Arama sonuçlarınız

1. bir_türk

Kalite sorunsalı

Merhabalar bildiğiniz gibi android bir telefonda bir hikaye veya fotoğraf/video çekip attığımızda kalite düşüşü yaşıyoruz bu düşüşü engellemek için veya daha az düşüş yaşamak için herhangi bir tavsiyeniz var mı uygulama apk vs olabilir... herkese iyi forumlar...
  2. bir_türk

Mi 10 lite 5G

Herkese iyi forumlar yarın gidip telefon alacağız inşallah normalde bildiğiniz gibi realme 6 (4gb) alacaktık fakat aynı fiyat bandında mi 10 lite 5G garantisiz (20 gün mağaza garantili) imei vs konusunda kesinlikle sorun yaşamayacağımızı belirtmek isterim Sizce gidip garantili realme 6 mı alalım...
  3. bir_türk

Realme 6 nasıl başka öneriniz var mı?

Herkese iyi forumlar öncelikle babama telefon almayı düşünüyoruz şuan kullandığı eskidi ve hafızası doldu ben realme 6 4 GB RAMlı modelini düşünüyorum hiç oyun oynamaz whatsapp facebook takılır max youtube ve arama yapar uzun yıllar kullanmak istiyor sd işlemcili o fiyat bandında pek güzel...
  4. bir_türk

Realme 6 pro video sorunsalı ?

Merhaba arkadaşlar bazı yerlerde okuduğum üzere realme 6 pro da video çekerken ses dalgalanması, bozulması, kayması ekranın aniden kararması vs. gibi sorunlar varmış diyorlar eğer kullanan varsa 1080 de bir video çekip test edebilir mi? teşekkürler...
  5. bir_türk

mi note 10

Bu zamanda 3600 tl'ye mi note 10 alınır mı realme 6 pro yerine? (bence alınır bir de sizin düşünceleriniz neler)
  6. bir_türk

realme 7/7pro ve hızlı şarj

Merhaba arkadaşlar realme 7/7pro 3 Eylülde tanıtılçak beklentilerinkz nelerdir fiyat tahmininiz nelerdir birde ek olarak şunu soracağım; 65watt hızlı şarj ile gelecekmiş 65watt bir süre sonra telefonun piline hasar vermez mi yani bir süre sonra şarjı daha hızlı gitmeye başlamaz mı ? (not: fiyat...
  7. bir_türk

mi note 10 lite mı realme 6 pro mu

Arkadaşlar uzun kullanımda hangisini almalıyım sizce realme 6 pro düşünüyorum ama mi note 10 lite da al diyen çok oluyor sizce hangisini almalıyım Not;her iki telefonada bütçe yeterli karşılaştırmada bütçeyi ve ram'i düşünmeyin
  8. bir_türk

Mi Note 10 Pro ?

Arkadaşlar bi telefoncuda mi note 10 pro 2.el 'sıfırdan farksız' çok az kullanımış 3800tl son fiyat diyor sizce alınır mı Not bir ay içinde realme 6 pro alacağım yoksa bunu mu alıyım
  9. bir_türk

Lenovo ideapad 3 10. nesil

Merhaba arkadaşlar küçük bir araştırma sonucunda buna karar kıldım ama sorunum şuki ben bunu hepsiburada'dan alacağım ve özelliklerde fredos(işletim sistemi yok) yazıyor ama loptop windows 10 ile gelmesi lazım hepsiburda'nın bir yanlışlığı mı? yardımcı olursanız sevinirim...
  10. bir_türk

Laptop alacağım

Merhaba arkadaşlar malum canlı dersler,proje ödevleri falan bilgisarsız olmuyor oyun amaçlı değilde ders amaçlı bi laptop almak istiyorum herkes farklı bir şey diyor acaba sizin düşünceniz nedir(fiyatı abartalı bişi olmasın :) )
  11. bir_türk

Realme 6 pro/Redmi note 9 pro/mi note 10 lite

Realme 6 pro mu Redmi note 9 pro mu mi note 10 lite mı sizce hangisini almalıyım