Arama sonuçlarınız

1. mertali bikir

Yardım Ekran kartımın arka plakasını söktükten sonra görüntü vermiyor

Uzatmaya gerek yok herşeyi detaylıca anlattığım konu burada: ASUS Dual RTX 2060 ekran kartının arka kısmını söktükten sonra görüntü vermiyor 1649725377 Sorun çözüldü 4. Sayfada
  2. mertali bikir

Kulaklığın Kablosu Yerine Başka Bir Kablo Takmak

Kualklığımın data kablosunun ucu koptu. Onun yerine herhangi bir usb a-usb c kablo alsam yeterli gücü sağlayabilirmi?
  3. mertali bikir

Kurgu Programı Önerisi

Merhaba benim rtx 2060, ryzen 5 3600, 16 gb ram'li bilgisayarımda kullanabileceğim en optimize montaj programı nedir, ve ücretsiz olarak photoshop gimp kullanmayı düşünüyorum sizce yeterli bi program mı?
  4. mertali bikir

4000 lira pc önerisi

bi bak derim yani bilgisayar
  5. mertali bikir

iPhone 11'in ekranı beni üzer mi?

bence üstüne biraz koyup s20 ultra almanı öneririm niye 64 gb depolama bence hiçbir şekilde yetmez iphone lara yüksek boyutlu güncellemeler geliyor diye biliyorum burdan çok daha rahat bir şekilde karşılaştırabilirsin ülkemizde satışı yoktur yazısına takılma çoğu yerde var
  6. mertali bikir

Kulaklık Önerisi(Max. 350)

Azıcık daha ekleyebilirsen bunu almanı öneririm mikrofonu çok iyi yayın veya youtube içeriği üreticeksen Rampage Rm-k60 Drop Plus All In One Usb 7,1 Typ-c ve 3.5 mm Çıkışlı Surround Gaming Oyuncu Kulaklık Fiyatı, Yorumları - Trendyol
  7. mertali bikir

Maksimum 10.000 TL MSI laptop önerisi

aynı fiyata bulduğum 2 cihazı karşılaştırıcam 1 Abra A7 V12.4.3 2 MSI GL65 Leopard 10SCXR-061XTR BELLEK Monster 8GB RAM 2933MHZ Msi 8GB RAM 2666 MHZ EKRAN Monster ekranı 120 hz ips Msi 144hz tn DEPOLAMA Monster 500GB m2 Msi 250GB m2 EKRAN KARTI Monster 1650 ti Msi 1650 ti AĞIRLIK Monster...
  8. mertali bikir

1600 Watt lık psu ları kimler kullanıyor ?

Merhaba bugün karşıma 1600 watt lık bir güç kaynağı çıktı youtube da surf yaparken. Dedim kendi kendime "ulan insanlar nabıyor bunlarla" dedim ve buraya geldim. Benim düşüncem şu yönde quadro ekran kartlarını kullanan, threadlipper işlemcileri kullanan kişiler mi kullanıyor bunları? Video...
  9. mertali bikir

Telefonumun hoparlöründen ses cızırtılı geliyor

Çok garip bişey oldu. Kendiliğinden düzeldi. :D
  10. mertali bikir

Telefonumun hoparlöründen ses cızırtılı geliyor

Telefonumun şarj ı çok az iken telefonumu 1 dakika boyunca sallarsam bana birkaç dakikalık konuşma süresi olucağı aklıma geldi. ve hemen yaptım ki eve kadar şarj yetişsin. Eve geldim ve şuan telefonun hoparlöründen çızırtıdan başka ses gelmiyor.
  11. mertali bikir

Telefonumun hoparlöründen ses gelmiyor

Telefonumun şarj ı %1 di ve daha önce biri bana şarj çok az ken telefonu 1 dakika boyunca salla 5 dk lık bi konuşma sürem olcağını demişti yaptım ve şuan telefonumun hoparlöründen çok garip bi ses geliyor ve telefonum çok ısınyor ne yapmalıyım Noktalama işaretlerini koyamadım çok ısınıyor telefon
  12. mertali bikir

g-sync monitör tavsiyesi 144hz 1 ms 24 inc

Düzelttim sildim ya :)
  13. mertali bikir

g-sync monitör tavsiyesi 144hz 1 ms 24 inc

https://www.hepsiburada.com/casper-excalibur-e24fhd-g-245-165hz-1ms-hdmidisplay-freesync--g-sync-full-hd-led-monitor-p-HBV000011GYAV?magaza=EXCALIBUR Hem bütçeyi aşmıyor hem 165 hz.
  14. mertali bikir

Hatırlayamadığım eski bir oyun

Sağ köşede bir top vardı o top u çekip fırlatarak topu sektirerek puan kazanıyorduk. O oyunun adını hatırlayan varmı ?
  15. mertali bikir

Monitörümde ölü pixel ile gelirse ,yenisini talep edebilirmiyim ?

Merhaba ben casper ın E24FHD-G monitörünü alıcam. Monitörde diyelim 1 ölü pixel çıktı casper ı arayp yenisini talep edebilirmiyim ,yada değiştirilmesini?
  16. mertali bikir

Düşük ayarlarda darboğaz

Peki hangi donanımı değiştirirsem bu sorun çözülür ?
  17. mertali bikir

Düşük ayarlarda darboğaz

Selam bu videonun 2:15 dakikasında düşük ayarlarda sistem darboğaz yapıyor yani ben 1080 p değilde 1280x960 en düşük te oynarsam daha mı çok kasıcak ,Yada valorant ta ?
  18. mertali bikir

RTX 3000 stokları yeni yıla kadar düzelir mi ?

Bence etheryum düşüşe geçtiği zamanda kartların anasını ağlatmış etheryumcular da o kartları 2. Elden satıcaklar umarım düşer bu etheryum da kafamız rahatlar yemin ediyorum ya
  19. mertali bikir

Aynı marka aynı kart farklı fiyatlar ?

Selam dün ekran kartlarının fiyatlarını incelerken 3080 gaming oc 9000₺ civarındayken eagle oc tam bir fiyat söylemiyim yanlış hatırlamıyorsam ondan çok daha ucuzdu bunların arasındaki uçurum fiyat farkı neden var ?
  20. mertali bikir

Rtx 3060 için monitör

Selam bildiğiniz 2k 24 inç 165 hz uygun fiyatlı 1 ms bir monitör onerirmisiniz?
  21. mertali bikir

Araba alacağım 800 bin tl limit var ne önerirsiniz

Zorlu enerji nin şarj makineleri var
  22. mertali bikir

Araba alacağım 800 bin tl limit var ne önerirsiniz

Tesla model s var sahibinden de 680 e 2014 model
  23. mertali bikir

Hücresel veri ile oyun indirme

Depolama alanından kaynaklı olabilir benim başka bir android cihazımda da aynısı olmuştu.
  24. mertali bikir

Telefonumun dokunmatiği düz zeminde basmıyor.

Adı ney ayarın
  25. mertali bikir

Telefonumun dokunmatiği düz zeminde basmıyor.

Merhaba bundan birkaç ay önce samsung A21s aldım ve telefon düz bir zemine koyduğumda dokunmatiği bazen basıyor bazen basmıyor sizce ne yapmalıyım?
  26. mertali bikir

iphone 12 pro 128gb alıyorum.

Al ve şindiden hayırlı olsun.
  27. mertali bikir

32 gb 2933 mhz ram mi yoksa 16 gb 4400 mhz ram mi?

Selam ben bu 2 si arasında kaldım 32 gb 2933 mhz ram mi almalıyım yoksa 16 gb 4400 ram mi almalıyım ona göre alıcam anakartı
  28. mertali bikir

Samsung adaptörüm ile huawei telefonumu şarj edemiyorum

Merhaba birkaç ay önce samsung a 21s satın aldım ve evde bir huawei p40 lite telefon daha var samsung adaptör ile şarj etmeye çalıştığımda huawei telefonu bir edip bir etmiyor aynı bozuk bir adaptör gibi ama a 21s e taktığımda sorunsuz bir şekilde şarj ediyor bu neden oluyor adaptör ü garanti ye...
  29. mertali bikir

Favori müzisyeniniz kimdir, neden ?

Evet soru zaten başlıkta yazıyor favori müzisyeniniz kim, ve neden o ?
  30. mertali bikir

Bu sistem darboğaz vs. Yaparmı ?

İşlemci i7 10700k 3.8 ghz Ekran kartı rtx 3080 ti Ram tuf tforce delta 2x16 Güç kaynağı corsair 850 wat 80+ gold Hard disk 1 tb corsair Anakart msi mag b460m Kesintisiz güç kaynağı ~800₺ Derseniz bu parça yerine bu parça daha uygun olur. Önerilerinizi bekliyorum. :)
  31. mertali bikir

Hangi siteden bitcoin almalıyım?

Merhaba songünlerde bitcoin in artmasıyla birlikle bitcoin almaya karar versim btc türk dite bi siteyi duymuştum tc kimlik no istiyor siz aldıysanız hangi siteden aldınız hizmeti nasıl?
  32. mertali bikir

Driver ları yükledim ama çalışmıyor

Bana yardımcı olan herkeze çok teşekkürler <3
  33. mertali bikir

Yükledim setup dosyası olmayan 2 dosya vardı onları nereye atmalıyım ? 1609783680 Nerden bakabilirim ağ kartının modeli ve markasına ?
  34. mertali bikir

Selam ben dün bilgisayarıma windıws 7 yi yükledim iyi güzel de driver lar kurulmadı acer in sitesinden telefonuma indirip açtım ve kurulum u gerçekleştirikten sonra yeniden başlattım ve internet e hala girilemiyor ne yapmam gerekiyor ?
  35. mertali bikir

hangi usb çoklayıcı kullanmalıyım?

1 tane usb yi çıkarıp yerine bunu takıcam
  36. mertali bikir

hangi usb çoklayıcı kullanmalıyım?

Merhaba benim laptopumun 1 usb si nedensizce çalışmamaya başladı önerebileceğiniz ucuz çoklayıcılar varmı ? Bakıyorum 20 tl yede var 100 tl ye de var. Dosya transferi ile uğraşmıyorum 3.1 gen 1 e vs. gerek yok.
  37. mertali bikir

2k monitör önerebilirmisiniz ?

MSI Optix MAG274QRF-QD 27" 165Hz 1ms (HDMI+Display) G-Sync Fiyatı (hepsiburada.com) uygunmu senin için ?
  38. mertali bikir

Disk birleştiremiyorum

Aynı
  39. mertali bikir

Disk birleştiremiyorum

Dediklerinin aynısını akşam yaptım zaten basılmıyor tuşa birkaç video da izledim senin dediğini anlatıyorlardı aynısını yaptım hiçbirşey değişmedi
  40. mertali bikir

Disk birleştiremiyorum

Peki nasıl yapmalıyım ?
  41. mertali bikir

Disk birleştiremiyorum

Disk i genişlet e basılmıyor gri
  42. mertali bikir

Disk birleştiremiyorum

biçimlendirip tekrar denedim ama hiçbirşey değişmedi
  43. mertali bikir

Kendinizde sevmediğiniz özellikleriniz?

1. ego 0 (bu gerçekten kötü birşey) 2. çok üşengecim 3. asostal im :( 4. herşeyimi şans a bırakmam
  44. mertali bikir

Disk birleştiremiyorum

Merhaba D disk ini iptal edip c diski ile birleştirmeye çalıştım olmadı. c Ye tıklayıp birimi genişlet tuşuna basılmıyor nasıl bir yol izlemeliyim ?
  45. mertali bikir

oyun a girdiğimde klip alma bildirimini nasıl kapatabilirim?

Merhaba oyun oynarken süreki sağda bir bildirim çıkıyor bu anı kaydetmek için... diye mouse çevirmeme engel oluyor nasıl kapatabilirim ?
  46. mertali bikir

windows 10 yükleyeceiğim ek klavye iptal olurmu?

Yardımcı olan herkeze teşekkürler.
  47. mertali bikir

windows 10 yükleyeceiğim ek klavye iptal olurmu?

Merhaba windows 10 u denemeye karar verdim vee aklıma bir soru takıldı. Benim laptop un klavyesi bozuk ve ben klavyeyi iptal ettim windows u kurarken sıkıntı çıkarırmı, windows kurulum ekranında ekran klavyesi varmı ?
  48. mertali bikir

Çok ucuza xbox lar var nedir bunlar ?

276 oy 4.5 yıldız konsola vermişler yazıyor zaten yukarda
  49. mertali bikir

Çok ucuza xbox lar var nedir bunlar ?

Arkadaşlar böyle bir konsol gördüm bu nedir neden bukadar ucuz bi fikriniz varmı
  50. mertali bikir

Arkadaslar cs 1.6 kasiyor

büyük ihtimal arkada çalışan bir programdan oluyor açık olan programları bi tek tek kapatıp açmayı bir dene bendede aynısı olmuştu gereksiz bir kasma olmuştu overwolf ü kapadım kasma 0 a indir
  51. mertali bikir

sayfa aşşağı inmiyor

Merhaba tarayıcılarımdan herhangi bir sayfayı açtığımda bir süre boyunca aşşağı tekerkeği kaydırmama rağmen sürekli sayfayı yukarı alıyor bu bir süre devam ediyor sonra başka bir şey arattığımda düzeliyor nasıl çözerim?
  52. mertali bikir

Half life counter strike

uyugulamaya sağ tıklayıp yönetici olarak çatıştır de bakalım belki düzelir yani bende düzeliyo :)
  53. mertali bikir

Klavyem bi anda çalışmamaya başlafı

1 haftalık felan dediğim gibi 1607115857 Peki sence ne almalıyım max 400 tl ye felan?
  54. mertali bikir

Gamepower saber rgb
  55. mertali bikir

Soğumasını mı bekleyim yani sence ?
  56. mertali bikir

Klavye çok yeni bişey değil oyüzdrn güncelleme geldiğini sanmıyorum
  57. mertali bikir

Merhaba video izlerken bi anda klavyemin ışıkları sönüp açılmaya ve bilgisayardan usp takıp çıkarma sesleri gelmeye başladı klavye daha 1 haftalık neden olmuş olabilir sizce ve nasıl düzeltirim ? Ve şuan klavyenin ışıkları yanmasına rağmen tuşlar basmıyor.
  58. mertali bikir

Huawei p40 lite ne ile takas edilir ?

Merhaba bende huawei p40 lite ı takaslasam karşılığında ne alırım? Telefon 0 gibi 0 çizik hiçbirşeyi yok sizce ne eder ?
  59. mertali bikir

Monitör alıcam arada kaldım

Oyun odaklı alıcam profesyönel olarak kullanmıyacağım. Samsung un monitörleri bana biraz diğer markalardan pahalı geldi ve Samsung lara baktığımda çoğu kavisli ve diğer markalara göre biraz pahalı olduğunu gördüm ve tepki sürelerinin biraz fazla olduğunu farkettim
  60. mertali bikir

Monitör alıcam arada kaldım

Merhaba ben birkaç aya bilgisayar alıcam monitör olarak sizce hangisi daha iyi Rampage flash yada Monster ın yeni monitör ü olan Monster aryond a27 mi ? Rampage flash tn panel Monster aryond va panel Paneller arasındaki farklılıkları açıklarmısınız Sizin daha iyi önerileriniz varsa...
  61. mertali bikir

Bilgisayarımı satmayı düşünuyorum nekadar eder ?

Ben bu bilgisayarımı satmayı düşünüyorum nekadar eder sizce ?
  62. mertali bikir

Telefonumun ekranını rengi pembeye kayıyor

Telefon kamerasında belli olmuyor hiç hani telefonu düşürünce ekranin bi köşesi mora kayar sonra tam ekrana yayılır ya işte onun düz bakıyorum pembeye kayıyor telefonun altından bakıyorum normal beyaz
  63. mertali bikir

Telefonumun ekranını rengi pembeye kayıyor

Merhaba benim telefonumun ekranı düz bakınca beyaz renler pembeye kayiyor yanlardan bakınca beyazlar düz beyaz oluyor sizce neden oluyordur bu sorun ?
  64. mertali bikir

Bilgisayarım kendiliğinden kapanıyor acaba işlemciden mi ?

Merhaba bilgisayarım kendi kendine kapanıyor bilgisayarcıya gittiğimde işlemciden kaynaklı olduğunu söyledi ve daha yeni format attırdım sizce neden olabilir ?
  65. mertali bikir

TAA nın videosunun kaldırılması

sizcede taa nın videosunun kaldırılması çok saçma değil mi sizin bu konuda düşünceleriniz ney şu yarım saniyelik reklamdan derğildir umarım https://prnt.sc/te787t
  66. mertali bikir

yaylı tuşlar

merhaba ben klavyemi temizleyeceğim zaman yaylı tuşları çıkartamıyorum bi anlatan yada video çekip anlatan olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler
  67. mertali bikir

Minecraft Mob Trap

videoyu bi atarmısın
  68. mertali bikir

opera her girdiğim hesaptan çıkıyor

Merhaba ben her bilgisayarı açıp kapattığmda hesaplarıma giriş ypamış olsam bile opera otomatik olarak çıkış yapıyor ne yapmalıyım ve bu sadece operada oluyor chrome da felan hiç çıkmıyor ne yapmalıyım
  69. mertali bikir

LGS 2020 Matematikte Hatalı Soru Çıktı!

ahtalıysa zaten direk +2 doğru yazarlar hem sana hem bana :)
  70. mertali bikir

En sevdiğiniz süper kahraman.

eskiden en sevdiğim kanal disney channel olmasından mı kaynaklıdır bilmem ama Spiderman
  71. mertali bikir

apple tv mi yoksa normal bi tv box mı?

merhaba benim aklıma oluşan bir soru işaret i var ben şimdi apple tv alırsam onun sunduğu diziler ücretsiz mi oluyor yoksa netflix gibi aylık bi ücret ödemem mi gerekiyor? Sizce tv ye normal bi tv box mı alsam daha karlı olur yoksa apple tv mi ?
  72. mertali bikir

Windows 10 kurduktan sonra etkinleştirme

işte o sürekli doğru çıkamayabilyor mesesla videoda furkan abi şanslıydı bence direk parayı alıp başlarından sağabililerdi bu birazcık şans işi o briazcık öyle ucuza key almak 1592748422 bece
  73. mertali bikir

Windows 10 kurduktan sonra etkinleştirme

bildiğime göre gerekmiyor sadece sağ altta lanet bir yazı çıkıp hiç gitmiyor istersen ofis+ windwos key satılıyordu bi aralar 6$ dı galiba istersen onu alabilirsin 1000 kusür lira vermektense
  74. mertali bikir

Varolant ekran kartı mı işlemci bazlmı ?

öncelikle niye unlost x overclock lu ve önceliğim cs ve varolant 2. planda pubg
  75. mertali bikir

kış çıkacak bilgisayarlar için bi video varsa atabilirmisin
  76. mertali bikir

Merhaba ben unlost echo v2 alıcam varolant ı 1080p ultrada ortalama kaç fps alır oyun ekran kartı bazlı ise pubg gibi sistem oyunda sıkıntı yaratırmı ?
  77. mertali bikir

Cyberpunk 2077'den beklentileriniz neler?

oynıyamıycam ama çok iyi gibi duruyor gta ya rakip çıkacak mış gibime geliyor ama oyunu 1. oyundaki gibi gibi uzun süre uğraşıp yaparlarsa ya çok iyi bir patlama olur yada çok uzun süre bekllettiği için oyuncularını kaybedebilir oyun 2 yıl gibi bir sürede çıkarsa 2. oyununun un iyi olma...