Arama sonuçlarınız

1. Eray Kayser

Yazılım Mühendisliği mi Bilgisayar Mühendisliği mi ?

Ben zaten %50 burslu düşünüyorum bu da Bahçeşehirde bilgisayar ilk 60 000 yazılım ise ilk 70 000 e tekabül ediyor ben ise çok rahat bir şekilde 30 000 e gireceğime inanıyorum. Ben de donanım için bilgisayarı düşünüyorum ama yazılımda java öğretildiği için biraz daha ağır basıyor sanki.
  2. Eray Kayser

Dedem torunları arasında ayrım yapıyor

Hızlı yürü
  3. Eray Kayser

Acaba hangi Samsung?

zaten ben de ilk başta s10+ ta dedim ki 6200 TL veren 600 TL daha da verir felan diye diye 7660 TL ye kadar çıktım :D
  4. Eray Kayser

Acaba hangi Samsung?

note Note 10+ istemememin sebebi cepte taşınması çok sıkıntı
  5. Eray Kayser

Acaba hangi Samsung?

Ben de onu çok merak ediyorum normalde kendi mağazaları da kazık ama henüz anlam veremedim :D. Acaba güvenilir değil mi diye düşünüyorum ama sonuçtakurumsal bir firma olduğu için de pek ihtimal vermiyorum.
  6. Eray Kayser

Acaba hangi Samsung?

Iphone 11 Pro 10 000 TL ve bu 64 GB fiyatı Iphone 11 Pro'da da 256 GB seçeneği var bu da 12 000 TL 12 000 TL ve 7000 TL arasında 5000 TL fark var. 1590424093 Ben buna pek katılmıyorum aslında Samsung Türkiye piyasasında ki en eski akıllı telefonlardandır ve eski telefonların ömürleri de yeni...
  7. Eray Kayser

Evkur'un online alışveriş sitesi

Taksit olursa iyi olur ama olmasa da sıkıntı değil
  8. Eray Kayser

Yazılım Mühendisliği için laptop önerisi

Merhaba ben yazılım mühendisliği okuyacağım üniversite için şehir dışına çıkacağım bu yüzden bir laptop istiyorum. Ben aynı zamanda oyun oynamayı da çok seviyorum bu yüzden seçerken göz önünde bulunduracağım kriterler: Oyun oynamak için iyi bir ekran kartı (RTX tercihimdir),16 GB RAM.(Monitör...
  9. Eray Kayser

Evkur'un online alışveriş sitesi

Ben Evkur'un online alışveriş sitesinden telefon almayı düşünüyorum acaba güvenli mi?
  10. Eray Kayser

Acaba hangi Samsung?

Bence de ama sence bu kadar fiyat farkını hak ediyor mu ?
  11. Eray Kayser

Acaba hangi Samsung?

Şu anda çeşitli sitelerde indirimler var ve bazı iyi seçeneklerim var: Evkur'da 6200 TL'ye Samsung Galaxy S10+ Evkur'da 6850 TL'ye Samsung Galaxy Note 10 Evkur'da 7000 TL'ye Samsung Galaxy S20 Evkur'da 7660 TL'ye Samsung Galaxy S20+ Ayrıca sormak istediğim diğer soru gördüğünüz gibi hepsi...
  12. Eray Kayser

Evet biliyorum ama benim kafamı karıştıran şey Bilgisayar Mühendisliğinde Yazılım Mühendisliğine ek olarak donanım dersleri de var acaba Java diye yazılım mı seçmeliyim yoksa C++ ve donanım dersleri için bilgisayar mı seçmeliyim
  13. Eray Kayser

Merhabalar ben lise son öğrencisiyim bu sene bir üniversite ve bölüm seçimi yapacağım. Ben şu anda Bahçeşehir Üniversitesi'ni düşünüyorum ve bu üniversite de yazılım mühendisliği kapsamında Java dersleri, bilgisayar mühendisliği kapsamında C++ dersleri veriliyor. Acaba hangi bölümü seçmeliyim...