Arama sonuçlarınız

1. DiasaBo

Evde bulduğum para

Teşekkür ederim
  2. DiasaBo

Evde bulduğum para

Evde bir para buldum. İran yada ırak parası. Üstünde iki nokta ve bir kalp var. Büyük ihtimalle değersiz. Zaten değerinde değilim merak ettim ne parası bu?
  3. DiasaBo

Twitch Prime?

Arkadaşlar amazon prime satın aldım. Hesabı bağla dediğimde hesabın çıkmıyor. Onun yerine arkadaşımın hesabı çıkıyor (bu cihazdan ona da prime almıştım) kendi hesabımı bağlayamadım. Yardım eder misiniz?
  4. DiasaBo

Bilgisayar için gerekenler?

Merhaba, ben yakın zamanlarda bir bilgisayar almak istiyorum ama aklımda birkaç soru var. Bilgisayarı masaüstü alacağım laptoplar gereksiz pahalılaştı. Şuan da laptopa ihtiyacım yok. Kasada gerekli şeyler neler? İntel mi Amd mi? Kaliteli ekipman markaları neler fiyatı çok pahalı olmasın...
  5. DiasaBo

Zula Kaç Fps Verir

Zula oynama
  6. DiasaBo

Discord Netflix ekran paylaşımı siyah ekran sorunu

Netflix party diye bir eklenti var google da aynı anda izleyebiliyorsunuz
  7. DiasaBo

Minecraft pe de 2 kişilik server kurma yolları?

Şu an olmayan uygulama mı aternos? 1610897144 Hamachi sadece PC de var diye biliyorum mobilden yolunu arıyorum ben
  8. DiasaBo

Bass gitar için gerekli eşyalar

Arkadaşlar bass gitara başlamak istiyorum. Bunun hakkında da size bir kaç sorum olacak. 1- İlk enstürman deneyimin olacak bass gitardan mı başlamalıyım? 2- Bass gitar için gerekli donanımlar/ekipmanlar nedir? 3- Enstrümanları internetten mi almalıyım yoksa enstrüman satan mağazalardan mı...
  9. DiasaBo

Aslında bir yöntem buldum Microsoft hesabı açıp denedik ama bu kez online olmama rağmen offline görünüyormuşum
  10. DiasaBo

Hiç mi yolu yok? 1609360910 Adı neydi ki?
  11. DiasaBo

Agalar benim ankaranın diğer ucunda bir arkadaşım var. Bilgisayarı olmadığı için pe oynamak zorundayız. Birlikte oynamak için 2 kişilik server kuralım dedik. Ama pek yol bulamadım yardım eder misiniz?
  12. DiasaBo

Gta VC de zorunlu yerler

GTA VC de zorunlu olan yerler nereler Pole position club, Caufman cab, Boatyard, Sunshine autos (böyle mi yazılıyor emin değilim :) ) Darphane gibi bir yer var (dolar işaretli) bunları yaptım para kazanıyorum bunlardan Film stüdyosu ve malibu Club'ı da aldım ama film stüdyosunda uçak...
  13. DiasaBo

Gta Vice City Boatyard görevi

Teşekkür ederim
  14. DiasaBo

Nerede çıkıyor ki o paketler? Ben botlara binince hiç bir şey olmuyor. O zamanı yavaşlatan hapları mı almam lazım? Binaların yanlarında olanları.
  15. DiasaBo

Boatyard'ı satın aldım ama görevi gelmedi İnternetten baktım arkasında vice cry (adını unuttum) yazan bota binince göreve giriyorlardı. Denedim olmadı nasıl yapacağım?
  16. DiasaBo

Gta vice city de Kübalıların ve Haitililerin görevi zorunlu mu?

Çok teşekkür ederim, onları ana görev sanmıştım. Yapmak için çok kasıyodum. Şimdi de dondurmacı görevine geçtim. Taksi görevi de zorunlu sanırım.
  17. DiasaBo

Gta vice city de Kübalıların ve Haitililerin görevi zorunlu mu?

GTA VC de kübalıların görevine gidiyorum haitililerin görevini bitirmeden gelme diyor. Haitililerin görevine gidiyorum çatıdan adam vurdurduğu görevi veriyor onu da yapamıyorum. Zorunlu değilse satın alınan yerleri yapacağım. Yardım edin
  18. DiasaBo

şarj Soketi Fiyatı

Teşekkür ederim ???
  19. DiasaBo

şarj Soketi Fiyatı

Bilmiyorum şu anda bakamıyorum, bakabildiğim zaman bakacağım ama fiyat farkı olur mu lehimli olursa 1590286006
  20. DiasaBo

şarj Soketi Fiyatı

Bilgisayarım yere düştü ve Şarj soketi yukarı doğru oynadı. Çalışmıyor, bende yenisini taktırmak istiyorum. Dayak yemem an meselesi lütfen yardım edin. Laptop: Asus X704M notebook ?????????????