Arama sonuçlarınız

1. B

1650 gaming ile gaming x arasındaki farklar ?

merhabalar 1650 gaming ile gaming x arasındaki farkı öğrenmek istiyorum. performans olarak ne kadar fark olabilir ?
  2. B

Gtx 1660 super darboğaz yaparmı

Merhabalar ekran kartı almayı düşünüyorum (gtx 1660 s gaming x) anakartım alırmı emin değilim ana kartım: msi hm 81mp33 işlemcim: i5 4460 4.nesil birde gddr5 ile gddr6 arasındaki fark ne?
  3. B

Hangi ekran kartı daha iyi?

Bu 3 ekran kartı ile arasındaki farklar neler birde kaç fps fark vardır aralarında?
  4. B

Rx 580 in Hangi Modelini Satın Almalıyım ve Arasındaki farklar nedir ?

Uzun bir süredir rx 580 8gb ekran kartı almayı düşünüyorum. Fiyat performans olarak hangisi daha uygun hiçbir fikrim yok. Sizce 580 8gb dual mı 580 8gb oc mi yoksa 580 8gb gp oc mi? Birde gp oc ile normal oc arasındaki farkı merak ediyorum. Şimdilik fiyat performans olarak bulduğum en güzel...
  5. B

Rdr2ve witcher 3 açabilecek ekran kartı önerisi

Rdr 2 açabilecek ve witcher 3 açabilecek ekran kartı uygun fiyatlı önerebileceğiniz varmı ve işlemcim önereceğiniz ekran kartının ne kadarını kullanır işlemcim: i5 4460 4.nesil 3.20ghz
  6. B

Fall Guys: Ultimate Knockout Bilgisayarım kaldırırmı ?

Fall Guys: Ultimate Knockout a 38 tl vericem ama kaldırmazsa para boşa gidicek iade 14 günde geldiği içinde beklemek zorunda kalıcağım. bilgisayarımda tek sorun ekran kartı markası AMD Radeon HD 6500 Series. Bunla oynayan birisi varsa kaç fps aldığını ve oyunda grafik ayarı varsa hangi ayarda...