40 50 tl oyuncu kulaklığı

Bu konuyu okuyanlar

muharrem4201

Doçent
Merhaba ben eba canlı ders için ve oyun için max 50 tl olan bir kulak üstü bir kulaklık lazım ışıklı ve ses kalitesi iyi olan

alper2009

Asistan
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunu alabilirsin

İsimyok0808

Profesör

bunu alabilirsin
Çakma Beats kulaklık değil mi o ? Rezil bir kulaklık. Testlerini izlemiştim. Adam bassları bozduğunu , tizleri iste kulak yıprattığını söylüyordu. O kulaklığa 35TL çok.

alper2009

Asistan
Çakma Beats kulaklık değil mi o ? Rezil bir kulaklık. Testlerini izlemiştim. Adam bassları bozduğunu , tizleri iste kulak yıprattığını söylüyordu. O kulaklığa 35TL çok.
bende biliyorum ama butce cok dusuk zamanında 15 tlye almıstım o cakmayı

ben suanda yesil akg y400 kullanıyorum memnunum

muharrem4201

Doçent
İyi ozaman sesi güzel olan bir kulaklık kulak üstü sesi güzel olsın yeter oyunlardada idare etsin yeter

İyi ozaman sesi güzel olan bir kulaklık kulak üstü sesi güzel olsın yeter oyunlardada idare etsin yeter

madSlowly

Doçent
Çok mükemmel bir marka yok kulak içi alın istiyorsanız telefon kulaklığı olabilir ses kasma oyunu oynuyorsanız gayet iyi ses veriyor pubg mobile gibi oyunlar

madSlowly

Doçent
Apple Earpads iyi iş çıkarabilir yada Lg telefon kulaklığı desibel sınırı yok pubg oynarken kulak üstü kulaklığımda sesi fullemek zorunda kalıyorum kulak içinde full yaparsam kulağım patlıyor bulursanız lg nin yada earpads alabilirsiniz

SDN Son Haberler

Son mesajlar