Arama sonuçlarınız

1. Anata wa awaredesu

Yardım XMP Sorunu

Birkaç hafta önce BIOS güncellemiştim. Eski BIOS da sıkıntısız XMP açabilirken bu sefer XMP ayarını aktif ettiğimde kaydetmeden önce başka ayarları da değiştirmek istiyor BIOS. Bu yaptığı ayarların sebebi ne ve bu şekilde kaydedebilir miyim?
  2. Anata wa awaredesu

Soru Secure Boot sorun olur mu?

Anakartım MSI B450M-A PRO MAX Secure Boot ayarını açmak istiyorum ama emin değilim Secure Boot ayarını açıp sorun yaşayanlar vardı internette ben Windows 11'e geçmek istediğim için açmak istiyorum Windows Update'den geldi Windows 11 Valorant oynayacaktım.Bios'a girdim açacaktım CSM işaretliydi...
  3. Anata wa awaredesu

Soru Fanlar normal mi?

Merhaba bilgisiyarımı dün aldım daha yeni kasalardan çok fazla anlamıyorum kasanın önündeki 2 fan biraz dönüyor sonra duruyor devam ediyor ama yavaş bir şekilde bu normal mi? İlk gün full çalışıyorlardı hızlı şekilde diye hatırlıyorum ama eminde değilim.
  4. Anata wa awaredesu

Yardım Kaspersky Mavi Ekran Onarım

Bilgisayarı dün almıştım daha yeni bir sistem oyun oynuyordum. Aklıma antivirus yüklemek geldi ve internetten Kaspersky yükledim (kendi orijinal sitesinden). Ben oynuyordum oyunumu Kaspersky arka planda kuruluyordu ve bir anda mavi ekran verdi ve yeniden başlatıldı. Bilgisayar açılırken onarım...
  5. Anata wa awaredesu

Epincenter Güvenilir Mi?

Site:Valorant VP - Valorant VP satın al - epin.center Güvenilir mi? İlk defa alışveriş yapacağım.Önceden alışveriş yapan arkadaşlar cevaplarsa çok mutlu olurum :)
  6. Anata wa awaredesu

Abonelik Iptal Edemiyorum

Merhaba Amazon Prime aboneliğine sahibim 2 aydır.Bildiğiniz gibi amazon primeye sahip olunca istediğimiz twitch kanalına ücretsiz abone olabiliyoruz abone olduğum bir kanal var ama aboneliğimi geri çekip başka bi kanala abone olmak istemiştim.Twitch ayarlarından abonelik kısmına geldim abone...
  7. Anata wa awaredesu

ETS2 Güzel Tır yapma

Merhaba arkadaşlar arkadaşımla multiplayer ETS2 oynayacağız daha güzel bi tır yapmak istedik DLC'li tır yapmak istiyoruz ama hangi DLC'leri alacağımızı bilmiyoruz bizim yapabilceğimiz güzel tır önerir misiniz DLC'de önerirseniz sevinirim.
  8. Anata wa awaredesu

Kulaklık Önerisi

Merhaba dostlar kablosuz oyuncu kulaklığı arıyorum fiyatı 0-600tl civarı tutarsak iyi olur. 1617305401 up
  9. Anata wa awaredesu

Sistem Kaldırıyor ama düşük fps.

Merhaba sistemim 950m i5-6300HQ 16 gb ram sistemimin kaldırabilceği oyunları oynuyorum hep ama benden daha kötü sistemleri olanların bile benden daha fazla fps aldığnıı gördüm oyunlarda.(aynı ayarlar low ve vsync kapalı) sistemin oyun testlerinede baktım ben 20-30 fps oynarken testi yapan kişi...
  10. Anata wa awaredesu

2000TL Envanter Dizme

2000tl Envanter dizer misiniz?
  11. Anata wa awaredesu

Pcde İnternet Hızlı Telefonda yavaş?!

Selam daha yeni oppo reno 4 lite telefonu aldım gayet iyi çalışıyordu ama son zamanlarda telefonu, modemin ağzına kadar soktuğum halde telefonda internet yavaş çekiyor bilgisiyarda normal çekiyor nasıl çözebilirim bu durumu?
  12. Anata wa awaredesu

1500tl monitör

2. el veya sıfır farketmez bu fiyatta alınabilcek en iyi monitörü önerebilir misiniz?
  13. Anata wa awaredesu

Uyumsuz Sürücüler!?

Uyumsuz Sürücü yerinde bana hep mavi ekran çıkartan sürücüleri buldum sanırım.Çok kafam karıştı bunları nasıl düzelteceğim? 1611662231 Up
  14. Anata wa awaredesu

Gameloop F tuşu çalışmıyor.

arkadaşlar gameloopta f tuşu kapılarda çalışıyor onun dışında eşya almada çalışmıyor gameloop güncel klavye ayarlarını sıfırladım düzelmedi nasıl düzeltirim? ayrıca son pubg mobile güncellemesinden sonra oldu.
  15. Anata wa awaredesu

Royal Pass

İlk defa pubg mobilde 8100 uc alacağım ama bazı sorularım var.1 Şubatta yeni royal passı açmayı düşünüyorum 1800 olan tekliften ama sizce 100 e kadar gelebilir miyim? gelebilirsem kaç saat civarı oynamam lazım? Normal bir royalpass kaç ay sürüyor?
  16. Anata wa awaredesu

Kulaklık problemi.

Merhaba arkadaşlar önceki kulaklığımda sol kısımdan ses geliyordu sağ kısımdan gelmiyordu.Kulaklıkta bir problem olduğunu düşündüm yeni bir kulaklık aldım.Bundada aynısı sağdan ses gelmiyor soldan geliyor sizce bu sorunu nasıl çözebilirim? bilgisiyar ile ilgili bir problem telefonda normal...
  17. Anata wa awaredesu

16k monitör dahil sistem toplama

16K bütçede sistem toplar mısınız? monitör dahil.
  18. Anata wa awaredesu

Ses problemi.

Bilgisiyarımı normal kullanırken 1 saniye ses gidip geliyor ve bilgisiyar donuyor.Eskiden böyle birşey yoktu şimdi olmaya başladı.Ayrıca Tarih saat ve bildirim yerindeki arkada çalışan programları gösteren kısımda birşey açılıp hemen gidiyor göremiyorum.Bu çıkan şey bilgisiyar donunca oluyor.
  19. Anata wa awaredesu

Battlefield kasıyor

Sistemim i5 6300HQ GTX950M 16 gb ram Youtubeden battlefield 1 videolarını izledim benimle aynı sistemle ultrada oynayıp akıcı oynayan var yüksekte oynayıp akıcı oynayan var ben en düşüğe alıyorum oyun oynanmıyor ki anlamadım ilk grafik ayarlarına dokunmadım ilk görevlerde oyunu çok akıcı...
  20. Anata wa awaredesu

CS:GO mikrofonumu görmüyor!

Merhaba arkadaşlar.Fotoğrafda gördüğünüz gibi ses aygıtlarında kendi mikrofonumu göremiyorum.Oyun içinde takım ile konuşmamı engelliyor.Yardım eder misiniz? 1610464136 deneme123
  21. Anata wa awaredesu

Düşük sistem gerektiren oyunlar?

Arkadaşlar merhaba.Arkadaşımın sistemi bu oyun önerir misiniz?
  22. Anata wa awaredesu

Doğru harcama mı?

Bir arkadaşım var bilgisiyarlardan hiç anlamıyor bilgisiyardan anlayan bir eniştesi varmış.Ona bu laptobu aldırmış https://www.hepsiburada.com/hp-15-dw2005nt-intel-core-i5-1035g1-8gb-256gb-ssd-mx330-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-3h804ea2-pm-HB00000UV1GB bu laptop kaç lira eder...
  23. Anata wa awaredesu

Oppo telefonumda kulaklık çalışmıyor!

Bu konuyu bir arkadasim icin actim kendisi Oppo reno 4 lite sahibi sorunu ise kulakligi telefona taktiginda algilamiyor telefon sanirim bilgisiyarda denemis kulaklikta sorun yok telefonda onceden calisiyomus simdi boyle olmaya baslamis sorunu cozmemiz icin yapabilcegimiz birsey varmi?
  24. Anata wa awaredesu

Bilgisayar değiştirilmeli mi?

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi çoğu kişi aldıkları bilgisiyarları 4,5 sene sonra değiştiriyorlar.Benim bu bilgisiyarla 5. senem ve sistemim i5-6300HQ 16 GB RAM Ekran: Intel hd graphics 530 Oluşturucu:NVIDIA GEFORCE GTX 950m sizce sistemi değiştirmeli miyim artık yoksa devam mı edeyim? Siz...
  25. Anata wa awaredesu

Yeni bilgisiyar almaya gerek yok!

Bazı forumlarda buna benzer konular gördüm.Bende böyle bir konu açmak istedim. Konu ''Boosteroid'' adlı siteyle ilgili: https://boosteroid.com/ Sitenin amacı herkesin yeni çıkan veya istediği oyunu akıcı oynamasını sağlamak için yapıldı.Siteye €4.16'ya kayıt olabiliyorsunuz.Kayıt olduğunuzda...
  26. Anata wa awaredesu

Mor ekran.

Oyun oynarken aniden bilgisiyar donuyor dıtttt dıttt yapıyor mavi ekran gibi bir ekran geliyor ama mor hali.Neden böyle oluyor?
  27. Anata wa awaredesu

0x80070383

Bugün bilgisayara oyun indiriyordum telefonumun hücresel verisini açıp bağlanacaktım.Kişisel erişim noktasını açtım bilgisiyar bağlanmadı ilk wifiyi unut diyincede bişey olmayınca denetim masası internet yerinden wifiyi devre dışı bırakıp hücresel veriye girdim.Oyun bitince tekrar internete...
  28. Anata wa awaredesu

Hata bazı sorunlarla karşılaştık

forumda takilirken hep hata bazi sorunlarla karsilastik hatasini aliyorum.
  29. Anata wa awaredesu

Valorant Skinler

İyon skinleri var ve bitmesini az bi zaman kaldı bende skin paketi almak istiyorum.Normalde 10900 vp yükleyip sonra iyon seti alıp vandal geldiğinde onu almayı planlıyordum ama bundan karar veremedim iyon seti güzel ama bıçağı hiç hoşuma gitmedi.Yeni setlerin gelmesini mi bekliyim sonra iyon...
  30. Anata wa awaredesu

Valorant Ejderha Skinleri.

Selam en kötü 1-2 ay sonra elime para geçicek.Hepsiburada'dan valorant point almayı planlıyorum.8400 valorant puanı alıcam.Ejderha Skinleri Hoşuma gidiyor ama nasıl alacağımı bilmiyorum.Süresi geçmiş galiba başka skinler var mağzada.Skinleri alabilirmiyim yoksa yeni skinler den mi almam lazim?
  31. Anata wa awaredesu

Logitech yeni faresi ve ürün değiştirme

Arkadaşlar selam yakın zamanda Logitech g903 lightspeed aldım.Biraz kullandım şansıma logitech g pro x superlight modeli çıkmış daha hoşuma gitti.Ürün Vatan Bilgisiyara gelirmi? Gelirse değişim yaparlar mi?
  32. Anata wa awaredesu

bios açılmıyor.

Del tuşuyla her zaman girebildiğim biosum açılmamaya başladı.Del tuşunda herhangi bir sorunda yok.Nedenini anlamadım.Yardım ederseniz sevinirim.Bilgisiyar AIO bu arada.
  33. Anata wa awaredesu

Nvidia Ekran Kısmı yok.

Herkese selam all in one bilgisiyar kullanıyorum özellikleri bunlar: Sorunum ise Nvidia Kontrol Panel kısmına girdiğim zaman ekran kısmı yok sadece bunlar var. Ekran kısmı çok acil lazım intel panelinden istediğim işlemi yapamiyorum.Çözümü varmı?
  34. Anata wa awaredesu

The Witcher 3: Wild Hunt kaldırırmı?

Selam arkadaşlar sistemim i5 16 gb ram nvidia 950m bu sistemle The Witcher 3: Wild Hunt oynayabilirmiyim?
  35. Anata wa awaredesu

DPI kendi kendine değişiyor

Merhaba Logitech g300s kullanıyorum dpi kendi kendine değişiyor nasıl çözebilirim.
  36. Anata wa awaredesu

Format Nasıl Atacağım?

Merhaba dostlar windows 10 kullanıyorum gerçekten bilgisiyarlardan anlamıyorum en kolay nasıl format atabilceğim hakkında fikir verirseniz gerçekten çok sevinirim.