mi note 10 lite mı realme 6 pro mu

Bu konuyu okuyanlar

bir_türk

Asistan
Reaksiyon puanı
105
Arkadaşlar uzun kullanımda hangisini almalıyım sizce realme 6 pro düşünüyorum ama mi note 10 lite da al diyen çok oluyor sizce hangisini almalıyım
Not;her iki telefonada bütçe yeterli karşılaştırmada bütçeyi ve ram'i düşünmeyin

Reaksiyon puanı
6,381
Bu cihazlar inanılmaz benzer cihazlar.

Kesinlikle gidip mağaza da sizin bakmanızı öneririm.

Belki mi note 10 lite daha hoşunuza gidecek belki realme 6 pro.

bir_türk

Asistan
Reaksiyon puanı
105

aynen benziyorlar ama mi note 10 lite'ın kırılmaz cam sorunu ve bazılarıda fazla ısınıyor diyor ama ne kadar gerçek bilmiyorum :) ve de xiaominin yazılımsal hataları vs bunlardan düşünceliyim

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Arkadaşlar uzun kullanımda hangisini almalıyım sizce realme 6 pro düşünüyorum ama mi note 10 lite da al diyen çok oluyor sizce hangisini almalıyım
Not;her iki telefonada bütçe yeterli karşılaştırmada bütçeyi ve ram'i düşünmeyin
Realme 6 Pro öneririm.

bir_türk

Asistan
Reaksiyon puanı
105

aynen benziyorlar ama mi note 10 lite'ın kırılmaz cam sorunu ve bazılarıda fazla ısınıyor diyor ama ne kadar gerçek bilmiyorum :) ve de xiaominin yazılımsal hataları vs bunlardan düşünceliyim

Reaksiyon puanı
6,381
İşe hiç bir zaman marka olarak bakmayın derim, Xiaomi de şu var, Xiaomi de bu var...

Realme de olan şarj sorunu konuşulmadı ama. Ki ben de Realme de şarj sorunu var demedim hiç.

Yani mi note 10 lite daha çok hoşunuza giderse ve alıp çok memnun kalırsanız anlayabilirsiniz.

Demek istediğim, marka olarak bakmayın. Gidin inceleyin, sizin için en iyisi olacaktır ?.

bir_türk

Asistan
Reaksiyon puanı
105
İşe hiç bir zaman marka olarak bakmayın derim, Xiaomi de şu var, Xiaomi de bu var...

Realme de olan şarj sorunu konuşulmadı ama. Ki ben de Realme de şarj sorunu var demedim hiç.

Yani mi note 10 lite daha çok hoşunuza giderse ve alıp çok memnun kalırsanız anlayabilirsiniz.

Demek istediğim, marka olarak bakmayın. Gidin inceleyin, sizin için en iyisi olacaktır ?.
aynen realmenin alt modellerinde bir çok sorunda var açıkcası marka/marka değilde telefon/telefon bakmak gerekiyor haklısın kardeşim

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Performans, 90 hz, Ön Kamera, Yazılım ve Sade arayüz için Realme 6 Pro, Arka Kamera, Amoled ekran ve Batarya için Mi Note 10 Lite alın.

Her yere bunu kopyala yapıştır yapıyorum.

Hocam özellikleri biliyorsunuz zaten, iki cihaza da yakınsınız. Gidin mağazaya, ikisini de inceleyin. Hangisi size sıcak geliyorsa onu alın. İkisi de kullanıcıyı üzmez. Ben 6 Pro tarafındayım.

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Ekran kalitesi, tasarım ve pilin dayanma süresi bakımından mi note 10 lite tercih ederdim.

bir_türk

Asistan
Reaksiyon puanı
105
Performans, 90 hz, Ön Kamera, Yazılım ve Sade arayüz için Realme 6 Pro, Arka Kamera, Amoled ekran ve Batarya için Mi Note 10 Lite alın.

Her yere bunu kopyala yapıştır yapıyorum.

Hocam özellikleri biliyorsunuz zaten, iki cihaza da yakınsınız. Gidin mağazaya, ikisini de inceleyin. Hangisi size sıcak geliyorsa onu alın. İkisi de kullanıcıyı üzmez. Ben 6 Pro tarafındayım.
aynen kardeşlerim haklısınız iki telefonuda bir elime alıyım o an aklım hangisine giderse onu alırım :)

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
İkisi de alınır ama bence Mi Note 10 Lite genel olarak daha önde

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Yazılım hataları giderilmiş Mi Note 10 Lite'da. Bazı ekran koruyucular da tutuyormuş. @Cvnmrt hocam bana attığınız videoyu arkadaşa da atarsanız o da bilgilensin.