Arama sonuçlarınız

1. BatuhanSygn

M.2 Sata mı? M.2 NVME mi?

Dosya okuyup yazmaktan kastınız nedir? Ben tam anlamıyorum bilgisayar işlerinden? Yani SSD'nin olduğu diskte dosya atıp, dosya alma mı?
  2. BatuhanSygn

Peki attığınız nvme ssd okuma yazma hızlarının tamamını ben alabilir miyim? Yani anakartın veri yolu vs. mimarisinden bahsedenler oldu destekeleme konusunda ondan soruyorum. Attığınız ssd'yi tam performansta kullanabilir miyim bu anakartta?
  3. BatuhanSygn

Şimdi başlığa bakan herkes direk NVME diyebilir ama buradaki asıl soru, benim için hangisi? Benim ihtiyacım olan SSD, Windoswsu ve oyunları HDD ye göre daha hızlı açan bir disk olması. Şöyle bir yazı okudum NVME'nin M.2 Sata'dan tek farkı parçalı dosyaların aktarımında ki hız farkı olmasıymış...
  4. BatuhanSygn

PSU yeterli mi?

Çok teşekkürler, ürünü satın aldım.
  5. BatuhanSygn

PSU yeterli mi?

PSU özellikleri şu şekilde sizce iyi mi? Yeterli bağlantı portu var mı acaba?
  6. BatuhanSygn

PSU yeterli mi?

Arkadaşlar merhaba, aşağıdaki attığım ürünler için FSP nin 600W'lık PSU'sunu aldım sizce yeterli mi? Ekran Kartı sitesinde ki tavsiye edilen güç tüketimi : 500W İşemci: 65W diğer bileşenlerin değerlerini bulamadım. kullanılsa bile ısınma olur mu fazla? Tam kapasite OC yapabilir miyim...
  7. BatuhanSygn

Hangi SSD alınır?

Anakartım MSI B450M-A Pro Max, uyumlu mu sizce M.2 olan SSD?
  8. BatuhanSygn

Hangi SSD alınır?

Evet resimlerde gördüğünü hangi SSD neden alınmalıdır, bilgi verirseniz sevinirim. İyi günler.
  9. BatuhanSygn

Anakart, ekran kartı ve HDD, kasa uyumu

Ben bunu alsam sorun yaşar mıyım?
  10. BatuhanSygn

Öndeki bir fanı alıp arka egzoz kısmına takabilir miyim peki bu attığınız kasada? Ve bu mantıklı olur mu? 1590949696 Öndeki bir fanı alıp arka egzoz kısmına takabilir miyim peki bu attığınız kasada? Ve bu mantıklı olur mu?
  11. BatuhanSygn

Maks 500₺ verebilirim. Bir öneriniz var mıdır 500₺ ye kadar?
  12. BatuhanSygn

O kasa stoklar kalmamış malesef. Peki bu kasa uyum mu acaba bunu almayı düşünüyorum?
  13. BatuhanSygn

Merhaba arkadaşlar Aşağıda resimlerini attığın anakart, ekran kartı ve HDD, bu kasaya boyut olarak uygun mudur sizce?
  14. BatuhanSygn

RTX 2060 mı? RX5700 Gaming X mi?

Ucuz olanı derken? İkisininde fiyatı aynı şuan. Sizce hangisi neden alınmalı?
  15. BatuhanSygn

İnternette FPS karşılaştırmasına baktım 5700 şuan önde ama ilerisi içinde bir kart almak istiyorum onun için kafam karışık. Kartlar konusunda iyi bilgisi olanlar yorum yapmaya devam ederse bir karar verip alacağım birisini. Monitörüm 1920x1080 144hz İşlemcim Ryzen 5 3600
  16. BatuhanSygn

Kasa önerisi

Maksimum 600₺'ye kasa ve 600-650W PSU arıyorum arkadaşlar RGB olmasada olur ama hava sirkülasyonu iyi olan, geniş bir kasa olması gerekiyor. Şimdiden teşekkür ederim.
  17. BatuhanSygn

Merhaba, Soru gayet açık arkadaşlar genel performans/FPS açısından ve ileriye yönelik yatırım açısından hangi kart neden tercih edilmeli sizce? İki kartın fiyatıda şuan 3000₺.
  18. BatuhanSygn

8.500₺'ye Sistem Toplama

Yorumları ayrı ayrı inceledim kafam karışmadı değil :) Çevremde ki insanlar "oynayacağın oyunlar için bu sistem gereksiz pahalı" diyor. Sizce ekran kartı ve işlemci model düşürerek ben bu oyunları akıcı bir şekilde ultrada oynayabilir miyim? Örneğin gtx 1060, 1060 super vs. Kartlar ile?
  19. BatuhanSygn

8.500₺'ye Sistem Toplama

Teşekkür ederim peki diğer bileşenler nasıl özellikle işlemci ve anakart? 1590469872 Bu arada kasayı neden beğenmediğiniz?
  20. BatuhanSygn

8.500₺'ye Sistem Toplama

Merhaba, Başlıkta belirttiğim gibi bütçem 8,500₺. Bu bütçenin içinde full kasa ve monitör var. Sistemi ne için toplayacağımdan biraz bahsedersem, kısacası vakit öldürmek için. Oyun oynamak, insternette gezinmek, canlı yayınları izlemek gibi aktiviteler yapıyorum. Oynadığım oyunlar CS:GO, PUBG...
  21. BatuhanSygn

Masaüstü sistem toplama

Anladım, teşekkür ederim yorum için. 1590317835 Hocam özelden telefon numaranızı verseniz, sistem hakkında bazı sorularım oluyor arada onları size sorsam olur mu whatsapptan?
  22. BatuhanSygn

Masaüstü sistem toplama

Tuf serisi sorunlu diyorlar, doğru mu sizce?
  23. BatuhanSygn

Masaüstü sistem toplama

Kavga değilde bilgi tartışmasıydı :) Sizin bir öneriniz var mı sistem için?
  24. BatuhanSygn

Masaüstü sistem toplama

Tamamdır hocam :)
  25. BatuhanSygn

Masaüstü sistem toplama

İleri zamanda nasıl bir performans verir peki? Anakart ve işlemci @AlteredTech in dediği gibi biraz sönük kalmış gibi. Bu arada @AlteredTech in dediği sistemde amd işlemci yok i5 10400F ile değiştirdik.
  26. BatuhanSygn

Masaüstü sistem toplama

Tamamdır hocam bekliyorum ?? Çok teşekkürler yardımınız için. Diğer yazan arkadaşlara da teşekkür ederim fikirleri için.
  27. BatuhanSygn

Masaüstü sistem toplama

Tamamdır hocam. Aşağıda arkadaş bir ürün atmış tavsiye olarak. Sizin topladığınız sisteme kıyasla nasıldır bu sistem? https://www.incehesap.com/geforce-espor-pc-battle-gaming-pc-fiyati-45604/
  28. BatuhanSygn

Masaüstü sistem toplama

+10 FPS için değer derseniz beklerim hocam sorun yok. Peki sizin attığınız monitör mü daha iyi? Yoksa bu mu? Samsung 24 İnç CRG50 144Hz FreeSync Kavisli VA Gaming Monitör Hem daha ucuz hemde bannedlord steam kodu veriyormuş galiba.
  29. BatuhanSygn

Masaüstü sistem toplama

Nasıl yani? Yeni bir i5 nesili mi çıkıyor bu fiyat bantlarında daha performanslı? Anlamadığım için soruyorum :) Ben AMD 3600'den önde i5 9400f bakmıştım bu arada ama sonra AMD'de karar kıldım.
  30. BatuhanSygn

Masaüstü sistem toplama

Hocam dediğim şartları karşılar mı sizce? +100FPS, ortalama 4 yıl ben götürme vs.? Cidden anlamıyorum bu işlerden, eğer evet karşılar derseniz bugün sipariş vereceğim parçaları.
  31. BatuhanSygn

Masaüstü sistem toplama

@utkuversus , @Frosa sizlerinde yardımını bekliyorum... 1590081536 Anladım, bu önemli bir detay ama anlamadığım için bilmiyordum ben teşekkür ederim. İnşallah toplama konusunda yardım alabilirim.
  32. BatuhanSygn

Masaüstü sistem toplama

Nedeni nedir peki? Ve diğer bileşenler sizce iyi mi?
  33. BatuhanSygn

Masaüstü sistem toplama

Bütçe: 8000-8500 (aşamam) Monitör dahil Oyun amaçlı Arkadaşlar selam, Ben günün her saati oyun oynayan birisi değilim ama oynadığım zamanda hakkını vermesini istiyorum sistemimin. Beni ortalama 4 yıl götürsün. Oynadığım oyunlar: CS:GO, PUBG, GTA V gibi oyunlar ve ileride çıkacak bu tarz oyunlar...