Arama sonuçlarınız

1. Y

Cs go oynarken pc kapanıyor

prime 95 indi stress test inmiyor google dan yapılıyor öyle dimi 1604668588 İntel 4200 işlemci 2.50 ghz 4 gb ram 740 mb ekran kartı nvidia 360 gb harddisk
  2. Y

Şimdi 95 i indiriyorum stress test google chorme da yapılıyor dimi indirme işlemi yok
  3. Y

Göremedim kusura bakma reis
  4. Y

5. Y

Ekran kartımı değişemiyorum

Aynen öyle
  6. Y

Bakımın bana masrafı ne kadar olur sence ben pek bilmiyorum da piyasayı
  7. Y

Laptop
  8. Y

İlk önce nvidia kullanıyordum gerçi dün e kadar kullanıyordum sonra pc yi en iyi duruma getir falan yaptım hızlandırmak için bir kaç ayar daha artık sağ tık yaptığımda grafik özellikleri çıkıyor nvidia çıkmıyor yoksa nvidia kartı kullanıyordum
  9. Y

Sizce bana maliyeti kaç tl olur
  10. Y

Bilgisayarın altında tek fan var o çalışıyor temizliğini yapmak için yıldız tornavida satın aldım 2 vida çıktı 4 vida çıkmadı bende temizlik işini erteledim
  11. Y

Şu anda nvidia gpu su kullanmıyorsunuz yazısı alıyorum
  12. Y

Laptopum Yavaş Açılmaya Başladı:(

Öncelikle bilgisayar kaç senelik buna bir göz atmanız lazım ve crackli ürün anahtarları hakkında pek bilgim yok. Görev Yöneticisi > Üstlerde BAŞLANGIÇ> Orada bilgisayar açıldığında kendini açan uygulamalar oluyor onları devre dışı bırakabilirsin mesela steam i devre dışı bırkatığında 1 saniye...
  13. Y

Msı afterburner kullandım ancak 0 derece olarak görünüyordu quick cpu diye program indirdim onda da işlemci 45 50 derece görünüyordu (oyuna girmediğim zamanlar) ancak doğruluk payını bilmem
  14. Y

ekran kartım normalde nvdia ama bir zaman sonra baktım işlemci ekran kartı olarak da görev yapıyor intel olarak tekrar eski haline (nvdia ya ) nasıl çeviricem
  15. Y

4 tane fan extra var dışarıda bir de içerde var
  16. Y

Normalde cs go da 120 150 fps alıyorum ama bu aralar 2 haftadır cs go oynarken 30 dakika içinde pc kapanıyor anlamadım shift delete sorayım dedim fanı temizlesem düzelir mi
  17. Y

FPS Artırmak işlemciyi yakar mı?

Arkadaşlar Youtube da videolarda fps arttırma videoları oluyor dosya veriyorlar indiriyorum ve gerçektende fps 30 dan 60 a çıkıyor bazılarında 70 den 150 ye çıkıyor peki ben bunları yapsam işlemcim yanar mı ve ya ekran kartıma zarar gelir mi problem yaşar mıyım umarım shiftdelete bu sorunu çözer...
  18. Y

Fps Arttırmak Bilgisayarda Sıkıntıya Yol Açar Mı Açıklamaya Bakar Mısınız

Arkadaşlar Youtube da videolarda fps arttırma videoları oluyor dosya veriyorlar indiriyorum ve gerçektende fps 30 dan 60 a çıkıyor bazılarında 70 den 150 ye çıkıyor peki ben bunları yapsam işlemcim yanar mı ve ya ekran kartıma zarar gelir mi problem yaşar mıyım umarım shiftdelete bu sorunu çözer...
  19. Y

Mikrofon Sorunu

Agalar ses bassını düşürdüm bu sefer benim ses çok az gidiyor shiftdelete her işimi çözdü bunuda çözer inşallah
  20. Y

Mikrofon Sorunu

Denedim ancak yine aynı sıkıntı oldu.
  21. Y

Mikrofon Sorunu

Arkadaşlar Benim Pc de kulaklığı takıyorum ses çok iyi geliyor ama mikrofonumdan sanki 7 8 tane fan çalışıyormuş gibi ses geliyor benimde sesim çok derinden gidiyor belki kulaklıktandır dedim ama kulaklığı telefona taktım hiçbir problem olmadı sonra pc nin kendi mikrofonuyla denedim yine aynı...
  22. Y

Gta 5 Kaldırır mı ekran kartı 740 mg işlemci i5 4200 tam 8 360 GB yer var

İ5 4200 760 Ekran Kartı Nvdia nın 8Gb Ram Depolama sıkıntısı yok en kötü olsa bile kaldırır mı