Arama sonuçlarınız

1. B

VINN cayma bedeli

19 temmuz 2011 de vınn aldım. upload kotaya dahil olduğunu sonradan öğrendim. 24 ay taahhütlü 4 gb kotalı paketi aldım. şimdi caymak istiyorum. ortalama cayma bedeli ne kadar öderim. 19.ve 20. maddeler şöyle ; 19. ĠĢbu Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklerime kısmen veya tamamen...
  2. B

Ekran kartı tavsiyesi

sistemim ; intel core quad q8300 1 gb ddr2 ram samsung 24 inch full hd monitör benim aradığm ekran kartı son çıkan ve en az beş yıl boyunca çıkacak oyunları full çözünürlükte kasmadan oynatacak bir ekran kartı. minumum fiyatlı benim işimi görecek ekran kartı tavsiyelerinizi bekliyorum...
  3. B

Bizi ttnet'ten kurtarın

Burdan başbakanımıza sesleniyorum. o kadar yol yaptık bu kadar bilmem ne yaptık diyor. Rica ediyorum devlet bu interneti ele alsın ve gerekiyorsa yeniden bütün yurda fiber kablolar döşesin ve parasınıda bizlerden alsın ama bizi şu ttnetten kurtarsın. yol ne ise internette o. lütfen herkes bu...
  4. B

Cuma'dan sonra

Adamın biri cuma günü ölmüş ve gömmüşler.Oğlu hocaya gitmiş ve - babam cuma günü öldü öbür tarafta nasıl karşılanır? diye sormuş... Hoca: hovardalığı varmıydi? çocuk: vardı ama cuma günü öldü. Hoca: kumarı varmıydı? çocuk: vardı ama cuma günü öldü. Hoca: namaz kılar mıydı? çocuk: kılmazdı ama...
  5. B

Adsl paket değişikliği hakkında

herkese slm. ben net4 paket yani 8mbit pakete aboneyim.2 yıllık anlaşma imzaladım. 4-5 aydır 15 lira ödüyorum. 12.ay aralık yani bu ayın faturası olan 16 lirayı ödedim. ben şu an 1mbps limitsiz 49 lira olan pakete geçsem ek fatura gelirmi. gelmez diye umuyorum .bugün geçsem sınırsız tarifeye...
  6. B

Adsl kota aşımında gelecek en yüksek ücret

8 mbit kotalı kullanıyorum. kota aşımında en fazla ne kadar ücret gelir. daha önce bu deneyimi yaşamış arkadaşlar yardım ederse sevinirim. 2 yıl anlaşma imzalamıştım. 6 ay boyunca 16 lira ödeyecektim. bu ay da yine 16 gelmiş . bu ayın faturasını ödedim . yani 12. ay faturasını. şimdi bu ayın...