Arama sonuçlarınız

1. evrenindünyası

Türk Telekom Pilot 9. Dönem

bu zamanda nakit desteği sağlanması ve yurt dışı fırsatının sunulması gerçekten müthiş
  2. evrenindünyası

Altın alınır mı?

kardeş daha da düşecek gibi duruyor bence biraz daha bekle
  3. evrenindünyası

Türkiyede artık oyun oynamanın bile lüks haline gelmiş olması

artık en basit eğlenceler bile lüks haline geldiyse bizim işimiz yaş demektir, hayırlısı
  4. evrenindünyası

Dişlerinizi Günde Kaç Defa Fırçalıyorsunuz?

ben iki defa fırçalıyorum. çok fazla fırçalamanın da zararı varmış öyle bi duyum aldım artık doğru yanlış bilemem :)
  5. evrenindünyası

İBB yol kenarındaki peyzajları değiştirecek

duvara yapılan resimler yapboz parçaları gibi daha estetik ve şık şeyler olmuyor mu ?
  6. evrenindünyası

N11 Bu Mağaza Ya Dikkat HARCABİTMEZ

elektronik cihazları internetten alma fikrine ben bir türlü ısınamamıştım zaten daha da yaklaşmam :)
  7. evrenindünyası

Baykar'dan uzaktan eğitime destek için 5 bin bilgisayar tablet

güzel bir bağış olmuş ama devamının gelmesi gerek uzaktan eğitim devam ettiği sürece tablet ihtiyacı çok fazla
  8. evrenindünyası

S Sport 2 ve Edge Sport kanalı Tivibuda

Türkiye’de spor kültürünün gelişimini destekleyen Türk Telekom Saran Grup ile yaptığı anlaşma ile S Sport ve NBA TV’nin ardından S Sport2 ve EDGESport kanallarını da bünyesine kattığını açıkladı. Böylelikle Tivibu üzerinden basketboldan futbola, voleyboldan tenise ve doğa sporları gibi...
  9. evrenindünyası

Halk Ekmeğe %33 zam geldi

artık canan karatayı dinleyip ekmek yememeliyiz :)
  10. evrenindünyası

Baykar'dan uzaktan eğitime destek için 5 bin bilgisayar tablet

bu dönemde öğrencilere yapılan destekler çok önemli ve kıymetli , tebrik ediyorum
  11. evrenindünyası

Doğum gününüzün nasıl kutlanmasını isterdiniz?

tatlıyla aram yok pastadan ziyade en sevdiğim yemeklerin yapıldığı lezziz bir sofra ve tabi ki o sofranın etrafında görmek istediğim güzel insanlar sohbet, fasıl... daha ne olsun
  12. evrenindünyası

Beyaz Show'u kimler özledi?

valla başlasın eski günlere dönmüş gibi hissederim biraz moral motivasyon olur.. boşuna demiyorlar ne varsa eskilerde var
  13. evrenindünyası

telefon fiyatları düşecek mi?

hiç sanmıyorum düşeceğini...al gitsin
  14. evrenindünyası

Lenova Thinkpad öneri

ben işi için kullanıyorum ama çok basit işler için..(daha çok raporlama yapıyorum) istediğin özellikleri karşılayamayan bir bilgisayar olabilir.