Arama sonuçlarınız

1. M

USB Giriş Sorunu

Klavyemde usb girişi tam soktuğum zaman shift ile ilgili hiç bir kombinasyon çalışmıyor usbyi çıkaracakmış gibi zaman çalışıyor oda arada sıra da. Soketlerde sorun olduğunu düşünmüyorum klavye ve gamepad takınca hiç bir sorun olmuyor. laptom normal mekanik klavyemi kullanmak istiyorum klavyen 3...
  2. M

İşlemci GHZ Çok Düşük

Merhaba, sistemim 8 GB RAM, 930MX ekran kartı ve i5 8250U işlemcim var. İşlemcim 1.6 GHz Turbo ile 3.4'ü görüyor. Eskiden nerede olursa olsun 3.4 sabitken son bir aydır en fazla 2.56 görüyorum, o da oyunda, normal masaüstünde 0.40'a kadar düşüyor. PC oyunda en fazla 80 derece oluyor, GHz...
  3. M

Telefonum Kasıyor

Selamlar arkadaşlar. Redmi Note 7 cihazım var fakat kasıyor. Oyunlardan çıkarken telefonun ekranı yan falan dönüyor ve ya ekran donuyor. Cihazım 1 yıllık format da attım fakat geçmedi konu hakkında bilgi sahibi arkadaşım varsa yazarlarsa sevinirim :)
  4. M

İşlemcimin Hızı Aşırı Düşük

Merhaba, sistemim 8 GB RAM, 930MX ekran kartı ve i5 8250U işlemcim var. İşlemcim 1.6 GHz Turbo ile 3.4'ü görüyor. Eskiden nerede olursa olsun 3.4 sabitken son bir aydır en fazla 2.56 görüyorum, o da oyunda, normal masaüstünde 0.40'a kadar düşüyor. PC oyunda en fazla 80 derece oluyor, GHz...
  5. M

Laptobum çok geç açılıyor.

Merhaba bundan 2 hafta önce bilgisayarı bakıma götürmüştüm. Laptopum 2 Yıllık I5 8.nesil 8250u ekran kartı 930mx 1 tb hdd var. Bakıma götürme nedenim fazla ısınmasıydı ve çözüldü. Bilgisayarı teslim alıp açtığımda 20 saniyede açıldı. Önceden 40 saniyeydi. Sonraki açışlarım da 1.5 dakkaları buldu...
  6. M

Klavyemde Shift+W Tuşu Çalışmıyor.

Merhaba arkadaşlar bende 2 tane klavyem var ve laptop kullanıyorum. Laptopun klavyesinde oyunlarda shift ve w tuşu gayet güzel çalışıyor. Ama mekanik klavyemde shift w tuşu çalışmıyor. shift ile her tuş kombine oluyor fakat w tuşuyla olmuyor. Diğer klavyedede bu sorun yok. Gittim W ve Shift...
  7. M

İşlemci Turbosu !

Arkadaşlar oyunlarda 150 160 FPS iken bi anda 40'a 50 ye düşüyor. İşlemci turbosunu kapatınca fpsim 100 oluyor ama düşüş olmuyor fakat bazı çatışmalarda 50 60 a düşünce oyun zevki kalmıyor. Acaba fpsimi nasıl halledebilirim. İnşallah doğru yere konu açmışımdır yanlış yere açtıysam özür dilerim.