Ekran kartımı değişemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

YasinDKA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
ekran kartım normalde nvdia ama bir zaman sonra baktım işlemci ekran kartı olarak da görev yapıyor intel olarak tekrar eski haline (nvdia ya ) nasıl çeviricem

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
ekran kartım normalde nvdia ama bir zaman sonra baktım işlemci ekran kartı olarak da görev yapıyor intel olarak tekrar eski haline (nvdia ya ) nasıl çeviricem
Teamviewer yüklerseniz size yardımcı olurum. Müsait olduğum zaman haber vereceğim size. Discord kullanıyorsanız oradan devam edelim ya da SDN Forum üzerinden özel konuşmadan devam edelim. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Discord: EFI Shell#3260

Mr.Scout

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Nvidia denetim masasından değişiyor diye biliyorum.

Mr.Scout

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Şu anda nvidia gpu su kullanmıyorsunuz yazısı alıyorum

Nvidia Denetim Masası'ndan, 3D Ayarlarının Yönetilmesi sekmesi içinde Genel Ayarlar kısmından Tercih Edilen Grafik İşlemci'yi Nvidia seçmeyi denediniz mi?

YasinDKA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Nvidia Denetim Masası'ndan, 3D Ayarlarının Yönetilmesi sekmesi içinde Genel Ayarlar kısmından Tercih Edilen Grafik İşlemci'yi Nvidia seçmeyi denediniz mi?
İlk önce nvidia kullanıyordum gerçi dün e kadar kullanıyordum sonra pc yi en iyi duruma getir falan yaptım hızlandırmak için bir kaç ayar daha artık sağ tık yaptığımda grafik özellikleri çıkıyor nvidia çıkmıyor yoksa nvidia kartı kullanıyordum

Mr.Scout

Asistan
Reaksiyon puanı
238
İlk önce nvidia kullanıyordum gerçi dün e kadar kullanıyordum sonra pc yi en iyi duruma getir falan yaptım hızlandırmak için bir kaç ayar daha artık sağ tık yaptığımda grafik özellikleri çıkıyor nvidia çıkmıyor yoksa nvidia kartı kullanıyordum
Yani şimdi nvidia denetim masası açılmıyor doğru mu anladım?