtane lise var lgs de 200 350 puan arasındaki kişileri alıyor ve yazılım öğretiyor birtane yakınım bu liseye giderek yazılımı öğrendi ve şeker fabrikasında güzel maaşla çalışmaya başladı yani demem oki bende bu liseye gidip yazılım...
  29. muharrem4201

Yazılılar olacak mı?

merhaba 4 ocakta yazılılar yapılırmı
  30. muharrem4201

huawei g8 anakart

merhaba bizim evde huawei g8 modeli nin telefonu var anakartı yandı hiç kimse kullanmıyor bende kullanmak istiyorum ama telefonun anakartı yanık nereden temin edebilirm anakartını ve maliyeti ne kadar olur 1607508384 amcam yeni telefon almıştı huawei g8 kullanıyordu bundan dolayı huawei g8...
  31. muharrem4201

Bu benim işimi görürmü (kulaklık)

Merhababben pubg oynayacam son ses müzik dinleyecem ve canlı derslerde mikrofonunu kullanacam benim işimi görürmü Rampage Rampage Eaglend Q3 Kulak Üstü Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık Ya da siz önerirmisiniz
  32. muharrem4201

2 şık arasında kaldım sence hangisi

Merhaba hayırlı akşamlar 2 kulaklık arasında kaldım sence hangisi Havana Rampage THX Oyuncu Turnuva Gaming Kulaklık Surround Ses Oyun Kulaklığı Işıklı Led Laptop PC Polygold USB Gaming Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Rgb 3.5 mm Jack PG 6921 Pubg da ses kasacam yani oubg benzeri oyunlar oynayacam...
  33. muharrem4201

Bu kulaklık nasıl

Merhaba ben pubg oynayacam ses kasacam ve canlı derselere girecem son ses müzik dinleyecem nasıl işimi görürmü
  34. muharrem4201

150 tl altı oyuncu kulaklığı

Arkadaşalar hayırlı akşamlar dede parasıyla 150 tl altı bşr kulaklık lazım max 150 150 tl yi lütfen aşmayalım kulaklık türü ise pubg da hangisinde daha iyi ayak sesi vs. Şeyler kasacam
  35. muharrem4201

ALLAH RIZASI için bi bakınya

Arkadaşlar bu konu üzerine tam 5 defa konu açrım ama bakan olmadı sizce hangisi ve lütfen cevap yazın mehaba ben pubg oynayacam canlı derslere katılacam ve mikrofonuyla da konuşmalar yapacağım sizce hangisi daha iyi ve ya önerileriniz varmı HAVANA RAMPAGE LED IŞIKLI GAME GAMİNG PubG Oyuncu...
  36. muharrem4201

hangisi benim için daha kullanışlı

mehaba ben pubg oynayacam canlı derslere katılacam ve mikrofonuyla da konuşmalar yapacağım sizce hangisi daha iyi ve ya önerileriniz varmı HAVANA RAMPAGE LED IŞIKLI GAME GAMİNG PubG Oyuncu Kulaklığı Mikrofonlu Telefon PS4 Gamer Kulaklığı PubG Oyuncu Kulaklığı Mikrofonlu Telefon Gamer Kulaklığı...
  37. muharrem4201

sizce hangisi

merhaba ben bir kulaklık alacam sizce hangisi daha iyi iş görür ve hangisinde pubg da daha iyi ses kasarım https://www.hepsiburada.com/jbl-c100siuwht-mikrofonlu-kulakici-kulaklik-ct-ie-beyaz-p-hbv00000201er...
  38. muharrem4201

uzun yıllar kullanacağım kaliteli ve dayanıklı kulaklık

merhaba bana max 100 tl olan bir kulaklık lazım kulak üstü kaliteli 2 3 yıl kullanabileceğim ve mikrofonlu bir kulalığığa ihtiyacım var acil geri dönüş yaparsanın sevinirim
  39. muharrem4201

İnterneti kaç günde yükseltebilirim

Merhaba ben türktelekom internetini 60 tl olanını kullanıyorum ve ben bu interneti 90 tl olanına karar verdim sizce kaç günde yükselttebelirim ve napmam lazım
  40. muharrem4201

Sizce bu kulaklık nasıl

Merhaba ben orta sekmentli bir kulaklık almayı düşünüyorum sizce bu kulaklık nasıl benim işimi görürmü canlı ders ve oyuniçin kullanacam Snopy SN-338 Siyah/kırmızı Mikrofonlu Kulaküstü Kulaklık
  41. muharrem4201

Max 80 lira olan oyuncu kulaklığı

Merhaba bana max 80 lira olan ama 80 tl den az olursa sevinirim dede parasıyla alacam maaşıyla zor geçiniyor neyse bana 80 tl den az olan oyuncu kulakığı lazım
  42. muharrem4201

Bu kulaklık iş görürmü

Merhaba Buyfun USB 3.5 mm Arayüzü ile Mikrofon ile Pc Laptop İçin Gaming Kulaklık (Yurt Dışından) - Mavi bu kulaklık nasıl alıyımmı is görürmü ses kalitesi güzelmi yada bu ürü çakmamı
  43. muharrem4201

40 50 tl oyuncu kulaklığı

Merhaba ben eba canlı ders için ve oyun için max 50 tl olan bir kulak üstü bir kulaklık lazım ışıklı ve ses kalitesi iyi olan
  44. muharrem4201

40 50 tl oyuncu kulaklığı

Merhaba ben eba canlı ders için ve oyun için max 50 tl olan bir kulak üstü bir kulaklık lazım ışıklı ve ses kalitesi iyi olan
  45. muharrem4201

Chrome mu, Mozilla mı?

arkadaşlar merhaba benim bilgisayarım acer extance 15 ben bu bilgisayarımı birkaç nedenden dolayı ustaya götürdüm işimi sağolsun yaptı ve bana mozilla indir googleden daha iyi dedi sizce hangisini kullanmalaıyım ve hangisi daha az yer kaplar ve ramı az kullanır bide cevap eğer mozillaysa...
  46. muharrem4201

9.sınıf zormu

merhaba ben 7.sınıfa gidiyorum ve 9.sınıf zor diyorlar öyleme bu arada matematik ingilizce m sıfır yani çok kötüyüm
  47. muharrem4201

ingilizcemi nasıl geliştiririm hiçbir şey anlamıyorum

merhaba ben ingilizceden hiçbirşey anlamıyorum ve 7.sınıfa gidiyorum notlarım şöyle sizce notlarım nasıl ve ingilicemi nsaıl geliştiririm bu arada fota da matematik yok çünkü hoca bizi merktan öldürmek istiyor 1605546110 yani böyle güzel bir karneye 40 yakışmadı
  48. muharrem4201

Eba canlı ders samsung telefona zarar verirmi sıfır alındı

Merhaba benim samsung core a2 telefonum var eski telefonum çok ısınıyordu samsung telefona da zarar verirmi sıfır alındı yoksa yanına bir tablet alıyımmı 1604577280 eba canlı ders zarar verirmi
  49. muharrem4201

Hangi tablet

Merhaba ben hem canlı derse katılıp hemde freefire oynayacam sizce hangi tableti almalayım, Samsung Galaxy Tab A 8 SM-T290 32GB Tablet - Gümüş Fiyatı Samsung Galaxy Tab A 8 SM-T290 32GB Tablet - Gümüş en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza...
  50. muharrem4201

Hangi tablet

Merhaba ben hem canlı derse katılıp hemde freefire oynayacam sizce hangi tableti almalayım, https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-tab-a-8-sm-t290-32gb-tablet-gumus-p-HBV00000NBYGS?magaza=Hepsiburada https://www.gittigidiyor.com/tablet/huawei-matepad-t8_spp_807255?id=611831786 yani hem...
  51. muharrem4201

Huawei MatePad T8 16GB 8" IPS Tablet Mavi benim işimi görürmü

merhaba ben eba için max1500 tl bütçem var bende Huawei MatePad T8 16GB 8" IPS Tablet Mavi bu tapleti buldum bunla ya pubg yada freefire oynayıcam ve eba canlı derse katılacam benim için yeterlimi veyatta başka bir tablet önerirmisiniz ve rica etsem özellikle tablet olsa
  52. muharrem4201

Huawei MatePad T8 16GB 8" IPS Tablet Mavi tablet eba için uygunmu

merhaba ben eba için max1500 tl bütçem var bende Huawei MatePad T8 16GB 8" IPS Tablet Mavi bu tapleti buldum bunla ya pubg yada freefire oynayıcam ve eba canlı derse katılacam benim için yeterlimi 1604072519 veyatta başka bir tablet önerirmisiniz ve rica etsem özellikle tablet olsa
  53. muharrem4201

Free Fire oynatabilen EBA için tablet önerisi

merhaba bana max1500 tl civarında Free Fire oynatacak şekilde ve eba canlı derslere katılacak bir tablet lazım tek isteğim eba canlı derslere girsin ve Free Fire oynatsın bu kadar
  54. muharrem4201

bu kaç gb lik ekran kartı

ATI Radeon HD 3600 Series isim bu bu ekran kartı kaç gb lik veya mb lik
  55. muharrem4201

flaş belleği ram olarak kullansam ets 2 de fps artarmı

merhaba flaşbelleği ram olarak kullansam ets 2 de fps artarmı
  56. muharrem4201

ekran kartsız leptopta oyun oynarsam leptoba zarar verirmi

merhaba ekran kartsız bir leptobum var bunda oyun oynarsam pc ye zararar verirmi
  57. muharrem4201

iyi bir işlemci ram ekran kartı olan bir laptop lazım

Selam herşeyi yukarıda açıkladım hemen çok acil mesaj atarmısınız
  58. muharrem4201

ucuz iyi bir işlemci ram ve ekran kartı olan bir leptop

selam bana özellikle ucuz 4000 max5000 tl civarında bir pc lazım oyun oynarım ve ebada yotubede power ponitde takılırım
  59. muharrem4201

ekran kartı takılmayan bir leptoba yanında bir ekran kartı oluşturma

selam benim bir leptobum var yeni aldım ama ekren kartı yok ve ekran kartıda takılmıyor ama ben yinede ekran kartı takmak istiyorum napabilirim mesela yanına ekran kartını koyup iki üç aparat takım pc usb ile bağlayabilirmiyim bu arada garanti belgeseninin devre dışı kalmasını istemiyorum...
  60. muharrem4201

sizce hangi leptobu almalıyım

merhaba benim elimde daha bu yıl alınmş acer extance 15 bilgisayarı var ama bundan daha iyi bir bilgisayar buldum sizce acer extance 15 de duruyummu yoksa letgodaki pc yimi alıyım acer extance 15 özellikleri i5 işlemci 7,88 gb ram intel hd graphics 520 ekran kartı 6300u letgoda bulduğum...
  61. muharrem4201

Ucuz hoparlör önerisi

selam bu bilgisayar sesi az veriyor ondan ucuz olsun diye bunu buldum nasıl iyimi kalitelimi sesi güzel verirmi ve sağlammı 1602754459 UCUZ HOPARLÖR USB KABLOLU 1+1 KALİTELİ SES SİSTEMİ
  62. muharrem4201

steam atölyede abone olursam paralımı veyatta bir bedeli varmı

selam ben ets 2 oynuyorum ets 2 ye mod yükleyecem de steam atölyede istediğim modu buldum abone ol diyor o ne paralımı daha doğrusu o ney abone olursam para ödermiyim telefona bildirim gelirmi abone ola tıklarsam mod yüklenirmi
  63. muharrem4201

ets 2 promods oynamak için dlc lerim yeterlimi

selam ben steam dan ets 2 aldıım promods oynamak istiyorum ama bende sadece vive la france scandinnaiva going east var sizce oynarmıyım
  64. muharrem4201

Ets 2 kirkenes hangi dlc de

arkadaşlar merhaba ben ets 2 kirkenes maden yolu oynamak istiyorum steam dan ets 2 aldım ama dlc ler çok pahalı ondan dolayı sadece kirkenes in olduğu dlc yi almak istiyorum yada ets 2 promods dlc siz oynanmazmı
  65. muharrem4201

ets 2 kirkenes maden yoluna benzeyen mod veya harita

selamlar bende steam dan almış olduğum ets2 yi kirkenes maden yolunda oynamak istiyorum ama dlc lere para vermek istemiyorum ondan kirkenes maden yoluna benzeyen bir mod arıyorum resmen aynısı olsun ama illaki farklılıklar olacak neyse önerileriniz neler
  66. muharrem4201

ets 2 online sağ üst köşede offline yazıyor online da kimse yok

arkadaşlar merhaba ben ets 2 online oynuyorum ama en kalabalık 3040 kişi olan sunuculara girsem bile hiç kimseyle karşışalmıyorum bide sağ üst köşede offline yazıyor yardım edermisiniz napmalıyım şimdiden teşekkürler
  67. muharrem4201

ets 2 online de simaliton 1 de herkez nerede olur

merhaba ets 2 online oynuyom ve çok az kişiyle karşılaşıyom bu millet sizce nerede simalitön 1 de ağzına kadar dolu ama adam bulamayımbu adamlar nerede
  68. muharrem4201

ets 2 ölçeklendirmeyi 200% yaparasam sıkıntı olurmu

selam steam dan ets 2 yi aldım bügün pc m acer extance 15 bu bilgisayarın ekran kartı intel hd grabhics 520 ölçeklendirmeyi 200% yaparasam sıkıntı olurmu yani ekran kartının ömrünü azaltırmıyım bbide görüntünün pc mi yormayacak şekilde net olmasını istiyorum bir ayar önerirmisiniz ayarları...
  69. muharrem4201

ETS 2 Hakkında

arkadaşlar merhaba steam da ets 2 10 tl oldu sizce alıyımmı direksiyon setim snopy v18
  70. muharrem4201

imam hatip lisesine gidersem arapça öğrenmek mi zorundayım

merhaba ben imam olmak istiyorum bundan dolayı imam hatip lisesine gitmek zorundayım pekiya imam hatip lisesine gidersem arapça öğrenmek mi zorundayım
  71. muharrem4201

hangi online ücretsiz önerirsiniz

merhaba online ücretsiz oyun yavsiyesi direksiyon setiyle oynanan oyun olursa dahi iyi olur sistem özellikler:i5işlemci 7,88 ram 6300u intel hd graphics 520 ekran kartı
  72. muharrem4201

acer extance 15 ram takılırmı

merhaba benim bilgisayarım acer extance 15 bu bilgisayarın ramı 8 gb ama ekran kartı intel graphics520 olduğundan ram miktarı 7,88 bundan dolayı dedemin kullanmadığı masaüstü bilgisayarı var 2 gb ram var sizce bu 2 gb ramı söksem kendi bilgisayarım acer extance 15 takabilirmiyim garanti dışı...
  73. muharrem4201

masaüstü bilgisayar

merhaba bana ets 2 pubg gta 5 oynatacak 4000 tl cıvarı masaüstü bilgisayar lazım önerilereniz
  74. muharrem4201

ets 2 yi zoona ve ya başka bir yerden indirsem online oynarmıyım

merhaba ets 2 yi zoona ve ya başka bir yerden indirsem online oynarmıyım steamdan indirmesem zoona dan indirsem online oynarmıyım
  75. muharrem4201

direksyon setiyle oynanan oyunlar

merhaba bana ücretsiz direksyon setiyle oynanan oyun lazım
  76. muharrem4201

steamdan ets 2 almak mantıklımı

merhaba steamdan ets 2 almak mantıklımı
  77. muharrem4201

acer extance 15 satıp kasa toplamak mantıklımı

merhaba daha bu ay 4 hafta önce filan acer extance 15 bilgisayarını aldım 4200 e aldım şşimdiki fiyatı 5200 sizce bu bilgisayarı satıp bu bilgsayarın özelliklerinden daha yüksek bir kasa toplıyımmı
  78. muharrem4201

selamlar acer extance 15 oynatacağı oyunlar

merhaba benim bilgisayarım acer extance 15 ben bu bilgisayarla pubg gta 5 gibi oyunlar oynamak istiyorum önerileriniz not:ekran kartı intel hd 520
  79. muharrem4201

arkadaşlar steam üzerinden arkadaş olalımmı oyunlar oynarız steam arkadaş kodum:1131965479

arkadaşlar steam üzerinden arkadaş olalımmı oyunlar oynarız steam arkadaş kodum:1131965479
  80. muharrem4201

arkadaşlar sistemim gta5 kaldırırmı

selamlar leptobum i5 işlemci 6.nesil 7.88kullanılabilir ram intel hd graphics 520 ekran katı 2,40ghz bunlarla gta 5 oynarmıyım
  81. muharrem4201

arkadaşlar gelin birlikte oynayalım

arkadaşlar gelin steamden bir oyun seçip oynayalım arkadaş kodum:1131965479 hep steamden de yazışırız
  82. muharrem4201

herkes beni arkadaş ekleyebilirmi nolur

selamlar beni steamdan arkadaş olarak eklermisiniz nolur 0 arkadaşım var 15 kişi arkadaş olursa sevinirim arkadaş kodum:1131965479 1600771753 veyatta siz bana kodunuzu yollarmısnız 1600771784 gerçekten amacım kötülük değil sadece arkadaşlarımın olmasını istiyorum
  83. muharrem4201

5000 tl lik oyuncu leptobu

merhaba ben4200 tl ye leptop aldım sıfır daha geçen ayın sonuna doğru şimdi leptop 6500 tl ben bu leptonu satsam 5000 tl ye güzel bir bilgisyar önerirmisiniz oyun oynatsız özellikle leptop olsun
  84. muharrem4201

ets 2 zoona indirip online oynayabilirmiyim

selam ets 2 steam dan alacak param yok ondan zoonadan indirip kurup online oynayabilirmiyim
  85. muharrem4201

bu telefon pubg oynatırmı

selam Huawei Y5 2019 16 GB (Huawei Türkiye Garantili) Fiyatları ve Özellikleri bu telefon pubg u akıcı veya normal ayarlarada oynatırmı
  86. muharrem4201

steam dan ets 2 yi demo indirirsem ne olur

selam ben steamden ets 2 oynamak istiyorum demo indir diyo paralımı nasıl bir şey sürelimi süreliyse kaç gün süreli ve ets 2 yi multiplayer oynamak istiyorum 1600522436 ets yi online oynamak için napmalıyım ve ya steamdan ets yi bedava alamazmıyım veya bana yollayabilirmisiniz
  87. muharrem4201

pc de FREE FARY oynuyom mouse yi yok edemiyom

selam pc de free fary oynuyo rum mause yi yok edemiyom yardım 1600443040 nasıl mouseyi yok ederim 1600443090 yani soll tuşa bastığımda ateş sağ tuşa bastığımda nişan nasıl böyle olur
  88. muharrem4201

Ryzen 5 mi yoksa Intel i5 mi?

merhaba reyzen 5 mi intei i5 mi oyun performansı olarak
  89. muharrem4201

ekran kartı değşirmi acer extance 15

selam bu bilgisayarın ekran kartı değişirmi acillll 1600093603 acer extance 15
  90. muharrem4201

bilgisayarı 1 ay önce aldık sık sık aç kapa bozulurmu

merhaba bilgisyarı aç kapa aç kapa bozulurmu daha 1 ay önce aldık
  91. muharrem4201

acer firmasına nereden soru sorabilirim

merhaba acer firmasına nasıl soru sorabilirim sorum acer extance 15 ekran kartı değişirmi
  92. muharrem4201

acer extance 15 ekran kartı değişirmi

selamün aleyküm acer extance 15 ekran kartı değişirmi bu bilgisayar dan yazıyom mesaajı
  93. muharrem4201

bu telefon bunu açarmı

merhaba bana pubg oynatacak bir telefon lazım ucuz en fazla bütçe 4000 oda en fazla
  94. muharrem4201

7.sınıf zormu

merhaba ben bu sene 7.sınıfa geçtim gerçekten 7.sınıf zormu
  95. muharrem4201

bu sorum velilere çocuğunuzu okula göndermek istiyormusunuz

selam covid-19 devam ederken çocuğunuzu okula göndercekmisiniz
  96. muharrem4201

okula gitmek istemiyorum

merhaba ben okula gitmek istemiyorum covid-19 dan değil ben hep böyleyim okula gitmek istemiyorum bu yüzden derslerimde düşük napabilirim 1599754040 bide hocaların azarlaması yokmu
  97. muharrem4201

direksiyon setiyle oynanan oyunlar

merhaba benim bilgisayarım i5 işlemci 8 gb ram 6300u intel graphics hd 520 ekran kartı direksiyon setiyle oynanan oyunlar lazım yazarmısınız
  98. muharrem4201

ekran kartı değişirmi

merhaba arkadaşlar benim bilgisayarım acer extanca 15 i5 işlemci 6300u 8gb ram ekran kartı graphics hd 520 ekran kartı var ekran kartı düşük bu bilgisayar gayet güzel tek sıkıntısı ekran kartı düşük bu pc nin ekran kartı değişirmi değişirse hangi ekran kartını alayım pc model acer extance 15...
  99. muharrem4201

direksiyon stiyle oynanan oyunlar

merhaba bana direksiyon stiyle oynanan oyunlar lazım i5 işlemci 8gb ram 6300u intel hd graphics 520 ekran kartı
  100. muharrem4201

hongi oyunu kaldırır

pc özellikleri i5 işlemci 8gb ram 6300u yalınız ekran kartı intel hd graphics 520 hangi oyunları kaldırır eski oyunlar olmasın
  101. muharrem4201

pubg lite silah sekiyor

merhaba pubg lite de silah sıkarken silah yukarıı gidiyor çözüm
  102. muharrem4201

ekran kartsız pubg oynatırmı

merhaba bilgisayarımda i5işlemci 8gb ram 2,40ghz ama ekran kartı yok pubg oynatırmı
  103. muharrem4201

pubg benzeri oyun

merhabaaaaa bana pubg benzeri oyun önerirmisiniz bağımlılık yapmayan ama güzel olsun
  104. muharrem4201

merhaba ekran kartı olmayan bir bilgisayar pubg veya pubg lite oynatırmı

merhaba ekran kartı olmayan bir bilgisayar pubg veya pubg lite oynatırmı marka acer i5 işlemci 2.40ghz 8gbram ama ekran kartı yok pubg yada pubg lite oynatırmı
  105. muharrem4201

merhaba Acer Extensa Intel Core i5 6300U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.EFPEY.002 bu bilgisayar pubg oynatırmı

merhaba Acer Extensa Intel Core i5 6300U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.EFPEY.002 bu bilgisayar pubg oynatırmı
  106. muharrem4201

ets 2 online oynatırmı

merhaba Acer Extensa Intel Core i5 6300U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.EFPEY.002 bu bilgisayar ets 2yi online oynatırmı
  107. muharrem4201

Bilgisayarım Bu Oyunları Oynatır Mı?

merhaba Acer Extensa Intel Core i5 6300U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.EFPEY.002 bu bilgisayar pubg lite ets 2 ve maygıraft oynatırmı 1599038056 yalnız ekran kartı intel graphics 520 pubg da oynatırmı
  108. muharrem4201

telefon ekranına bant yapıştırırsam iz kalırmı

merhaba telefon ekranına bant yapıştırırsam iz kalırmı günlük 4 saat felan kalacak
  109. muharrem4201

acer Extensa Intel Core i5 6300U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.EFPEY.002 bu bilgisayarın ekran kartı değişirmi

acer Extensa Intel Core i5 6300U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.EFPEY.002 bu bilgisayarın ekran kartı değişirmi
  110. muharrem4201

pc m pubg oynatırmı

Acer Extensa Intel Core i5 6300U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.EFPEY.002 bu pc pubg oynatırmı
  111. muharrem4201

Bilgisayarım ETS2 ve Minecraft oynatır mı?

bu bilgisayar nasıl maygıraft ve ets2 oynatırmı 1598798311 Acer Extensa Intel Core i5 6300U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.EFPEY.002
  112. muharrem4201

Ryzen 7 mi yoksa i7 işlemcimi

reyzen 7 mi yoksa i7 işlemcimi hangisi daha iyi ve en iyi oyunu hangisi oynatır
  113. muharrem4201

ets 2 ve Minecraft oynatan ucuz laptop

ets 2 ve maygıraft oynatan ucuz bir leptop önerirmisiniz
  114. muharrem4201

huawei leptop nasıl

Huawei Matebook D 15 AMD Ryzen 5 3500U 8GB 256GB SSD Win 10 Home bu bilgisayar nasıl teşekkürler ve hangi oyunları kasmadan oynatır
  115. muharrem4201

4000 tl lik bütçe için en iyi leptop

merhabalar benim 3000 ve 4000 tl arasında bütcem var bana en iyi bilgisayar söylermisiniz ve ets2 ve maygıraft açsın lütfen teşekkürler
  116. muharrem4201

Acer Extensa Intel Core i5 6300U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.EFPEY.002

Acer Extensa Intel Core i5 6300U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.EFPEY.002 bu bilgisayar nasıl alınırmı alınırsa ets2 ve minaygıraft oyanırmı
  117. muharrem4201

Acer Extensa Intel Core i5 6300U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.EFPEY.002

Acer Extensa Intel Core i5 6300U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.EFPEY.002 sizce bu bilgisayar alınırmı alınırasa bunla ets2 veya maygıraft oynanırmı