Arama sonuçlarınız

1. Alper7442

Soru Logitech G203 Dragclick Olur Mu?

Dpi düğmesinden mousenin çok fazla kaymamasını ayarlayabilirsin, eğer elin kayıyorsa birçok kişi elektrik bandı yapıştırıyor eli kaymasın diye.
  2. Alper7442

Sırf drag click için alıyorsan en iyi olarak bloody a60 var ama onu 2.el alman lazım çünkü üretimi durdu diye biliyorum. 1621628461 Ama şunu söylemeliyim drag click bilmiyorsan daha önce hiç yapmadıysan almaman lazım. Genelde diğer mouselerde öğrenip daha çok cps yapsın diye alıyorlar, ilk defa...
  3. Alper7442

İnternette yazana göre konuşuyorum yapabiliyor, short drag ile 8 cps gibi değerler söylüyorlardı.
  4. Alper7442

Gereksiz Raporlama Yaptım

Konularda gezinirken konu altına yapılmış sadece konuyu açanı alıntılayan bir mesaj gördüm ve raporladım. Raporladıktan sonra sayfayı yenilediğimde kişinin alıntının altına aslında bir şeyler yazdığını gördüm ve düzenlenmemişti, bu sorun bana ilk defa oldu gereksiz raporlama yaptım gibi oldu. Bu...
  5. Alper7442

2020'de LoL'e Başlamak

Adam haklı dağılın
  6. Alper7442

Valorant Hesabımı Lol Hesabımdan Ayırmak İstiyorum

Valorant çıktıktan sonra LoL hesapları Riot Hesabı oldu. O yüzden olamaz.
  7. Alper7442

Okullar acilirmi

Okullar açılmayacak ama sınavlar yüz yüze yapılacak diye biliyorum. (Ortaokullar için)
  8. Alper7442

Ekran Kartım Gözükmüyor

Windows 10 - 64 Bit GTX 1660 Super Seçtim ve yükledim ama hata alıyorum. O yüzden Driver Booster programından yaptım ama KOD43 hatası devam ediyor. 1607337687 Driver Boosterin yüklediğinde sıkıntı olabilirmi ? 1607338126 Yeni Sürümü yükleyemedim hata verdi ancak eski sürümü yüklemeyi başardım...
  9. Alper7442

Ekran Kartım Gözükmüyor

Driveri kurduktan sonra güncelleyeceğim :) Saolun. 1607330294 Az önce mavi ekran hatası aldım neden bilmiyorum :( 1607330423 Driver yüklenirken pc kapansa bir şey olurmu ? 1607330469 1607330514 Tüm aksilikler beni buluyor :( 1607330799 Yardım Edermisiniz @EFI Shell @Szayel 1607330990 Driveri...
  10. Alper7442

Ekran Kartım Gözükmüyor

Güvenli modda çalıştırıp ekran kartını sildim şimdi driverini yüklüyorum doğrumu ? 1607329863 Bunu kullanıyordum.
  11. Alper7442

Ekran Kartım Gözükmüyor

Hayır sadece 64 var .
  12. Alper7442

Ekran Kartım Gözükmüyor

Saolun deneyeceğim
  13. Alper7442

Ekran Kartım Gözükmüyor

Onu denedim.
  14. Alper7442

Ekran Kartım Gözükmüyor

Vallahi siz konuşuyorsunuz ama ben anlamıyorum :( Buradanmı Kaldırayım ? 1607328522 Bu arada Kod43 hatası var evet
  15. Alper7442

Ekran Kartım Gözükmüyor

Ekran kartım hatalı gözüküyor ve monitör 144 hertz olmasına rağmen 64 hertz gösteriyor :( 1607328324
  16. Alper7442

Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz ?

Opera GX in havası çok hoşuma gidiyor bende onu kullanıyorum.
  17. Alper7442

Steam Pes 2020 Bedava

Steamdan kaldırılmış.
  18. Alper7442

Steam Pes 2020 Bedava

Hiçbirşey anlamadım :)
  19. Alper7442

Steam Pes 2020 Bedava

Çok garip, bedava değil steam kütüphanenizde bulunuyor belki indirimdeyken satın aldınızda hatırlamıyormusunuz acaba.Yada bugda olmuş olabilir.
  20. Alper7442

Silikon kılıfta oluşan hava boşluğu telefona zarar verir mi ?

Zarar vermez
  21. Alper7442

Fps sabit kaldı

Fps limiti sınırsız zaten. 1607006571 Evet v-sync den kaynaklanıyormuş saolun
  22. Alper7442

Fps sabit kaldı

İlk indirdiğim zamanlar Sınır yoktu ancak son zamanlarda bendede 144 de sabit kaldı konuyu takip ediyorum :)
  23. Alper7442

Satın Alamıyorum

Çok Saolun. 1606667872 Peki ya bu hata ne kadar sürede geçer ?
  24. Alper7442

Satın Alamıyorum

Steamdan 4 adet oyun alacaktım ve tüm işlemleri yaptım ve ödeme yöntemimi [Visa (BoeCompra)] seçtim herşey tamamdı ama boecompra ekranındayken sadece durdu ve bende boecompra ekranından çıktım ve tekrar sepetimden satın almayı denedim ve şöyle bir hatayla karşılaştım = Ne yapmam lazım.
  25. Alper7442

Tosla kart Black Friday'e özel Steam cüzdan kodu

Mesela uygulamayı indirdiğimde bana verdiği link şu " tosla.com/id/ws8l " bunu mu paylaşmam gerekiyor ?
  26. Alper7442

Süper Kahraman Adınız?

Kaptan Çilek
  27. Alper7442

OBS siyah ekran sorunu

Sol Altta kaynaklar yeri var kaynaklar yerinin altında + butonua tıklayın , oradan "oyun yakalama"ya tıklayın "Tamam" a basın ve Gelen Ekrandaki "Mod" Yerini "Belirli Bir pencereyi yakala" deyin ve Açık olan oyununuzu seçin ve "tamam" deyin. Ondan sonra göz simgesine dokunduğunuzda ekranda gözüklür.
  28. Alper7442

S Alamıyorum

Bildiğim kadarıyla senin skorunu midde jax oynayanlar ile karşılaştırıyor sistem ve midde jax ile çok fazla iyi skor yoksa S alırsın ama eğer iyi skor alanların sayısı fazlaysa alamayabilirsin: Zegabonun(Youtube Kanalı) böyle bir videosu vardı nasıl s alınır diye orda anlatıyor.
  29. Alper7442

S Alamıyorum

Pren ile birlikte oyuna girersen örneğin pren sup main sende mid mainsin sen support seçtin arkadaşın mid, ikinizde yerleri değiştirin sistem sizi supda mid herosu oynuyor diye saydığı için daha çok puan verir . ( Hiç denemedim ama mantıken olması gerekiyor)
  30. Alper7442

Arkadaşlar bu bilgisayarda2k monütör kulanılırmı

Masaüstü - Arkadaşlar açıklamada ki linkten 2k monütör kulanılırmı burda zaten konu açmışsınız burdan devam edin istiyorsanız.
  31. Alper7442

Bkmkitap.com sipariş hala hazırlanıyor

"bkmkitap.com" dan bende 2 kez alışveriş yaptım siparişi hazırlamaları uzun sürüyordu ancak sizinkisi kadar uzun sürmemişti en fazla 5 gün beklemiştim.
  32. Alper7442

eli

Eğer atacaksanız virüstotal linki ile atın oyunu.
  33. Alper7442

E-Kitap yazacağım ama nereye yazmalıyım.

Hayır ücretsizdir.
  34. Alper7442

https://tr.libreoffice.org
  35. Alper7442

Wattpad'den yazabilirsiniz .
  36. Alper7442

mavi ekran

Windows Defender yeterli olur eğer çok fazla program indirmiyorsanız.
  37. Alper7442

mavi ekran

Nortonu kaldırırsanız o da kalkar .
  38. Alper7442

mavi ekran

Symantec Corporation Norton un bir uzantısı galiba nortonu kaldırırsanız o da kalkar.
  39. Alper7442

En çok sevdiğiniz yemek? [Forum Oyunu]

Lahmacung
  40. Alper7442

Üstteki kişinin yaşını tahmin etme forum oyunu

18
  41. Alper7442

canı sıkılan gelsin bakalım

ylys başvuru.
  42. Alper7442

canı sıkılan gelsin bakalım

Nane
  43. Alper7442

AutoTune yapamıyorum?

Olurmu bilmiyorum ancak soundpad uygulamasını açıp o anki klibi mikrofona dinletirseniz sanki konuşuyormuşsunuz gibi algılayıp sesi değiştirebilir .
  44. Alper7442

Babamlar ne sinirlenmiştir şimdi

Edit : Aslında soruda gizli bir anlam var google çeviri den tüm dillere çevirip deneyin anlıyorsunuz.
  45. Alper7442

Bilgisayarcı 3000 liralık sistemi bana 10300 liraya sattı

Arkadaşlar troll ü beslemeyin diyor . English beyfendisi olarak ben anladım.
  46. Alper7442

İyi yapmışsınız konu kapandı galiba.
  47. Alper7442

Gerçekse durumunuza üzüldüm. Siz tüketici haklarına başvurun.
  48. Alper7442

Bilgisayarcı yardım etmemiş demekki yapmanız gereken tek şey var faturanız vs olmadığı için tüketici haklarına başvurun.
  49. Alper7442

Çiğköfte detayı cidden konuyu çözmemizde yardımcı oldu.
  50. Alper7442

Peki ya niye en ufak detaya kadar veriyorsun .Yok çiğköfte aldım o verdiği 5 lirayla sonra çiğköfteyi yerken ağladım vs. vs. , troll geliyor değilse cidden daha garip.
  51. Alper7442

Okullar ne olur dersiniz ?

Bir çok kişi canlı derslerden birşey anlamıyor yüz yüze eğitim şahane ancak önlemler alınması lazım. Okullarda öğrenciler kol kola gezerse bu iş yaş.
  52. Alper7442

Ablama bu elbiseyi nereden bulabilirim ?

Onu denedik ama maalesef yeşil rengini bulamadık
  53. Alper7442

Dünyanın en sinir bozucu videosu

Yaani katman listemde A ya felan girer herhalde.
  54. Alper7442

Donald Trump'ın Twitter'ı çalındı!

Belkide zaten basit şifre denemezler diye basit şifre koymuştur sonuçta kimse şu anki yılı ve noktalama işareti olmadan şifre oluşturmaz , ters köşe yapmaya çalışmış bence ama çalışmamış :D
  55. Alper7442

Hakediyor muyum ?

Neden vatanını bıraktın gibi sözler . Neden bedelli askerlik yapıyorsun sen adam değilmisin gibi sözlerle aynı şey, kafana takma bence okulu bitirip adam olmak çok daha iyi.
  56. Alper7442

sinerji teknobiyotik itopya

Karşılaştırma yaparak hangisi ucuzsa ondan alabilirsiniz. Aralarında Pek bir fark yok
  57. Alper7442

İtopya ve Teknobiyotikten yaptım. İtopyanın mağazasından monitör aldım. Teknobiyotiğin deposundan da PC aldım.
  58. Alper7442

Ben satın aldığımda bir sorun yaşamadığım için müşteri hizmetleri ile alakalı bir şey bilmiyorum .
  59. Alper7442

Itopya ile Teknobiyotik güvenilirdir sinerji ile ilgili bir şey bilmediğim için onun hakkında yorum yapamam
  60. Alper7442

Kitapyurdu.com Hakkında:(

Haftasonu olduğu için öyle gözüküyordur , Kitap Yurdu cidden siparişi çabuk kargoya veriyor ve cidden işini en iyi yapan sitelerden bir tanesi , Güvenceniz tam olsun.
  61. Alper7442

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

Tuttu . Alttaki SDN Forumun Fenomeni.
  62. Alper7442

Karadeniz'de 85 milyar metreküp daha doğalgaz bulundu?

Sırf seçimler için kavga eden dayılar gibi kavga etmeye gerek yok. Herkes milleti için en iyisini istiyor , yapabileceğimizi yapalım kötümser olmayalım.
  63. Alper7442

Karadeniz'de 85 milyar metreküp daha doğalgaz bulundu?

Bu gazlar ne için kullanılacak acaba merak ediyorum. Satılacak mı ? Yoksa Kullanılacak mı ? Mı yı ayrı yazdım inşallah doğrudur :(
  64. Alper7442

Gülme Ve Dans Etme Salgını

Gülmenin kalbinize iyi geldiğini söyleseler ne düşünürsünüz? Tıp araştırmacıları bu sözleri doğrulayacak ciddi kanıtlar bulduklarını açıkladı. Yeni bir araştırmaya göre, bir-iki espriye gülmek, komedi filmi seyretmek, kahkaha atmak, kan damarlarının daha iyi çalışmasını sağlıyor...
  65. Alper7442

Ablama bu elbiseyi nereden bulabilirim ?

Tam Aynısını Bulamasamda Bir Kaç Tane Çok Benzerini Buldum.! https://www.modamizbir.com/etegi-katli-desenli-sifon-elbise-28288b-32071 https://www.incetopuk.com/tul-detay-kruvaze-elbise-14003
  66. Alper7442

Lol ile ilgili hazırladığın videoyu değerlendirir misiniz ?

Tamamdır . Youtube de büyümek biraz zor 1 yıl içinde anca büyürsün diye tahmin ediyorum ama abone oldum :)
  67. Alper7442

En son okuduğunuz kitap

68. Alper7442

Yurtta modem arayüze giremiyorum

Modem Arayüzü -> Ağ Ayarı -> Kablosuz -> BSSID Buradan görebilirsiniz.
  69. Alper7442

Lol ile ilgili hazırladığın videoyu değerlendirir misiniz ?

Dahada geliştirilebilir ama cidden hoş olmuş ?
  70. Alper7442

Yazmayı Unutmuşum(daha doğrusu ctrl + c yapmayı unutmuşum :/ ) ama bir diğer dans etme salgını teorisi ise şu = Bu, nemli çavdar saplarında oluşan bir çeşit küfün, tüketilen ekmeğe karışması nedeniyle ortaya çıkan toplu bir ruhsal bozukluk vakasıdır. gerçekten de bu durum şiddetli sarsılma...
  71. Alper7442

Bana göre garip olan şey bunların insandan insana yayılması hadi 1 kişide olsa delirmiştir diyeceğimde bunlar yayılmış.
  72. Alper7442

Salgınları araştırırken çok garip bazı şeyler gördüm, belkide siz de görmüşsünüzdür . Birincisi Dans Etme Salgını İkincisi İse Gülme Salgını 1. Dans Etme Salgını Şöyle = 1374'te ren nehri kenarında bulunan köylerde ortaya çıkan salgının devamı niteliğindedir. 1518'de strasbourg'ta vuku bulan bu...
  73. Alper7442

PlayStayion 5 8300 TL

Fiyat bu mu yani çıkınca tam fiyat bumu olacak yoksa artıp azalabilirmi ? 1602851946
  74. Alper7442

PlayStayion 5 8300 TL

PS5 in tasarımını beğenmeyen tek kişi benmiyim acaba :D?
  75. Alper7442

Laptop'a kullaklık takınca kulalıklıktan ses gelmiyor ?

Ayarlıyordum cızırtı sesi geliyordu şarkı netleşiyordu döndürünce radyo ayarı gibi. :)
  76. Alper7442

Laptop'a kullaklık takınca kulalıklıktan ses gelmiyor ?

Bende öyle olunca kabloyu döndürüyordum geçiyordu. Pek bilimsel vesayre değil ama yani.
  77. Alper7442

Bilgisayarıma Virüs Bulaşmış Olabilir

Büyük ihtimalle bir şey olmamıştır arkada çalışan uygulamalar felanda temizse sıkıntı yoktur.
  78. Alper7442

Bilgisayarıma Virüs Bulaşmış Olabilir

Çalıştırmadıysanız bir şey olmaz.
  79. Alper7442

İşlemci hızım 0.78e sabit kaldı

Güç seçeneklerinden en yüksek işlemci durumunu kontrol ettinizmi ?
  80. Alper7442

Sıcaklık

Galiba yanlış yazmışım 74 derece işlemci sıcaklığı . Eğer normalse sıkıntı yok sağolun.
  81. Alper7442

Sıcaklık

Kasanın üstüne dokundugumda ki sıcaklık normalmi
  82. Alper7442

Sıcaklık

Arkadaşlar bu ısı işinden pek anlamıyorum ve oyun oynarken kasanın üst kısmına dokunduğumda sıcaklık cok fazla geliyor ama msi afterburner da gpu sıcaklıgına baktıgımda maksimum 74 dereceyi görüyorum . Sizce normalmi İşlemci (Amd ryzen 5 3500x)
  83. Alper7442

The witcher kitapları?

Aslında sahaflardan çok ucuza bulabılırsınız ancak sahafları bulabılırmısınız orası bilinmez. 2. El de alabilirsin eğer kitapın görünüşüne önem vermiyorsan sadece okur geçerim diyorsan 2. El al bana göre 1597597818...
  84. Alper7442

The witcher kitapları?

kitapsepeti.com 214 tl i
  85. Alper7442

The witcher kitapları?

bkmkitap.com kitapsepeti.com kitapyurdu.com vs. vs. bazen set olarak indirime giriyorlar
  86. Alper7442

The witcher kitapları?

Kitap satan yerlerde daha indirimli bir şekilde bulabilirsiniz.
  87. Alper7442

Evin kapısını kırdım babam beni dövecek

Bu konunun troll olduğuna yemin edebilirim ancak kanıtlayamam.
  88. Alper7442

Evin kapısını kırdım babam beni dövecek

Dövücekse yere yat ayaklarını göbeğine kadar çek kafanı savun çok canın acımaz en azından ? Haa bir de kapıyı kırdığını abin bilmiyorsa gizlemeye çalışabilirsin kıyafet felan koy.
  89. Alper7442

PC toplama

Bunu 2 hafta önce söyleseydin bu bilgisayar 2 hafta önce 5k idi https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-firsatlari/bayram-ozel-bilgisayarlar/teknobiyotik-bayram-ozel-pc.html
  90. Alper7442

5000-6000tl Arası bilgisayar

Masaüstü mü Laptop mu ?
  91. Alper7442

Vatan'dan Toplama PC

2 hafta önce 4.999 tl idi ne ara 5.400 olmuş bu.
  92. Alper7442

covdid 19 aşısı bulundu mu??

Pek çok ülke bulduğunu iddia etti ,bende artık inanmıyorum aşı bulduklarına ama amerikada bir üniversitede hayvanlar üzerinde denenmiş bir antidot bulduklarını iddia ediyorlar , ama çoğaltılması ve fakir ülkelere bu antidot un gelmesi 2021 sonu gibi mümkün olabilir imiş.
  93. Alper7442

Bilgisayar Açılmıyor

Bilgisayar Düzeldi Arkadaşlar galiba ssd de bir sorun vardı kardeşim fanların üstüne su atmıstı belki ssd ye gelmiştir ama 1 gün bekleyince düzeldi hepinize teşekkür ederim
  94. Alper7442

Bilgisayar Açılmıyor

Sanmam ama olabilir
  95. Alper7442

Bilgisayar Açılmıyor

Formatı zaten atmıştım düzelmemişti
  96. Alper7442

Bilgisayar Açılmıyor

Arkadaşlar 10 dakika bekledim ve açıldı. Ssd dede bir sorun gözükmüyor galiba düzeldi ama sürekli 10 dk beklemelimiyim açılması için
  97. Alper7442

Bilgisayar Açılmıyor

Asrock 1596959405 Bios a girebiliyor ama format da atabiliyorum
  98. Alper7442

Bilgisayar Açılmıyor

Eski bilgisayarımda bir hard disk var onu. söküp test edebilirim belki
  99. Alper7442

Bilgisayar Açılmıyor

Maalesef başka bir ssdim yok 1596959217 Hayır anakart ekranı geliyor ve sadece dönüyor
  100. Alper7442

Bilgisayar Açılmıyor

Sadece ssd kullanıyorum
  101. Alper7442

Bilgisayar Açılmıyor

Birşey değişmedi maalesef
  102. Alper7442

Bilgisayar Açılmıyor

Bilgisayarı açmaya çalışırken anakart ekranında dönüp dönüp duruyor format attım yine aynı me yapmam gerek?