Arama sonuçlarınız

1. medlabor

format attım yerel disk d yok?

Yani temiz bir format sayılır değil mi hocalarım? herhangibir problem yoksa F olarak kalabilir benim için sorun değil :)
  2. medlabor

hocam benim ilkten raw formatındaydı ama ben biçtim,sildim bir şeyler yaptım yani o ilk hali yok şuan 1611343946 yok hocam d harfi atayamıyorum :) başka harfler oluyor ama
  3. medlabor

buyrun hocam. Yeni Birim'di ismi. Ben ismini yerel disk yaptım :))
  4. medlabor

Youtube videosundaki gibi disk ayırma işlemini yaptım ama nedense formattan sonra yerel disk d görünmüyordu. 500 gblık hdd için sistemin kurulu olduğu c diskine 300 gb ayırmıştım. Daha sonra bilgisayar yönetimine girdiğimde geriye kalan 200 gblık yerin RAW olarak ayrıldığını gördüm...
  5. medlabor

Yanlış format mı atıyorum?

Güzel bir rehber var mı hocam? 1607682367 Güzel bir rehber var mı hocam?
  6. medlabor

Kurdum zaten hocam
  7. medlabor

Hocam uefi var ama tür taktığım flash belleği uefi olarak görmüyor ya da ben yapamadım.
  8. medlabor

Format problemi ne yaparsam yapayım olmuyor

Selamlar. Elimde kullanmadığım eski bir laptobum var. Temiz bir format sonrası uygun fiyata satmayı düşünüyordum fakat defalarca temiz kurulum win10 format attım bilgisayar çok kötü tıkanıyor. Aşırı geç açılıyor, işlem yaparken donuyor,kararsız çalışıyor vs. Gerekli bakımları bile yapılmamıştı...
  9. medlabor

Peki format atacağım usb fat32 mi olmalı yoksa ntsf mi
  10. medlabor

Selamlar. Bilgisayar ve yazılım konusunda öyle çok derin bilgilere sahip değilim... Windows'un sitesinden direkt indirip direkt flasha yazdırıyorum kendisi otomatik yazıyor ama çoğu format atma videolarında falan rufus ıvır zıvır programlar kullanıyorlar. Ben mi eksik yapıyorum? Rufus nedir...
  11. medlabor

[Türkiye'de İlk ve Tek] Casper A15 (PEGATRON A15) Unlocked Edilmiş BIOS (UEFI Boot vs.)

Hocam sağolsun yardımcı oldu. Siyah ekran sorunlu a15 nirvananın biousunu güncelledim ve sorundan kurtuldum. Çok teşekkürler, emeğine sağlık.
  12. medlabor

casper nirvana n.b 15,6

teşekkürler hocam. Üstteki arkadaş kendince dalga geçti sanırım ama hoş değil.
  13. medlabor

casper nirvana n.b 15,6

az gibi değil mi hocam? 500 ne bileyim
  14. medlabor

casper nirvana n.b 15,6

selamlar arkadaşlar. Elimde 2012 model nirvana a15he laptop var. Batarya şarj tutmuyor onun dışında kozmetik olarak problemsiz ve çalışmayan aksamı yok. (ezik,kırık vs. aksam yok) etiketleri bile üzerinde duruyor sağlam duruyor. Sadece 8 senenin kullanımı sonucu doğal olarak kılcal çizikleri...
  15. medlabor

saçma bir windows 10 hatası? Siyah ekran

rehberinizi deneyeceğim de. windows 7'ninde driver olayı çok sıkıntılı. windows 10'un en sevdiğim kısmı güncel driverları kendisi bulup en iyi şekilde yüklemesi. Windows 7'de bu olay verimli değil hocam kaldı ki bu cihazın en güncel driverlarını nereden bulabileceğim oda meçhul malesef.
  16. medlabor

Becerebilirsem deneyip yazarım hocam. Peki attığım formatta sistem çok kararsız çalışıyor yavaş ve sıkıntılı. Sebebi bu olabilir mi? Yoksa bu sisteme win10 gitmiyor mu? Gerekirse tekrar win7ye formatlarım
  17. medlabor

Hocam mazur görün ama benim anlamadığım şey şu. Yazılım ve donanım bilgim çok sınırlı. Attığınız linkten yola çıkarak şu varsayımda bulunuyorum. Bu bilgisayara normalde flash bellek ile format atılmıyor mu? Yani bios uefi görmüyor mu? Eğer böyle bir durum var ise ben nasıl format attığıma...
  18. medlabor

08/2012 nirvana nb 15.6 model no: A15HE
  19. medlabor

Arkadaşlar selamlar. Kısaca konuya gireyim. Elimde 2012 ya da 2013 model bir casper nirvana laptop var. 1 kez bilgisayarcıda format atılmış oldukça yavaş, işlem yaparken bile donan windows 7 sürümlü bir bilgisayar. 6gb ram i5, gt520m kartlı. Bende bilgisayarı çeşitli yollarla temizlemeye çalışıp...
  20. medlabor

3000-4000 TL Arası Telefon Önerisi

sağolun arkadaşlar. Garantisiz,yurtdışı cihazı aldım 3600’e
  21. medlabor

Cihaz alındı mi note 10 arkadaşlar, önerileriniz için teşekkürler
  22. medlabor

bugün gidip xiaomi alacağım

3 ay kullanılır derken? imei olmadan 3 ay mı? 2 sim yeri var 1600594223 peki bu dediğiniz işlemlere nasıl bakıcam? imei atılıp atılmadığına vs
  23. medlabor

kapalı kutu alırım zaten hocam?
  24. medlabor

sahibinden ilanlara baktım ni note 10 alıcam ilan açıklamasında global cihaz olarak belirtmişler. Hayatımda ilk defa xiaomi kullanacağım hatta ilk defa yurtdışı kayıtsız cihaz kullanacağım. Herhangibir problemle karşılaşır mıyım? cihazı almaya giderken kontrol etmem gereken bir şey var mı? ya da...
  25. medlabor

ikinci el işte hocam :/ almışken sıfır alayım diyorum zaten çok sık telefon değiştiren bir insan değilim.
  26. medlabor

@ Cvnmrt hocam önerin için teşekkürler. mi note 10 lite hakkında birkaç sıkıntı okudum yazılımsal gibi duruyor ama kamera için mi note 10 ile lite arasında çok fark var mı? aklımdan geçen şey şu eğer xiaomi alacak olursam yurtdışı garantisiz satan arkadaşlardan almak daha mantıklı değil mi...
  27. medlabor

performans ve donanım delisi bir insan değilim.Telefonda oyun oynamıyorum ama çok fazla işlem yaparım. Tarayıcıda birkaç sekme,youtube,twitter,instagram vs. altta çalışır oradan oraya atlarım. Ayrıca fotoğraf çekmeyi severim.Kullandığım telefonuda uzun süre kullanırım 3-4 yıl en az. Şuan iphone...
  28. medlabor

server imeili note 10 pluslar?

dostum bu işlerden tam anlamıyorum.Şimdi cihazı alırsam uzun yıllar problemsiz kullanabilir miyim? yoksa imeinin patlama gibi bir durumu var mı?
  29. medlabor

arkadaşlar bu cihazların olayı nedir? alırsak çöpe dönme ihtmali var mı? yoksa uzun yıllarca sorunsuz kullanabilir miyiz?
  30. medlabor

arkadaşlar aylardır araştırıyorum ama hala net bir bilgi bulamadım. Nedir bu cihazların olayı? alırsak yarın birgün çöp olma durumu var mı? yoksa senelerce gönül rahatlığıyla kullanabilir miyiz?
  31. medlabor

Yurtdusi imei kayitli mi note 10 mu yoksa yurtici mi note 10 lite mi ?

sonunda benimle aynı dertten muzdarip birisini buldum.Benim için kamera önemli mesela acaba mi note 10 lite'ın kamera performansı nasıl? gece çekimleri,portresi vs. vs. mi note 10 ile yakın performansı verebiliyor mu? dxomark puanı kaç olur bunlar önemli. 1589890259 ne kadar daha iyi? kıyaslama...
  32. medlabor

ne yapmalıyım karar veremedim lütfen yardım?

one plus 7t pahalı hocam... garantiyi sorun etmezsem tercih edeceğim cihaz mi note 10 olurdu sanırım 7T'den daha iyi bir cihaz benim kriterlerim için. Bu arada 3700'e mi note 10 lite tanıtıldı bu cihaz için ne diyorsun? mi note 10 ile pek çok özelliği benzer?
  33. medlabor

İphone xr mı iphone se 2 mi

onun kararını siz vereceksiniz.Uzun yıllardır 4,7 inçlik iphone kullanıyorum.Gerek yanında taşıması gerek ergonomi konusunda küçük ekran müthiş avantajlı ama dezavantajlarıda var tabi ki. Bazen gözüm büyük ekran arıyor ne yalan söyleyeyim... telefonda oyun oynama alışkanlığımda yok.Sizin için...
  34. medlabor

güncel arkadaşlar.
  35. medlabor

İphone xr mı iphone se 2 mi

pil süresinde ve ekran büyüklüğünde xr. geri kalan her şeyde se2.
  36. medlabor

arkadaşla xiaominin yeni tanıtacağı cihazları bekle dediniz.Bugün tanıtıldı,fiyatlar açıklandı.Önerdiğiniz cihaz var mı?
  37. medlabor

Hocalarım önerilerinizi tek tek dikkate alıyorum.Markalarda şöyle sıkıntılar var. lite,mini,e gibi seriler ile amiral gemilerinin arasında ciddi özellik kırpmaları oluyor malesef.Benim amacım bu bütçede beni 3-4 yıl götürebilecek kamerası iyi bir cihaz bulmaktı.İkinci ele bulaşmadan.Realme 6...
  38. medlabor

a71’in kamerası iyi değil ki hocam.Biliyorum bütçen biraz düşük ama bu bütçede s10 ve mi note 10’a yakın kamera performansı veren cihaz var mı bilmiyorum. mi note 10’u 3200’e falan satıyorlar bir imei’de çakarsan güzel cihaz ama garanti olayı olmadığı için çok yanaşmak istemiyorum açıkçası...
  39. medlabor

Arkadaşlar merhaba. 3 yıldır iphone 6 kullanmaktayım.Artık cihazımın bazı fonksiyonları çalışmıyor ve değiştirmeyi düşünüyorum fakat bir türlü karar veremedim.Bütçe olarak çok fazla açılmayı düşünmüyorum 3-4 bin lira arasında bir cihaz bakıyorum.Fazla para vermek istemiyorum verecek olsam yine...