Arama sonuçlarınız

1. bir_türk

Realme 6 pro video sorunsalı ?

teşekkürler dostum o zamanlar 6 pro düşünüyodum şuan düz 6 kullanıyorum aslında anneme almıştık bi şekilde bana kaldı şuan onu kullanıyorum sorusu olan varsa da cevaplarım bu arada iyi güzel bir telefon
  2. bir_türk

Kalite sorunsalı

hmm anlıyorum..
  3. bir_türk

Kalite sorunsalı

Merhabalar bildiğiniz gibi android bir telefonda bir hikaye veya fotoğraf/video çekip attığımızda kalite düşüşü yaşıyoruz bu düşüşü engellemek için veya daha az düşüş yaşamak için herhangi bir tavsiyeniz var mı uygulama apk vs olabilir... herkese iyi forumlar...
  4. bir_türk

Realme 7 Pro Batarya

gayet iyi normal dert etmenize hiç gerek yok
  5. bir_türk

Realme 7 Pro Batarya

yazılım farkı
  6. bir_türk

Günde ne kadar oyun oynuyorsunuz

sadece telefondan oynarım arada o da among us falan bi kaç önce pubg yükledim günlük1.5 saat rahat pubg oluyor onun dışında zaten genel olarak instagramdayımdır...
  7. bir_türk

Realme'nin yeni bir amiral gemisi üzerinde çalıştığı söyleniyor!

Realme belki böyle bir cihazı ülkemize bile sokmaz veya çok geç girebilir...
  8. bir_türk

Türkçeden 80 aldım taktik verin

ilk başta 'bu ne bu mu zor mu yaa' diyosun sonra 2. sınavlarda dobraski oluyorsun ama düzenli çalıştığında kolay oluyor ve kesinlikle 2. fizik sınavına dikkat et çünkü 1.de çok kolay konular çıkıyor 2.de birden ağırlaşıyor (şuan 10. sınıfım %1 lik dilime girmiştim sen kaçlık dilime girdin...
  9. bir_türk

Telefon bozuk çıktı, ne yapmalıyım?

aynen ağ ayarlarını bi sıfırla olmazsa hiç uğraşma gönder garantiye
  10. bir_türk

Realme 6 4ram 128rom

Ben 2500 iken almıştım iyi ki o zaman almışım şuan alınmaz realme 7 daha mantıklı...
  11. bir_türk

Telefonum kasıyor

Telefonun hafızası dolduğu veya azaldığı için olabilir RAMi artık yetemiyordur belki Çözüm:Telefonda gereksiz dosyaları uygulamalrı vs silmer ve Önbelleği temizlemek
  12. bir_türk

RealMe 7Pro Stoklarda Var Mı? Yoksa Ne Zaman Gelir

alacak olanlar 3600 den düşer diye hiç beklemesin şuan stokta yok geri stoğa gelince 4000 den satılmaya bile başlayabilir
  13. bir_türk

Oppo Realme 6 8 GB alınır mı?

Bütçen yetiyorsa 8gb ramli modelini al
  14. bir_türk

şuan oyun oynamıyorum arada bir among us oynuyorum o kadar :D şarjı daha 1 2 defa şarja taktım zamanla oturur diye tahmin ediyorum %21den %82ye 30dk de doldu tabi pil daha oturmadığı için bu süre uzayıp kısalabilir veya hemen hemen aynı olabilir resim olarak gayet iyi fiyatına göre tatmin edici...
  15. bir_türk

Alınır şuan ben kullanıyorum gayet iyi sorun varsa cevaplarım
  16. bir_türk

Yatılı okul güvenli mi

aynen artı birde ordakiler nasıl biri hani bazıları coronayı hiç umursamıyor ya onlarında dikkat etmesi lazım
  17. bir_türk

Güvenebilir miyim sizce?

sakın kardeşim normal kaçak fiyatı bile 2000tl den başlıyo
  18. bir_türk

3000 tl telefon tavsiyesi?

sağolun :)
  19. bir_türk

Niye Beğeni Atıyosunuz ?

o nasıl pp be abi
  20. bir_türk

3000 tl telefon tavsiyesi?

Öncelikle bence Realme´nin C serisi pek alınmaz ve sana önerim REALME 6 dır. Bende babama bugün sipariş verdim hafta sonu bir şey olmaz ise gelcek inş.
  21. bir_türk

Niye Beğeni Atıyosunuz ?

şimdi ben buraya rastgele bişi yazsam beğencen mi?
  22. bir_türk

Realme 7 pro vs reno4

1604304607 1604304796 hwp gibi farklı kanallarda bi duruma değinmiş video çekimi neden böyleki sırf böyle olduğu için (bi de sağda solda milletin atıp tuttuğu doğru yalan şeyler) canımı sıktı oppo reno 4 için daha bir şey duymadım... 1604305844 Buda hwp'nin neden böyleki :/ 1604307336 Reno 4'ün...
  23. bir_türk

Herkes reddedilme hikayesini anlatsın

bence çok saçma bu yüzden reddetmek xd neyse herkesin kararına saygı duymalıyız...
  24. bir_türk

Mi 10 lite 5G

Ya babama alacağım aslında o da garanti fln önemser biraz...Ondan Realme 6...
  25. bir_türk

Mi 10 lite 5G

Bende pek öyle cihaz düşünmüyordum sonra içimde acaba onu mu alsaydım diye bir his kalmaması için sormuştum cevaplarınız için teşekkürler İyi hafta sonları ☀️
  26. bir_türk

Mi 10 lite 5G

Herkese iyi forumlar yarın gidip telefon alacağız inşallah normalde bildiğiniz gibi realme 6 (4gb) alacaktık fakat aynı fiyat bandında mi 10 lite 5G garantisiz (20 gün mağaza garantili) imei vs konusunda kesinlikle sorun yaşamayacağımızı belirtmek isterim Sizce gidip garantili realme 6 mı alalım...
  27. bir_türk

Realme 7 pro aldım. pişman olur muyum?

kullanıcı yorumlarını bekliyoruz
  28. bir_türk

iPhone 11vs 11 pro

11 pro bütçen varsa neden olmasın
  29. bir_türk

Oyun Nick Önerisi

bardağın dibindeki o knk
  30. bir_türk

Boy Uzatma Uygulaması

Öncelikle bir doktora git kan testi yaptır bazı vitaminlerine baktır (D3 gibi) vitamin eksiği olduğu için veya kalsiyum magnezyum gibi minerallerin eksik olduğu için boyun uzamıyordur belki eczanede balık yağı oluyor hap gibi onu alıp kullanabilirsin düzenli olarak esneme/kolay jimnastik...
  31. bir_türk

Mi Note 10 Lite vs Realme 7 Pro

7 pro bence hem şuan 3600 tl fiyat ile satılmaya başladı böyle devam ederse çok iyi olur gerçekten
  32. bir_türk

Hakediyor muyum ?

bu arada haketmiyorsun kardeşim ister Suriye yazsın ister başka bir şey sen orayı istiyerek terk etmedin ve karşındaki insan azcık empati yapsaydı seni anlardı ama yapmamış Allah ıslah etsin ne diyem
  33. bir_türk

Hakediyor muyum ?

ne demiş Atam NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.
  34. bir_türk

Realme 7 pro

Ya yani telefonun arayüzünü sevmediysen geçebilirsin ama 100-200tl istemez daha fazla ister haberin olsun şahsen ben olsam pek geçmek istemezdim diye düşünüyorum...ama geçilebilir...
  35. bir_türk

Realme 6 Pro mu Mi Note 10 Lite mı Poco X3 mü?

bide poco x3 ün kullanıcı yorumlarını beklemek lazım bazıları yok reklamdan falan geçilmiyor diyor en iyisi kullancı yorumlarına bakıp öyle karar vermek...
  36. bir_türk

Poco X3 vs Mi Note 10 Lite

Diğer arkadaşlarında dediği gibi poco x3 nfc
  37. bir_türk

Bir telefona en çok ne kadar para verirsiniz?

4000 nin üstüne çıkmak istemem hele daha bu yaşta (17) iphone 11 alan arkadaşım falan var bence gereksiz bu yaşta (oyun falan da oynamıyor)
  38. bir_türk

Poco X3 NFC Türkiye'de !

bende gerek kamera tasarımı olsun gerek telefonun arkasındaki POCO yazısı olsun pek beğenmedim bide ben ön kamera ya damla çentik(bu da artık eskimeye başlıyor) yada sağda/solda olunca seviyorum ortada olunca göze batıyor gibi oluyor alışmak lazım
  39. bir_türk

Poco X3 NFC Türkiye'de !

inşallah hocam zaten bugün 14.00 de lansman başlıyacak yanlış bilmiyorsam 1603172255 fiyat farkına değmez bence poco x3 nfc al
  40. bir_türk

Poco X3 NFC Türkiye'de !

açıkcası sanmam daha öncede dediğim gibi 4100-4300 arası kulaklık hediyeli satarlar
  41. bir_türk

3000 TL ile Pubg için hangi telefon alınır

Artık poco x3 nfc geldiğine göre poco x3 nfc yada realme 6
  42. bir_türk

Poco X3 NFC Türkiye'de !

bu kadar ucuz olacağını hiç tahmin edemiyordum gerçekten bir kaç eksi dışında güzel bir telefon rakipsiz diyebiliriz
  43. bir_türk

Realme 6 nasıl başka öneriniz var mı?

Ya 500 tl RAM için değer mi bilmem ama babam için değmeyeceği kesin gibi
  44. bir_türk

Herkese cevapları için teşekkür ederim realme 6 ya karar kıldık
  45. bir_türk

Herkese iyi forumlar öncelikle babama telefon almayı düşünüyoruz şuan kullandığı eskidi ve hafızası doldu ben realme 6 4 GB RAMlı modelini düşünüyorum hiç oyun oynamaz whatsapp facebook takılır max youtube ve arama yapar uzun yıllar kullanmak istiyor sd işlemcili o fiyat bandında pek güzel...
  46. bir_türk

Realme 7 pro se

bilmiyorum ama açıkcası gelmez diye düşünüyorum
  47. bir_türk

A101 GoSmart Powerbank Sizce nasıl?

hocam siz napmışşınız 4 yıl önceki konuyu :)
  48. bir_türk

Redmi Note 8 ve Instagram Sorunu

kaliteyi düşürüyor bu bütün android telefonların kaderi şuan ama siz İĞRENÇ derecede diyorsunuz yani bilemedim...
  49. bir_türk

Babama Huawei P Smart 2019 aldık

bence 1500 e iyi zaten şuan 1500 e elle tutulacak hangi telefon var ki
  50. bir_türk

Evlenirmiydin?

tabiki evet mükemmel birisiyim ashsbahs
  51. bir_türk

Telefon

h.o şimdiden iyi doğru bir tercih
  52. bir_türk

Sizce ne almalıyım ?

ikisi arasında ben olsam redmi note 9s i alırdım ama senin yerinde azcık daha para ekliyip prosunu alırdım
  53. bir_türk

Sizce

realme 6 pro ya da bak
  54. bir_türk

P30 Lite alınır mı?

bence alınmaz benim bir arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak verdiler idare ediyor az çok ama alınmaz o bütçeye yukarda diğer hocalarımın da dediği gibi ya realme 6 yada redmi note 9s,azcık daha ekliyip pro su olabilir
  55. bir_türk

realme 7

bence de başta yine 7 pro kulaklık hediyesi ile 4000-4200 e gelir
  56. bir_türk

Liseler açılıyor!

harbi benim için şuan daha açılmıyor ama açılması lazım yani uzaktan pek bir şey olmuyor etkili olunduğu pek söylenemez ama hiç olmamasından iyidir
  57. bir_türk

Huawei P40 Lite mı? Redmi Note 9 Pro mu? Neden?

google sorunlarını bazı insanlar küçümsese de bence önemli ve zaten şuan huawei nin durumu pek parlak değil ikisi arasında redmi note 9 pro
  58. bir_türk

Kitap önerileri

more&more cidden güzeldi sonuçu duydumda inceleyemedim hiç esen yayıncılıkta güzeldi
  59. bir_türk

realme 6 pro vs xiaomi mi note 10 lite

işte bu yüzden arkadaşlar xiaomi donanımsal olarak cihazı evet güzel donatmış ama kağıt üstünde sürekli bir bug sürekli bir yazılım hatası insan o kadar para verip bir telefon alıyor ama öyle küçük sorunlar çıkıncada insanın açıkcası moral bozabiliyor bir güncelleme geliyor batarya performansı...
  60. bir_türk

Kitap önerileri

büyük ihtimal öyle olacak 1601530185 palme çap bu ikisi cidden güzel karekök bu biraz zorlayıcı olabilir okyanus,eğitim vadisi modüler ve birey yayınları da fena değil güzel eis yayınları bi de
  61. bir_türk

1 Haftalık Realme 6 Pro Deneyimim

Çok güzel anlatmışsınız elinize sağlık hocam
  62. bir_türk

Kemal Sunal filmlerinden en komiği hangisidir?

ama bu anneni mi babanı mı seviyorsun sorusu gibi
  63. bir_türk

Whatsapp'ta sürekli çevrimiçi gözükme.

knk kız arkadaşların işi belli olmaz belki o seni şey yapıyordur... sen yine emin olmak için bir başkasının telinden kontrol ettir sürekli çevrimiçi gözüküyor musun diye
  64. bir_türk

Norm Ender'in yeni şarkısının teaserı Instagram'da 182 milyon izlendi

'izlenme sayılarına bakın' :/
  65. bir_türk

eski Norm şuan ki Norm'u görse diss atardı kendisine :grin:
  66. bir_türk

Jokerin 'başarcam ulan' şarkısındada aynı şey yaşanmıştı pr ekibi bot vs tutmuş olabilirler
  67. bir_türk

Casper telefonlar sizce F/P ürünü mü?

casper pişmanlıktır.
  68. bir_türk

Realme 6 Pro'daki kimsenin bilmediği sorun :(

hocam volkan manavın bir videosunda vardı bu sorun fabrika çıkışlı ekran koruyu iyi takılmadığı için diyordu yanlıs hatırlamıyorsam 1600967953 7.20
  69. bir_türk

Pubg için telefon

hocamında dediği gibi realme 6, redmi note 8 pro olabilir
  70. bir_türk

Redmi Note 8 vs. Redmi 9

mediatek yerine sd işlemcili bir telefon seçmek daha mantıklı zaten öyle fazla düşük bir sd işlemcili değil
  71. bir_türk

Sınavlarda çok heyecanlanıyorum bu heyecanımı nasıl geçirebilirim?

ben genellikle çikolata falan yerdim geçerdi :) aklına iyi şeyler getir olumsuz düşünme derin nefes al ve kendine güven vs
  72. bir_türk

Xiaomi Mi Note 10 Lite vs. Oppo Reno 2z?

ikiside kolay kolay üzmez hocam istediğinizi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz mi note 10 lite nın bir kaç küçük yazılımsal sorunu vardı giderildi diyor arkadaşlar bi de ekran koruyu bazen küçük bir sıkıntı yaratabilir kılıfı çıkarıp takarken onun dışında güzel
  73. bir_türk

3000-4000 TL Arası Telefon Önerisi

hayırlı olsun hocam zaten o fiyatlarda satılıyor yurtdışı fiyatı
  74. bir_türk

realme 6 pro mi note 10 lite mi 10 lite 5g de olabilir
  75. bir_türk

dikkatli okuyun hocam 3-4 aralığı diyo
  76. bir_türk

3-4 aralığında demiş hocam
  77. bir_türk

Realme 6 pro Vs Xiaomi redmi note 9 pro

6 pro al kafan rahat etsin ayrıca 9 pro modelinde kameraya toz kaçma gibi bir sıkıntası olabiliyor
  78. bir_türk

Yakın zamanda Twitch yayınlarına başlıyorum! Desteklerinizi bekliyorum

hayırlı olsun hocam
  79. bir_türk

bu telefon pubg oynatırmı

başlarda oynatır ama kısa bir süre sonra seni üzer biliyorsun gittikçe oyunlar daha fazla yer kaplıyor
  80. bir_türk

256GB SSD ve 512GB SSD Arasındaki Farklar

uzun kullanımda 256 üzebilir direk 512 al bence
  81. bir_türk

hayırlı olsun hocam teşekkürler
  82. bir_türk

Merhaba arkadaşlar bazı yerlerde okuduğum üzere realme 6 pro da video çekerken ses dalgalanması, bozulması, kayması ekranın aniden kararması vs. gibi sorunlar varmış diyorlar eğer kullanan varsa 1080 de bir video çekip test edebilir mi? teşekkürler...
  83. bir_türk

Realme 6 Hangi Renk?

ikisi de güzel bence mavi
  84. bir_türk

LGS Çalışma Tavsiyesi

inş güzel bir puan alırsın kardeşim bu arada hangi markanın denemsini oluyorsunuz biliyor musun
  85. bir_türk

LGS Çalışma Tavsiyesi

sınava hazırlanamanda ÖZGÜVEN büyük rol oynar kendine güven ben yaparım,yapabilirim de
  86. bir_türk

LGS Çalışma Tavsiyesi

olcak öyle şeyler bende zamanında denemelerde 300-350 puan yapmadım deil
  87. bir_türk

LGS Çalışma Tavsiyesi

şaka bi yana olur arada
  88. bir_türk

LGS Çalışma Tavsiyesi

kardeşim belki sende arap atları gibisindir yani sonradan hızlancan dert etme 1600446705 şaka bi yana olur arada
  89. bir_türk

En İyi Operatör Hangisi?! [2020]

bütün hepsini kullandım ve turkcell biraz pahalı ama olsun gerçi GNÇ fena değil
  90. bir_türk

LGS Çalışma Tavsiyesi

tamam kardeşim anladım sory
  91. bir_türk

LGS Çalışma Tavsiyesi

merak etme hepsine baktım ve bütün LGS sınavlarını da çözdüm şükür %1-2 lik dilime rahatça girdim
  92. bir_türk

LGS Çalışma Tavsiyesi

yioo
  93. bir_türk

LGS Çalışma Tavsiyesi

bu sene yayınlanacak örnek soruları ve son iki senedeki örnek soruları mümkümse bi kağıda çıkartırsan daha iyi olur onlara bak iyice bak tabi zamanı geldiğinde
  94. bir_türk

LGS Çalışma Tavsiyesi

ne kadar çok değişik soru tipi o kadar çok iyi unutmayın
  95. bir_türk

LGS Çalışma Tavsiyesi

bak kardeşim birden kendine fazla yüklenme yavaş yavaş her gün soru sayını yükselt bide soru çözmek için soru çözme yani çözdüğün soruları özelliklere yanlış çıkana iyice bak geçiştirme günde en az 80-100 soru çözmeyle başla ha bide çalışırken şöyle yap mesela sabah matematik çalıştın sonra...
  96. bir_türk

Note 9 pro ve note 9

ikisi de güzel telefon bende arasında kalmıştım realme 6 pro ya karar verdim şuan acelem olmadığı için elimdekinin ecelini bekliyorum 1600438709 9 proyu ele bu arada
  97. bir_türk

Realme c3 Alınırmı ?

bence alınmaz 1600415069 üstüne biraz daha ekleyip redmi note 8 veya daha düşüğü redmi 8 olabilir
  98. bir_türk

Nereden para bulabilirim ?

bak kardeşim sen de biliyorsundur ki günümüzde para kazanmak hiç de kolay değil gireceğin işe kolay/zor demiyceksin önce yavaş yavaş öyle para kazancaksın çırak falan deme diyonda o zaman nası para kazancan -part time işler falan yap -mesela buyuk olmayan mahelle aralarında olan magzalarda...
  99. bir_türk

Redmi note 8 kullananlar bakabilirmi 2 ye kadar sürem var

:) kafanı fazla yormana gerek note 8 i gönül rahatlyla alabilirsin arkadaşlarım akrabalarım kullanıyor gayet güzel bir cihaz gm 20 ile hiç uğraşma redmi note 8 i al geç :)
  100. bir_türk

Adaptör orjinal sorun olur mu?

hayatta olmaz
  101. bir_türk

Xiaomi redmi note 9 128gb beni oyun konusunda memnun ederim?

yerine realme 6 alınabilir bence
  102. bir_türk

Realme 7 serisi beklenir mi ?

o kadar çok vergi varki hangisinin yüzünden olacağını tahmin edemioz .d
  103. bir_türk

Realme 7 serisi beklenir mi ?

az çok hesaplamalarıma göre 4000 tl gibi bir fiyatla giriş yapar ama yeni gelecek telefonlar ve rakipleri yüzünden fiyatı muhakkak düşer(düşmeli) 3700 gibi bir fiyata düşer bence en sonda
  104. bir_türk

mi note 10

telefoncu bi arkadaş xiaomi be samsung modellerini satıyor mi note 10 a ise 3600 tl diyor
  105. bir_türk

mi note 10

teşekkürler arkadaşlar çok faydanız oldu
  106. bir_türk

mi note 10

Bu zamanda 3600 tl'ye mi note 10 alınır mı realme 6 pro yerine? (bence alınır bir de sizin düşünceleriniz neler)
  107. bir_türk

realme 7/7pro ve hızlı şarj

Merhaba arkadaşlar realme 7/7pro 3 Eylülde tanıtılçak beklentilerinkz nelerdir fiyat tahmininiz nelerdir birde ek olarak şunu soracağım; 65watt hızlı şarj ile gelecekmiş 65watt bir süre sonra telefonun piline hasar vermez mi yani bir süre sonra şarjı daha hızlı gitmeye başlamaz mı ? (not: fiyat...
  108. bir_türk

mi note 10 lite mı realme 6 pro mu

aynen kardeşlerim haklısınız iki telefonuda bir elime alıyım o an aklım hangisine giderse onu alırım :)
  109. bir_türk

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Nasıl ?

8 pro iyi güzelde mtk 12 nm işlemci... 1598463066 8 pro iyi güzelde mtk 12 nm işlemci...
  110. bir_türk

aynen realmenin alt modellerinde bir çok sorunda var açıkcası marka/marka değilde telefon/telefon bakmak gerekiyor haklısın kardeşim
  111. bir_türk

Forum değil tdk sanki

kardeşim zaten senin orda olman hata en başta burda olman gerekiyordu ?
  112. bir_türk

aynen benziyorlar ama mi note 10 lite'ın kırılmaz cam sorunu ve bazılarıda fazla ısınıyor diyor ama ne kadar gerçek bilmiyorum :) ve de xiaominin yazılımsal hataları vs bunlardan düşünceliyim
  113. bir_türk

aynen benziyorlar ama mi note 10 lite'ın kırılmaz cam sorunu ve bazılarıda fazla ısınıyor diyor ama ne kadar gerçek bilmiyorum :) ve de xiaominin yazılımsal hataları vs bunlardan düşünceliyim
  114. bir_türk

Arkadaşlar uzun kullanımda hangisini almalıyım sizce realme 6 pro düşünüyorum ama mi note 10 lite da al diyen çok oluyor sizce hangisini almalıyım Not;her iki telefonada bütçe yeterli karşılaştırmada bütçeyi ve ram'i düşünmeyin
  115. bir_türk

Mi Note 10 Lite 6+128 vs 8+128

eğer bütçen fazla fazla ise 8gb al ama 6 gb ile olanla kullanırken bir fark anlamazsın sadece kağıt üstünde 8gb ramim var die mutlu olursun o kadar yani 6gb al bence,günümüzde para kazanmak kolay değil biliyorsunuz
  116. bir_türk

Mi Note 10 Pro ?

bende 3800 tl olduğundan pek güvenemiyorum 1598457212 xiaominin yazılımsal hataları beni korkutuyor açıkcası mi note 10 lite 8gb ram ile realme 6 pro arasında çok gidip geliyorum
  117. bir_türk

Mate 20 lite arka kısım çıkma?

bencede hiç elleme bişi yapma direk servise gönder
  118. bir_türk

Mi Note 10 Pro ?

Arkadaşlar bi telefoncuda mi note 10 pro 2.el 'sıfırdan farksız' çok az kullanımış 3800tl son fiyat diyor sizce alınır mı Not bir ay içinde realme 6 pro alacağım yoksa bunu mu alıyım
  119. bir_türk

Bir numara beni hep arayıp duruyor

%100 denemiş TÜRK USULÜ
  120. bir_türk

Realme Fan Fest !

bi deneyim inş mavi rengide düşer
  121. bir_türk

Realme Fan Fest !

bu senin aldığın ss mi? Bunu nasıl yakalayabiliuorsunuz ya
  122. bir_türk

Lenovo ideapad 3 10. nesil

fredos un bi tık daha ucuz olduğunu biliyorum da ben windows kurmakla uğraşmak istemiyorum direkt windows 10 ile gelmesini istiyordum bana hepsiburada nin bir yanlışlığı varmış gibi geliyor ama kararsız kaldım
  123. bir_türk

Lenovo ideapad 3 10. nesil

Merhaba arkadaşlar küçük bir araştırma sonucunda buna karar kıldım ama sorunum şuki ben bunu hepsiburada'dan alacağım ve özelliklerde fredos(işletim sistemi yok) yazıyor ama loptop windows 10 ile gelmesi lazım hepsiburda'nın bir yanlışlığı mı? yardımcı olursanız sevinirim...
  124. bir_türk

Laptop alacağım

Merhaba arkadaşlar malum canlı dersler,proje ödevleri falan bilgisarsız olmuyor oyun amaçlı değilde ders amaçlı bi laptop almak istiyorum herkes farklı bir şey diyor acaba sizin düşünceniz nedir(fiyatı abartalı bişi olmasın :) )
  125. bir_türk

Realme 6 8 gb?

alınabilir başka seçenekler; -mi note 10 lite 64 gb -note 9 pro -note 9s (belki) birde realme 6 nın bir üst modeli olan realme 6 pro bir kaç gün önce3.550 tl görmüştüm 1 tl bile çıkamam demişsin ama yinede bi belirteyim dedim :)
  126. bir_türk

Realme 6 Pro Şarj Sorunu

telefonu nerden aldınız mağzadn mı internetten mi eğer internetden aldıysanız hangi site
  127. bir_türk

Realme 6 pro hakkında düşünceleriniz..

ister realme al ister xiaomi iki telefonda seni kolay kolay üzmez ben özellikle tasarım beni cezpettiği için realme 6 pro alacağım inş
  128. bir_türk

realme 6 pro mu yoksa xiaomi note 10 lite mı? neden?

knk AMOLED ekran ve NFC senin için önemliyse note 10 lite ama ekran takıntın yoksa realme 6 pro çünkü xiaomi telefona bir güncelleme getiriyor bataryası%30 düşüyor note 10 lite'nın kasa yapısından dolayı az da ısınsa hemen ele veriyor ama kaliteli sağlam,plastik kasa ısınınca ele fazla vermiyor...
  129. bir_türk

Oppo reno 2 mi oppo reno 3 mü realme 6 pro mu

realme 6 pro
  130. bir_türk

realme 6 pro mu yoksa xiaomi note 10 lite mı? neden?

VALLAHA ARADIM KALDIM AYNI SORUYU YAZCKATIM SEN YAZMIŞSIN :) ben bu ikisi bide note 9 pro da vardı onu eledimbu ikisi kaldı
  131. bir_türk

Redmi Note 8 Pro alınır mı?

Bence özellikle bu fiyattan sonra pek alınmaz mediatek 12 nm işlemci seni üzebilir dostum bütçen yetiyorsa note 9 pro al veya note 9s öneririm 1592406431 knk parmak iziz okuyucusunu yanda olması daha pratik AMA 9 serisinde şöyle bi sorun var; PARMAK İZİ OKUYUCUSU ÇOK YUKARDA KALIYOR örn realme...
  132. bir_türk

₺2000 Bütçe

güzel bir cihaz iki arkadasımda var ikiside memmunlar sd işlemci seni 2000tl ye üzmez benim 2k bütçem olsa 1-) redmi note 8 2-)tcl plex olur seçeneklerim
  133. bir_türk

Mi Note 10 Lite Alınır Mı?

knk mi note 10 lite güzel telefon fiyatıda günümüz şartlarına göre gayet iyi ben şahsen telefonu beğendim realme 6 pro alacağım bende inşallah ikisi arasında kaldım ama realme 6 pro nun arkasındaki yıldırım-şimşek efekti çoook hoşuma gitti zaten iki telefon arasında dağlar kadar fark yok...
  134. bir_türk

Sizce ne almalıyım

knk mediatek 12nm işlemci seni bir kaç yıl sonra üzer heee ben iki sene sonra yine telefo değiştiririm dersen bilemem ama bence redmi note 8 pro alma bütçen yetiyorsa redmi note 9 pro güzel cihaz veya bir altı note 9s(batarya dolum süresi biraz fazla gelebilir) e bak 1592405485 Agalar bi de...
  135. bir_türk

mi note 10 lite

mi note 10 lite ın arkadaki yapım kalitesinden dolayo ele daha çok ısınıyormuş gibi geliyor oysa plastik olsa o kadar elle ısınmaz P40lite sırf google servisleri yok diye bile alınmaz her şeyi googledan yapıyoruz huawei kendi şeyini ayarlaması daha 2-3 sene sürer mi note 10 lite dışında realme 6...
  136. bir_türk

LGS Hedef.

Ben 476 puanla geçen sene İstanbul şehremini anadolu lisesi pertevniyalı boş verin
  137. bir_türk

Realme 6 pro/Redmi note 9 pro/mi note 10 lite

Realme 6 pro mu Redmi note 9 pro mu mi note 10 lite mı sizce hangisini almalıyım