Arama sonuçlarınız

1. GreatDanton

Mi 10t pro android auto sorunu

Merhaba Mi 10t pro telefonumu orjinal kablosu ile arabama bağlayıp android autoyu kullanmak istiyorum ancak sürekli kopma oluyor. Her saniye bağlantı koptu tekrar bağlandı şeklinde oluyor. Telefonda çift uygulama kullanmıyorum. Hatta ikinci simi devre dışı bırakarak yine denedim olmadı. Acil...
  2. GreatDanton

Monitör önerisi

Teşekkürler arkadaşlar benim için en uygun bu gibi geldi. https://www.trendyol.com/acer/23-8-ka242ybi-1920x1080-75hz-vga-hdmi-1ms-freesync-ips-monitor-p-35130833?boutiqueId=537784&merchantId=105369
  3. GreatDanton

Monitör önerisi

Arkadaşlar durum değişti max 1000₺ olacak şekilde önerilerinizi rica ederim
  4. GreatDanton

Monitör önerisi

Arkadaşlar merhaba; Trendyol’da geçerli olmak üzere hediye çekim var ve monitör alacağım ama pek bilgim yok bu konuda. Max 1500₺ olacak şekilde gözü yormayan, varsa yükseklik ayarı yapılabilen önerilerinizi rica ederim. Oyun oynamıyorum home office olarak iş amaçlı kullanacağım ve film vs...
  5. GreatDanton

Belgrad Ormanı piknik alanı alkol yasak mı?

Arkadaşlar herkese selam. Yarın arkadaşlarla Belgrad ormanında pikniğe gideceğiz ve yanımıza bira vs alalım diyoruz ama yasak olabileceği söylendi. Bu alanda alkol yasağı var mı?
  6. GreatDanton

Redmi Note 9 Pro Whatsapp Görüntülü Arama

Merhaba düzelme olmadı
  7. GreatDanton

Hocam bahsettiğim konu wp’nin çözünürlüğü düşürmesi gibi bir şey değil. Çözünürlükle alakalıda değil pis ve çamurlu lekeli bir görüntüden bahsediyorum
  8. GreatDanton

Dediğin gibi deneyeceğim, geri bildirim yaparım
  9. GreatDanton

Hepsiburadadan aldım dün aldım ilk izlenimim güzel bahsettiğim sorunda düzelirse gayet güzel görünüyor. Öneririm
  10. GreatDanton

İnternette herhangi bir sorun yok cihazın normal kamerasındada sorum yok ama wp ile görüntülü konuşmada berbat bir görüntü var
  11. GreatDanton

Arkadaşlar herkese merhaba; Dün Redmi Note 9 Pro (128gb) telefonum geldi ve özelliklerini denerken whatsapp görüntülü aramadaki benim görüntü kalitesizliğimi farkettim. Karşı taraf güzel görünüyordu ancak ben çok kötüydüm sanki kontrast ve Hdr ayarların hepsi fullenmişcesine farklı ve lekeliydi...
  12. GreatDanton

3000 tl civarı telefon ne önerirsiniz?

Son zamanlarda düştü zaten fiyatı 4000 civarındaydı 128 gb olan ama şuan 3500 3600 civarına indi. Dahada düşer mi emin değilim
  13. GreatDanton

Hepsiburada veya Amazon’da en uygun fiyatları gördüm. İkisinden birini tercih ederim.
  14. GreatDanton

Sağolun hocam ama 3200 e düşen 64 gb sanırım. Mi note 10 lite modelinde hafıza kartı desteği olmadığından 64 gb almak yetersiz kalabilir, 128 gb modeli en mantıklısı duruyor
  15. GreatDanton

2 yıldır iphone 7 plus (32gb) kullanıyorum beni sinir krizine sokacak herhangi birşey ile karşılaşmadım ama artık eksiklerini hissediyorum. Hafıza yetersiz. Özellikle kamera tarafında akşam çekimlerini hiç beğenmiyorum. Batarya konusu ise berbat. 7 plus böyleyken 7’yi sen düşün. Bu nedenle gidip...
  16. GreatDanton

MediaMarkt Telefon ücretleri!!

Hocam fiyatların yükseldiğini biliyorum ancak mediamarktta bu durum biraz uçuk. Örneğin Redmi Note 9s(64gb) hepsiburadada 2900₺ iken mediada 64 gb olanı 3400₺. Bu fark neden kaynaklanıyor onu anlamadım
  17. GreatDanton

MediaMarkt Telefon ücretleri!!

Merhaba arkadaşlar MediaMarkt’ta telefon ücretleri piyasa ortalamasına göre neden çok daha yüksek? Orta segmentte yaklaşık 500₺ civarlarında hatrı sayılır bir fark var. Elimde 2000₺ mediamarkt çeki var ve telefon almam gerekli ancak fiyat farkları göz göre göre kazık yemek gibi oluyor. Çekle...
  18. GreatDanton

Taotronics Sound Liberty 53?

Hatırlatma
  19. GreatDanton

Taotronics Sound Liberty 53?

Arkadaşlar merhaba; Taotronics sound liberty 53 tws kulaklı hakkında kullananların veya bilenlerin yorumlarını merak ediyorum. Ses, telefon konuşması ve kulaktan düşme gibi konularda bilgilerinizi paylaşır mısınız? Hayırlı forumlar
  20. GreatDanton

Akıllı bileklik Xiaomi Mi Band 4/Honor Band 5?

Özellikleride açıklanınca dediğiniz fiyat farkı olursa çok etkilemez tercihim 5’ten yana olur
  21. GreatDanton

Mi Band 4 NFC modelini duymamıştım ancak 5’in Temmuz’un ilk haftası geleceğini duymuştum. Fiyatları konusunda tahmininiz var mı?
  22. GreatDanton

Merhaba Arkadaşlar; Akıllı bileklik olarak hangisini önerirsiniz, malzeme kalitesi ve özellik olarak ne gibi farkları var? Önerilerinizi paylaşmanızı rica ederim -Xiaomi Mi Band 4 -Honor Band 5
  23. GreatDanton

f/p açısından hangisini önerirsiniz?

Sosyal medya kullanımı takip seviyesinde, sürekli foto, twit, hikaye atayım ve değil bu nedenle ios kararlılığına ihtiyacı olmayacaktır. 7 plus ben kullanıyorum ancak max 2 yıl daha verimli kullanılabilecek cihaza 4000 üstü vermek mantıklı gelmiyor. Dediğin gibi apple için X ve üstü alınmalı...
  24. GreatDanton

Hocam görüşün için teşekkürler. Kamerası iyi evet ama yaklaşık 1000₺lik farka değer mi? Bildiğim kadarıyla 9s’in de bataryası iyi, oyun oynamayacağı için bataryayı çok sorun etmiyorum
  25. GreatDanton

Merhabalar; Kardeşime (kız) telefon alacağım ve özellikşe kullanımı sosyal medya ile kamera üzerine yoğunlaşacak. Birde netflix izler. Bu kullanım şartlarına göre hangisi mantıklı seçim? Xiaomi redmi note 8 pro Xiaomi note 9s Xiaomi note 9 pro Xiaomi mi 9t Xiaomi mi note 10 lite Biliyorum 8 pro...