Arama sonuçlarınız

1. A

Yardım İnternet bağlanma sorunu. IpV6

Merhaba arkadaşlar dizüstü bilgisayarım bazı internetlere bağlanıyorken bazı internetlere bağlanıp internet yok problemi veriyor. Nedenini anlamaya çalıştığımda sorun yaşadığım internet kaynağinin IpV6 kullandığını yaşamadıklarımın IpV4 ile bağlandığını gördüm bu sorunu nasıl çözebilirim ya da o...
  2. A

Yardım Instagram Etkileşim Problemi

İnstagram hesabımda hiçbir fotoğraf beğenmiyorum, yorum yazamıyorum emin olmamakla birlikte hatta takip isteği bile atamıyorum galiba sanırsam Instagram hesabımı bot bir hesap olarak nitelendirdi bu problemi nasıl düzeltebilirim acaba? Ek olarak eklediğim fotoğraftaki gibi bir tarih veriyordu...
  3. A

Yardım Format Sonrası TPM uyarısı

Bilgisayarımı formatladım sonra önüme böyle bir yazı geldi ne yapmalıyım ve ne demek istiyor? 1639325914 F1 basın geçin önemli bir şey değilmiş.
  4. A

God of wars nasıl izlenmeli.

YouTube den video izlemeyi severim god of War başlıyacam önceki oyunlarla en son çıkan çok beğenilen oyununun hikaye bütünlüğü var mı direk son oyundan başlasam bişey olur mu? Kimden izliyim?
  5. A

Laptop açılış sorunu.

Pc'yi açınca msi click bios 5e yönlendiriyor ne yapabilirim? 1602785339 dfgf
  6. A

Mümkün mü?

Merhaba ben fen lisesinde okuyan 9.sınıf öğrencisiyim bir proje hazırlanmamız istendi benim aklıma şöyle bir şey geldi normal bir insan günde 7-8 saat uyuyor. Biz aynı enerjiyi aynı dinçliği 3 saat gibi bir sürede alabilir miyiz? Uykunun hangi evresinde dinlenme en yüksek safhadaysa bi teknoloji...
  7. A

The Last Of Us Part 2 Alternatif Hikaye

Spoiler içerir! The Last Of us part 2 için aklıma bir hikaye geldi oylamanızı rica ediyorum sadece oyunu oynayan ya da izleyenler oylarsa sevinirim. Joelin ölümü biliyorsunuz ki çok tepki çok tepki çekti bence oyunun sonuna yakın yaralı bir şekilde korumaya çalışırken zombiler mı dersiniz...
  8. A

Hava için para vermek.

iPhone 11 pro Max 15 bin TL lik fiyatı olmasına rağmen 4 GB ram koyulması 3950 mah bataryası olması paranın boş yere gittiğinin kanıtı mı? Fikirlerinizi merak ediyorum.
  9. A

Sizce bu fiyata bu sistem iyi mi?

https://www.hepsiburada.com/hometech-alfa-550i-intel-core-i5-5257-4gb-256gb-ssd-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000X414C?magaza=Teknorya Sizce fiayatına göre sistemi iyi mi?
  10. A

Video kesme.

Bir videonun başından ve sonundan kırpabiliyorum ancak ortasında kırpamıyorum ortasından kırpma yapabileceğim bir uygulama bilen varsa söylerse sevinirim şimdiden teşekkürler. 1600088596 .
  11. A

Amd vs İntel

Amd ryzen 5 3500U İntelin hangi işlemcisine denktir sizce? (İşlemcinin neslinide yazarsanız sevinirim.
  12. A

Amd hakkında bilgi?

Gençler intelin işlemcileri hakkında fikrim var fakat amd ile ilgili pek bilgim yok açıklayabilecek var mı? Mesela intel de i5 i3 den iyidir gibi açıklarmısınız.
  13. A

Bilgisayar önerisi.

Bilgisayar fiyatları uçmuş maşallah 4 sene önce 1900 TL ye aldığım bilgisayar neredeyse aynısı şimdi 3000 TL den fazla. 2000 tl ,2500 tl , iyi bulursanız 2000 altıda olur öğrenci bilgisayarı önerisi söylerseniz sevinirim.
  14. A

Android 10 geldi bi tavsiyenizi alırım

Telefonuma daha yeni Android 10 güncellemesi geldi ( telefon Casper Via a4 128 GB) ancak yükseltirsem yüz tanıma çoklu uygulama ve bokeh modunda blure seviyesi azaltma özellikleri gidecekmiş tabi yeni özelliklerde gelicek yükseltiyim mi yükseltmeyeyim mi ? Cevaplayana şimdiden teşekkürler.