Arama sonuçlarınız

1. ciplakyazar

TV alacağım önerilerinize ihtiyacım var.

Merhaba arkadaşlar, 55 inç bir TV alacağım. Fiyatlar malum pahalı bu yüzden verdiğimiz paraya değsin istiyorum. Genel olarak görüntü ve ses kalitesi iyi olsun yeterli. Oyun falan oynamayacağız. Şu üç model nasıldır acaba? 1 - Sony 55XH8096 4k uhd andorid smart televizyon fiyatı, teknik...
  2. ciplakyazar

Xperia XA1 Ultra chrome küçük pencere sorunu

Merhaba, Bütün bağlantılar uygulama içinde küçük bir pencerede açılıyor. Ama ben normal chrome penceresinde açılsın istiyorum. Ne kadar kurcaladıysam da yapamadım. Bilen biri var mı acaba?
  3. ciplakyazar

Blog yazarlığı ve blogger konusunda faydalı bir site

Yazılarını severek takip ettiğim, aynı zamanda kendini blog yazarlığı konusunda çok iyi geliştirdiğini düşündüğüm Ümit arkadaşımın blogu. Blogger ağırlıklı olmak üzere son zamanlarda wordpress üzerine de yazılar yazmaya başladı. Blog Tecrübem
  4. ciplakyazar

İnternette Karşılaşabileceğiniz Olası Tehlikeler ve Güvenlik Önlemleri

Son 15 yıldır İnternet dünyasında olan biri olarak, İnternet’te karşılaşabileceğiniz olası tehlikeler ve bu tehlikelere maruz kalmamanız için alabileceğiniz önlemler doğrultusunda tecrübelerimi aktarmak istedim. Bilgisayar ve İnternet, hayatımıza girdiğinden beri başta bireysel olarak bizi...
  5. ciplakyazar

Sakal makinesi önerir misiniz?

Daha önce Philips marka kullanıyordum. 4-5 yıldan sonra ömrünü tamamladı. En kötü yanı şarjı bitince sakal yarıda kalıyordu. Prize takarak traşa devam edemiyor, mecbur bataryanın dolmasını bekliyordum. Tabi gerçek anlamda beklemiyordum. Çünkü bataryanın dolması en az 2-3 saat süreceği için...
  6. ciplakyazar

Hp Pavilion laptop klavyesi çalışmıyor.

Merhaba, Elimde Hp Pavilion marka 5-6 senelik bir leptop var. Ancak klavyesi durduk yere bozuldu. - Hiçbir güncelleme yapılmadı - Hiçbir program yüklenmedi. - Klavyeye bir şey dökülmedi. - Takılı kalan hiçbir tuş yok, kontrol ettim. - Açılışta biosa girmeyi denedim girmedi. - Bataryayı...
  7. ciplakyazar

Kısa bir hikaye: Merhumu Nasıl Bileceğiz?

Bu olayı bir yerde anlattığımı duysalar sanırım herkes bana yalancı derdi. Amma ve lakin birilerine anlatmaktan imtina etsem de, bu durumdan pek hoşnut olduğum söylenemez. Efendim bizim buralarda han hamam sahibi, zengin mi zengin, karıya kıza ve kumara düşkün bir Remzi efendi yaşardı...
  8. ciplakyazar

Merhaba Shiftdelete Ailesi

Merhaba Ben Hatay'dan Ayhan. Dijital mirasım diyebileceğim Kişisel blogumda uzun zamandır hikaye ve denemeler yazıyorum. Shiftdelete foruma hem kendimden bir şeyler katmak, hem de forumdan daha iyi faydalanmak adına üye oldum. Herkese selamlar, sevgiler.