Arama sonuçlarınız

1. M

İnternet üzerinden birisini bulma

Merhabalar Birisinin ismini,üniversiteyi okuduğu şehri,bölümünü biliyorum. Fotoğrafını gördüm ama şuan o fotoğraf bende yok. Bunlar haricinde bildiğim şeyler çok kişisel bulmamda bir faydası olmaz diye düşünüyorum. Bu kadar bilgi ile bu kişiyi nasıl bulabilirim. Bulacak bir arkadaş varsa ve...
  2. M

PUBG için tetik tuşu

Merhabalar PUBG Mobile için tetik tuşu alacağım. Daha önceden kullandığım tuş plastik dandik bir şeydi. Sonradan aldığım ise yeni telefona uymuyor. Kullanıp memnun kaldığınız tuş varsa önerir misiniz. Max 100-150TL.
  3. M

Xiaomi Redmi Note 9 Pro IMEI Kayıtlı Değil

Hayır herhangi bir mesaj, e posta, arama almadım. Sim kartı taktım kullanıyorum.
  4. M

Xiaomi Redmi Note 9 Pro IMEI Kayıtlı Değil

Merhabalar Dün Hepsiburada dan satın alıp bugün adresime gelen note 9 pro(Xiaomi Türkiye Garantili) yu teslim aldım. Fakat IMEI numarasını e-Devlet Kapısı Devletin Kısayolu | www.türkiye.gov.tr den sorguladığımda Durum KAYIT BULUNAMADI yazıyor. IMEI nin kayıtlı olması gerekmiyor mu? Ya da daha...
  5. M

4000 TL civarı en stabil telefon

not 9s 64 cigolayt olan versiyonda 4gb ram var. İşinizi görüyorsa alabilirsiniz.
  6. M

9. Kattan Düşen Biri Ölücek midir?

155 i arıyorum ne olur ne olmaz.
  7. M

Kesin bir şey deriz 9.kattan aşağı atlayan kilolu arkadaş aynı su balonu misali patlar.
  8. M

Telefonum Yavaş Şarj Olmaya Başladı

Şarj adaptörü bozulmuş olabilir. Şarj kablosu bozulmuş olabilir. En kötüsü anakart yanmış olabilir. Benim s6 da anakart yanmıştı. Garanti ile değiştirmiştim.
  9. M

Basit bir potansiyel enerji hesabına göre +85 kilo bir arkadaş %95 ölür. (%5 mucize)
  10. M

3000-4000 tl arası en iyi telefonlar??

Yazmayı biliyorsunuz ama okuma yok sanırım. Xiaomi Redmi Note 9 Pro - Xiaomi Mi Note 10 Lite Karşılaştırması - Epey Okuyun gelin tekrar konuşalım.
  11. M

3000-4000 tl arası en iyi telefonlar??

amoled takıntın yoksa note 9 pro , ille de amoled istersen note 10 lite
  12. M

Eski pp mi yenisi mi?

Çok güzel olmuş. Bir daha yapmayın.
  13. M

Snapdragon 720g vs mediatek helio 90t

Ben tercihimi 9 pro dan yana kullanıcam. Varsın daha az performanslı olsun. g90t ye göre az ısınıp, az pil tüketicek.
  14. M

Mi 9t ve note 9s vs note 8 pro

note 9 pro
  15. M

4000 TL civarı en stabil telefon

Note 9 Pro .. Yarını bekliyorum almak için belki indirim olur.
  16. M

Kedilere kuduz aşısı

Cümlede anlam dersini kaçırdınız sanırım. 3 aylık ve 3 aylıktan büyüğe yapılabilir demiş.
  17. M

Yarı brick telefon

Komple sistemi temizleyip yeni yazılım yükleyeceksin. İşlemci yazılımı kabul etmesiyse yanlış rom denenmiştir.
  18. M

Kaçakcılık Hk.

Seni kandırmışlar arkadaşım. açık olarak satılan her tütün marka ne olursa olsun yasaktır. 1591378279 Hayır yanlış anlama yanlış biliyorsam çok iyi yıllardır açıktan küba alırım. ama yasak olduğunu biliyorum
  19. M

Kaçakcılık Hk.

Niye bilmiyorum ama alasım geldi elektrikliyi. Elle sarmak zor oluyor. Ben alayım sonra ihbar edelim. Nasıl fikir ?:D
  20. M

Kaçakcılık Hk.

Öğrendim kısa bir araştırma ile. Basit deyişle makine insan gücü ile çalışıyorsa yasal, elektrik ile otomatik çalışıyorsa yasak. Kurmalı olanlar şahsi, elektrikli otomatik saranlar ticari sayılıyormuş. Ben de şikayet ediyorum.
  21. M

Bugün alacağım telefon için öneri

Galaxy S6 ilk çıktığında aldım. 2.200 TL civarından. Hiç pişman olmadım çünkü zamanının en iyisiydi. Şu zamandaki en iyi Samsunglar 7-8binden başlıyor. Eğer karşılayabilirsen sen de pişman olmazsın.
  22. M

Kısıtlama şifresini unuttum

arkadaşın faturası ile birlikte apple store ye gidebilir.
  23. M

PUBG indirimde alınırmı

Ben ilk çıktığında 65 TL ye almıştım. Değdi.
  24. M

Bugün alacağım telefon için öneri

Ben de bu telefonlar arasında kaldım. Bu pazar ya da bir sonraki pazarı bekliyorum. Note 9 Pro almak için. Olurda indirime girer diye. İllede amoled isteniyorsa +300TL ile Note 10 Lite alınabilir. Fakat Hafıza Kart desteğini kaybediceksiniz. Tercih sizin.
  25. M

Kaçakcılık Hk.

Makine nasıl yasal değil ben anlamadım yanlışınız olabilir. Makine yasaldır koyduğu tütün yasal değildir diye düşünüyorum.
  26. M

İngilizcem mükemmel ötesi ancak cümle kurmakta zorlanıyorum

Cümlenin nasıl kurulduğunu öğren. Özne + Fiil + Nesne şeklinde sırala.
  27. M

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

az önce mi store yi aradım. Bana note 9 pro nun global versiyonunun türkiye ye gelmediğini söyledi. Peki hepsiburadada satılan Note 9 Pro hangi romu kullanıyor ?
  28. M

lol şampiyon önerisi yaparmısız

Hem metaya hem de kolaylığa göre her lanede hero yazdım. Beğendiğini oyna. Top = Garen, Teemo, Nasus, Ilaoi, Tryndamere Jung = Master Yi ,Hecarim, Kayn, Graves, Mid = Bilmiyorum. Adc = Tristana, Ashe, Caitlin Sup = Yuumi , Nautilus, Soraka, 1591228439 Şunu da ekliyim Top lane de ilaoi...
  29. M

Futbolcuyum öneri istiyorum

Eğer sen de cristiano ronaldo gibi beslenebiliyorsan iç sıkıntı olmaz. abur cubur zaten düşman. Makarna tercih etme yiyeceksen porsiyon az olsun. Tavuk pek sağlıklı olmuyor günümüzde o yüzden protein için haşlanmış yumurtaya yönel. Meyve iyidir ama abartmamak lazım. En iyisi muz(potasyum) ...
  30. M

Bacak kasının hacminden çok sertliği önemli ona göre çalışma yapın. Hacim kilodur , kilo hız kaybıdır unutmayın. Enerji içeceği kesinlikle içmeyin spordan önce veya sonra kalp çarpıntısı yapar %100. Powerade de önermiyorum. Yapay tatlandırıcı sporcunun düşmanıdır.
  31. M

11 yıl dövüş sanatları ile uğraştım. Futbol ustası değilim ama vücut geliştirmesinden anlarım. Futbolda sana kas hacminden çok kas gücü ve esneklik lazım. Bacak kası çalışman seni sıkılaştırır futbola önerilmez onun yerine bisiklette daha zor güce bacaklarını alıştırman. Spor ile ilgili hiçbir...
  32. M

Xiaomi Redmi Note 9 Pro vs Xiaomi Redmi Note 8 Pro?

Çok merak ediyorum ve sormak istiyorum. Siz olsanız fazladan 550TL ödeyip Note 9 Pro alırmısınız. (Performans için) Yapacağım tercihte sizin fikirlerinizi de dikkate almak isterim.
  33. M

PIN kodumu unuttuğum için yeni sim kart alabilir miyim?

PİN kodunu unuttum deyip git sıfırlasınlar. Hattın yasal sahibi yapabilir unutma.
  34. M

3500tl telefon önerisi

aynı benim tercihlerim geçerli sizde. ben note 9 pro alacağım. azıcık indirim yakalayabilirsem.
  35. M

İstediği ayakkabıyı almadığı için annesini itip dövdü

Allah çarpsın sizi yamulturum ha
  36. M

Root atana ödül

Telefon tamiri yapan yerler yapabilir. Yaptırmadan önce rootun getirilerini ve götürülerini internetten iyice araştırın.
  37. M

Root atana ödül

Bilmiyorsanız hiç kurcalamayın cihaz soft brick olabilir.
  38. M

Root atana ödül

Daha önceden gelen root deneyiminiz yoksa yapmayın telefon elinizde kalabilir.
  39. M

Root atana ödül

Cihazlara bilgisayar ile root atmak en iyi çözümdür. Telefon marka modeli + TWRP root aratarak atabilirsiniz.
  40. M

Root atana ödül

Marka ve modeli nedir ?
  41. M

Xiaomi garanti hakkında

QCY T1 Pro önereceğim. 6 aydır kullanıyorum. Gerek bassı gerek tizi gerek şarj deposu hepsi diğerlerine göre harika.
  42. M

2. El Iphone Alınır mı

Müzisyenim telefonumu değiştireceğim, 5000TL elektro gitar ve bass gitar pedalına vermek yerine app store daki uygulamalara 50tl vererek pedal kullanmak istiyorum. Ve senin android bunu karşılamıyor ?
  43. M

Lgs'ye 17 gün kaldı ama ben hiçbir şey yapmadım

Kalpazan ya da yankesiciliği araştır. Yine tanıdıklardan eğitim verdiririz. İyi para varmış.
  44. M

Lgs'ye 17 gün kaldı ama ben hiçbir şey yapmadım

Boşver kardeşim okumayan da lazım ülkeye Sanayide tanıdıklar var veririz seni birinin yanına yevmiye ile çalışırsın
  45. M

Redmi Note 9 Pro vs Redmi Note 8 Pro vs Redmi Note 9 S

3 telefon arasından hangisini tercih etmeliyim. Maks performans(oyun) maks ömür(3-4yıl) en önemli kriterlerim. Kalanı önemli değil. Kamera , depolama alanı vs.
  46. M

2. El Iphone Alınır mı

Başlıkta yazdığı gibi 2. El iphone alınır mı sizce. Alır iken nelere dikkat etmeliyim. Ve en önemlisi 3 4 sene kullanabilmek için en düşük hangi modelini almalıyım.
  47. M

Yaşım 14 Boyum 171 boyum kaç olur?

Dostum kusura bakma ama senin gibisini ilk defa görüyorum. Bu kadar kesin konuştuktan sonra 2 metre boyunun olmasını bekliyorum. Yaşın ve boyun kaç
  48. M

Ders çalışmadan önce mi yoksa sonra mı oyun

Liseye geçiş sınavına 20günden az kalmış. Koca 1 seneyi 20 günde halledicekse çalışsın. Arkadaş oyun ile ders arası seçimi bize soruyor. Bu tercih ile başarılı olamaz. Oyun oyna boşver
  49. M

İşsiz Kalmayacak Meslek Varmı?

Doktor olun. Biz robot olana kadar her zaman hasta olucaz.
  50. M

Ders çalışmadan önce mi yoksa sonra mı oyun

Arkadaşlar az zaman kaldığını söylemiş. Bence full oyun oyna bu saatten sonra çalışman boşa.
  51. M

Yaşım 14 Boyum 171 boyum kaç olur?

(161+174+12)/2=173.5 Aile genetiğinden gelecek %90 gerçeği yansıtan boy ortalaman. 22 yaşındayım ailem saolsun 1.70de kaldım. 1591105420 Basketbolun boy uzattığı gerçeği yalan Ağırlık çalışmasının boyu kısalttığı yalan Süt ürünlerinin boyu uzattığı yine yalandır. %90genetik kalanı ise düzenli...
  52. M

kulaklık önerisi

Jbl C100 70tl ortalama
  53. M

Kaçak telefon alımı sizce nasıl ?

4200TL risk edebilirseniz deneyin. Başarılı olma şansınız %50den az.
  54. M

3000TL Telefon Önerisi

Dostum biz de telefonu 10 sene kullanmaya çalışmıyoruz. açtığım konuyu okudunuz mu bilmiyorum ama kamera önemli değil demiştim.
  55. M

Recovery mod sorunlu yardim

Normal recovery olsa bile bilgisayar olmadan sanmıyorum yeni sistem yüklenebileceğini. Bilen birine yaptırmanız tavsiyemdir.
  56. M

Saçıma ne kullanmalıyım?

Sür joleyi dik önleri arkayı yatır. Yada tam tersi. Kasma bu kadar.
  57. M

Cihaza root attığınızda stock yazılımın bir kısmı değişir bir kısmı kaybolur. Kurtarma modu kaybolmuş olabilir. Soft brick cihaza uygun olmayan yazılımların yüklenmesi yada hatalı yazılımın yüklenmesi ile olur. Bunları yaptıysanız soft brick hale getirmiş olabilirsiniz. TWRP recovery...
  58. M

Telefon açılışta logoda kalıyorsa uzunca bir süre bekleyin açılması için. açılmaz ise tek çareniz yazılımı komple temizleyip baştan android versiyonunu kurmak. Telefonunuz soft brick olmuş olabilir.
  59. M

Saçıma ne kullanmalıyım?

Su ile sprey asla bir araya gelmeyecek. Saçı yıkayacaksın, kurutacaksın ıslak olmayacak şekilde, şekil vericeksin, sonra sprey sıkacaksın. Çok sıkarsan kalıp gibi olur az sıkarsan tutmaz. Bir kez sabitledikten sonra bozup tekrar şekil vermeye çalışırsan hepten çöp olur. Deneyip görmen lazım.
  60. M

Saçıma ne kullanmalıyım?

Saçı sabitlemeye yarayan her ürün saça zararlıdır. Kullanmakta kararlı isen sprey tercihinde bulun.
  61. M

3000TL Telefon Önerisi

açıkçası bu bütçede ve günümüz şartlarında en önemlisi android işletim sisteminde 4GB ram in yeterli olacağını pek zannetmiyorum.
  62. M

3000TL Telefon Önerisi

Merhabalar Genellikle oyun için kullanılacak 3000TL bandında bir telefon arıyorum. Uzun ömürlü olması çok önemli(min3-4yıl). ayrıca maksimum performans almak istiyorum. Kalan özellikler (kamera vb.) önemli değil. Redmi Note 8 Pro 64gb Mi 9T 64gb Reno2 Z 128gb aklımda bu 3 cihaz var. Bu 3 cihaz...