Arama sonuçlarınız

1. sinirli_adam

Soru Bilgisayar destekli Makine resamlığı mı bilişim mi?

Kararsız kaldım sizce hangisini seçmeliyim?
  2. sinirli_adam

Yardım disk şifresi ekranında caps lock açılmıyor

Pop os kullanıyorum. Şifremi yazacağım fakat caps lock açılmadığı için şifremi kabul etmiyor. Nasıl açabilirim?
  3. sinirli_adam

Yardım Msı afterburner çalışmıyor

eskiden hiçbir sorun yoktu format attıktan sonra program normal çalışmamaya başladı. overclok yapamıyorum ve bilgi ekranını göremiyorum. ekran kartını sildim yükledim yine aynı.
  4. sinirli_adam

Yardım Minecraft save dosyası bozuldu

Yapmıştım ama yine işe yaramadı. Pc var ama mobil daha zevkli gibi geliyor bana
  5. sinirli_adam

Yardım Minecraft save dosyası bozuldu

Oyun takılmaya ve bozulmaya başlamıştı ben de oyunu kaydettim ve çıkıp tekrar girmeyi denedim ama kayıtlı oyunum açılmıyordu ne zaman açmayı denesem oyundan atıyor. save dosyamı inceledim ama eksik dosya göremedim (mobilden oynuyorum) yardım eder misiniz?
  6. sinirli_adam

Soru Alerjik rinit kronik sayılır mı

Bir nedenden dolayı merak ettim alerjik rinit kronik sayılıyor mu acaba?
  7. sinirli_adam

Yardım no bootable device hatası

windows sitesinde bir araç ile yükleme yaptım iso değildi normal de bir çok kez format atmıştım ama şimdi başlamıyor bios da gözükmesine rağmen
  8. sinirli_adam

windows 10
  9. sinirli_adam

hocam çoktan denemiştim dediğinizi böyle oluyor gpt yüklü olmadığı için
  10. sinirli_adam

hocam aktiflestiriken kapandı dedim dikkatli okuyun
  11. sinirli_adam

hocam zaten legacy de ): 1627758677 format atamıyorum usb i görmüyor
  12. sinirli_adam

hocam maalesef bilgisayar açılmıyor.
  13. sinirli_adam

biosa girebiliyorum.
  14. sinirli_adam

disk ile bir kaç şey yaptırıyordu video da sanırım sebebi o
  15. sinirli_adam

bilgisayarım uefi biosu destekliyor ve aktifleştirmeye karar verdim video da ki gibi yaparken bir an da pc kapandı ve bu hatayı vermeye başladı yardımcı olabilir misiniz?
  16. sinirli_adam

Soru Meslek Lisesinden Anadoluya Geçiş Var Mı?

internete yazmıyor ama bir şeyi merak ediyorum nakil işlemlerinde 9 sınıf dönem puanına göre mi yerleştireleceğim yoksa ortaokul puanına göre mi?
  17. sinirli_adam

Soru Meslek Lisesinden Anadoluya Geçiş Var Mı?

çok büyük bir hata yaparak sınava girmeden yanımdaki meslek lisesine yerleştim 9 sınıfım 10 a geçtim ama buradan gitmek istiyorum anadolu lisesine 9 sınıf ortalamam ile yerleşebiliyorum diye duydum doğru mu diye sormak istedim
  18. sinirli_adam

Pes 18 vram sorunu

Benim ekran kartım 7600G+7500m/7600m pes 17 de sıkıntı çıkarmıyor ama pes 18 de vram oranı bozuk göstermektedir. Ekran kartım 1.500mb pes 18 in ayarlarında 2gb yazmakta bazen 3-4gb. fotoğraf atacaktım ama göndermeye bastığım zaman yüklemiyor.
  19. sinirli_adam

Acer v5 551G bios'a girme

Nasil girebilirim?
  20. sinirli_adam

Zula hakkındaki görüşleriniz

Pw2 olmasa bile kötü ama...
  21. sinirli_adam

9000K-11000K arası leptop tavsiyesi

Merhabalar 9000K-11000K arası leptop tavsiye edermisiniz genelikle oyun oynamak için kullanıyorum csgo pes 20 fernbus bannerlord gta farcry gibi aklımdaki leptop. Acer AN515-44-R44J Notebook
  22. sinirli_adam

Çok su içiyorum ama doymuyorum

Her saate 4 tane bitirmiyorum tabi ? belki fazla içersem düzelir dedim ama hala aynı ne kadar içersem içiyim bi türlü su ihtiyacımı alamıyorum.
  23. sinirli_adam

Çok su içiyorum ama doymuyorum

2 gündür böyleyim ben pek su içmem hatta bazı günler hiç içmem 2 gün önce başladı su içince bir daha içesim geliyor 4 tane sise bitirdim aynı saat için de gene içesim geliyor tatlı yemiyorum zaten tatlı seven birisi degilim ama neden oldugunu anlayamıyorum agızım çok kuru içiyorum ama kurulugu...
  24. sinirli_adam

laptop oyun

Bilgisiyarı yeni almış ya oyun performansı için diyorum.
  25. sinirli_adam

laptop oyun

Ekran kartı vb güncelemelerini yaptın degil mi ?
  26. sinirli_adam

laptop oyun

Steamdan
  27. sinirli_adam

laptop oyun

Gta 4 oynatır windows 7 de optimision sıkıntısı yok diye biliyorum
  28. sinirli_adam

laptop oyun

sistemin ne.
  29. sinirli_adam

Bluetooth görmüyor

10 gün önce ne oldu bilmiyorum kulaklık takınca ses geliyor ama gitmiyor her kulaklık böyle ben de bluetooth kulaklık aldım(kulalık girişinde sorun var) ama bilgisiyara baglamaya çalısırken bluetooth olmadıgını gördüm kendi sitesinde win 10 için bluetooth yoktu yükleyemedim saaatlerce ugrastım...
  30. sinirli_adam

Dolar 8TL altında

Suan 7.83 euro 9.23
  31. sinirli_adam

20H2 %61 de kaldı

Windows update de 20H2 güncelemesini günceliyordum ve 2 saatir %61 de duruyor ama ne zaman hdd ye baksam mb düsüyor sıkıntı varmı sizce 1604516382 Pc kapandi %61 de ve tekrar %61 suan yardim edecek yokmu
  32. sinirli_adam

Antivirüs gerekli mi ?

Malwarebytes tarama bitince virüs buldugunu söylüyor ama o virüs dedigi şey Windows'un ektinlestirme anatari şu an PC Windows Enterprise ve antivirüs System 32 Enterprise falan silinsin mi diyor silsem PC çöker mi?
  33. sinirli_adam

Antivirüs gerekli mi ?

Bilemiyorum sanki boşuna duruyor gibi defeder açıken bile virüs girmisti ve defederi bozmustu kaspersky ile sildim ve bu olayı çok yasadım defeder hiçbir işe yaramiyor 1604315298 önere bileceginiz hafif antivirüs varsa yüklerim 1604315503 Ben sadece csgo giriyorum başka hiçbir sey yapmam ve...
  34. sinirli_adam

Antivirüs gerekli mi ?

Pc boşta %40 ram kullaniyordu ve defeder yüzünden böyleydi başka antivirüs yukledim bu sefer daha da kötü oldu sonra ikisini de sildim sizce yüklemem gerekli mi sadece eba ya giriyorum ve steamdan takiliyorum hiç bir korsan sey indirmem
  35. sinirli_adam

Küçükken ....... sanıyordum

(:
  36. sinirli_adam

Küçükken ....... sanıyordum

Küçüken gerçekte arabalar ters dönünce patliyor saniyordum hatta anneme bile söyledim xD
  37. sinirli_adam

Ellerim uyuşuyor

Bilgisiyarı bırakınca ve telefonu baya azaltınca belirgin damarlar hafifledi ve uyuşma %60 geçti biraz daha oynamiyacagım eger geçmezse 2 hafta da gidecegim zaten sınavlar başladı
  38. sinirli_adam

Ellerim uyuşuyor

Keske 1 ay önce gitseydim simdi daha beter virüs
  39. sinirli_adam

Ellerim uyuşuyor

Hastaneye gidemiyorum virüs den dolayi ve 2 aydir elerimde uyuşma var bu uyuşma kaslardan geliyor kas kısmına dokundugum zaman uyusma hissi oluyor ve sadece elimde var bu uyusma elerimin dıs kısmı uyusuyor iç kısmı degil ve sürekli degil bazen karpal tünele benzemiyor bende çozemedim gitmem...
  40. sinirli_adam

Üsteki Üyeyi Saçma bir şekilde Banla forum oyunu

Adının bir anlami olmadigi için ban
  41. sinirli_adam

Düşük fps sorunu yaşıyorum her şeyi denedim

Virüs mi girdi acaba peki pc i yenimi aldin
  42. sinirli_adam

Düşük fps sorunu yaşıyorum her şeyi denedim

Peki güç ayarlarını yüksek performans yaptinmi belki güç tasarufuda kalmıştır
  43. sinirli_adam

trojan:win32/skeeyah.a!rfn

Yok cracklemedim 1603624565 Suan da kaspersky yükledim taradi birsey çıkmadı sonra pc dondu kople kapatim açtim kaspersky uyardi virüs var diye bilgisiyari yeniden baslat yaziyordu bastim ram da çalısan uygulamalari denetledi kapatı açtı windows zarar görmüş olabilir dedi sonra tekrar taradi...
  44. sinirli_adam

45. sinirli_adam

Yonetiniz bu işlemi engeledi diyor korumali klasor o viruslu dosyayi gosteriyor
  46. sinirli_adam

Sildim simdi
  47. sinirli_adam

Gizli de kalmis açtim girdim ayni yere servicenin içindekilerimi silicem
  48. sinirli_adam

Yaptim gene çıkmadi
  49. sinirli_adam

Simdi deneyecegim 1603578191 Taratim hiçbir virus çikmadi 1603578536 Bende proglam data diye biryer yok proglam file ve proglam ×86 var
  50. sinirli_adam

Suan yükledi kaspersky uygulamasini tarayacagim bunda da virus çıktı demese virus kaldirirdi demek degilmi çünkü viruslu uygulamayi silmistim
  51. sinirli_adam

1 saat önce bana trojan:win32/skeeyah.a!rfn adlı virus bulasti windows defeder kaldiramadi bende malware yükledim ve tararken malware yi kapati sonra tekrar açtim taradim birsey bulamadi bende kaspersky yüklüyordum o da tarasin diye yüklenirken pc dondu cevap vermedi tamamen güç dügmesinden...
  52. sinirli_adam

unity yapımı oyunlar açılmıyor

biliyordum güç tasarufuna alınca çalıstıgını ama çok kastırıyor amung us falan kasmazda hacker prank similator vb gibi oyunlar kasıyor güç tasarufunu açınca ama galiba baska çözum yolu yok gibi 1603386965 yinede teşekürler
  53. sinirli_adam

amung us ve fall guys gibi oyunlarda böyle
  54. sinirli_adam

Başlıkta gördügünüz gibi tüm unity yapımı oyunlar açılmıyor eskiden win 7 kulanırken açılıyordu win 10 yaptıgımdan itibaren böyle bu da hatta raporu
  55. sinirli_adam

internet hizi çok düstü

Superbox kulanicisiyim (turkcell) sinirsiz normalde hiz 40 mbps 50 mbps nin altina inmiyordu 2 gündür 17 mbps ve 16 mpbs de geziniyor sorun bana mı özel yoksa genelmi
  56. sinirli_adam

1500 - 2000 tl arası telefon

M20 al çok iyi bence
  57. sinirli_adam

Hadi herkes sistemini yazsın

2 böbrek tam duruyor degilmi
  58. sinirli_adam

Sahip olduğnuz Cpu(işlemci)

Benim islemci: amd a8 4555m hayalim: Amd ryzen 5 3600
  59. sinirli_adam

oyun önerisi

en aşagıda pc dowland varmıs görmemisim pardon
  60. sinirli_adam

oyun önerisi

çalısmıyor yükledim açtım pc e baktı tamam dedi sonra oyuna bak dedigimde terkrar indiriyor 1603280041 bu mobil oyun ? 1603280103 bi bakiyim
  61. sinirli_adam

oyun önerisi

sistemim/ sunlar İslemci/ Amd a8 4555m 4...
  62. sinirli_adam

Hadi herkes sistemini yazsın

İslemci Amd a8 4555m 4 çekirdek turbo 2.40ghz Ekran karti amd redeon 7600g ikinci 7500m/7600m boş vram 1536MB Ram 6gb drr3...
  63. sinirli_adam

windows 2004 sürümüne geçmelimiyim

Cevaladiginiz için tesekurler ben ozaman 1909 da kalayim gece gece sorunlarla ugrasmak istemem 20h2 gelince onu güncelerim ozaman ?
  64. sinirli_adam

Sdn Forumu Çok Sevdim

En azindan ban yemiyoruz tecnopat da iki L yerine bir L yazdigim icin ban yemistim
  65. sinirli_adam

Peki birsey aklima takildi ben simdi bu güncelemeyi yapmasam sonra 20h2 güncelemesi gelince direk 2004 u güncelemeden geçebiliyormuyum
  66. sinirli_adam

peki ne zaman kulanılabilir olur sence tam 4 ay oldu bi açılmadi
  67. sinirli_adam

ben hayla 1909 kulanıyorum update kısmında hayla 2004 hazır degil diyor windows günceleme uygulamasını indirip yüklemeye düsünüyorum ama sorun cikar diye korkuyorum ne yapmalıyım
  68. sinirli_adam

Kötü birseymi yaptim

güvenlikten gerçek korumayi kapatınca kapanmıs oluyor dimi
  69. sinirli_adam

Kötü birseymi yaptim

Derve disi birakinca tekrar acilirmi kapatip açinca falan bilgisiyari
  70. sinirli_adam

Kötü birseymi yaptim

son kez korsan indiriyorum sonra silicen torrent falan steam epic games takilicam artik korsan indirmeyecegime göre silebilirim windows güvenligini komple ama nasil yapicagimi bilmiyorum (nasil silicem)
  71. sinirli_adam

Kötü birseymi yaptim

Pc i yeniden kapatim açtim ve o uygulama yeniden çalisiyor sildigim halde ne yapicam musalat oldu bana
  72. sinirli_adam

Kötü birseymi yaptim

Sadece onu sildim antivirusu elemedim (windows güvenligi) garanti olsun diye ve bilgisiyar oyle bir rahatladı hepsini silsem ne olur acaba ? gerçektende güvenlik proglamlari çok yoruyor bilgisiyari
  73. sinirli_adam

Kötü birseymi yaptim

Microsof yazilim korumasi her 3 saniyede bilgisiyarin cpu kulanimini %60lara fırlatiyor sürekli ve acayip fps kaybi yaratiyordu o proglami sildim suan pc çok rahat kasma yok ama o proglam önemlimiydi bilgisiyarin güvenligini etkilermi (genelde steamda takiliyorum korsan indirmiyorum pek)
  74. sinirli_adam

Sürekli benden tekrar sifre girmemi istiyor

Ne zaman steami açsam benden hesabima giris yapmami istiyor ve csgo da 100fps iken 50 fps lerde dolaniyor bi gariplik var sizde de mi öyle banami özel
  75. sinirli_adam

Aşk acısından ölmek üzereyim

Hmm
  76. sinirli_adam

Aşk acısından ölmek üzereyim

Peki sen onu gördun mü de sevdin fotosunu falan yoksaa
  77. sinirli_adam

Bilgisiyarimda virus çikti

Tarama yaptim ve 17 tane buldu ama çogu microsof ektinlestirmeyle alakali Zamaninda baya ektinlestirme kodu girmistim onlari gösteriyor silsem pc gidermi çunku o kodlarin biriyle ektinlestirdim 1602773318
  78. sinirli_adam

yükledim malwarebytes uygulamsini simdi tarıyor birsey olursa söylerim
  79. sinirli_adam

O virus 8 aydir pc deymiş çok fazla zarar vermismidir silmeden önce maus titriyordu ve cpu kulanimi boşta %60 idi bende pc kötü falan diye düsünüyordum format atiyimi sizce gereklimi
  80. sinirli_adam

İnternet Lazım :)

Mobil internet kadar hizli biten birsey görmedim bende 2 hafta önce internetim yoktu daha yeni aldim eba icin bilemiyorum belki bulursun ucuza arastirsan
  81. sinirli_adam

Ben türkcelden aldim türktelekom da falan daha uygundur bence veya vodofon
  82. sinirli_adam

Altyapi varsa ev interneti al bende superbox var 50mbps indirme 30 mbps yükleme ama 210tl biraz fazla altyapi yok diye aldim eger sende varsa 100tl sinirsiz ev internetleri dolu onlardan al (türkcellden almani tavsiye ederim)
  83. sinirli_adam

Iphone 12 mi. Laptop mu

Sen git 10k para ver telefona pugb mobil oyna saçma geliyor giderim leptop alirim cod gta froza csgo pes fifa oynarim benim tel de andorid 10 m20
  84. sinirli_adam

Iphone 12 mi. Laptop mu

Aynen bi telefona o kadar para vermek biraz saçma
  85. sinirli_adam

Iphone 12 mi. Laptop mu

? 1602708852 iphone 12 ye parasi yeten on numara pc toplar
  86. sinirli_adam

Iphone 12 mi. Laptop mu

Ben olsam leptop alirdim boyle gtxli falan telefonda oynayacagin oyun maks pugb ama senin kararin
  87. sinirli_adam

Canın sıkıldı öylesine tarama yaptim (tam tarama) böyle bir virus cikti ve kaldirdim zararlimiydi
  88. sinirli_adam

SDN Forum Kuralları Neden Bu Kadar Rahat?

Rahat olmasi mukkemel bir forum var Technopat şürekli ban yiyorum niye çünkü nokta eksikmis veya basligi yazarken bir yazim kuralina uymamisim herseyi yaptim ya türkçe hocasi galiba oranin adminleri
  89. sinirli_adam

Uygulamaları bulamiyorum

Sürümün uyumlu degil diyordu tekrar formatladim düzeldi kurulurken orda tik isaretleri vardi ses kaydedici falan yüklensinmi diye tik i kaldirdim bi ara yüklerim diye onun icinmis ama hayla game optimizing service yi çozemedim güncelenmiyor hiç biryerde yok o uygulama (normalde galaxy store de...
  90. sinirli_adam

Uygulamaları bulamiyorum

telefonda bir uygulama vardı oyunla ilgili game optimizing service kurcalarken güncelemelerini kaldırdım ve baktığımda galaxy store den silindiğini gördüm çoğu oyun açılmıyordu format atdigimda daha büyük bir sorun gördüm hesap makinesi e posta ses gibi birçok uygulama yoktu galaxy storede ve...
  91. sinirli_adam

Gece Yarısı Evi Ziyaret Eden Cinler

siz gene iyisiniz ben direk yüz yüze geldim ve siyah degildi
  92. sinirli_adam

pc fiyatlari ne zaman düşecek

zaten hersey en yüksekte güc falan pc 90c oluyor boşta daha ne yapayim ):
  93. sinirli_adam

o kadar düşün demiyorum eski haline dönşün 4 ay onceki haline
  94. sinirli_adam

benim tarihi eser pc artik ebaya bile girmiyor ve degistirmenin zamani geldi fiyatlara bakinca yuh dedim en son 3 ay önceki pc bile 5000k den 8000k olmus dedim onumu alsam acaba pc mukkemeldi 1 saat sonra tekrar baktim ayni magzaya interneten (marka vermek yasakmi bilmiyorum ama teknosa) 8000k...
  95. sinirli_adam

gta 5 ekran kartımı fazla göruyor yardım

1536mb ekran karti bos ama oyun ekran kartımı 7500mb olarak goruyor ve efsane kasiyor ne yapam lazım ekran karti 7600g ikinici ekran karti 7500m7600m
  96. sinirli_adam

pc gta 5 kaldirirmi

amd a8 4555m 4 cekirdek turbo 2.40ghz ekran redeon 7600g ikinci 7500m/7600m 4gb (1536mb boş) 6gb ram örnek performans: csgo 70 80 fps sizce kaldirirmi
  97. sinirli_adam

Sol elimdeki serçe ve yüzük parmağım karıncalanıyor

ben karpal tunel oldum 3 ay önce bende sadece agir tasidigimda oluyordu eger hiç geçmiyorsa doktora git sinir sıkısması çok fazla olursa sinir koparmis suan geçtiyse pc oynamayi birak elini yorma dinlendir ve interneten karpal tunel egzersizleri yaz her gün yap geçer merak etme
  98. sinirli_adam

Kelime Çağrıştırma forum oyunu

hap
  99. sinirli_adam

Sol elimdeki serçe ve yüzük parmağım karıncalanıyor

karpal tunel olabilir 1601378143 çok sık pc oynarmisin veya agir kaldiriyormusun
  100. sinirli_adam

sinirsiz internet belli bi yerden sonra hizi düsermi ?

diger forumda bazilari düser bazilari düsmez dedi de Onun icin merak etim
  101. sinirli_adam

kota derken 100gb 200gb gibimi benimki sinirsiz diye aldim
  102. sinirli_adam

turkcel superbox sinirsiz kulaniyorum mesela 100gb bi sey indirsem internetin hizi düsermi ben sordugumda turkcell e bana düsmez dedi bilemiyorum birde buraya sormaya karar verdim
  103. sinirli_adam

istagramdaki botlar hesabimi isgal eti

surekli ama surekli bi gruba atiliyorum ordakilerde bot her dk hemde sil sil bitmiyor ne yapacagim
  104. sinirli_adam

Babam canlı derse girmediğimi öğrendi

diyorum neden bana boyle sorular soruyor
  105. sinirli_adam

2018 mi 2019 mu derken anlamadim sinav tarihimi
  106. sinirli_adam

puanlı sınavdan 390 almistim
  107. sinirli_adam

anadolu
  108. sinirli_adam

kim
  109. sinirli_adam

suan zaten alan şeçimi falan var daha çogu kisi kitapları bile almamiş ortalam bi canli derste 7 kişi var
  110. sinirli_adam

beyler ben 9 sinifim dün cografya bügünde tarihe girecem çogu zaman saat 10 daki derslere girmiyorum ama her ödevi yapiyorum baya yuksek puanim var bi sorun olurmu
  111. sinirli_adam

epic games mi yavas internetmi ?

telefondaki testde 60mbps indirme 30mbps yukleme diyor ama bilgisiyarda ayni test 24 indirme 5 yukleme diyor aradaki uçurum farkli neden acaba
  112. sinirli_adam

evde 4 telefon bagli onunda etkisi olurmu yükleme hizina
  113. sinirli_adam

bügün turkcelden superbox sinirsiz internet aldim ilk ev internetim ve hemen epic games den gta V indirmeye basladim baktigimda yavas iniyordu test yaptim sonuç 5 mbps yükleme cikti ama epic games sanki 500kb de indiriyor gibi ne yapacagim internetmi sorun yoksa epic gamesmi
  114. sinirli_adam

İstanbul'da deprem oldu (Kimler hissetti?)

ben vapura bindim indigimde deprem olmus sansa bak eminonundeydim hisetmedim
  115. sinirli_adam

ilk ev interneti

eyw
  116. sinirli_adam

eba canli dersler gozukmuyor

eba yi yeni kurdum biraz odev yaptim falan sonra canli derse girdim hiçbiryerde canli ders saati falan yazmiyordu yeniyim nasil ogrenecem bunu
  117. sinirli_adam

ilk ev interneti

evde altyapi var ama port yokmus onun icin superbax aldim 210tl idi ama mecburen aldim direk kutuyu elime verdiler beklemek gerekmedi turkcellden aldim
  118. sinirli_adam

ilk ev interneti

18 yaşindayim suana kadar hiç eve internet almadim ev interneti almaya karar verdim eba için ilk defa ev interneti kulanacagim aklimda sorular var sinirsiz aldim ama mesela 300gb harcasam internet hizi düsermi veya eba için kaç hiz gerekli falan veya nerden almam gerek ben turkcell düsünüyorum...
  119. sinirli_adam

dlive abonelik

dlive de yayinda birisi bana abonelik hediye eti yayincida soyledi ama hayla abone ol butonu var bu işleri pek anlamam buraya yazayim dedim
  120. sinirli_adam

karpal tunel sendromu

2 aydir karpal tunel sendromu çekiyorum virus var diye gidemiyorum hastaneye normal sartlarda hiçbirsey olmuyor ama ne zaman agir kaldirsam elimde karincalanma oluyor bazen uyuşmuyor kaldirinca eskisine göre elerim baya iyidi ama son agir kaldirisimda sol elimde sanki kasilma oluyor sizce gitmem...
  121. sinirli_adam

Dizi Türkiye'deki Değişmeyen Dizi Profilleri

o kadar dogru ki
  122. sinirli_adam

hesabim çalinmis olabilirmi

cihaz ayni bana da oyle geldi hocam degistim sifreyi herkeze iyi aksamlar yardimlariniz icin ?
  123. sinirli_adam

degistim simdi sifreyi
  124. sinirli_adam

bastim emionun den giris yaptin diyor 2 eylul ama ben hiç gitmedimki 3 aydir oraya ama m20 diyor benim telde m20 ?
  125. sinirli_adam

eyvalah kral
  126. sinirli_adam

yok tiklamadim atigi linke ama genede sifremi degistiriyim de nasil degisicem bilmiyom nerden giricem degistirmek icin
  127. sinirli_adam

benide uygunsuz bir guruba eklemisler o foto baya uygunsuzdu ama ayip olmasin diye soylemedim sjsjs
  128. sinirli_adam

instada dolasirken dm de bir grup vardi ve 4 kisi ekliydi ve gurubun ismini degistire biliyordum ve o 4 kisiyi engeleye biliyordum birisi bana bir fotograp gonderdi ama tek bana degil gruba atilmisti foto kendi fotosuydu ve ordakiler yabanciydi gruptakiler yaani brazilyaliydi herkezi engeliyip...
  129. sinirli_adam

ets 2 bozuluyor

ets 2 yükledim steamdan oyunu yüksek performans yapinca oyun bozuluyor ekran birbirine giriyor güc tasarufu modunda normal çalisiyor
  130. sinirli_adam

Ne Alsam ?

tabiki pc
  131. sinirli_adam

Görüşürüz SDN Forum ailesi

??
  132. sinirli_adam

güncelemeden sonra fps düstü

233mb günceleme geldi günceledim ama pisman oldum acayip bi fps düstü mesela nuke de 100 90 fps alirken 50 60 dustu dust 2 de 70 60 fps alirkende 30 20 oldu sizde de bi fps düsmesi oldumu
  133. sinirli_adam

Ülkemizi neden tanıtamıyoruz?

zihniyet nasil soyleyim mesala filimlerde saçma sapan komedi filimleri var bizde ama bilim kurgu gibi seylere neden giremiyoruz veya mobilde bircok turk oyunu varken neden pc de nerdeyse 3 tane firima var girisimcilik yok onun icin çok az taniniyoz malesef
  134. sinirli_adam

Bilgisayarın durduğu yer iyi mi

yuksek bir yerde durmuyor veya kotu bir masada durmuyor kirik vb sen onu direk ayrinti yazmadan atarsan oyle anlasilir ister istemez
  135. sinirli_adam

dogru
  136. sinirli_adam

Düşük İşlemci Gereksinimli Oyunlar

ravenfield dene bence o da iyi ama korsan indirme onlarda virus oluyor steamdan al 3 tl falandi
  137. sinirli_adam

benimki crack degil deneme surumu yaptim windowsu sonra interneten free anatar girdim ektinlestirdim keske sende oyle yapsaydin cunki crack kasma yaratir
  138. sinirli_adam

gta 4 win 7 de kasmiyor win 10 da kasiyor win kaç
  139. sinirli_adam

dene bence çok iyi grafikleri de guzel dusuk sisteme gore
  140. sinirli_adam

ne diyorsun ?
  141. sinirli_adam

bari az belli etseymis leptop reklamini ¯\_(ツ)_/¯
  142. sinirli_adam

ama durdugu yer de hiçbir sorun yok bunu herkez anlar %70 ihtimale hava atmak icin yapmistir yada konu açmak için yapti boş yere
  143. sinirli_adam

ets 2 demo acilmiyor

sistemim ets 2 de kaç fps alacak bilmiyorum onun icin demo yukledim ama acilmiyor kendi sayfasina atiyor nasil acabilirim
  144. sinirli_adam

steam güncelenmiyor

190kb diyor 40 kb cikiyor sonra 30 kb iniyor falan en sonda fatal error internetinizi kontrol ediniz diyor 1599062511 Yardim edecek yokmu :( 1599065146 Bullldum megersem internetenmis baska internetle gunceledi sorunsuz o kadar sey yaptim meger çozum elimdeki internetmis ya:):)
  145. sinirli_adam

steam güncelenmiyor

Sorunsuz çalisiyor
  146. sinirli_adam

steam güncelenmiyor

olmadi simdi silip tekrar yuklicem 1599055247 gene ayni herseyini sildim aratip steami ama tekrar yukleyince gene gunceleme yapiyor ve gene acilmiyor boyle foto daki gibi kaldi
  147. sinirli_adam

steam güncelenmiyor

Oyunlar gitmez dimi tekrar yuklemek cok uzunda
  148. sinirli_adam

steam güncelenmiyor

Steami acerken 150kb gucnceleme oldugunu soyledi guncelerken 14kb oldu sonra geri giti gene oldu 14kb sonra gene giti ve saatlerce boyle oldu acilmadi iptal basinca aciliyordu steam güncelemeleri kontrole basinca 147 mb gunceleme yaziyordu gene guncelemiyordu youtubeye yazdim videoyu izledim...
  149. sinirli_adam

En Son Hangi Oyunu Oynadınız

Csgo
  150. sinirli_adam

unity tabanli oyunlar acilmiyor

Benim 1909 surumu var 2004 daha hazir diyil diyor reddite falan bu sorunu yasayan cok kisi varmis critx sürücüsünü silin diyorlar eger bende oyle birsey varsa silersem duzeliyormuş bakicam ?
  151. sinirli_adam

Steami nasil 64 bit yuklicem yardim

Ben eskiden x86 64 bit x64 32 bit sanardim onun icin herseyi x86 yukledim simdi tekrar silip 64 bit yukledim ama steam 32 bit ve gidip orjinal sitesinde indirsemde 32 bit oluyor nasil indiricem çunku çogu oyunlar acilmiyor ve steam surekli duruyor hata veriyor (sistem 64 bit) birde ben steami...
  152. sinirli_adam

Uygulamayi güç tasarufuna alinca calisiyor ama cok kasiyor guç tasarufunda
  153. sinirli_adam

Son güncelmeden sonra surekli sifre soruyor

Son güncelemeden sonra surekli soruyor sifreniz degismis olabilir yaziyor giriyorum pc nin acilirken yazdigim sifreyi yaziyorum tamam diyor sonra 4 gun sonra terkrar soruyor ben 1909 surumunu kulaniyorum 1909 08 toplu guncelemesinden sonra oldu (08 mi emin degilim belki 09 dur)
  154. sinirli_adam

Tamam ozaman yarin denicem simdi biraz uykum varda giderim yanlis siteden viruslu birsey indirim sjsjsjjsjs yarin yazicam olursa soylerim ilgilendigin icin eyvalah
  155. sinirli_adam

Driver boster ile baya birsey kurdu pc ye microsoft oyun destek falan ama mesla flash player falan kurmustu o yok simdi ondan olabilirmi
  156. sinirli_adam

Bencede eksik birseyler var ama ne ben pc islrrinden pek anlamam onun icin tamirci kurmustu win 10 nu sorun yoktu yanliskla ekran kartini yanlis gunceledim pc format degilde herseyi sifirlaya bastim format sayilirdi hersey silinmisti sonra anladim ekran kartini silip eskisini yuklemeyi o...
  157. sinirli_adam

ne zaman unity tabanli oyunlar acmaya calisam boyle oluyor ve steamda bircok oyun boyle ister korsan ister orjinal yüklesem boyle oluyor windows 7 de sorun yoktu ne zaman windows 10 yaptim boyle oldu
  158. sinirli_adam

Hayalimdeki bilgisayar

Csgo d 200 fps alabilcegim bir pc hayalimdeki
  159. sinirli_adam

Rüyalarım yüzünden uyuyamıyorum

Ben ruyada degilde gercek hayata bazen boyle seyler yasadim yorumlari okuyunca uyumaya korkuyorum suan ??
  160. sinirli_adam

2004 guncelemesi uyumlu degil diyor

Ayn oyle yapicam 1592605680 Günceleme araci derken ekran karti gunceleme falanmi
  161. sinirli_adam

Denemedim ama sistemimi dusuk yoksa birazdahami beklemem gerek onu anlamadim
  162. sinirli_adam

Amd a8 4555m ekran 7600g digeri 7500m/7600m 6gb ram 4 cekirdek 2.40ghz
  163. sinirli_adam

ben 1909 kulaniyorum daha yeni geldi ama boyle diyor
  164. sinirli_adam

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

Tutmadi altaki açik dünya oyunlarini seviyor
  165. sinirli_adam

4gb ekran kartinda bana 1500mb kalmasi

4gb ekran kartim var biri 7600g ikinci 7500m/7600m boş alan 2 gb idi sonra guncelemeyle 1700 oldu sonra gene gunceleme geldi 1536mb oldu boş alani yükseltmesinin bi yolu yokmu ve bir pc icin bu kadar alan yemesi garip degilmi
  166. sinirli_adam

gta 5 minumum kaç vram harcar

Ben korsan gta 5 indirmistim ve ayarlari en düsük yapmama ragen benden 4gb istemisti oyun 0fps ile oynuyodum onun icin sordum acaba ekran kartimdami diye
  167. sinirli_adam

gta 5 minumum kaç vram harcar

Benim 4gb ekran kartim var 1500mb boş epic games den gta 5 indircem ama aklima birsey takildi gta 5 en düsük ayar 800mb vram mi harcar yoksa 2gb vram mi harcar ona göre indircem 94gb boşa gitmesin
  168. sinirli_adam

Windows günceleme sorunu

Aslinda bende ondan korkuyom eger guncelemeye gelirse yaziyor kaldirip kaldirmayacagini 2 gün daha beklicem gelmese yaparim kasarsa geri donerim 1909 e
  169. sinirli_adam

Windows günceleme sorunu

Ben onu 2004 gelmesini beklerken hayla 1909 geliyor diye oyle yazdim
  170. sinirli_adam

Windows günceleme sorunu

Eyw birde kaç gb
  171. sinirli_adam

Windows günceleme sorunu

En son çare o kaldi :)
  172. sinirli_adam

Windows günceleme sorunu

Bana gelmeyecek haralde herkez aldi bi ben kaldim (fark etigin bi degisiklik oldumu 1909 06 da)
  173. sinirli_adam

Windows günceleme sorunu

Peki sana 2004 geldimi
  174. sinirli_adam

Windows günceleme sorunu

2004 güncelemesini beklerken 2 tane güncelme gordum 1909 06 toplu guncelemesi ve 1909 abode flash ama zaten 1 ay once yapmistim bunlari 2004 beklerken bunlarin gelmesi bana saçma degilmi
  175. sinirli_adam

Sistemim hangi oyunlari kaldirir

hersey standart yaptim bi doku grafigi yuksek yaptim tam 25 fps aldim nasil bu kadar iyi tahmin etin hshjsjsjsj
  176. sinirli_adam

Arma 3 kaç fps alirim sence
  177. sinirli_adam

Ben pes 17 orta ayarda o kadar fps aliyorum zaten fifa 13 patates pc oyunu 2yil once aldim pc yi o kadarda degildir :)
  178. sinirli_adam

Ekran Kartı Sürücüsü Geri Yükleme

Csgo falan ama islemcinde onemli
  179. sinirli_adam

islemci amd a8 4555m ekran karti amd redeon 7600G 7500m/7600m 4gb Ram 6gb hafiza 800gb hangi oyunlari kaldirir yukleyipte kaldirmasa zamanim boşa gitmesin (:
  180. sinirli_adam

Gta 5 nedensiz yere aşırı vram harcamasi

Ama normalde ayarlarlari ne yaparsan o kadar harcamasi gerekmezmi butun gta oyunlarinda oyle gordum
  181. sinirli_adam

1.41v 1590281700 Gunceleme yapsam duzelirmi
  182. sinirli_adam

Gta 4 indirdim sorun yoktu baska oyunlarda da yok ama gta 5 indireyim dedim ayarlarda hersey dusuk grafikti hepsi normalde 2600mb vram harciyordu delirdim ne yapsam çozulmuyor hic biryerde oyle birsey yazmiyor 800mb harcamasi gereken oyun 2600mb harciyor bu sorunu çozebilene hellal olsun (4gb...