bios açılmıyor.

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
427
Del tuşuyla her zaman girebildiğim biosum açılmamaya başladı.Del tuşunda herhangi bir sorunda yok.Nedenini anlamadım.Yardım ederseniz sevinirim.Bilgisiyar AIO bu arada.

Nurdisina

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
560
Bıos'a giremiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken, bıos pili çıkart tak ve girmeyi dene. Girmez ise jumper reset. Hala olmaz ise anakarta bağlı parçaları söküp bios pili çıkart, bütün parçaları taktıktan sonra bıos pilini tak ve dene.

Reaksiyon puanı
427
Bıos'a giremiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken, bıos pili çıkart tak ve girmeyi dene. Girmez ise jumper reset. Hala olmaz ise anakarta bağlı parçaları söküp bios pili çıkart, bütün parçaları taktıktan sonra bıos pilini tak ve dene.
AIO bilgisiyar dedim ama.

serious1571

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Bilgisayarın markası nedir her markada farklı biosa girme metodu var aio pc ler bu konuda değişkenlik gösterebiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekstra olarak senin pc modelini actığın başka bir konudan gördüm msi lerde f2 tuşu da biosa gormek için kullanılıyormuş.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
427
Bilgisayarın markası nedir her markada farklı biosa girme metodu var aio pc ler bu konuda değişkenlik gösterebiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekstra olarak senin pc modelini actığın başka bir konudan gördüm msi lerde f2 tuşu da biosa gormek için kullanılıyormuş.
tamam denicem teşekuur ederim.